impel

Szczecin

Opinie o impel

anonim 2010-10-12 13:18:04
Impel - pracowałem i nigdy więcej nie chce mieć nic wspulnego z tą firmą , banda cwaniaczków i tyle,szemrane umowy,jakaś fala wśród pracowników ochrony którzy robią co chcą (brak ndzoru i kompletny [usunięte przez moderatora]),jakieś kolesiostwo - jedni zasuwają inni nie robią nic a pracownika tam mają za nic
olek 2015-11-27 15:35:28
Trudno mi w to uwierzyć, zwłaszcza, że sam pracuję dla nich od pięciu lat. Ale skoro spotkałeś się z takimi nadużyciami to to się nadaje do inspekcji pracy, a nie do wypisywania na forach. No chyba, że to tylko takie narzekanie. Jak pisałem pracuję już pięć lat i przeszedłem parę stanowisk. Możliwości awansu są i rozwoju, tylko trzeba chcieć. Kasa też jest spoko.
harsek 2016-04-20 22:01:47
to prawda i w sumie to dobrze o nich świadczy, że zatrudniają również stażystów dając im możliwość złapania doświadczenia i dobrego startu w przyszłość ;)
Zostaw swoją opinię o impel - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie impel