INTER-TEAM Sp. z o.o.

Opinie o INTER-TEAM Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Każda Wasza opinia, która wskazuje obszary wymagające naszej uwagi  jest dla nas bardzo cenna. Każdą z nich uważnie analizujemy i tam, gdzie jest to możliwe i uzasadnione, staramy się podjąć odpowiednie działania. Niestety nie jesteśmy w stanie wszystkiego zrobić od razu.

Serdecznie dziękujemy za pozytywne opinie, które potwierdzają naszą pracę włożoną w poprawę Państwa warunków pracy oraz rozwój firmy i powodują, że z jeszcze większą przyjemnością i zaangażowaniem realizujemy kolejne projekty.

Przypominamy, że Wasze uwagi i propozycje  możecie zgłaszać bezpośrednio w firmie, zarówno do Działu Personalnego, jak również do specjalnie powołanej komisji, a najlepsze z Waszych pomysłów nie tylko zostaną wdrożone, ale również nagrodzone.
Przypominamy również, że opinie niezgodne z regulaminem forum, szczególnie naruszające dobra osobiste innych osób, mogą być usuwane przez administratora portalu.

Będziemy wdzięczni za zachowanie odpowiedniego poziomu wyrażanych opinii, które potwierdzą  wysoką kulturę osobistą piszącego.

Z poważaniem,
Zespół INTER-TEAM
P Nowy wpis

Dzień dobry. Chciałbym zapytać o opinię na temat współpracy jako przewoźnik z firmą INTER TRAM. Jakie zasady? Jakie mniej więcej stawki?

Dział Logistyki Transportu Nowy wpis
@P

Dziękujemy za zapytanie. Zasady współpracy określa umowa transportowa, stawki ustalane są indywidulanie do każdej trasy na podstawie ich parametrów. W przypadku zainteresowania współpracą zapraszamy do kontaktu email: transport@inter-team.com.pl

Przewoźnik Nowy wpis
@P

Szczerze odradzam. W tej firmie nie istnieje coś takiego jak minimum logistyczne i uczciwe stawki. Trasy kilometrowe rozliczane za pomocą urządzenia GPS, które tnie średnio 10 kilometrów na 100 kilometrach trasy.

Marcela

Hej. Jest teraz oferta dla sprzedawcy na głównej stronie i podkreślają w niej rozwój zawodowy. We wpisach natomiast ktoś pisał, że jest on niemożliwy. Czy więcej osób może się z tym zgodzić? Pytam bo zastanawiam się o jaki konkretnie rozwój chodzi

@Marcela

ludzie zawsze narzekają, czasami trochę maja racji, ale dużo się zmieniło w firmie. Zaczynasz od takiego dnia przywitalnego, szkolą cię wtedy z procedur, ochrony środowiska, kodeksu etycznego, pokazują na co możesz liczyć - jakie bonusy proponuje firma. Przechodzisz również szkolenie bhp. Wszystko całkiem ciekawe. Sprzedawcy mają dedykowane szkolenia sprzedażowe - przynajmniej ja takie miałem. Od kolegi słyszałem, że dla przedstawicieli handlowych jest jakiś program taki cykl szkoleń o różnej tematyce. Mam kumpla w konkurencji i podobno tam to jest słabo. rzucili go od razu do roboty i nikt się nim nie zajął, ale właściwie pytałaś o Inter-Team.

Nowy wpis

@Marcela

Chcielibyśmy potwierdzić, że rozwój zawodowy i możliwość awansu w strukturach firmy są istotnymi elementami naszej firmy. Jako część naszego zaangażowania w rozwój zawodowy pracowników, oferujemy szkolenia adaptacyjne, które są kluczowym elementem w procesie integracji nowych pracowników oraz ułatwiają adaptację do środowiska pracy i kultury firmy. Te dedykowane szkolenia pozwalają nowym pracownikom szybko osiągnąć pełną produktywność, zrozumieć cele firmy oraz efektywnie współpracować z innymi działami firmy. Mamy opracowany program rekrutacji wewnętrznej, który daje każdemu pracownikowi możliwość śledzenia ofert awansów i rozwoju zawodowego. Ponadto pracownicy mają dostęp do platformy szkoleniowej, gdzie oferujemy szeroki zakres kursów, które pomagają w rozwoju zawodowym. Pozdrawiamy. Zespół INTER-TEAM

Plpl

Ogólnie spoko ale dostawanie minimalnej krajowej i premii od sprzedaży w wysokości 80 zł brutto nie robi roboty ogólnie plus jest taki że pensja na czas ale no to nie powinno być uznawane za plus tylko za normę a na minus to pieniądze 2 na 10, ból pleców 10/10 czy polecam no tak średnio nie jest źle ale super też nie elo

Malina
@Plpl

Niestety jesteśmy tania siłą robocza, co jak widać wykorzystuje nasza Szwedzka firma. Za jednego Szweda mają 3 Polaków, którzy mimo najniższej krajowej ścigają się na strefach kto więcej zbierze :) Były plotki o premiach wydajnościowych, ale nic z tego bo Polak byłby za bogaty . No nic jak przystało na murzynow Europy, pracujemy dalej ku chwale zakładu :)

mieszko
@Plpl

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, a tu przynajmniej przestrzegają przepisów. Kasa podobnie jak na rynku ale zawsze na czas. Zgadzam się z tobą, że to powinna być norma, ale niestety w wielu firmach nie jest. Atmosfera znacznie lepsza niż w firmach w których wcześniej pracowałem. Osobiście nie narzekam, ale zawsze może być lepiej. Ja oceniam na czwóreczkę.

