Opinie o Żabka Polska w Tychy Plac Świętej Anny 6a

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Żabka Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Żabka Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka Polska w Tychy Plac Świętej Anny 6a

Partner ds Sprzedaży Nowy wpis

Praca na tym stanowisku 24h/dobę, telefon non stop dzwoni, w zasadzie nie ma się dni wolnych. Ilość sklepów jest powalająca 30 a chwilami nawet więcej. Praca na bezsensownych formularzach, często na zasadzie sprawdź czystość pieca i kawomatu - mająca mało wspólnego z zarządzaniem. Praca na przestarzałych schematach, brak pracy na KPI i walczenia o sprzedaż (w firmie sprzedażowej co jest absurdem).Głównie trzeba namawiać Franczyzobiorców żeby bezsensownie zamawiali więcej i więcej i mieli każdy towar bez znaczenia czy się sprzedaje - zero skupienia się na bestsellerach sprzedaży. Np lepiej żeby nie było wody 1,5l bestsellera a było sushi którego nikt nie kupuje. Większość ludzi jak się zorientuje na czym polega praca odchodzi. Jak wytrzyma się kilka lat to cud i bez szans na żaden awans. Nawet jeśli ma się najlepsze wyniki i wiedzę. Osoby na stanowiska Menadżera są wybierane z przypadku, bez kwalifikacji i wyników. Często są to prymitywne osoby stosujące (usunięte przez administratora) i zarządzanie w stylu masz to zrobić bo jak nie to...... Wybór na wyższe stanowiska w białych rękawiczkach po tzw assesment - np kierownik danej osoby jest w składzie komisji swoich znajomych/rodziny i wybiera swoich znajomków. Korporacja z bardzo dużym potencjałem ale z bardzo złym zarządzaniem o czym "góra" chyba nie ma pojęcia. Awansować tylko mogą znajomi i rodzina osób na wysokim stanowisku. Tak wielkiego nepotyzmu nie dane mi było spotkać w żadnej innej firmie. Franczyzobiorca stawiany jest na ostatnim miejscu i mało kogo interesuje jego los a jeśli Ciebie zainteresuje staniesz się niewygodnym pracownikiem. Początkowo coś zarobić ale co roku zmienia się system premiowy na taki żeby premie były jeszcze niższe. Zatrudnienie tylko B2B - na małym ZUSie idzie przeżyć ale po roku/dwóch zostaje 5-6tys na rękę - przy dobrym zakręceniu się tyle jest w stanie zarobić kasjer w sklepie w ilości godzin jakie pracujesz - min 60-80h w tygodniu. Dobre czasy tej firmy minęły... Jeśli masz możliwość wybierz inną pracę.....

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Żabka Polska?

Piotr Stolarski Nowy wpis

Dzień dobry chciałem kupić doładowanie google play 50 zł i mówie typiarce 5 razy a ona do telefonu ja odpowiedziałem tak dałem 50 zł dostałem paragon tylko był jakiś inny nie taki co zawsze i patrze a tam kurde jakieś doładowanie do sieci i wracam do żabki po 2 min i się pytam czy można zamienić bo jest złe a ona że nie z tego co wiem mam prawo do zamienienia doładowania jeśli jest błędne przyszła jakaś lalunia ze zaplecza która by nie miała jak usłyszeć tego i broni kasjerki że niby ja źle mówie sprawa skończyła się na wkurwieniu na trzy lalunie które nie pozdrawiam i wyszedłem i powiedziałem że żadnego doładowania u nich nie kupie wszyscy sprzedawcy są zajebiści i zawsze było ok tylko te trzy lalunie są głuche i (usunięte przez administratora) polecam stokrotke i lewiatana obok nie kupujcie w żabce doładowań nie wiem kto taki ma dostęp do kasy Życze dobrego dnia pomijając te trzy (usunięte przez administratora) które ojebały mnie z 50 zł

Jeśli Wam się nie podoba praca na magazynie, to zapraszam do żabki w Tychach na Moniuszki. (usunięte przez administratora) tak Wam da popalić, że każda inna robota wyda Wam się wspaniała.

Jacek
@Marcin

Na Twoją opinię złożyła się również atmosfera w firmie? Ciekawi mnie jak wygląda grafik w takiej pracy.

