logo P.W. „ EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o.

P.W. „ EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o P.W. „ EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o.

anonim 2009-08-21 09:58:56
ok
marek 2010-06-02 17:37:03
NAPISZCIE COS WIECEJ O TEJ FIRMIE,O PRACY,MAM OKAZJE TAM ISC DO PRACY CZY WARTO?
annonimm 2013-08-16 07:12:54
Firma ok. Znam wiele zakładów budowlanych a tutaj traktują wszystkich jak w przedszkolu. Wystarczy tak naprawdę robić swoją robotę i nie podskakiwać. Jak tak będzie to i pożyjesz i zarobisz. Znam ludzi co po 30 - 40 lat tutaj robią. A kierownicy to już wogóle mają dobrze.Jedyny mankament (jak w całym budownictwie) to czasem robota w delegacji.
maniek 2014-04-23 21:27:17
chujnia z grzybnią same niedorobione debile popaprancy nie budowlancy
pipi 2014-11-13 19:42:30
Ogulem oki tylko ich podwykomawcy jebio ludzi na czarno na terenie pesy i to na wys 10-15Metrow szok,czy wogle szef tej f byl u nich i widzal co odpierdalaj6
nowy 2015-07-21 22:42:34
Chyba nie O.K ta firma bo co robi w niej ŻANDARMERIA - czy też łapówkarstwo za prace dla wojska.
ciekawski 2015-07-28 00:28:24
Tak o co chodzi z tą ŻANDARMERIĄ - czy kto wie co przeskrobali - Pani(usunięte przez administratora) napisała że aresztowano kliku "PREZESÓW" dużych firm za łapówki w przetargach o co chodzi !!!!!!!!!
max 2015-09-09 23:27:22
Z tą żandarmerią to nie przesadzaj. Szukają sensacji.
Pracowników traktują tak sobie.
Niestety pracuje tam paru popaprańców.
Zatrudniani podwykonawcy traktowani są jak półgłówki i jedynym kryterium wyboru to cena bez względu z jakiej pozycji cenowej by nie wygrali to podwykonawcy wybierani są najtańsi co niestety tak naprawdę odbija się i to znacznie na jakości wykonanych prac. Na budowach bardzo często pracują ludzie zatrudniani na czarno no w sumie to się nie dziwie jeśli jedynym kryterium to cena. Jak nie trzymasz palca w środku ........ to za chwilę szukają na ciebie haka. Nie ważne czy mają rację czy nie to tak na prawdę zawsze uważają że racja jest po ich stronie.
Jak tak dalej pójdzie to należy zadać pytanie kto za 3,5 lat będzie dla nich robił a nie wspomnę kto będzie składał im oferty. Zero szacunku i poważania wobec podwykonawców.
ccc 2016-06-20 10:27:55
jest oferts na stanowisko ksiegowej, prosze o informacje jakie sa tam warunki pracy w biuracg, warto skladac dokumenty? :)
cfv 2016-06-23 14:06:52
czy mają mulisporta??
arola 2016-06-23 18:57:48
może i mają ale na umowie o pracę pewnie na zleceniu nie
Zostaw swoją opinię o P.W. „ EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. „ EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o.