Były Robol

Zdaję sobie sprawę z tego, że oddział oddziałowi nierówny. Czytam, że w niektórych miastach pracownicy Inter-Team mają wyjścia integracyjne, robią coś wspólnie po godzinach pracy, ogólnie naprawdę na plus. I ja w to wierzę. Mój wpis nie ma więc na celu zniechęcać kogokolwiek do podjęcia pracy w Inter-Team, ale poraża mnie jak w niektórych oddziałach może być po prostu źle. Bardzo źle. W jednym z oddziałów odbywa się istny (usunięte przez administratora) oraz brak jakiegokolwiek poszanowania dla drugiego człowieka. Pomijam już fakt, że sama praca na takim magazynie po kilku latach staje się ogromnym obciążeniem dla człowieka z uwagi na chore godziny pracy, a pora roku jaką obecnie mamy sprawia kolejne trudności, bo na magazynie jest po prostu zimno. Pomijam już też fakt, że za taką pracę pensja netto powinna oscylować przynajmniej wokół 4 tysięcy. Ale ok, zawsze można było trafić na czterobrygadówkę, zawsze można było pracować pod gołym niebem i wszelkie "dobrotliwości" niebios zbierać na głowę i na pewno w innych miejscach można liczyć jedynie na najniższą krajową, więc na pewno zawsze mogło być gorzej, jasne. Mówię to szczerze i świadomie, że może być gorzej niż tu. Ale to, jak na "moim" oddziale wygląda traktowanie pracownika przez kierownictwo to po prostu jeden wielki kryminał. Nie twierdzę, że każdy oddział ma swojego "wszechwiedzącego", ale ten, w którym mnie dane było pracować na pewno takiego ma. Jeszcze nigdy dotąd nie było dane mi doświadczyć takiego traktowania, a nawet patrzenia z góry na drugą osobę. Jeszcze nigdy dotąd nie było mi dane słuchać jak za plecami określało się ludzi mianem (usunięte przez administratora) "ciężko myślących", a nawet (usunięte przez administratora). Jeszcze nigdy dotąd nie było mi dane ujrzeć kierownika, który jawnie śmieje się z pracownika, kiedy ten akurat tego nie mógł widzieć. Tak fatalnej atmosfery pomiędzy kierownictwem a resztą pracowników ciężko sobie nawet wyobrazić, a co dopiero doświadczać przez 5 dni w tygodniu. Kiedy tłumaczył pracownikom pewne kwestie, to jedną rzecz omawiał po 10 razy - tak na wszelki wypadek aby ten niepełnosprawny umysłowo nierób zakumał dobrze o co chodzi jaśnie panu. Dochodziło już do sytuacji, że człowiek nawet nie chciał się odzywać do takiego gościa, bo nawet ciężko było na niego patrzeć. Ludzie pracujący na magazynie w takich warunkach naprawdę robią dobrą robotę pomimo tego, że się mylą czasami i nie zawsze wszystko odbywa się bez błędów. Jesteśmy tylko ludźmi, nie robotami. Ale nawet jeśli robota jest zrobiona, trasy zamknięte, towar przyjęty i rozłożony, a sprawy poboczne pozałatwiane, to nie ma żadnego znaczenia. Jutro jest kolejny dzień i kolejna gównoburza o brudny widelec zostawiony w zlewie, lub filtr powietrza, który wyłania się z półki tak trochę za bardzo na południowy zachód. Tym żyją tacy ludzie, możliwością doczepienia się do byle czego, byle wyładować swoje frustracje na niżej postawionym pracowniku i pokazać tobie marny dziadu jaką jesteś miernotą. Gość trzyma w ręku laptop, włosy pięknie uczesane, zapach roznosi się za nim niczym z perfumerii, ale z butów słoma wychodzi na kilometr... Przeżyć można tutaj wszystko, zarówno ten chłód, brud i kurz, sprzątanie kibli, nawet to wstawanie w środku nocy. Ale nie to, że "jeśli ci nie pasuje, to wypad, zawsze możesz iść na kasę, a jeśli chcesz większą pensję tutaj, to możesz co najwyżej cmoknąć mnie w krzyż". Takich słów, sytuacji, obrazów się nie zapomina. One tylko przyspieszają pewne decyzje, które może trzeba było podjąć już wcześniej. Człowiek uczy się na błędach. Mnie ta praca już na szczęście nie dotyczy. Jedynym dobrym wspomnieniem stamtąd są ludzie, stanowiliśmy fajną ekipę, było mnóstwo żartów, śmiechu, jakoś te trudy pracy mijały nam lżej dzięki temu. I to na tyle. Moment, w którym moja praca tu dobiegła końca, przyniósł mi ogromną ulgę, jakiej brakowało mi od bardzo dawna. W końcu można było poczuć tlen w płucach. I nie chodzi o to, że szef ma nas po rękach całować i nie oczekiwać niczego. Chodzi jedynie o to, aby traktował nas jak człowieka. Najwidoczniej na niektórych oddziałach to za duże oczekiwania.

a który to oddział?

kolo
@Były Robol

jak rzucasz oskarżenia to bądź konsekwentny. Skoro nie chcesz napisać gdzie tak jest to pytanie czy coś kręcisz czy celowo źle piszesz o firmie żeby zniechęcić do pracy innych? ja pracuję tu kilka lat i nie widziałem żeby kierownictwo źle kogoś traktowało. Czasami wręcz za bardzo przestrzegają przepisów. Są jeszcze rzeczy do poprawy, ale ta firma się bardzo zmieniła na +.

Alan
@Były Robol

A to na magazynie w Inter-Team nie zarabia się tylko i wyłącznie najniższej krajowej???

@kolo

Oskarżenia? Czy każda krytyka i negatywna opinia od razu stają się oskarżeniami? W mojej opinii wyraźnie podkreślone jest, że nie zamierzam nikogo zniechęcać do podjęcia pracy w Inter-Team. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Jeśli dla kogoś moja opinia nie jest wiarygodna tylko dlatego bo nie ma tam wskazanego konkretnego oddziału, to już nie mój problem, niech każdy to odbiera jak chce. Ciekaw jestem jednak dlaczego od razu takie słowa dostają łatkę "krętactwa". Bo na wielu innych oddziałach jest ok? I dobrze, że jest, wszędzie powinno być w porządku pod względem relacji z kierownikiem, warunków pracy i całej reszty. Tylko to, że u ciebie jest ok, to nie znaczy, że każdy oddział i ludzie pracujący w nim mają tak samo. Zaręczam, że nie wszędzie tak jest, ale nie mam obowiązku, ani ochoty pisać który to dokładnie oddział. Niech ludzie przyjdą, zobaczą, popracują trochę i wyrobią sobie własną opinię na temat tej firmy. Zdaję sobie sprawę, że wyjątek nie potwierdza reguły, jest to podkreślone na samym początku mojego postu. Ty twierdzisz, że ściemniam bo u Ciebie jest normalnie i nie wskazuję palcem który to oddział. Skoro ja potrafię przyjąć za fakt, że gdzieś na innych oddziałach może być fajnie i normalnie, to Ty nie możesz przyjąć, że na innych niekoniecznie już tak jest? Z "mojego" oddziału zwalniają się stopniowo wszyscy kilkuletni już pracownicy magazynu. Rozumiem, że to też ściema, bo przecież jest tu tak fantastycznie, że aż głowa boli od tych wspaniałości. Co do zarobków, to na "moim" oddziale bywało równie, ale dodatkowa premia zawsze dawała większą całościową kwotę niż najniższa krajowa.

