Opinie o P.W. „ EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie P.W. „ EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w P.W. „ EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. „ EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Honorata

Chętnie poznam widełki zarobków kosztorysanta. Owszem, widzę, że są premie od podpisanej umowy, ale właśnie próbuję oszacować, jaka jest pensja, bo tylko Wy w firmie znacie częstotliwość podchodzenia do przetargów.

EBUD

Dzień dobry. Zapraszamy co roku na staże do naszej firmy i praktyki. Mamy budowy w kilku lokalizacjach. Zapraszamy do kontaktu milowego ze wskazaniem miejscowości do odbycia stażu - kariera@ebud.com.pl Oddzwonimy i omówimy szczegóły. Do usłyszenia :-)

Henia Nowy wpis

W ofercie napisali, że mile widziane jedynie doświadczenie inżyniera budowy, nie trzeba jak rozumiem go mieć. A czy taka osoba dostaje porzadne przeszkolenie? Troche się obawiam bycia wrzuconą ot tak na głęboką wode...

Jak realnie inżynier budowy - koordynator napraw gwarancyjnych jest w stanie pogodzić zaoczne studia z pracą? Może ktoś z czytelników i piszących sam studiuje i pracuje w E. i napisze, czy jakieś kolizje to mu powodowało. Jakie są generalnie godziny (usunięte przez administratora) inżynierów?

EBUD Nowy wpis

Osoby pracujące na stanowisku Inżynier pracują kodeksowo w godz. od 7.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku. Jeśli są to studia zaoczne i zajęcia odbywają się sobota- niedziela nie koliduje to z pracą. W przypadku zajęć również z piątek należy skorzystać z przysługującego urlopu na ten dzień. Zatrudniając studentów liczymy się z nieobecnościami wynikającymi z uczestnictwa w zajęciach :-)

@EBUD

Piszecie, że mogę wziąć urlop na zajęcia w tygodniu, a czy on będzie płatny czy wtedy tracę zarobek? Bo to pewnie umowa zlecenie? W sumie nigdzie nie widziałem, żeby studentowi proponowali umowę o pracę, ale no zobaczymy.

EBUD Nowy wpis

Umowa o pracę daje możliwość korzystania z urlopu wypoczynkowego płatnego w wymiarze zależnym od okresu nauki i pracy. Zobowiązuje również do pracy w pełnym miesięcznym etacie godzin. Jeśli osoba studiująca nie może pracować w pełnym wymiarze w określonych godzinach wtedy dopuszczamy umowę zlecenie ze stawką godzinową. Rozliczenie następuje na podstawie faktycznie przepracowanych. Dni wolne są wtedy bezpłatne. Pozdrawiamy serdecznie EBUD Rekrutacja

Na stronie firmy jest informacja, że poszukują Kosztorysanta Robót Budowlanych. Widziałem, że kilka dobrym razy już szukali pracowników na to stanowisko. Nie chce być za bardzo podejrzliwy, ale jest coś na rzeczy? Czy po prostu chodzi o rozwój i zapotrzebowanie na pracę kosztorysantów? Doświadczenia wymagają, ale nie napisali konkretnie ile, ktoś wie coś więcej? Finansowo jak wychodzi praca na stanowisku, chyba nieźle? Ponoć poza podstawą są miesięczne premie uznaniowe oraz indywidualne za każdą podpisaną umowę w wygranym przetargu. Ciężko jest obie premie uzyskać?

EBUD

Dzień dobry, Nasza firma się rozwija i poszukujemy już od kilku miesięcy doświadczonego, samodzielnego Kosztorysanta. Wynagrodzenie na tym stanowisku to widełki uzależnione od kwalifikacji zawodowych. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego 600 885 903 lub aplikację na adres mailowy kariera@ebud.com.pl

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Koordynator w firmie P.W. „ EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o.. Czy mogę liczyć na 5500 , jeśli chcę pracować na Koordynator?

