Tommark Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Tommark Sp. z o.o.

CZESŁAW 2011-07-07 01:53
Dobry pracodawca, oby więcej takich! Uczciwy, solidny i godny polecenia!
egw 2016-08-06 18:15
Skoro jakość idzie w parze z ceną @mariana, to się nie dziwię, że wspólpraca z nimi jest tak popularna. Może wiecie czy będą do nich jakieś oferty pracy?
Marta 2017-08-22 09:44
@egw niestety minął rok, a ofert pracy nadal nie wdać ze strony firmy Tommark. Może to świadczy o tym, że pracownikom się dobrze pracuje i nie ma rotacji. Ale zawsze pamiętajcie, że jeżeli nie ma ofert w internecie to można próbować bezpośrednio zapytać o wolną posadę u pracodawcy. Może ktoś z Was będzie próbował?
Ja 2017-08-24 13:20
Pracuję w tej firmie od 6 lat i jestem bardzo zadowolona :) Z tego co wiem, szukamy stacjonarnego przedstawiciela handlowego, który włada językiem rosyjskim lub niemieckim.
Marta 2017-09-14 09:30
@v niestety nie widzę nigdzie takiego ogłoszenia. Czy mogłabyś podesłać? A czy język jest sprawdzany w trakcie rozmowy czy jest jakiś test? Ty jakie stanowisko zajmujesz w Tommark? Powiesz czemu jesteś zadowolona?o na to wpłynęło?
Zostaw swoją opinię o Tommark Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tommark Sp. z o.o.