kolo
@Były Robol

skoro to prawda to nie rozumiem dlaczego nie chcesz napisać gdzie tak jest. U nas jest ok i słyszałem że w wielu innych oddziałach jest podobnie jak u nas - doceńmy co mamy a nie tylko narzekamy, bo na rynku robi się bida. Nie neguję, że czarna owca zawsze się znajdzie, ale tym bardziej trzeba na to zwracać uwagę. Jak ktoś ma za gorącą głowę to może trzeba go ochłodzić. Co do wynagrodzeń to się trochę dziwię, bo z tego co wiem (sam przecież dostałem umowę) to z umowy o pracę wynika, że już podstawa nie może być niższa od minimalnego, więc chyba z tym że dostawałeś minimalne razem z premią to chyba nieco odleciałeś. Tak jak napisał kolega, za raz pół Polski będzie miało minimalne i to razem z premiami.

babcia
@kolo

zgadzam się, że czarne owce są wszędzie. Czy to oznacza że pracodawca jest zły? osobiście uważam że nie, pracuje w magazynie regionalnym i nie narzekam - u nas kierownictwo sensowne. Może w tym oddziale, o którym pisze były robol jakiś pojedynczy człowiek nie dorósł do swojego stanowiska. Czy to u nas czy w innych firmach czy nawet w rządzie, czy wszyscy są na właściwych miejscach i umieją zarządzać? są lepsi, gorsi i źli - ci ostatni może pomylili miejsca

@kolo

Powtórzę po raz kolejny - czytanie ze zrozumieniem to jednak ważna umiejętność, więc zanim coś napiszesz, to przeczytaj proszę cudze słowa dwa razy. Pozwolę zacytować siebie samego- "Co do zarobków, to na "moim" oddziale bywało różnie, ale dodatkowa premia zawsze dawała większą całościową kwotę niż najniższa krajowa". W którym miejscu jest tu napisane, że wraz z premią pensja była równa minimalnej krajowej pensji? Hmmm? Bo mam wrażenie, że to Ty odleciałeś z tymi interpretacjami i rozumieniem słów na opak, jeśli nie jest coś napisane jak krowie na rowie. Gość, o którym piszę jest znany całej centrali, sam dyrektor regionalny nie piśnie nawet słowa na jego temat, aby tylko mieć święty spokój. Co w takiej sytuacji ja uważam za najlepsze dla siebie, gdy widzę co tam się dzieje? Zmienić pracę, bo nie będę tracić energii na człowieka, który ma wszystkich za nic. Jeśli jest to trudne do przyswojenia, to już nie mój problem. Ja nie krytykuję Inter-Teamu jako firmy, nie twierdzę, że pracodawca jest tutaj zły. Podkreślałem też na samym początku, że są gorsze firmy pod wieloma względami, ale są też lepsze. Wyrażam jedynie opinię o swoich własnych doświadczeniach związanych z pracą na jednym z oddziałów. Nie mam interesu w tym, aby kłamać i wypisywać pierdoły na forach internetowych, nie wiem co miałbym z tego niby mieć. Nie każdy musi się z tymi opiniami zgadzać, ale miło by było jednak gdyby chociaż nie było to od razu negowane, bo samemu ma się inne doświadczenia w temacie.

Bartolomeo
@Były Robol

chłopie pisz bez błędów to może będzie bardziej zrozumiałe. Napisałeś na "moim" oddziale bywało "równie", a z pozostałej wypowiedzi wynika, że bez premii mogłoby być mniej od minimalnego - czytaliśmy z kumplami i tak to odebraliśmy. Masz prawo do swojego zdania, ale tak jak kolo uważam, że praca w Inter-Team jest ok (choć jak Cię zrozumiałem, to gdyby nie ten gość ze słomą w butach to też byłbyś zadowolony). Też pracuje na magazynie i przychodzę na zmiany - taka specyfika. Rozumiem, że nie lubiłeś kierownika, ale jak coś do niego masz to powiedz mu to w oczy a nie bazgrzesz na forum bez konkretów. jak coś do kogoś mam to mu to mówię, a jak nie ma efektu to zgłaszam wyżej.

@Bartolomeo

Ok, wkradła mi się literówka w jednym słowie, zwracam honor. Natomiast nie wiem gdzie z dalszej wypowiedzi wynika to co napisałeś. Dla mnie jest jasno napisane, że pensja z premią zawsze była powyżej najniższej. Nie wiem, to już trzeba rzucać konkretnymi kwotami, żeby można było to zrozumieć? Natomiast gdzie jest napisane, że byłbym zadowolony z pracy mając innego kierownika? Napisałem tylko, że są gorsze firmy od tej i tylko tyle. A że skupiłem się na relacjach między pracownikami a kierownikiem, to już inna sprawa. I niech każdy robi jak uważa, ja napisałem, że na oddziale w którym pracowałem nawet dyrektor regionalny siedział cicho, byle nie wchodzić na ścieżkę wojenną. Więc do kogo można się wtedy zgłosić? Do centrali? Do PIP? Dla Ciebie może i tak, niech będzie nawet, że bazgrzę na forum tylko. Ja wybrałem ewakuację z tej pracy i znalezienie nowej, gdzie nikt nie stoi mi nad głową i nie pieprzy głupot o filtrze, który się przewrócił i leży na półce. Szkoda mi zdrowia na walkę z wiatrakami.

Jan

@Oli Skoro pracodawca nie umie podnosić wynagrodzenia to państwo mu pomoże. Dla I-T to najlepiej jakbyś 2 tys. zarabiał, albo 5 zł/h. A niby firma taki gigant. Koniec taniej siły roboczej.

@Jan

pytanie jaka będzie inflacja? żeby dołożyć to trzeba mieć z czego, tzn podnieść ceny i kółko sie zamyka

A jak tam z warunkami mają, bo nie wiem? Pytam jedynie dla porównania, za daleko bym miał żeby się przenieść. Swoją drogą miał ktoś tak, że właśnie się przenosił czy cos?

Woś
@Były Robol

Taka lipa tam.jest a ja aplikowałem.do nich oby nie odzwonili.i.nie zapraszali na rozmowę ...Bo wciskanie głupot to nie mi ale jak innym.to pasuje to niech oodejmują ofertę...