EBUD

Stanowisko Koordynator ds. obsługi reklamacji - zapraszamy do aplikowania. Zarobki uzależnione są od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji zawodowych. Podana kwota mieści się w proponowanych widełkach.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Kosztorysant budowlany w firmie P.W. „ EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Szymek

Inżynier budowy jest aktualnie poszukiwany z tego, co na stronie znalazłem. Takie pytanie mam, bo w opisie podano, że firma zapewnia rozwojową pracę, co mnie bardzo zaciekawiło. Można tu awansować wyżej i z czasem zarobki rosną? Jeszcze mam pytanie związane miejscem pracy. Czy czasami zdarzają się delegacje, czy niekoniecznie? Liczę, że ktoś pomoże.

@Szymek

Dzień dobry, Mamy ciekawe, ambitne projekty, dzięki którym można zdobyć cenne doświadczenie. W przypadku stanowiska Inżynier budowy pomagamy w zdobyciu uprawnień budowlanych, dzięki czemu można awansować w strukturach firmy na stanowisko Kierownika robót. Zapraszamy do współpracy z nami na naszych budowach.

@Honorata

Dzień dobry, Zarobki na tym stanowisku zależą od bardzo wielu zmiennych - doświadczenia, samodzielności, umiejętności, znajomości branży. Jesteśmy otwarci zarówno na osoby młode, która dopiero rozpoczynają swoją prace na stanowisku Kosztorysant, jak i na osoby z doświadczeniem. Widełki są więc duże i pozostają w kompetencji Kierownika Działu Kalkulacji i Kosztorysowania. Zapraszam do aplikowania na stanowisko Kosztorysanta. Na spotkaniu rekrutacyjnym przedstawimy zarobki. Specjalista ds. rekrutacji EBUD

Lidia
@EBUD

Czy również są państwo otwarci na studentów? Np. na prace w formie stażu? :) Chodzi mi głównie o elastyczny godzin pracy i niepełny etat.

@Lidia

Dzień dobry Bardzo chętnie uczestniczymy w szkoleniu nowej kadry inżynierskiej. Zapraszamy do kontaktu droga mailową - kariera@ebud.com.pl

@EBUD

Czyli staż jest możliwy? A teraz na wakacje są takie przyjęcia? Przynajmniej na trzy miesiące żeby nauczyć się nowych rzeczy i złapać doświadczenie? Staże są płatne? Zwykle potem można wrócić do firmy po ukończeniu studiów jak stażysta się sprawdzi?

Iwona

Wspominano tutaj o stałych godzinach pracy w biurze, a jakie to są? 8-16? ;-)

@Iwona

Stałe godziny pracy to 7.15 do 15.15.

Iwona
@EBUD

Nie ma szans na lekką modyfikację albo na dogadanie się?

@Iwona

Dzień dobry, Zawsze warto rozmawiać. Jeśli tylko specyfika pracy danego działu nie wymaga pracy w ściśle określonych godzinach jesteśmy otwarci na ewentualne sugestie ze strony naszych Pracowników. Pozdrawiamy serdecznie EBUD Przemysłówka

Oskar

Wszedłem w wolnej chwili dodać opinię, ale chyba przy tych, co już są, moja nic nie zmieni. Chce napisać 2 zdania o procesie rekrutacji, który chyba nie istnieje. Aplikowałem na stanowisko Dyrektora/Kierownika Budowy. Sam wykonałem 3 telefony do firmy w odstępstwie kilku dni dowiedzieć się, czy w ogóle potwierdzają dostarczenie cv wysłane online, ale nie byli w stanie odpowiedzieć. CV chyba wyparowało :) Nie dostałem też odpowiedzi na żadne z merytorycznych pytań, które zadawałem rozmawiając przez telefon z osobą za rekrutację odpowiedzialną, jak chociażby "ilu etapowy jest proces rekrutacyjny?, a jeśli kilku to które firma preferuje ( w siedzibie/na placu budowy/budowie, w biurze, ile online itp.). Zdziwiło mnie, że osoba, która przecież to robi na co dzień, nie znała odpowiedzi. Zawsze na wstępie daję za takie komplikacje w organizacji duży kredyt nieufności i podchodzę z dystansem do proponowanego stanowiska. Po tygodniu zero odzewu, więc podjąłem pracę u konkurencji. Życzę powodzenia.

