G-Force

Opinie o G-Force

anonim 2012-03-02 01:55:59
A moze ktos poda wiecej szczegolow jak to tam w srodku wyglada?
hr 2012-08-03 10:02:10
witam, w najbliższym czasie będę miał rozmowę na stanowisko researchera w g-forse. Może ktoś napisać więcej coś o tej firmie, czy wato czy nie? bo jak narazie same negatywy
Obiektywny obserwator 2012-08-03 22:57:23
A ja powiem że warto dołączyć do zespołu jeśli chcesz pracować w rekrutacji.
Jeśli jesteś dobry, chce Ci się pracować, masz szansę się tutaj bardzo dużo nauczyć i zarabiać naprawdę dobre pieniądze.
Odpadają osoby, którym się nie chce pracować, uczyć i wyciągać wniosków. Rotacja? Mniejsza niż w innych firmach w branży.
kanik 2014-05-01 22:08:57
jeżeli Ci praca pasuje to się rzeczywiście tym zainteresuj i daj znać czy dostałeś jakąś odpowiedź od G-Force
tiko 2014-06-28 00:47:14
Ty już rozumiem, że z nimi też nie próbowałeś się w żaden sposób skontaktować? może praca była tego warta
gorący 2014-07-17 11:39:39
po rozmowie jestem na nie
Paweł 2014-08-25 11:34:45
witajcie, byłem kandydatem w procesie rekrutacyjnym, prowadzonym przez tą agencję i jestem zadowolony. pan (usunięte przez administratora), z którym miałem kontakt, rzeczowo poinformował mnie o kliencie i przebiegu procesu - ostatecznie nie zaakceptowałem zaproponowanych mi pieniędzy, ale to nie wina agencji. Jako kandydat - polecam
były pracownik 2014-08-30 20:54:36
żaden były pracownik tej firmy nie wypowiada się o niej dobrze i to zawsze z tych samych powodów: właścicieli. Ludzie nie aplikujcie tam - szkoda zdrowia.
Re: G-Force1 2014-10-24 15:17:18
Jest to firma rekrutacyjna, czyli nie rekrutuje do siebie tylko dla ich klientów - oferty maja w całej polsce, bo tam mieszczą się ich klienci. oferty pracy mają - gdybyś poszukał informacji na ich stronie, albo na portalach pracy - dowiedziałbyś się wiele, tylko trzeba samemu coś zrobić a nie czekać na informację od innych
juliusz 2014-12-13 15:21:26
skoeo rekrutują to z pewnością potrzeba im młodych i swieżych umysłó jeśli chodzi o hr, a tak się składa że ja jestem świeżo po takich studiach ai akurat szukam pracy. czy obecnie jest szansa na zatrudnienie związane z HR w G-force i ewentualnie na jakich warunkach? będę wdzięczny za każdą konkretną odpowiedź
adrian 2015-02-23 15:02:04
no pewnie potrzebuja młodych, a nawet na pewno, bo wydaje mi się, że jednak to jest firma, która właśnie inwestuje w młodych ludzi i na pewno dobrze im to wychodzi z tego co zauwazyłem. Teraz tylko zastanawiam się jak to może wszytsko wyglądać, w sensie na co powinienem szczególnie uwazać w CV, zeby zawrzeć itd.
arek 2015-03-10 02:02:45
No dobrze, praca w g-force w HR to jedno, ale zapytam czy ktoś korzystał może z ich usług? Trochę mnie dziwi, że na ich stronie mają napisane, że aktualnie jest 301 ofert pracy, ale w marcu oddali jedną i to samo było w lutym i styczniu, także na ile są aktualne te oferty jeszcze z zeszłego roku? Pozdrawiam.
agencyjny 2015-03-10 09:10:33
w ogóle nie są aktualne - to agencja, zależy im na jak największej bazie cv, żeby chwalić się rozmiarem przed konkurencją i klientami. Większość agencji tak robi - ta nie jest specjalnym wyjątkiem
rghjki 2016-01-03 15:15:59
no ja tam widze ze u nich rekrutacja nadal trwa..maja kilka ciewkacyh stanowsik na przyklad jako Junior Java Developer czy iOS Developer we Wrocławiu..
nom 2016-01-05 18:31:52
@qwerty nie przesadzaj, slyszalem wiele pochlebnych opinii o G-Forsie i to od osob ktore tam pracuja. Do firmy ciezko sie dostac bo jest duzo chetnych i czasem wymagaja takich jezykow jak holenderski czy litewski
beszu 2016-01-11 03:34:41
@nom tak, są to dość mało popularne języki, ale można znaleźć zatrudnienie u nich znając jedynie angielski,szukają chociażby osób na stanowiska tax specialist czy ap accountant.
Sauron 2016-03-31 14:54:54
Oni w ogóle odpowiadają na wysłane im CV czy tylko robią sobie bazy danych?
Xxx 2016-12-02 19:25:12
Fajna firma na start. Duzo ciekawych projektów, mozna się wiele nauczyć w zakresie rekrutacji. Dobre zarobki.
Zostaw swoją opinię o G-Force - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G-Force