Barpimo Polska Sp. z o.o.

Opinie o Barpimo Polska Sp. z o.o.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Jacek Piotrowski

Pracownik firmy - Dyrektor Zarządzający

25.07.2023 12:07

Czym zajmuje się Państwa firma?

Jacek Piotrowskiikona wywiad

Firma Barpimo Polska sp. z o.o. jest częścią Grupy Barpimo powstałej ponad 50 lat temu w Nájera (La Rioja), w Hiszpanii. Produkujemy farby do powierzchni metalowych i drewnianych. Obecnie dostarczamy nasze produkty do 5000 klientów na całym świecie. W procesie wytwarzania dbamy o wysoką jakość oraz standardy ekologiczne. posiadamy certyfikowany System Zarządzania Środowiskowego, zgodny z normą UNE-EN ISO 14001:2015.

Jak duża jest Państwa firma?

Jacek Piotrowskiikona wywiad

W polskim oddziale zatrudniamy około 30 pracowników, niemniej jednak ta liczba w najbliższym czasie wzrośnie ze względu na planowane działania rozwojowe.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe – kontrahenci?

Jacek Piotrowskiikona wywiad

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją farb oraz innych produktów do powierzchni drewnianych oraz metalowych. Naszymi odbiorcami są firmy z branży meblarskiej, stolarnie oraz producenci zabudów przemysłowych, regałów specjalistycznych, kominków, pieców CO itp. Do głównych klientów należą: Fabryka Mebli Bodzio, VOX, ADB Meble sp. z o.o. oraz MECALUX S.A., TPI sp. z o.o., Skibicki Technika Transportowa sp. z o.o. Od wielu lat współpracujemy z klientami na Litwie, w Gruzji i Ukrainie.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Jacek Piotrowskiikona wywiad

Oddział w Polsce jest kameralny i przyjazny dla Pracownika. Zatrudniamy około 30 osób. Posiadamy trzy osobową kadrę zarządzającą, Dział Obsługi Sprzedaży, Administrację, Wykwalifikowanych Techników i Doradców Handlowych oraz Pracowników magazynu. Stworzyliśmy zgrane środowisko, o czym świadczy wieloletni staż pracy większości kadry. W razie zapotrzebowania ogłaszamy nabór na poszczególne stanowiska za pośrednictwem popularnych portali lub drogą poleceń pracowniczych.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Jacek Piotrowskiikona wywiad

W naszej firmie rekrutacja najczęściej odbywa się dwuetapowo. W pierwszej kolejności, zapraszamy kandydatów na spotkanie z bezpośrednim przełożonym działu, a następnie z Dyrektorem Zarządzającym (jest to oczywiście uzależnione od stanowiska).

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Jacek Piotrowskiikona wywiad

Nowi pracownicy otrzymują niezbędne narzędzia pracy, zgodnie z powierzonymi zadaniami – laptop/ telefon/ auto służbowe. Bezpośredni przełożony jest odpowiedzialny za wdrożenie i przeszkolenie pracownika oraz zapoznanie go ze środowiskiem pracy (oprowadzenie po budynku, lista teleadresowa, omówienie standardów pracy).

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Jacek Piotrowskiikona wywiad

W trosce o rozwój i komfort pracowników regularnie poszukujemy ciekawych kursów oraz szkoleń. Finansujemy naukę języka angielskiego. Dyrektor Zarządzający stosuje politykę otwartych drzwi, aby każdy pracownik mógł skonsultować bieżące sprawy oraz wspólnie znaleźć rozwiązania w trudnych sytuacjach zawodowych. W Barpimo Polska zależy nam na zachowaniu work-life balansu, stąd dbamy o stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, oferujemy stałe godziny pracy 08:00 - 16:00 oraz elastyczne podejście do bieżących spraw pracownika.

Jak wygląda rozmowa w Barpimo Polska Sp. z o.o. na stanowisko Asystent biura? Z iloma osobami się rozmawia? 15 marca pojawiło się ogłoszenie.