@Woś

A kiedy żeś aplikował, napiszesz? ciekaw mimo wszystko jestem po jakim czasie dają znaka lub cokolwiek. dzwonili już może? ja jeszcze niczego nie składałem i teraz nie wiem sam.

Były magazynynier
@Były Robol

Pracowałem kilka lat w IT jest dużo prawdy w tym co napisałeś. Warunki pracy słabe zimno i ciemno na magazynie . Godziny pracy tez słabe od 4 rano 1 zmiana . Pensje kiedyś były lepsze bo większe od najniższej krajowej . Ale niestety zatrzymały się na najniższej krajowej plus premie - nie wielkie max ok 300zl . Atmosfera w pracy byla dobra . Praca mogę polecić dla osób które chcą nabyć doświadczenie albo szukają pracy na teraz .

kozak
@Były magazynynier

nie wiem czy nie pracowałeś w tym magazynie co ja i jak długo już nie pracujesz ale wiele się zmieniło. U nas był remont i teraz Ameryka Wcześniej faktycznie było słabo, zimno teraz bez zarzutu. Godziny to pod klienta, jak to sie mówi klient nasz pan

Były magazynynier
@kozak

Może u Ciebie coś się zmieniło bo tam gdzie ja pracowałem to wszystko tak jak było z tego co się dowiedziałem. Same oszczędności i nic więcej .

@kozak

Cześć, a powiedz który to magazyn w takim razie, bo mam właśnie ofertę z wczoraj dla magazyniera i akurat w treści nie piszą czy był remont lub jaka jest temperatura a na podstawie tej dyskusji chce się upewnić

Ewela

Czy jak kierownik oddziału się zmienia to jest może odczuwalne dla pozostałych pracowników? widzę ze z miesiąc temu była wystawiona taka właśnie oferta i zastanawiam się czy do teraz cokolwiek mogło się zmienić w warunkach. kierownicy często się zmieniają?

ZdrowyRozsądek

Drogi Pracowniku. Czy nie wystarczyłaby rozmowa z adresatami i bezpośrednie wyjaśnienie tej sprawy? Jeżeli nie to kogo konkretnie prosisz, aby przywołał do porządku wspomniane osoby? Czy uważasz, że wpis tutaj to jedyny/właściwy/skuteczny sposób na zwrócenie komukolwiek uwagi? Kto na GoWork ma podjąć się obrony Twoich interesów? Jeżeli chcesz rzeczywiście rozwiązać zaistniałą sytuację przede wszystkim porozmawiaj z zainteresowanymi. Jeżeli to nie przyniesie rozwiązania to masz możliwość zgłoszenia sprawy zarówno do przełożonych jak i złożenie skargi z poziomu firmowego intranetu.

Nie wiem ja to jest w innych oddziałach, ale u nas - jeżeli chodzi o atmosferę - to jest spoko. Trzon oddziału stanowią starzy pracownicy, dzięki temu jest możliwość dogadania się. Niestety minusem jest to, że pensje nie są adekwatne do zajmowanego stanowiska - potrafi być tak, że magazynier i sprzedawca mają takie same pensje, a odpowiedzialność i potrzebna wiedza na jednym stanowisku jest większa od drugiego stanowiska. Firma chce zmienić swoje "oblicze" i wprowadza różne nowe rzeczy takie jak: - owocowe dni - co jakiś czas, - premia za polecenie nowego pracownika, - nowy portal wewnętrzny, gdzie są przekazywane nowe informacje (można dać łapkę w górę ;p) Na plus jest to, że: - pensja wypłacana jest na czas, - są premie świąteczne, - dofinansowanie wakacji. Czego bym sobie życzył, aby się lepiej pracowało? 1. Na pewno zrozumienia przez centralę, że każdy chce godnie żyć i jak inflacja sięgała 20% to firma mogła dać podwyżkę antyinflacyjną - tak jak to robiły inne firmy. Teraz podwyższyli, bo płaca minimalna wzrosła i stary pracownik zarabia tyle samo co nowy - brak docenienia. 2. Może błahostka, ale brak jest przekazywania jakikolwiek gadżetów od współpracujących z naszą firmą innych firm. Wiem, że u konkurencji, też z nazwą Inter, pracownicy co raz otrzymują jakieś bluzy, czapki, kurtki od np. Bosch-a, SKF-u itd. Tutaj czegoś takiego nie ma. Co się z tymi rzeczami dzieje? 3. Fajnie by było, jakby były dostępne karty żywnościowe/lunchowe. Pracownicy by skorzystali i pracodawca też (podatkowo).

pracownica

ja pracuję kilka lat i widzę zmianę na lepsze. Też bym chciała więcej zarabiać, ale mam stawkę zasadniczą, premię miesięczną i te bonusy, o których piszesz. U nas chyba wszyscy mamy taką samą podstawę jako magazynierzy, różnią się premie wydajnościowe. Dostajemy jeszcze jakiś ekwiwalent bhp. kiedyś wystąpiłam o pomoc z socjalu i też bez problemu mi pomogli. Kasa zawsze na czas, nie karzą nic kombinować z godzinami pracy i to co mi się podobało w zeszłym roku to wyjście integracyjne. Najpierw pochodziliśmy po lesie zbierając pozostałości po innych, apotem jedzonko i zabawa. Oby tak dalej

@pracownica

Czy istnieje jakakolwiek szansa aby to wszystko uśrednić? Faktycznie sporo części składowych do wynagrodzenia zostało wypisanych i zastanawiam się jak to średnio wychodzi. ta pomoc z socjalu względem czego była? więcej osób również swobodnie z niej korzysta?

pracownica

ja nie wiem jak to uśrednić. Z tego co słyszałam to nie ma problemu z przyznawaniem świadczeń jak ktoś jest w potrzebie. Na pewno są świadczenia świąteczne i to dla wszystkich, kolega ma małe dziecko i dostaje jakieś dofinansowanie do przedszkola, jest dofinansowanie do wypoczynku. O tym już pisał pracownik. Premie osobiście dostaję co miesiąc. Czasami wyższą czasami niższą, tą niższą w okresach gdy się jakieś chorubsko przyczepi. jak są godziny nadliczbowe to taż płacą za każdą. Ostatnio były pączki.

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Ph. Ktoś jest w stanie napisać jaka podstawa i progi premiowe ?

