Opinie o Pizza w Dechę Natalia Graf w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Pizza w Dechę Natalia Graf. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pizza w Dechę Natalia Graf na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi
Cateringi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizza w Dechę Natalia Graf w Poznań

Klient Nowy wpis

Pizza smaczna cieple dostawa na czas a nawet przed czasem .Lecz kebab tortilla musicie sie nauczyc lepiej to robic bez smaku jakis taki

182612 Nowy wpis

Pyszna, bogata w składniki ciasto idealne :):):) POLECAM

Bogdan Nowy wpis

To co takiego się dzieje na kuchni, że wszyscy klienci tak źle się wypowiadają się o jakości? Przyjmują niedoświadczonych kucharzy czy po prostu klientom nie można dogodzić? Jeśli czyta to jakiś pracownik, to niech uchyli rąbka tajemnicy, jak wygląda praca w tym miejscu ;). Może byłbym chętny :)

Ewa Nowy wpis

Zamówiłam na glovo zapiekanke z kurczakiem i tortille z nagetsami. I nigdy więcej nie zamówię. Tortilla cała pływała w sosie nie dało się jesc. To samo z zapiekanka. Chyba cała torebka rozmarynu była wsypana. Kurczaka tyle co kot napłakał. Jak macie wybór to zamówcie z innej pizzeri.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pizza w Dechę Natalia Graf? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Zibi

Miałem nadzieję, że na forum pracowniczym znajdę opinie o pracy w pizzerii, szkoda.

Pizza w BLE BLE

Były stały klient. Zazwyczaj całkiem niezłe pizze i obsługa. Aż do dziś, z powodu finansowego nie skorzystałem z promocji do 15 na dużą w cenie średniej i musiałem płacić regularną cenę za ostatnie pieniądze z karty. Niestety przez problem z połączeniem chyba u firmy zdecydował o anulowaniu już opłaconego zamówienia i info o zwrocie w ciągu 3 dni. Zadzwoniłem do firmy poprosiłem o kontynuacje zamówienia i nie zwracanie pieniędzy ze względu na trudną sytuację, ale spotkałem się z oblaniem ciepłym moczem i uwagę że to moja nie ich wina. Kilkanaście minut później udało się pożyczyć na konto trochę gotówki i zadzwoniłem z prośbą o dodatkowy sos i nieco więcej sera z powodu tych problemów i braku możliwości skorzystania z promocji, dostałem informacje że nie da rady a jedyne co mogę dostać gratis to sos który jest gratis do każdej pizzy, to był sarkazm czy oplucie w twarz.... No nic, firma ma kompletnie w (usunięte przez administratora) stałych klientów i ma za nic takie sytuacje.

Irek

Czy tak dobrze się pracuje, że rzadko tu zaglądacie? Szkoda bo szukam pracy i oceny pracowników przydały by się.

Ella

Dzisiaj zamówiłam kebab w tortilli dostałam Brzydko mówiąc jakiś spalone (usunięte przez administratora) kto to kebabu dodaje kiszoną kapustę z marchewką i nie wiem co tam jeszcze było ociekającą olejem mięsa jak na lekarstwo Jednym słowem masakra Po telefonie do pizzerii usłyszałam że to tak właśnie musi wyglądać Wydaje mi się że powinni zmienić nazwę w menu kiszona kapusta ze wspomnieniami kebaba

Emilia

Gdyby można było dać 0 gwiazdek, to bym dała...Spagetti to jakaś kompletna pomyłka. Kolor pomyj, pieprzu to chyba garściami sypali, soli ZERO. Zamówiłam dwie sztuki po 850 gram, a nie wiem czy to było choć 0,5 kg. Jedno wielkie oszustwo. Mięsa prawie nic, również zero smaku. Gorszego spagetti W ŻYCIU NIE JADŁAM. A sądząc po komentarzach że strony personelu na negatywne opinie, są wyszczekani i głupio-mądrzy. Zawsze mają na wszystko wymówkę ???? Ciekawe jak wytłumaczycie fakt, iż wasz kucharz jest do DU*Y!

admin

Wiele osób marzy o zdobyciu pracy w Pizza w deche. Napisz dla nich komentarz, jak naprawdę pracuje się w tej firmie i czy warto starać się u nich o etat. Twój głos ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Pizza w Dechę Natalia Graf - Poznań

Pizza w Dechę Natalia Graf
3.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Ostatnia 15
    60-102 Poznań