Czy rozmowa rekrutacyjna w P.W. „ EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

EBUD

Jest taka możliwość, aby rozmowa rekrutacyjne była w języku angielskim.

@EBUD

Czy możliwe zatrudnienie obcokrajowców z Ukrainy?

@Anna

Ukraina tak Ci nie pozdro koleżanki :D

Ile jest zmian w P.W. „ EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o.?

EBUD

W naszej firmie nie ma zmian. Pracujemy w stałych godzinach w biurze. Na budowach są nadgodziny które rozliczamy kodeksowo.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu P.W. „ EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o.?

EBUD Przemysłówka

Dzień dobry, Ale dołączyć do naszego zespołu należy mieć oczekiwane na każdym stanowisku wykształcenie i doświadczenie. Obecnie prowadzimy rekrutacje na: Majster budowy, Inżynier budowy Szczecin Kierownik budowy rejon woj. kujawsko-pomorskie Inżynier w dziale techniczno-handlowym Bydgoszcz Wszystkie informacje na naszej stronie - www.ebud.com.pl

Cześć. Macie jakieś doświadczenia z firmą budowlaną P.W. „ EBUD” – Przemysłówka? Chodzi mi oczywiście o ewentualne zatrudnienie u tego pracodawcy. Mam cichą nadzieję, że właśnie dzięki Wam uda mi się coś w tym zakresie ustalić. Fajnie by było chociażby ustalić, czy pracodawca ten jest godny polecenia na rynku budowlanym? Nie mam żadnych doświadczeń z tą branżą, dlatego chcę to ustalić.

@Michał

Firma jest uczciwa i stabilna co jest ważne w branży budowlanej. Zatrudnia na umowy o pracę i wszystko rozlicza kodeksowo.

Kierownik
@Michał

Praca stabilna i bezpieczna. Dobre budowy. Dobre oferowanie. Bez szaleńczych stawek poniżej opłacalności. Pracują spoko ludzie i atmosfera jest po prostu NORMANA.

Honorata

Czy ktoś zna firmę EBUD? A może coś o niej słyszeliście? Według informacji na stronie firma ta szuka specjalistę ds. ofertowania. Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczna!!!

Katarzyna
@Honorata

Firma jest OK. Jest już długo na rynku i działa na inwestycjach w większości publicznych. Daje stabilne zatrudnienie i jeśli się odnajdziesz w strukturach i wykonywanych obowiązkach to jest to praca na lata.

nowy

Chyba nie O.K ta firma bo co robi w niej ŻANDARMERIA - czy też łapówkarstwo za prace dla wojska.

max
@nowy

Z tą żandarmerią to nie przesadzaj. Szukają sensacji. Pracowników traktują tak sobie. Niestety pracuje tam paru popaprańców. Zatrudniani podwykonawcy traktowani są jak półgłówki i jedynym kryterium wyboru to cena bez względu z jakiej pozycji cenowej by nie wygrali to podwykonawcy wybierani są najtańsi co niestety tak naprawdę odbija się i to znacznie na jakości wykonanych prac. Na budowach bardzo często pracują ludzie zatrudniani na czarno no w sumie to się nie dziwie jeśli jedynym kryterium to cena. Jak nie trzymasz palca w środku ........ to za chwilę szukają na ciebie haka. Nie ważne czy mają rację czy nie to tak na prawdę zawsze uważają że racja jest po ich stronie. Jak tak dalej pójdzie to należy zadać pytanie kto za 3,5 lat będzie dla nich robił a nie wspomnę kto będzie składał im oferty. Zero szacunku i poważania wobec podwykonawców.

