TelePizza Poland Sp. z o. o. Poznań

Poznań

Opinie o TelePizza Poland Sp. z o. o. Poznań

pracownik 2012-05-04 18:22:57
jak kogoś interesuje praca na skuterze firmowym w telepizzy .. 2.5 zł , za godz, i 2.7 zł za kurs. (auto kurs 4.4 zł - tankujesz za swoje)
zadania kierowcy : (przypominam 2.5zł/godz)
-skrobanie skrzynek po cieście
-przygotowanie miejsca pracy kucharzowi
-przygotowanie sosów dla kierowców i kucharzo-kasierowi
-uzupełnianie zapasów napojów na stanowisku kasjerskim
-obsługa pieca pizzerskiego : wyciąganie pizzy i albo na talerz na salę, albo do kartonu.)
-obieranie telefonów - przyjmowanie zleceń
-sprzątanie na wieczór po kucharzu i sprzątanie strefy produkcyjnej
-wynoszenie śmieci
-dostarczanie kursów
-brak jakiejkolwiek przerwy
-nowi kierownicy... skrzydła rosną szybciej niż ceny paliwa
-stan skuterów na jednym z dwóch lokali straszne. brak pieniędzy na naprawę
a więc w skrócie ... max : 2,5 + 2,7 + 2,7 + 2,7 = 10.6 zł./godz.
ale z reguły kończy się na 2,5+2,7+2,7+ zapie..ol = 7,9 zł i zepsute nerwy
-rozładunek dostawy
- najtańsza pizza pracownicza MAŁA!!! (17 cm) za 6 zł z dwoma składnikami
-napady na kierowców
[usunięte przez moderatora]
a teraz jeszcze parę rzeczy ...
-często przeterminowane produkty
-sztuczne i mrożone
-oszukiwanie klientów, oszczędzając na składnikach
-ceny jak z kosmosu

czy pada deszcz, czy też śnieg telepizza na skuterze "zawsze" dojedzie i kierowca będzie szczęśliwy z napiwku w wysokości 0,20gr. :)
exworker 2013-01-18 01:05:07
Zgadza się,maksymalny wyzysk jeśli chodzi o dostawców,brak kilometrówki ,stawka 2,50/godz plus 4,40 brutto za kurs-to daje jakieś 3 zł netto/godz,nie licząc pracy w dni wolne,a jak dojdzie naprawa swojego zdezelowanego samochodu to kaplica-można nawet dopłacić do interesu,pozdrawiam wszystkich chętnych dostawców z własnymi samochodami w Telepizzy-nie dajcie się ,policzcie to wszystko ja odradzam pracy w tej firmie na takich warunkach
ex machina 2015-03-22 12:55:39
Nie wiem, jak w lokalu na Góreckiej, bo to własny, ale w pozostałych dwóch obowiązuje teraz stawka 10 zł/h i 50 gr netto za km, więc coś tam się poprawiło.
nieklientka 2016-06-07 11:13:36
Nie powiedziałabym, że ten produkt jest wysokiej jakości. Czasami ktoś tam pochwali, ale rzadko. W zasadzie nie rozumiem swoich byłych klientów (już tam nie pracuję), bo ani pizza nie jest bardzo smaczna, ani ceny nie są niskie. Chyba marketing jako tako działa.
Zostaw swoją opinię o TelePizza Poland Sp. z o. o. Poznań - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TelePizza Poland Sp. z o. o. Poznań