Nowy wpis

Dzień dobry, uprzejmie informujemy, że na tę chwilę nie rekrutujemy na stanowisko Asystent Biura, ogłoszenie jest już nieaktualne. Niemniej proces rekrutacyjny w firmie Barpimo Sp. z o.o. jest najczęściej dwuetapowy. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy serdecznie

Hej

Cześć, czy ktoś mógłby się podzielić opinia o firmie w Grodzisku Mazowieckim? Czy firma oferuje jakieś dodatki typu karty multisport, opiekę medyczna? Czego można spodziewać się na rozmowie?

Wanda
@Hej

A na jakie stanowisko będziesz aplikować? To może łatwiej będzie Ci pomoc odnośnie rozmowy :)

Piotrek
@Hej

atmosfera tragiczna. Niestety firma bez wizji i pomysłu.

@Hej

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie firmą Barpimo Polska Sp. z o.o. Uprzejmie informujemy, że zatrudniamy około 30 pracowników, zdecydowana większość kadry współpracuje z nami od lat. W ramach dodatkowych świadczeń pozapłacowych oferujemy szkolenia z certyfikatami, dostosowane do potrzeb stanowiska, kursy językowe, wczasy pod gruszą oraz paczki świąteczne. W najbliższym czasie uruchomimy pakiety medyczne dla pracowników oraz ich rodzin. Pozdrawiamy serdecznie.

Magdalena

kiedyś ktoś narzekał na warunki w firmie twierdząc, że nie ma w niej żadnej wizji ani pomysłu na przyszłość. Ciekawa jestem na ile w tym było prawdy. Od nowego roku coś w warunkach tutaj może się zmieniło? Mam na myśli stawki lub organizację pracy? Ile osób teraz jest zatrudnionych?

@Magdalena

Szanowna Pani Magdaleno, uprzejmie informujemy, że firma Barpimo Polska Sp. z o.o. nieustannie się rozwija. Mimo panującego kryzysu, przygotowujemy się do dużej inwestycji związanej z uruchomieniem linii produkcyjnej w oddziale w Polsce. Struktura organizacyjna w ostatnim czasie została zmodyfikowana: powstało prężnie działające Biuro Obsługi Klienta, zatrudniliśmy nowych Pracowników na szczeblu dyrektorskim. Osoby zatrudnione w naszej firmie korzystają z kursów językowych, szkoleń z certyfikatami, otrzymują benefity (wczasy pod gruszą) oraz paczki świąteczne. W najbliższym czasie planujemy uruchomić pakiety medyczne. Zatrudniamy około 30 pracowników. Pozdrawiamy serdecznie.

Kandydatka

Miałam przyjemność być na rozmowie o pracę w tej firmie. Rozmawiałam z (usunięte przez administratora). Widać że to (usunięte przez administratora) na rozmowie zapytał czy mam męża i dzieci i czy mąż zajmuje się dziećmi. Po samej rozmowie odniosłam wrażenie że nie jest to dobre miejsce pracy...

@Kandydatka

Szanowna Pani, dziękujemy za pozostawienie opinii. To przykre, że na podstawie pytania o rodzinę negatywnie oceniła Pani rozmówcę. Niemniej każda konstruktywna uwaga jest dla nas pożyteczna. Zapewniamy Panią, że wśród kadry mamy wielu pracowników posiadających dzieci, chwalą sobie pracę w Barpimo Polska Sp. z o.o., o czym świadczy ich długi staż pracy :) Pozdrawiamy serdecznie

Aplikowałeś na stanowisko Asystent / Asystentka administracyjna biura oferowane przez firmę Barpimo Polska Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
kandydat do pracy

widzę że firma szuka handlowców, może ktoś napisać jaka atmosfera, jakie płace, czy plany sprzedaży do zrobienia

Zostaw merytoryczną opinię o Barpimo Polska Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Barpimo Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Barpimo Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Barpimo Polska Sp. z o.o.