Arti
@max

Dziękuję za tą informację! To dla mnie cenna wiadomość ponieważ złożono mi propozycje podwykonasta na rigipsy i szpachlowanie z malowaniem. Ale skoro tak się rzeczy mają to nawet nie zadam sobie trudu by się tam wybrać na spotkanie w celu rozmów na temat finansów. A tak mnie coś wzięło żeby coś poczytać o tej firmie i warunkach współpracy. Szkłem (usunięte przez administratora) podcieranie przy opłacaniu podwykonawcy po najniższy stawkach to nie jest ok. Szukają, dzwonią ale chodzi o desperatów raczej jak wynika z tej opinii powyżej. Mam inne opcję więc szkoda czasu. Dzięki wielkie jeszcze raz za pomoc tą opinią.

zdeptany
@max

no ja poplynełem z ta firma wykończył mnie finansowo . nie płacono mi tak długo ze bylem zmuszony zerwać umowę z nimi a bym nie poniósł kar to potpisalem kwit ze jestesmy na zero . brak szacunku dla podwykonawcy nie maja czasu rozmawiac .

greg
@max

eee przesadzasz. Jeżeli podwykonawca nie wywija to nie ma problemu.

Ryszard
@zdeptany

Niepłacenie podwykonawcom w terminie może zachwiać płynnością finansowa innej firmy, więc jest to duża niedogodność. Z tego co piszesz nie odzyskałeś wynagrodzenia. Czy inne osoby współpracujące z EBUD miały podobne doświadczenia, czy zupełnie inne? Zachęcam Was do większej aktywności.

Kris
@Ryszard

Szukam pracy, czy w Ebuzie szukają pracowników, dają dobrze zarobic, więsz coś może?

Wieloletni podwykonawca
@zdeptany

Bardzo zaciekawiła mnie Twoja wypowiedź. Kłamiesz jak z nut. EBUD jest jedną z nielicznych firm, która od lat płaci podwykonawcom w terminie. Dodam, że zawsze w terminie. Jeżeli nie płacono Ci to miej odwagę przyznać się dlaczego. Wolę robić dla nich za niższą stawkę ale stan konta zawsze zgadza się. Nie to co w innych firmach. Wystarczy o nich zapytać w hurtowniach czy u przedstawicieli handlowych. Każdy powie, że EBUD to dobry płatnik.

@Ryszard

niestety mnie tez naciągnęli , poklepywanie po plecach a jak koniec to nie odbierają telefonów, brak protokołu itp

@Wieloletni podwykonawca

co dla nich robisz od wielu lat , ze tylko tobie płacą

PodwykonawcA

Za 1 zl zjedliby ...spod siebie. Oszukują podwykonawcow.

@PodwykonawcA

może trzeba się zebrać na nich

Ala

Nie płacą podwykonawcy. Naliczają kosmiczne wymyślone kary. Wykorzystują ile się da a potem wywalaja podwykonawce w kosmos finansowo.

@Ala

Rozumiem, że jesteś niezadowolonym podwykonawcą? A mnie interesuje, co mają do powiedzenia pracownicy P.W. "Ebud" - Przemysłówka. Jeśli są tu z nami na forum GoWork.pl, mogliby się wypowiedzieć na temat pensji, środków bezpieczeństwa w pracy, premii (czy są) i tak dalej.

@Ala

mi też nie zapłacili , niby kara za opóźnienie , a to ich wina , podam ich do prokuratury, jak znajdę kilku pokrzywdzonych

Agata

Czy firma posiada benefity dla swoich pracowników? Jest wśród nas jakiś obecny pracownik? @Relu, w branży budowlanej niestety wypadki zdarzają się często. Natomiast ważne jest by dbać o bezpieczeństwo swoich pracowników i wyposażać ich w odpowiednie i przystosowane narzędzia pracy. Kaski ochronne musi nosi każdy, rozumiem?

Relu

Firma jak firma, ale z roku na rok pracuje się u nich co raz gorzej. Cofają się w rozwoju jeżeli chodzi o budownictwo, a i wypadków mają coraz więcej na budowach - patrz Fordon.

arola

może i mają ale na umowie o pracę pewnie na zleceniu nie

cfv

czy mają mulisporta??

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. „ EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w P.W. „ EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.W. „ EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P.W. „ EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 42 ocen.

P.W. „ EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o.