@Zainteresowany

Zastanowił bym się na praca pH chyba że ktoś szuka pracy na przeczekania kasa słaba ale fakt napracować się nie trzeba

Pracownik X

Pracowałem na jednym z oddziałów Kadra kierownicza na prawdę dobra, do pogadania na każdy temat Co do pracy było kilka ale. Jest jeden pracownik który ponad 2 lata pracuje na umowę zlecenie, umowa o pracę wiąże się z mniejszą wypłata za te same godziny o prawie 1000zl!!! W dodatku system pracy w sobotę, jak masz zlecenie masz zapłacone, jak masz umowę dostajesz dzień wolny w tygodniu .. Albo pracujesz z kimś cały miesiąc każdą zmianę tak samo, identycznie te same godziny a różnica w wypłacie 200-300zl ... trochę dziwne co nie? Brakuje też temu oddziałowi nowości które z roku na rok wchodzą na rynek, a oddział zatrzymał się jakieś 15lat temu. Rozwój w firmie jest nie możliwy, po co pociągnąć swojego pracownika z niższego szczebla wyżej jak można, przyjąć osobę z "ulicy" lub syna kuzynki siostry mojej ciotki ... Oraz ulubieńcy firmowi. Wiadomo że do każdego klienta podchodzi się indywidualnie ale wchodzenie komuś w(usunięte przez administratora) jest śmieszne. Albo strach przed klientem... Ale okej co kto woli Można rozważyć jako pierwsza pracę po szkole, lub miejsce przejściowe

@Pracownik X

ja pracuje na zlecenie bo tak chciałem. Proponowano mi umowe o prace. co by nie mówić, to przestrzegają prawa pracy do bólu, bo za soboty pracownik musi mieć oddany czas wolny - sprawdzałem tak faktycznie jest. Jako zleceniobiorca to ja decyduje czy pracuje czy nie. Skoro zgadzam się pracować w soboty to logiczne że zarobię więcej, ale to 1000 to troche odleciałeś. Ogólnie atmosfer ok, ludzie fajni ale, duża elastyczność.

Pracownik.X
@misiek

Żeby 2 osoby pracowały na zleceniu, cały miesiąc razem jedną zmianę i każdy miał inną wypłatę to coś tu nie gra. A co do kasy to jest to różnica duża na zleceniu a umowie... Wiadomo każdy ma swoje priorytety i każdy jedzie na swoje saldo ale według mnie firma przejściowa i nic więcej. Firmy konkurencyjne jednak pod tym względem mają lepsze opinie

@Pracownik.X

z tego co wiem, to na zleceniu jest praktycznie taka sama stawka w oddziale dla wszystkich. Może jest kwestia naród, ale to trochę zależy od tego jak się pracuje no i oczywiście liczba godzin. Pracowałem w konkurencji i nie potwierdzam, żeby tam było lepiej. Nie chcę opowiadać niektórych praktyk jakie tam były, a tutaj za wszystkie godziny płacą, jak potrzebuje załatwić jakąś sprawę to nie ma problemu ale muszę to zadeklarować na początku miesiąca. Co do firm przejściowych to zobacz co się dzieje na rynku, małe firmy upadają a nawet w państwówce dzieją się cuda. Mam kumpla listonosza. od 1 stycznia ma podstawy troszkę ponad 4 tysie brutto, a reszta to premia. Razem z tą premią osiąga minimalną krajową, To jest dopiero praca.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Tom

10.02.2024 05:02

Tomikona wywiad

Chcę się podzielić moimi doświadczeniami ze współpracy z firmą Inter-Team.

Tomikona wywiad

Pracowałem prawie siedem lat jako magazynier, w ostatnich miesiącach awansowałem na stanowisko brygadzisty.

Tomikona wywiad

Oficjalnie zakończyliśmy współpracę za porozumieniem stron. W rzeczywistości myślę, że stałem się niewygodnym pracownikiem dla niektórych osób, ponieważ jasno wyrażałem swoje niezadowolenie i wskazywałem obszary do rozwoju w firmie.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Tomikona wywiad

Zarabiałem 3500 zł netto z funkcją brygadzisty i prawie ośmioletnim stażem w firmie. Takie samo wynagrodzenie dostawał nowy pracownik, który przechodził na umowę o pracę po trzech miesiącach okresu próbnego.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Tomikona wywiad

Pracowałem w tej firmie prawie osiem lat.

Tomikona wywiad

Moje obowiązki były dla mnie mało skomplikowane i na swój sposób przyjemne.

Tomikona wywiad

Według mnie negatywnie na pracę wpływał sposób zarządzania pracownikami oraz rekrutacja nowych osób bez doświadczenia na stanowiska magazynierów, przy jednoczesnym nie zapewnieniu im odpowiedniego przeszkolenia.

Tomikona wywiad

Nie miałem żadnych możliwości rozwoju, poza awansem na brygadzistę.

Tomikona wywiad

Uczestniczyłem w online szkoleniu z BHP.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Tomikona wywiad

Nie mam pojęcia, z czego to wynikało.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Tomikona wywiad

Przez okres prawie ośmiu lat mojej kariery w tej firmie przewinęło się tu około 80 – 100 osób. Przy tak dużej rotacji trudno mówić o atmosferze pomiędzy pracownikami firmy.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Tomikona wywiad

Szeregowi pracownicy, bez względu na długość stażu w firmie, czują się pomijani i niesłyszani. To sprawia, że atmosfera pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą jest negatywna. Obie strony przestają okazywać sobie należny szacunek.

Tomikona wywiad

Na negatywną atmosferę w firmie wpływały częste słowa krytyki ze strony przełożonych oraz brak docenienia starań i zaangażowania poszczególnych pracowników.

Tomikona wywiad

Pracodawca wywiązywał się z ustalonych warunków współpracy. Jednak często zapominał o wpisywaniu i zatwierdzaniu godzin nadliczbowych.

Tomikona wywiad

W zaistniałej sytuacji nie widzę powodu, dla którego miałbym cokolwiek sugerować swojemu byłemu pracodawcy.

Jeśli już lecą zapytania o stawki dla magazynierów, to ciekawią mnie ogólne warunki ich pracy, jak bardzo mogą być zależne od lokalizacji? Jak wczoraj zostały dodane oferty to widać, ze na Garwolin i Tarnobrzeg jest ktoś potrzebny. czy zakłady bardzo się różnią względem wyposażenia i atmosfery pracy? zarabia się identycznie?

jak wszędzie, oddział oddziałowi nierówny. Ogólnie atmosfera w całej firmie jest spoko. Praca pewnie wszędzie podobna, ale wszystko zależy od kierownika. U mnie jest ok.

