Opinie o OKNOVID w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie OKNOVID. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w OKNOVID na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OKNOVID w Bydgoszcz

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w OKNOVID? Chętnie zatrudniają?

A Nowy wpis

Nie ma problemu z przyjmowaniem studentów do pracy, wszystko zależy co aktualnie studiujesz

Czy w OKNOVID zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

krychu Nowy wpis

Zdziwisz się jak cie przyjmą . Co tam się dzieje to czasami jest cyrk na wrotkach. Najlepiej to się dobrze wkupić bo jak nie to dużo ludzi cie sypnie do kierownika . A najbardziej ogarnięci ludzie są na "dodatkach" i trzeciej hali. Jedyny plus dla firmy premia w kopercie:) uznaniowa oczywiście. Dodatki i rolety mają premie z biura. A na halach to różnie bywa ... czasem znika kasa.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie OKNOVID?

Jack

Zalezy na jaki dział

Jaka atmosfera jest między działami w OKNOVID?

szybkidżon

Atmosfera między działami jest na najwyższym poziomie. Na tym etapie wszyscy rozumieją się bez słów.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w OKNOVID spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Mario

Witam.Czy Firma Oknowid zatrudnia teraz pracowmików? Byłbym zaineresowany

Czy OKNOVID zapewnia kartę multisportu?

Dżejdżej

Nie zapewnia.

red john

Stabilna firma pracowałem przez klika lat. Niechby wszyscy pracodawcy tacy byli to by było super w polsce

Helmut

Od dawna nikt nie korzystał z tego forum, zastanawiam się z jakiego powodu.

Julita

@Ciekawy, widzę, że chciałbyś podjąć pracę w OKNOVID. Jakie stanowisko Cię interesuje? Masz już doświadczenie w branży, w jakiej funkcjonuje firma? @Feliks, a Ty piszesz z perspektywy osoby zainteresowanej pracą w tym miejscu? Czego konkretnie chciałbyś się dowiedzieć o OKNOVID od użytkowników forum?

Ciekawy
@Julita

Nie przyjmujecie narazie nikogo to po co o moim dotychczasowym doświadczeniu pisać

Ciekawy

Mam pytanie firma szuka pracowników bo jestem chętny

Julita

Bardzo dawno temu udzielaliście się w tym wątku dotyczącym OKNOVIDu. W swoich komentarzach wspominaliście o kryzysie, który dotknął firmę i z którego udało jej się wyjść. Zachęcam wszystkich użytkowników, którzy jednocześnie pracują w OKNOVIDzie o przedstawienie aktualnej sytuacji wewnątrz struktur firmy? Czy firma prowadzi obecnie jakieś rekrutacje?

jarek

Willchelm' jak wiekszosc firm mają chyba i złe i dobre momenty, najważniejsze że potrafili zażegnać krys=zys i wszystko dalej działa i idzie w dobrą sronę, nawajzniejsze, że nie kosztm pracowników ponieważ oni byli by najbardziej pokrzywdzeni w tym wszystkim.

Willchelm

OKNOVID na chwilę obecną to jeden z lepszych płatników na rynku. Firma wyszła z wszystkich długów i nie znam lepszego pracodawcy na razie w okolicach Torunia i BGD.

romek

no to dobrze, że przedsięborstwo dobrze działa ale zastnawiam się jeszcze jak to u nich jest z rekrutacją konketnie, czy szukają nowych ludzi czy mają swój zespół już i generalnie on się nie zminia. Może uda mi się do nich dostać na praktyki, bo skończyłem technikum i jakieś prace już tego typu mieliśmy.

stuart

Firma OKNOVID powstała w 2001 roku. Jeśli chodzi o produkowanie stolarki PCV oraz aluminowej to przez kilkanaście lat udało im się stworzyć podwaliny pod naprawdę prężnie działające przedsiębiorstwo. Miejmy nadzieję , że tego w najbliższym czasie nie zawalą, bo wiele razy już widziałem jak jedna błędna decyzja przekładała się ponad wszystkie dobrze zarządzane lata...

Panna Nik

Ty z konkurencji jesteś? Kto nie wystawia faktur?

dorka7805

Nie polecam firmy OKNOVID.Totalny brak profesjonalizmu i do tego złodziejskie ceny.Uszczelka sc (usunięte przez administratora) co w Wawie kosztuje 2zł a u nich ta sama 8zł.Nie wywiązują sie z terminów,nie wystawiaja faktur!!!!!!!!!!!!!I nie odbieraja telefonów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mateusz

Oknovid jest do kitu kupiłem ten bubel do całego budynku są nieszczelne i się wypaczaj jak na nie patrze to mnie szlak trafia dzwoniłem do nich z reklamacją był fachman regulował to morz by uszczelki zmienić jednym słowem te okna są do [usunięte przez moderatora]

lucy

to chyba bardzo dawno tam pracowales/as bo czasy sie rzeczywiscie zmieniły i firma rozpada się w każdym aspekcie; reklamacje reklamacjami, ale ogólnie zbyt ciekawie nie jest; a jeśli chodzi o płace, to na produkcji masakra, w biurowcu trochę lepiej, ale i tak ustawieni są przyjęci do pracy kilka lat temu - teraz usłyszysz wymówki typu: recesja i jak wyjdziemy na prostą, to wyrównamy.. [usunięte przez moderatora] prawda!

tool

a jak z wynagrodzeniem ?

Zostaw merytoryczną opinię o OKNOVID - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w OKNOVID?

Zobacz opinie na temat firmy OKNOVID tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

OKNOVID