Opinie o SIM Gdynia w Chwaszczyno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SIM Gdynia. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SIM Gdynia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIM Gdynia w Chwaszczyno

Patryk

Panuje tu jakas atmosfera milczenia, moze wszyscy sie teraz podsłuchow boja???

Patryk

To jaka tam teraz jest zatem stawka?

aaaa

co nic nie słychać o zwolnieniach?

Patryk

Czy jest ktos kto nie boi sie odpowiedziec???

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie SIM Gdynia? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta
Chwaszczyno
Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa
logo firmy KASJER - SPRZEDAWCA DZIAŁU MIĘSNEGO
Chwaszczyno
Max Xavier 1 Sp. z o.o.
Patryk

A w simie to stawka poczatkowa nadal taka sama jak 4 lata temu? Czy nadal jest pełna kontrola pracownikow ze lazi kierownik po magazynie i sprawdza czy wszyscy rowno zasuwaja w pocie czoła?

Kamil

Odwaga jest kluczem do zwyciestwa nad niesprawiedliowscia. Bo jak nikt sie nigdy nie odwarzy to koa w tyłek zawsze bedzie i ie wywalczy sie sie uczciwej płacy za swoj wysiłek.

............

potencjał jest. szeroki park maszynowy, detale różnorodne więc nie klepie się codziennie tego samego. ale to firma która postawiła na ilość i niską cenę w związku z czym potrzebna jest tania siła robotnicza z której wyciska się jak najwięcej dając jak najmniej. jakość jest na ostatnim miejscu w końcu i tak się sprzeda. a jak się nie wyrabiasz to na twoje miejsce 10 chętnych. pocieszające jest tylko to, że kierownicy zmianowi widzą co się dzieje i idą na rękę więc z miesiąca na miesiąc jakoś to idzie, ale nigdy nie wiesz za co tym razem zabiorą premię i ile. atmosfera na produkcji jest super dopóki nie przychodzi ktoś z kierownictwa i nie zamęcza pytaniami w stylu czemu to stoi (bo operator 5 frezarki już nie uciągnie), czemu tu jest brudno (bo jak biega między 4 to nie bardzo ma czas zamiatać). przy obliczaniu norm nikt nie uwzględnił tego, że jeśli coś nie idzie to trzeba się zatrzymać, pomyśleć, rozwiązać problem co zajmuje czas a w konsekwencji pozostałe maszyny stoją. i norma spada i na koniec miesiąca zaproszenie na dywanik bo za mało i się popraw albo do widzenia.

@............

Jak dla firmy liczy sie tylko kasa zysk i nic poza tym to jest jak jest.

Kamil
@............

Szef jest tez człowiekiem i jak zaslepiony jest TRZEBA go osiwcic.

............

nie ma czasu na naukę. 8 godzin tylko wkładaj i mierz i to najlepiej na 3-4 maszynach. ludzie przychodzą i jeśli są w miarę przytomni uciekają po dwóch tygodniach albo po pierwszej wypłacie. masa uczniów przychodzi żeby tylko robić najgorsze roboty (krótkie cykle itp)oczywiście jeśli stoi koło ciebie musisz go pilnować bo jeśli sknoci to obywasz ty. stawka godzinowa + 50-60% premii uznaniowej (zabieranej za wszystko niewymiarowe detale których nie zauważyłeś w trakcie latania między frezarkami, zwolnienie lekarskie bo się zaciąłeś, urlop na żądanie bo coś wypadło - na tablicy ogłoszeń same zakazy nakazy rozkazy) o paczkach na święta czy multisporcie można zapomnieć

Bartłomiej

A więc z waszych opini wywnioskowuje , że ta firma nie jest godna polecenia . Ale słyszałem o niej również wiele dobrych i pozytywnych opini : ) . Stwierdzam , że iż może nie którym tam się nie podoba . Ale ja kłaniam się bardziej przy opini pozytywnej tej firmy (zakładu). I mam nadzieję , że pojawią się tu też kolorowsze i lepsze opinie : ) Mimo , że ja dość długo czytam tu zgromadzone opinie to myślę , że dużo osób wywnioskowuje swoje negatywne opinie z opiniami innych . Dla mnie osobiście to trochcę zaskakujące opierac sie na opini innych a nie na własnej . Pozdrowienia Bartłomiej

Miałem "przyjemność"
@Bartłomiej

Jeśli chcesz iść tam do pracy i się czegoś nauczyć, to firmę można polecić, jeśli chcesz się natyrać naprawdę na maksa, to firmę można polecić, jeśli chcesz zarobić, to obecnie nie wiem jak kształtują się tam zarobki, kiedyś rewelacji nie było i myślę, że na pewno dalej nie ma(stawka godzinowa i 50% premii uznaniowej - a pomyłki kosztują i zmniejszają te 50% lub je w ogóle likwidują), jeśli masz mały szacunek do własnej wartości, lub nie masz go wcale, to firmę też można polecić, w innym przypadku to, co się tam dzieje zacznie Cię mocno uwierać, brak jakiegokolwiek pakietu socjalnego typu bony na święta, karnet na basen itp. Myślę, że może ktoś z obecnie tam pracujących napisze jakąś konkretną opinię o obecnej sytuacji, która pomoże Ci w podjęciu decyzji. pzdr

Damian

Bo jak tak czytam to tam u was w tej firmie kogiel mogiel sie dzieje.

Damian

A to jest wogole zgodne z przepisami ze tak szybko na maszyny puszczaja bez powaznego przeszkolenia?

A przyjmuja tam tez kobiety?

Damian

To tam nie odbywaja sie profesjonalne szkolenia/ przyuczenia?

Edi

Sytuacja się pogarsza z dnia na dzień. Nie polecam tej firmy zero jakośći tylko ilosc i kupa wiór.

Damian

Acha to czemu tam ciagle jak słyszałem chetnych nie brakuje? Tzn z polecenia tam ida ludzie czy składasz cv i odrazu cie bierze? Robia tez profesjonalne szkolenia przyuczajace?

A Ty Damian co tak temat drążysz, co? Chcesz tam iść do roboty to idź. Przekonaj się sam :)

@Marcin

A ty Marcin jak długo tam pracujesz??

lol

sanipor co tak milczysz? napisz coś ciekawego na majstra lub szefa...

@lol

To tam miedzy wami jakies spiecia panuja co?

No chyba ... Żartujesz O_O Hahahahaha!!! Nie no, do łez się uśmiałem. :)

@Marcin

Acha czyli lipa ze hej jak nie ma u ws nawet zadnego pakietu socjalnego.

@Marcin

To ile tam sredniu ludzie siedza?

Damian

To tam dosc kiepskie warunki panowac musza jak tak czytam. A jakis pakiet socjalny maja np karnet na siłownie itp?

Wystarczająco, żeby się zniechęcić do polityki panującej w tej "firmie". Poznałem fajnych ludzi, ludzi chcących tylko(usunięte przez administratora) bliźniemu i "szefostwo". Szczerze? Szkoda mi tylko czasu spędzonego w tym czymś. Bo niby robisz rzeczy przydatne dla ogółu (medycyna, kolej), ale OGÓŁ (usunięte przez administratora) wie, co stoi za tym, żeby otrzymać cokolwiek od nich. Trochę życia uciekło. I martwi mnie to. to znaczy - martwiło.

Zostaw merytoryczną opinię o SIM Gdynia - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w SIM Gdynia?

Zobacz opinie na temat firmy SIM Gdynia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIM Gdynia?

SIM Gdynia