@Jacek

Tam nie ma grafiku. Pracujesz na okrągło i jak się pani szefowej podoba. Atmosfery nie ma. Jest tylko ciągłe napięcie i strach. Dziwi mnie, że nikt nie zgłosił jej do sądu pracy.

Karola Nowy wpis
@Kasia

A dołączysz się? Po fakcie też można. Szukam ludzi, którzy do mnie dołącza.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy

Czy w Żabka Polska poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Woltek

Oferuje dodatki do wynagrodzenia

Darek

Generalnie firma jest oceniana jako dobry pracodawca. Dbający o pracowników w czasie epidemii.

Żabka Będzieszyn

Nie polecam. Żabka zatrudnia poprzez swoich tzw. liderów, którzy są na działalności gospodarczej.(usunięte przez administratora)Przepracowałem w marcu 36 godz. (usunięte przez administratora) Za wszystko trzeba samemu zapłacić. M.in. za szkolenie BHP, za buty. Za 36 godz. przepracowane w marcu otrzymałem 100zł., co daje na godzinę 2.78zł. Zrezygnowałem 03. kwietnia bo ta praca mija się z celem. Pracowałem na stanowisku miksera na magazynie Food. Dalej (usunięte przez administratora) bo daje ogłoszenia o zarobkach od 4000 do 8000 brutto. Oczywiście zgłaszam sprawę do PIP, ZUS i Urzędu Skarbowego.

damian

mam sklep jako franczyzobiorca i polceam - dobra rzecz.

dada

sklep od paru lat prowadze i dobrze wszystko jest

Alicja
@dada

Napisz jakie rozmowy zostały z Tobą przeprowadzone przed podpisaniem umowy? Ogólnie coś więcej o swoim doświadczeniu zawodowym z Żabką możesz napisać?

Batman

Ej Grejcu dalej jeździsz pod wpływem alkoholu autem?! Pamiętasz jak wypiłeś piwo z mikserami pod magazynem a potem wsiadłeś do samochodu i pojechałeś do domu!? Takich ludzi powinni zwalniać a nie Staszka który ludzi ściągał do pracy!! ŻABKA TO STAN UMYSŁU

Tyszanin
@Batman

Haha cały Tomasz!

Stejk
@Tyszanin

ten emre z szałszy? nie wiem z kad koleś sie wział i kogo zna bo nic nie robi a chyba żabka mu płaci za pruszcz i szałsze to śmiechu warte, a pozniej dziwota ze macie 3 tys jak takim nierobom płacą kilkanaście

Damian

Jak dla mnie bardzo spoko firma.

Sklep prowadze od lat - ani razu nie było problemów.

@Andrzej

Mam pod sobą 2 żabki i jest bardzo dobrze. Kasę mam fajną, kontakt z opiekunem super.

Oks
@Adam

czy są jakieś szkolenia na początku? czy muszę sam gdzieś szukać ?

@Oks

Żabka będzie Cię szkolić, spoko

Jozef

prowadzenie sklepu opłaca się w 100%. żaba daje dużo możliwości w zamian za nieduży wkład finansowy

Ron

jestem franczyzobiorca i jestem bardzo zadowolony. dobra firma.

Mark
@Ron

A to prawda, ze jest jakas kasa od nich na pocztek?

Ron
@Mark

Tak. Pierwsze pol roku jakos kolo 15k sie miesiecznie od nich zgarnia.

Rebit - Szałsza

Siema Tyszanie, słyszeliście o domniemanych podwyżkach 500zl w kwietniu ? Jak się do tego odniesiecie ? Już kilka razy nas żabka zrobiła w balona pomimo tego że magazyn Gliwice-Szałsza ma niespełna rok :-) Kierownicy nam już obiecują złote góry w tym kwietniu i to nie tylko finansowe, niestety, nic więcej nie mówią a jedyną jak dotąd zmianą było to że nam nie dali a zabrali gwarantowaną podwyżkę 100zł co przedłużenie umowy. Zmiany, zmiany, zmiany. Pytam bo macie dłuższe doświadczenie z tą firmą. Pozdrawiam

Mk
@Rebit - Szałsza

Pożyjemy zobaczymy, tylko jakby tu pracwali normalni ludzie to jak w kwietniu nic sie nie ruszy z placami, to powinni sie zabrac i isc do domu, może by to nauczylo minimum szacunku, chociaż w tej firmie to pojecie obce

Pele
@Rebit - Szałsza

Wiesz rebit podobno najwięcej dostają podwykonawcy a ci z kolei nie chcą się dzielić, pracujcie tylko pod żabka i niech ta cała hołota zacznie też robić na tony

Pele

Hej a wiecie może ile dostaje podwykonawca który ma działalność na pakowanie?

