logo F.H.INTER-MIREX

F.H.INTER-MIREX

Bytom

Opinie o F.H.INTER-MIREX

Pracownik 2013-07-05 14:39
Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Miałam duże doświadczenie w pracy w innych sklepach. Do zmiany miejsca pracy skłoniła mnie wizja (usunięte przez moderatora) dotycząca dobrej atmosfery w sklepie, rewelacyjnych zarobków, dobrego traktowania pracowników, szans na awans itd.. Swojej decyzji będę żałowała do końca życia!!! Podczas pracy w tej firmie trzeba zapomnieć co znaczą takie słowa, jak: szacunek, zaufanie, kultura, komunikacja, uczciwość. Uwolniwszy się z tamtej pracy, mogłam wreszcie głęboko odetchnąć. Miesiąc zajęło mi uporządkowanie swojej psychiki po tym doświadczeniu. Teraz pracuje w innym sklepie, w którym panuje dobra atmosfera i godziwe zarobki.
pracownik 2014-04-02 23:22
Nie jest to miejsce dla osób, które oczekują wysokiej kultury osobistej, szacunku i obiektywizmu. Panujące w pracy zasady (opierające się przede wszystkim na KARACH, upomnieniach, sianiu strachu) sprawiają, że przychodzicie tam i pracujecie z poczuciem straconej godności za marne pieniądze. Szefowa i jej córka to osoby, które zapomniały, co to znaczy "być człowiekiem" w każdej sferze życia. Zamiast śledzić każdy krok pracownika za pomocą kamery, siać kłamstwa i postrach, wymyślać nowe sposoby na nieuznanie uzasadnionych reklamacji klienta oraz robić zagraniczne zakupy, polecam otworzyć książkę na temat podstaw komunikacji i kultury. Może wtedy nie tylko życie pracowników się poprawi, ale także życie prywatne pracodawczyń, bo przecież nie tylko pracownicy mają problem, aby z tymi Paniami związać się na stałe.
DEPRESJA 2015-09-30 23:22
NIE PODEJMUJCIE PRACY W TEJ FIRMIE!!! MOBING JESZZCE RAZ MOBING...WIECZNE NIE ZADOWOLENIE SZEFOWYCH, PRETENSJE... NIE DA SIĘ TEGO WYTRZYMAC PSYCHICZNIE NA DŁUŻSZY CZAS...!!!
zzzz 2015-10-12 22:23
HAHA!KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ Z POWYŻSZEJ OPINI, NAPISANEJ W BIURZE FIRMY NA POLECENIE SZEFOWEJ...
a 2015-12-31 17:00
Atmosfera jest nie do wytrzymania!!!!
bingo 2016-05-21 09:02
niektórzy pracownicy @kris po zwolnieniu są rozgoryczeni , mają pretensje do firmy i wylewają je np. na forum
Zostaw swoją opinię o F.H.INTER-MIREX - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.INTER-MIREX