ING, GENERALI

Wrocław

Opinie o ING, GENERALI

Dea 2009-07-14 20:25:48
Tak więc nie pracowałam w Generali. Ale brałam udział w rekrutacji. ;] nie przeszłam niby 3 etapu. ;] dla osób które cenią sobie czas na poszukiwanie pracy - ofert Generali nie polecam ;] Przeszłam 3 rozmowy, w 3 różnych dniach o różnych godzinach ;] Firma, a raczej filia we wrocławiu zrobiła na mnie ogromne wrażenie ;] mili, ładnie ubrani, profesjonalni (z pozoru) ludzie ;]
1 rozmowa: pytanie o wynagrodzenie, studia, o reakcje na różne sytuacje.
2 rozmowa: Patrz punkt pierwszy.
3 rozmowa: (niby z dyrektorką oddziału.. wieśniara...popsuła cały wizerunek firmy tylko swoim wyglądem.) Pytania o moje cechy charakteru.. i tyle. ;] mając moje cv od prawie 1,5 tyg. skapneła się na rozmowie że nie pracowałam nigdzie indziej. :] Pewnie nawet gdybym miała wypisane w tym cv nie wiem jak dużo kłamst o firmach w których pracowałam, nie zostało by to sprawdzone. ;] I jeszcze tekst wieśniary o mojej samodzielności, Jakby juz po moim wygladzie to wyczytała. ;] Aaa.. i jeszcze coś ;D na pierwszej rozmowie poinformowano mnie że bede się zajmować administracją ;D na drugiej administracją, pieniędzmi.. a na 3 (niby najważniejszej) że marketingiem ;D żal;D czyli praca coś tako telemarketer ;D a zaproponowano mi 1400 zł. ;D Pozdrawiam Generali ;D
Zostaw swoją opinię o ING, GENERALI - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ING, GENERALI