@pracownik

A zdradzisz skąd jesteś? Ja na Garwolin będę szedł. Mimo tych umów zlecenie z opisu normalnie przysługują te wszystkie benefity, które są wypunktowane? Można potem przejść jakoś na umowę o prace?

@MR

nie z Garwolina. Z tego co wiem to nie ma problemu z przejściem na umowę o pracę. Ja jestem pracownikiem i raczej są wszystkie bonusy, o których informowali.

Bern

Na ile można liczyć na magazynie i jako kierowca? W jakich odległościach jeździ?

Dział Logistyki Transportu
@Bern

Dzień dobry , Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego za pomocą zakładki "Strefa dla Przewoźnika" , poniżej przesyłam link do strony. https://www.inter-team.com.pl/kontakt2 Pozdrawiamy

Magazynier

Czy w Nowym Roku osoby pracujące jako magazynierzy moga zarobić więcej niż najniższa krajowa ? Jakie są stawki ?

To tak dla pełnej jasności, na których stanowiskach zarabia się minimalna, a na których na pewno nie? teraz niedawno ktoś się spytać o to czy magazynier ma więcej niż najniższa, wiec mnie to zaciekawiło. Generalnie na stronie głównie pokazują e szukają na magazyn lub sprzedawców czy tez handlowców. Jest jednak dawniejsza oferta dla kierowcy. jakie wiec w tym przypadku są zarobki? i czy warto przyjść na kolko?

widzę, że konkurencja nie śpi i podpuszcza. Z tego co widać to teraz połowa Polaków zarabia minimalną krajową. Na Poczcie to nawet minimalnej nie płacą.

Są nabory na handlowców? Nie pokazała mi się teraz aktywna oferta w miejscu które obserwuje, a ktoś tu pisał, że będzie chyba aplikował. Czy jak składa się dokumenty „na zapas” to ma się wtedy jakieś pierwszeństwo? I z czego wynikają teraz nabory na kierowników oddziałów? Pojawiły mi się oferty z takiego portalu

Wacek

Napisze w skrócie. Pracowalem do 2021 Pracowałem kiedyś w tej firmie ludzie na magazynie, sprzedawcy bardzo spoko. Kierownictwo Pan R ma wywalone na wszystko nie wtrącą się w prowadzenie firmy jedyne co to sklada podpisa jak potrzeba. :) Pan kierownik magazynu Pan S wydawał się spoko kolesiem ale to tylko pozory był taki dobry dla wszystkich bo zbierał informacje żeby iść trochę wyżej i poplotkowac z Panem T. Taki konfident. Pan T to największy problem tej firmy jest (usunięte przez administratora)dla pracowników i klientów. Nie szanuje ludzi którzy się nie zgadzają z jego zdaniem . Wypłata najniższa dobrze ze premia była. Chodź i tak różnie dzielona bo za głupoty obcinana. [Wymiana zdania z PanemT ] Mój oddział znajduje się 181 km od głównej siedziby najszybsza trasa Pozdrawiam wszystkich pracujących .

Firma ma dużo na sumieniu

@pracodawca stosuje wyrafinowane metody złego traktowania magazynierów. Nie reaguje na żadne sygnały zgłaszane z filii. Kierownik handlowy i regionalny zamiata pod dywan i kpi z pracowników. Za wodę mineralną, którą pracownicy otrzymali w czasie dni upalnych odliczono im z pensji zabierając część premii @państwowa inspekcja pracy @PIP @uwagatvn @prawoisprawiedliwość Sytuacja nie rokuje poprawy, bo minimalizacja kosztów działalności filii jest ważniejsza od praw pracowniczych i praw człowieka. Nie trzeba tutaj podawać numeru filii, gdyż pracodawca nigdy nawet nie próbował naprawić sytuacji choć wiedział, którego miejsca problem dotyczy. Nie polecam i zachęcam do podpisania petycji pod zmasowaną kontrolą przez Państwową Inspekcję Pracy, Prokuraturę i wymiar sprawiedliwości. Szczegóły na fejsbookowej grupie poszkodowanych przez firmę.

M
@Firma ma dużo na sumieniu

Może napisz z którego oddziału jesteś bo piszesz głupoty. Jeżeli nie potrafisz się dogadać z swoim kierownikiem może warto uderzyć wyżej?

@M

A jakie są układy względem struktury, że to sugerujesz? Ponad kierownikiem to jeszcze jest do rozmowy? Ciężko o jakiekolwiek zmiany lub przejście w inny obszar? To jest pierwsza petycja, którą pracownicy chcą zorganizować? Chyba ze już były prowadzone inne inicjatywy tego typu? Ciekawią mnie efekty

M

Jak nie możesz dogadać sie z kierownikiem oddziału zawsze możesz uderzyć do regionalnego, albo do dyrekcji z opisem problemu. Są ludzie od koordynowania oddziałów. Żadnej petycji nikt nie widział.

@M

Czyli obsługa w tym zakresie jest skuteczna czy nie bardzo? piszesz, że petycji nikt nie widział, wiec czy było to jakkolwiek testowane? Występują jakieś inne problemy o których warto wiedzieć przed złożeniem cv?

Brylantyna MR

Ja pracuje w magazynie regionalnym,i też uważam , że poniosła wyobraźnią. Wiadomo może mieć człowiek zły dzień ale nie ma odreagowania na ludziach czy poniżania itp. A magazyn jest duży ok 35 osób na jednej zmianie. Więc taki kierownik czy lider musi trzymać nerwy na wodzy za co serdecznie pozdrawiam kierowników i moja Panią lider, gdzie widzi problem to rozmawia, zwróci uwagę tak że daje do myślenia i po chwili sama mówię jednak miała rację. Woda jest pijemy jej ile chcemy, nigdy nie zabrakło, nawet kawę z expresem mamy. Impreza integracyjna była u nas w sobotę to była najlepsza impreza firmowa na której miałam okazję być. Pozdrawiam cała załogę inter team tychy

@Brylantyna MR

nie jestem z Tychów ale się z Tobą zgadzam. U nas też jest fajna atmosfera. Czasami sie pokłócimy, tak jak i w domu ale później wszysko wraca do normy. czasami mam wrażenie że te negatywne opinie to pisze konkurencja albo ten co ma dwie lewe ręce i nie chce mu sie pracować, ale oczekiwania z innej galaktyki. jak ktoś jest niezadowolony i myśli że u konkurencji lepiej to niech spróbuje w innej firmie. Moja żona pracowała u prywaciarza. umowa na zlecenie, dzisiaj 3 godziny jutro 16, bez socjalu, bez premii, i jeszcze inne takie

kitek
@Marek

popieram w IT nie jest źle. Wcześniej trochę robiłem u innych i lecieli (usunięte przez administratora)obiecywali złote góry, a potem albo dali albo nie. jak dali to w kopercie.

