G-Force

Opinie o G-Force

anonim 2012-03-02 01:55
A moze ktos poda wiecej szczegolow jak to tam w srodku wyglada?
hr 2012-08-03 10:02
witam, w najbliższym czasie będę miał rozmowę na stanowisko researchera w g-forse. Może ktoś napisać więcej coś o tej firmie, czy wato czy nie? bo jak narazie same negatywy
Obiektywny obserwator 2012-08-03 22:57
A ja powiem że warto dołączyć do zespołu jeśli chcesz pracować w rekrutacji.
Jeśli jesteś dobry, chce Ci się pracować, masz szansę się tutaj bardzo dużo nauczyć i zarabiać naprawdę dobre pieniądze.
Odpadają osoby, którym się nie chce pracować, uczyć i wyciągać wniosków. Rotacja? Mniejsza niż w innych firmach w branży.
kanik 2014-05-01 22:08
jeżeli Ci praca pasuje to się rzeczywiście tym zainteresuj i daj znać czy dostałeś jakąś odpowiedź od G-Force
tiko 2014-06-28 00:47
Ty już rozumiem, że z nimi też nie próbowałeś się w żaden sposób skontaktować? może praca była tego warta
gorący 2014-07-17 11:39
po rozmowie jestem na nie
Paweł 2014-08-25 11:34
witajcie, byłem kandydatem w procesie rekrutacyjnym, prowadzonym przez tą agencję i jestem zadowolony. pan (usunięte przez administratora), z którym miałem kontakt, rzeczowo poinformował mnie o kliencie i przebiegu procesu - ostatecznie nie zaakceptowałem zaproponowanych mi pieniędzy, ale to nie wina agencji. Jako kandydat - polecam
były pracownik 2014-08-30 20:54
żaden były pracownik tej firmy nie wypowiada się o niej dobrze i to zawsze z tych samych powodów: właścicieli. Ludzie nie aplikujcie tam - szkoda zdrowia.
Re: G-Force1 2014-10-24 15:17
Jest to firma rekrutacyjna, czyli nie rekrutuje do siebie tylko dla ich klientów - oferty maja w całej polsce, bo tam mieszczą się ich klienci. oferty pracy mają - gdybyś poszukał informacji na ich stronie, albo na portalach pracy - dowiedziałbyś się wiele, tylko trzeba samemu coś zrobić a nie czekać na informację od innych
juliusz 2014-12-13 15:21
skoeo rekrutują to z pewnością potrzeba im młodych i swieżych umysłó jeśli chodzi o hr, a tak się składa że ja jestem świeżo po takich studiach ai akurat szukam pracy. czy obecnie jest szansa na zatrudnienie związane z HR w G-force i ewentualnie na jakich warunkach? będę wdzięczny za każdą konkretną odpowiedź
adrian 2015-02-23 15:02
no pewnie potrzebuja młodych, a nawet na pewno, bo wydaje mi się, że jednak to jest firma, która właśnie inwestuje w młodych ludzi i na pewno dobrze im to wychodzi z tego co zauwazyłem. Teraz tylko zastanawiam się jak to może wszytsko wyglądać, w sensie na co powinienem szczególnie uwazać w CV, zeby zawrzeć itd.
arek 2015-03-10 02:02
No dobrze, praca w g-force w HR to jedno, ale zapytam czy ktoś korzystał może z ich usług? Trochę mnie dziwi, że na ich stronie mają napisane, że aktualnie jest 301 ofert pracy, ale w marcu oddali jedną i to samo było w lutym i styczniu, także na ile są aktualne te oferty jeszcze z zeszłego roku? Pozdrawiam.
agencyjny 2015-03-10 09:10
w ogóle nie są aktualne - to agencja, zależy im na jak największej bazie cv, żeby chwalić się rozmiarem przed konkurencją i klientami. Większość agencji tak robi - ta nie jest specjalnym wyjątkiem
rghjki 2016-01-03 15:15
no ja tam widze ze u nich rekrutacja nadal trwa..maja kilka ciewkacyh stanowsik na przyklad jako Junior Java Developer czy iOS Developer we Wrocławiu..
