Almiros Village Hotel

Kérkyra

Opinie o Almiros Village Hotel

szalloona 2009-03-25 14:57:30
pracowałam w tym hotelu w lecie 2006. co prawda byłam na praktykach, ale z tego co się orientuję to na restauracji zarabiali 800-900 euro, kuchnia 600-1500, bary 800-1200. tak było wtedy, teraz nie mam pojęcia
Nika 2009-04-18 12:21:17
Pracowałam w tym hotelu w 2007 r. jako kelnerka, praca dwuzmianowa, jeśli chodzi o zarobki marne tzn.600 euro do ręki bz ubezpieczenia i jakiejkolwiek legalności zatrudnienia, kobieta na tym samym stanowisku zarabiała 800E tyle że była legalnie zatrudniona. W Grecji nie jest trudno znaleźc prace w sezonie, tyle że jest sie tanią siłą roboczą. Hotel jest ogromny, trzeba by nastawionym na ciężką prace.Ale widok z pobliskiej plaży na Albanię bezcenny:)Ale jest to dobre doświadczenie otwiera oczy.
polinka 2016-05-04 22:05:56
no ale ciekawe czy jakaś agencja pomaga się dostać chociażby do Kérkyra i zapewnia zakwaterowanie tam
Zostaw swoją opinię o Almiros Village Hotel - Kérkyra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Almiros Village Hotel