@kitek

Czekaj, bo widzę wzmiankę o kopercie i wolę się upewnić. piszesz teraz o poprzednich miejscach pracy? tutaj w razie czego z kopertami i tak dalej problemów nie ma? wszystko na konto? Widziałem cos o opóźnieniach i stole, na IT to się nie zdarza?

kitek

pisałem o poprzednich niby pracodawcach. Tutaj wszystko na czas i bez szwindli. Nawet godziny nadliczbowe są rejestrowane i albo każą odbierać albo płacą - a to dla mnie nowość. W poprzednich firmach jak nie było roboty to kazali iść do domu, a później zasuwało się po 12 godzin, oczywiście bez żadnej ewidencji.

wacia
@kitek

my ostatnio mieliśmy wspólne wyjście. Najpierw zrobiliśmy cos dla środowiska, a potem razem się bawiliśmy. To mi się podoba, prosimy o powtórkę - to pozwala się poznać wzajemnie

XD xxx
@Brylantyna MR

Tak to prawda Agnieszka wam się super sprawdziła na stanowisku ,mimo, że miała dylemat:) Mam okazję być na waszej zmianie w sobotę, i jest super, ale jak i Kasia ,Asia nasz lider Michał też są fajni. Ogólnie uważam, że mamy fajne zespoły, bez spin i zgrzytów. Wiadomo czasami są różne dni, ale na drugi juz nikt nie pamięta. Co do wyjść integracyjnych, skusiłam sie pierwszy raz i nie żałuję, myślę że jesteśmy tak zajebisci że będziemy się integrować częściej:). Tychy to kiedy powtórka??

@wacia

Dobrze, że to naprostowaliście, bo tez pomyślałem tak jak poprzednik, że może z tym być nico inaczej. Piszecie o oczekiwaniu na powtórkę? : ) co jaki okres czasu można się tego spodziewać i w sumie macie a to większy wpływ?

Julia

Nie wiem na ile w tym prawdy co tu piszesz ale zastanawiasz się nad brakiem reakcji. Pytanie tylko czy cokolwiek takiego można byłoby zauważać? chyba, że osobiście coś zgłaszałeś? jaka reakcja?

@Julia

Nie tam pracujesz na miejscu. Ludziom zależy na pracy. Niektórzy nie mogą pozwolić sobie na zmianę pracy, więc siedzą cicho. Boją się cokolwiek powiedzieć. Izabela M nie ma stałej ekipy, dzień w dzień z każdą bzdurą leci do kierownika . Wydaje mi się że lider powinien umieć sobie dać radę na stanowisku i umieć rozmawiać ze swoimi pracownikami. Ale ona woli codziennie powtarzam codziennie chodzić do kierownika i "kablować". Więc ludzie po jakimś czasie nie wytrzymują i albo są na zwolnieniach z powodu wyczerpania zawodowego albo ciągną zwolnienia albo w najlepszym przypadku zmieniają strefę. Co odbywa się bardzo rzadko więc się zwalniają. Wiem co mówię. Bez powodu bym nie traciła swojego czasu żeby pisać. Osobiście zgłaszać ... To nic nie da ... Po prostu niektórzy chcą pracować w normalnej atmosferze. O jeszcze jednej strefie też można napisać. Tam też jest masakra. Ludzie są wyzywani od (usunięte przez administratora) nieuków, wyśmiewani... a przekleństwa są na porządku dziennym przez liderkę która ma nieco trochę ponad dwadzieścia lat.... Z tego co wiem były zgłoszenia do kierownictwa i co ? I nic .... Z pięciu stref tylko trzy są gdzie panuje normalna atmosfera.

O której filii mowa? Pytam bo właśnie złożyłem aplikację.

MC Natolin

O głównym magazynie w Natolinie pod Warszawą.

Od kilku lat w INTER-TEAM obowiązuje Kodeks Postępowania, który wyraźnie określa, co należy zrobić w przypadku wystąpienia nieprawidłowości. Przypominamy, że każdy pracownik Spółki odbył szkolenie w tym zakresie. Wszystkie sprawy można, a nawet należy zgłaszać oficjalnie przełożonym. W przypadku ewentualnego braku działania z ich strony należy poinformować właściwego dyrektora. Magazyn w Natolinie podlega pod dyrektora Departamentu Logistyki, który zgodnie z obowiązującymi procedurami wyjaśni sprawę. Problem można również zgłosić zastępcy dyrektora ds. HR lub dyrektorowi Departamentu Administracyjno – Personalnego. Kolejnym organem, którego głównym zadaniem jest rozpatrywanie i wyjaśnianie niewłaściwego zachowania lub działania niezgodnego z prawem jest Komisja ds. przeciwdziałania nieprawidłowościom. Wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące Kodeksu Postępowania, jak również przywołanej powyżej Komisji dostępne są w naszym wewnętrznym intranecie. Pozdrawiamy. INTER-TEAM

Kaśka

a co robi ta osoba - tak konkretnie? chcę aplikować do pracy u Was, gdyż w mojej obecnej firmie zasuwamy z jedną przerwą na posiłek i nawet niechętnie patrzą jak chodzimy do toalety. Drą się, że nie wolno nawet na chwile stanąć i odpocząć, a pracuję za 3600 brutto i o żadnej premii nie ma mowy. A jak jest u Was - macie jakieś premie, socjal?

@Kaśka

Hmmm nie wiem czy nie wpadniesz z deszczu pod rynnę. Pensja brutto jest trochę większa ale atmosfera jest ważna... Piszę o magazynie w Natolinie. Jeżeli coś się dzieje i idziesz to zgłosić do kierownika to możesz zapomnieć o reakcji. Liderki dwóch stref to jego "psiapsi" ... Andrzej G. zamiata wszystko pod dywan albo obróci wszystko przeciwko Tobie. Im dłużej pracuje tym większą niemoc czuję. Ale zależy mi na pracy i mogę tylko patrzeć na to co się wyrabia. Pozdrawiam.

Zbigniew
@INTER-TEAM Sp. z o.o.

Ta firma to mem, a zarobki w niej to jeszcze większy mem i śmiech na sali.