nom 2016-01-05 18:31
@qwerty nie przesadzaj, slyszalem wiele pochlebnych opinii o G-Forsie i to od osob ktore tam pracuja. Do firmy ciezko sie dostac bo jest duzo chetnych i czasem wymagaja takich jezykow jak holenderski czy litewski
beszu 2016-01-11 03:34
@nom tak, są to dość mało popularne języki, ale można znaleźć zatrudnienie u nich znając jedynie angielski,szukają chociażby osób na stanowiska tax specialist czy ap accountant.
Sauron 2016-03-31 14:54
Oni w ogóle odpowiadają na wysłane im CV czy tylko robią sobie bazy danych?
Xxx 2016-12-02 19:25
Fajna firma na start. Duzo ciekawych projektów, mozna się wiele nauczyć w zakresie rekrutacji. Dobre zarobki.
Iwona 2017-02-27 13:54
W zeszłym tygodniu pojawiło się wiele ofert pracy w Warszawie w firmie G-Force. Zamierzacie aplikować na któreś z oferowanych stanowisk?
I juz 2017-02-27 13:58
Nie.
Iwona 2017-03-01 10:33
Poszukiwane są między innymi osoby na stanowisko młodszy specjalista ds. sprzedaży. Jest również praca dla Konsultanta ds. rekrutacji w zespole IT
O tym jak wygląda praca przeczytacie na stronie firmy: http://www.g-force.com.pl/pl/kariera
Iwona 2017-04-19 08:48
@Xxx co rozumiesz przez dużą rotację? Jak dużo osób odeszło z firmy w ostatnim czasie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co może być tego powodem.
kharim 2017-05-05 17:40
Ja też chętnie się dowiem czegoś więcej. Byli pracownicy, podzielcie się informacjami :) w szczególności czemu odeszliście i co jest nie tak z tymi właścicielami.
Xxx 2017-08-18 10:22
Polowa firmy, zespoł sprzedazy i rekrutacji it musieli budowac na nowo. Nikt z doswiadczeniem nie chce tam pracowc, z czego skutek taki ze zatrudniaja ludzi bez foswiadczenia, ktorzy mie maja sie od kogo uczyc, bo nawet team leader ma 3 miesiace doswiadczenia. Poza tym w firmie jest stosowany mobbing i ze strony zarzadu, mega niekompetentnej pani dyrektor jak i obecnego TL it. Dziwne ze w dzisiejszych czasach taka firma jeszcze funkcjonuje.
Xxx 2017-08-18 10:33
@kharim wszyscy odchodza z tego samego powodu, zl go traktowania. Niestety, ale jazdy zasluguje na to zeby byc traktowanym w pracy jak czlowiek, szczegolnie przez szefow ktorzy na tobie zarabiaja nie male pieniadze. Generalnie bardzi duzym bledem zarzadu bylo zostawienie firmy do zarzadzania CRD client relationship director. Osoba mega nie kompetentna, zero pojecia na temat zarzadzania czymkolwiek, o kontaktach z klientami nie wspominajac, problemy z higiena osobista i brakiem wyksztalcenia a i bez znajomosci jezyka angielskiego. Smiech na sali. Pani dyrektor nie potrafila napisac poprawnie swojego stanowiska wiec skopiowala z linkedin i tak od prawie roku ma w stopce hiperlacze odsylajace do listy osob na linu na tym stanowisku. Cala firma sie smieje, klienci pewnie tez. Firma zart, slaba kasa, brak merytorycznej kadry zarzadzajacej, brak w ogole merytorycznego wsparcia, mobbing, naruszanie dóbr osobistych pracownikow w tym czytanie prywatnej korespondecji, no tragedia.
Zostaw swoją opinię o G-Force - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G-Force