Tygry

Hej. Gdyby ktoś miał informacje dla pracy ale dla kierowcy C+E na wahadło w Żabka Szałsza to proszę o informację. tygry92@gmail.com.

Zainteresowana

Hej wszystkim! Czy kobiety też przyjmują na magazyn ? Co tam się dokładnie robi, jakie zarobki i przez jakiego pośrednika ewentualnie można się dostać ? Pytam bo niestety nie mogłam znaleźć informacji. Pozdrawiam

Robo

Ale glupoty piszecie .. Czy ktos z Was kiedys pracujac pod zabka placil za uszkodzony towar ? To niemozliwe bo wszystko maja ubezpieczone

@Robo

Kłamstwo. Za uszkodzony towar płaci niestety osoba która go pakowała. Odejmuja ci kilka stów z wypłaty właśnie za uszkodzony towar gdzie nawet nie możesz sprawdzić który i w jakim zamówieniu się uszkodził. Robią co chcą nie polecam a wręcz odradzam prace tam.

Stefan

Nie myl pracowników Zabki z pracownikami firm zew. Pracownicy Zabki nigdy nie płacili za uszkodzenia. Ja polecam. Co roku podwyżka. teraz juz mam 3600 + 150 + premia. Kupa kumpli chce sie tu przenieść

Pseudo
@Stefan

Dobre, to ilu twoich znajomych już tu pracuje? Bo ja żadnemu bym nie polecił pracy w tym (usunięte przez administratora) którym zarządzają śmieszni ludzi z przypadku. To musisz nieźle w (usunięte przez administratora) wchodzić "kierownikowi zmiany" skoro masz stawkę 3600. A z tymi powyżkami co roku to Cię poniosło. Omijajcie magazyn w Tychach szerokim łukiem, robota w niedzielę i święta za free. Jeden weekend w misiącu wolny.

mtx
@Pseudo

Pseudo a dlaczego nie ma żadnych dodatków za niedziele i święta ? W większości firm jest to samo. Nadgodziny są opłacalne ?

Do mtx
@mtx

Co w większości firm jest tak samo? Jakie nadgodziny? Ktoś tu pisał o nadgodzinach? Jeżeli chodzi Ci o to że w większości firm tak samo nie płacą dodatkowo za pracę w sobotę i niedzielę to podziel się swoją wiedzą w jakich nie płacą, tak z nazwy wypisz. A w większości Polacy zarabiają 4600zł brutto a ile Ty zarabiasz?

mtx
@Do mtx

Idź na formpol system pracy podobny jak na żabce i zarobisz od 3 do 4 tyś na rękę

Wwwwwwwww
@Robo

Bzdura ubezpieczenie tak ale i obciazaja jeszcze pracownikow a skad wiem bo pracuje tam za wszystko obciazenia

Wwwwwwwww
@Stefan

Dlatego ci co pakuja maja gdzies jak i co bo placa pracownicy z firm zewnetrznych czyli za tych co wala fuche

formpol

Witam mam pytanie, czy dobrze się tam pracuje na boczniaku ? Robi się 6 dni w tygodniu ? Ile wychodzisz godzin za miesiąc Pozdrawiam

Do formpol
@formpol

Jeździ się tragicznie, Ukraińcy nie patrzą, wchodzą pod wózek a zawsze wina wózkowego( no i kończysz z naganą albo dyscyplinarą). Jeździsz jak między tyczkami. Godzin masz normalnie tylko że robisz systemem gorszym niz 4 brygadówka, idziesz w niedzielę na noc, poniedzałek wolny i potem do piątku, schodzisz sobota rano i niedziela druga zmiana. Bez żadnych dodatków za soboty i niedziele.

formpol
@Do formpol

To będę te ścierwa rozjeżdżać, to nie ma tam żadnych dróżek dla pieszych czy coś i wózkowy nie ma pierwszeństwa ? Jeszcze jedno pytanie do ciebie z 2500 na rękę wyjdziesz normalnie ? Przez pośrednika jest stawka 17,86 za godź

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska - Tychy

• Jak się pracuje w Żabka Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Żabka Polska?

Kandydaci do pracy w Żabka Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Żabka Polska