Delikatesy Centrum Konopiska

Częstochowa

Opinie o Delikatesy Centrum Konopiska

ble 2014-03-10 08:10:13
najgorszy sklep w Konopiskach wymiana pracowników(usunięte przez administratora) liczy ino się zysk takie są KONOPISKA
xxxxxx 2014-03-12 13:21:34
o tak masz racje wymiana co chwila tylko czemu nie zaczna od kierownictwa tylko od zwykłych pracowników w innych sklepach dziewczyny pracuja po pare lat i chwala sobie prace a w Delikatesach Centrum nie mozna zagrzać miejsca bo zaraz cię wywalą oj wstyd PANIE PREZESIE szacunku dla zwykłych pracowników a nie tylko dla kierownictwa
BOBO 2014-12-02 20:13:03
CO DO SZACUNKU TO W TYM SKLEPIE CHYBA NIKT NIEWIE CO TO ZNACZY. ZACZYNAJĄC OD PRACOWNIKÓW KTÓRZY MIEDZY SOBĄ KŁUCĄ SIE O GŁUPOTY JAK DZIECI W PRZEDSZKOLU I NIE ZAJMUJĄ SIE TYM CZYM TAK NAPRAWDE POWINNI A OD TEGO ZACZYNAJA SIE WSZYSTKIE PROBLEMY BO ROBOTA NIE ZROBIONA TAK JAK POWINNO BYC ALE GRUNT ZE DNIÓWKA ZLECIAŁA A PRZECIEŻ I TAK ZA WSZYSTKO KIEROWNIK OBERWIE MIMO TEGO ZE ŁAZI ZA NIMI I PO KILKA RAZY POKAZUJE PALCEM CO JEST DO ZROBIENIA TO PO CO SIE MA TAKA KASJERKA STARAC LEPIEJ SIE POOBIJAC I UDAWAC ZE WSZYSTKO JEST OK.
BOBO 2014-12-02 20:52:15
A TAK WŁAŚCIWIE TO CIEKAWE KTÓRA KASJERKA CHCIAŁABY BYC NA MIEJSCU KIEROWNIKA PODCZAS WIZYTACJI WTEDY WSZYSTKIE SIEDZĄ CICHUTKO I CHODZĄ OKRĘŻNYMI DROGAMI ŻEBY PRZYPADKIEM ICH O COS NIE SPYTALI ALE JAK WIZYTACJA SIE SKONCZY TO WSZYSTKIE SĄ MĄDRE I WSZYSTKO ZACZYNA SIE OD POCZĄTKU I TAK WKOŁO MACIEJU. KIEROWNIK ZMIANY CZY SKLEPU MUSI MIEC STALOWE NERWY BO INACZEJ DŁUGO TAM NIE POPRACUJE.A TRZEBA POWIEDZIEC, ŻE ZARABIA NIEWIELE WIĘCEJ OD KASJERKI BO PREMIA W TEJ FIRMIE ZALEŻY OD TEGO CZY PRZYPADŁO SIE DO GUSTU PANI KIEROWNIK REGIONALNEJ CZY NIE A Z AKTUALNA CIEŻKO SIE DOGADAC.
bbb 2015-10-07 21:58:11
tam nie ma szacunku dla nikogo nie szanują ludzi marne zarobki a narobić sie trzeba jak wół.
666 2015-11-11 19:27:45
jest na pewno skonaktyj sie z kierownkiem
jowita 2015-11-26 01:01:11
koleznak mi mówiła która tam pracuje że nawet maja bony na święta czyli chyba nie jest tam aż tak źle.
baobab 2015-12-10 09:53:58
mogli by dać ludziom więcej zarobić bo naprawde dziewczyny tam musza sie napracować.
xxx 2016-03-07 14:31:59
DELIKATESY U NINY UL.STAWOWA 2 , 42-274 KONOPISKA To najbardziej nieudany sklep w ktorym byłem ... NIE polecam robić tam zakupów a w szczególności kuponów niedoładowujących konto tel. ponieważ kasjerki drukują kupony nie z tej sieci co klient sobie życzy, a później zwalają cala winę na klienta wmawiając ze to właśnie klient nie wie co mówi a tak na prawdę kasjerki nie są skupione na swojej pracy z czego pozniej wychodza problemy. A jeśli przyjdzie zeby się po ludzku dogadać umywają ręce. Gratuluje glupoty :) NIE POLECAM !
danuta 2016-03-17 23:59:47
Ja bywam w delikatesach centrum ale w Poraju niewiem czy to ten sam własciciel ale cos takiego jeszcze mi się nie zdarzyło. Wręcz przeciwnie wszystko w jak najlepszym pożadku. W gruncie rzeczy to zależy nie od własciela a od personelu jak obsługują klienta.
ja 2016-04-24 13:19:06
Umowa na pełny etat zarobki to najnizsza krajowa.
jola 2016-05-12 14:23:06
Najlepiej iśc samemu się dopytać co i jak porobić i poczuć to wsyztko na wąłsne skórze bo czasem lepiej robić bez umowy a mniec spokojną głowe. Pozdrawiam
zongooo 2016-06-17 18:44:16
A jak tam sklep w Poraju?
oddda 2016-07-09 21:21:41
beznadzieja i idiotyczne zasady. kierownik regionalny p dor.. beznadziejna rozdarta i wogóle współczucia dla tych kierowniczek i kasjerek. z nią nieda sie wyrobic ale nic dziwnego musi sie podlizac dyrektorom i włascicielą a na pracowników drze ryja na sklepie przy klijentach
basia t 2016-07-11 20:46:41
tak byc nie powinno, o atmosferę trzeba dbać na sklepie. jednak ta sieć delikatesów ma swoje wysokie standardy o które jakoś jestem bardzo spokojna - tylko ta praca w niedzielę do 21:00 mi nie odpowiada
Zostaw swoją opinię o Delikatesy Centrum Konopiska - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delikatesy Centrum Konopiska