Kaśka
@MC Natolin

@MC Natolin słyszałam o Was pozytywne opinie, nawet od byłych pracowników i podobno od jakiegos czasu macie podwyżki, premie i chyba jakieś karty? dlatego zależy mi żeby dowiedzieć się czegoś więcej o atmosferze. W mojej obecnej firmie to dopiero jest masakra. A o co dokładnie chodzi z tą liderką?

Marco
@Zbigniew

@Zbigniew Zbychu Ty chyba nie pracowałeś w memie. Z tego co czytam to płacą więcej niż min., premie, bonusy, itp. wiesz co się teraz dzieje na rynku, ostatnio zmieniałem prace powiedzieli że jak mi się nie podoba to wy... bo wezmą kolorowych. i poszedłem. U nowego pracodawcy też szału ni ma. Niby 3800 brutto, więc więcej niż poprzednio, ale za papierosa odliczają, premii brak i opierniczają za wszystko. widzę, że wszędzie dobrze, no chyba że ma się jakieś znajomości i trafi do państwowego

Zbigniew
@Marco

@Marco Ja nie czytam o płacą więcej tylko mi płacą minimalną. Taka firma za jaką się ma ten Inter-Team to chyba mogłaby płacić więcej, mieć stałe podwyżki, a nie straszyć, że mnie zastąpią kolorowymi jak ich nazwałeś. Pracuję też ponad 10 lat i widzę jak ona się zmieniła raczej na gorsze. Pozatym jesteśmy w UE i powinniśmy dążyć do zachodnich pensji, a nie wschodnich. Mekonomen w Szwecji, czy wuj wie kto jest teraz tym właścicielem u siebie też płaci te psie pieniądze? Dodam, że w ciagu roku już 4 pracowników od nas odeszło, więc tak to jest z tym "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Brakuje teraz kompetentnych osób na sprzedaży i magazynie. To i nie ma się co dziwić, że są spadki w sprzedaży. Ale tak jest jak chcesz zjeść ciastko i mieć ciastko. Najlepiej niech pozatrudniają samych studentów.

@Kaśka

Praca generalnie jest ok, każdy wie co do niego należy i robi swoje. Ludzie w porządku,kierownik rownież. Jeśli szczerze sie z nim pogada to można załatwić co potrzeba. Niestety w nowym roku duży minus dla firmy za brak jakiejkolwiek podwyżki :( wszyscy wiemy jak przez rok zmieniły się ceny, więc łatwo sobie obliczyć o ile zmniejszyły się nasze zarobki. 2 wartościowe osoby już odeszły z tego powodu, a jeszcze są inni którzy się wachają. Mamy tzw karty lunchowe o wartości 150pln, kwota ta również nie wzrosła i jest taka sama od 3 lat. Ogólnie plus za fajną atmosferę i niezbyt ciężka pracę. Mało dźwigania za to dużo kilometrów dziennnie do przejscia :) MINUS za brak podwyżki, przy rekordowej inflacji.

@Zbigniew

tak obiektywnie pracuje tu już kilka lat. przez ostatnie 3 lata podnosili pensje, fakt w tym roku jeszcze nic nie było. Jak ktoś pracuje i robi swoje dostaje premie - kilka stówek. wynagrodzenie z umowy - tajemnica, ale wyższe nim minimalne (bliżej 4). Karty są - fajna sprawa. Można dodatkowo dorobić. To co mi się nie podobało to konieczność noszenia butów - podobno wymóg bhp. Jak mi kiedyś spadło coś na noge stwierdziłem, że jednak to dobry pomysł - but ochronił przed wypadkiem. Atmosfera na 4+. tak jak wszędzie czasami sie ktoś z kimś pokłuci. Ja nie widziałem żeby kierownictwo czy liderzy źle odnosili sie do ludzi. Nie straszą, że przyjdą ciapaci. Czasami padnie niecenzuralny wyraz - jak to między chłopakami - nic nadzwyczajnego. Są tacy, co im się nie chce pracować i narzekają. rozumiem, jak nie pracują nie maja premii, jak nie przychodzą do pracy nie dostają kart. Znieechęcają do przyjścia do pracy, bo się boja że przyjdzie ktoś lepszy i ich wywalą. Osobiście polecam.

Bogdan
@Kaśka

Podwyżki tak są ale jak miałaś najniższą krajową to ją podnieśli w styczniu bo musieli a pracownicy co zarabiali trochę więcej to zapomnij nie było żadnych podwyżek i się nie zanosi na to. Staży pracownicy są w tej firmie niedoceniani, liczą się tylko słupki nic więcej.

Andrew
@Bogdan

Bogdan, a kto w MC ma najniższą krajową? nie wprowadzaj w błąd. Premie też są. Ja dostałem podwyżkę i w zeszłym roku i w poprzednim i z tego co wiem, to dostali prawie wszyscy. Ogólnie warunki pracy są niezłe, chociaż zawsze może być lepiej. Pracowałem wcześniej u prywaciarza w małym magazynie i tam to była masakra. cały czas zlecenie z najniższą krajową, bez urlopu, część kasy pod stołem i z opóźnieniem. Tutaj wszystko na czas, bez przekrętów. polecam

Pszczyński
@INTER-TEAM Sp. z o.o.

Ten kodeks nie obowiązuje w Pszczynie. @Pracodawca Kazali nam sprzątać kible. Tylko przyjaciele od kierownictwa nie musieli tego robić. Nie musieli też prosić o podwyżke.

Typowy Sebix
@Zbigniew

Jest pewien oddział w PL gdzie ala przedstawiciel kierownik ma więcej do powiedzenia jak kierownik oddziału. -zarobki -trzymanie palca głęboko -robienie za sprzątaczkę -spychologia a najlepsze tekściki mało, mało. Najlepszy hit to przychodzi do pracy z ulicy ma więcej jak pracownik która w tej firmie przepracował 8 lat. Nie polecam, a wymagania nie z tej ziemii

Witam mógłby ktoś coś powiedzieć o it w Poznaniu jakie panują tam warunki?

Artur
@Kandydat

Praca na magazynie na 3 zmian y za minimalna krajową . Generalnie nie jest źle. Ale na dłuższy okres tej pracy nie polecam

Leon

Witam, proszę o opinię na temat magazynu regionalnego w Tychach. Mam zamiar złożyć podanie i się zastanawiam. Jaki kierownik? Liderzy,na która zmianę się lepiej dostać tzn do którego lidera. Jakie zarobki proponują? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-TEAM Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-TEAM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 27 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTER-TEAM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INTER-TEAM Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTER-TEAM Sp. z o.o.