Opinie o Grupa Impel w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Grupa Impel. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa Impel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Impel w Wrocław

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Magazynier w Grupa Impel? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

ANOWI Nowy wpis

jak każda firma -sa plusy i minusy ale w dzisiejszych czasach to chyba najważniejsze, że wynagrodzenie jest zawsze na czas wypłacane

Ochroniarz w SKY TOWER WRO Nowy wpis

Praca w tej firmie to jedno wielkie nieporozumienie. Zero szacunku dla pracowników. Zaczne od przerw. W ciagu 12 godzinnej zmiany sa 2 przerwy po 15 minut. Jeżeli będziesz na przerwie chociaż minutę dłużej dostajesz repremende z góry na dół od swoich wspaniałych i oczywiscie niekompetentnych "przełożonych" mam tutaj na myśli kierownika Adriana G. i managera Andrzeja Ś. Masz jeść tak szybko żebyś się zdazyl wyrobic w te 15 minut, mozesz sie nawet zadlawic, ale na to też Masz 15 minut. Potem masz grzecznie wrócić na stanowisko pracy. Jeżeli zadzwonisz do kogoś z firmy żeby Cię zmienił, chociaż na chwilke( bo jesteś sam na recepcji )żeby pójść do toalety to czekasz godzine na podmiane. Jednym słowem nikogo nie obchodzi że musisz załatwić przeciez swoje potrzeby fizjologiczne. Najlepiej żebyś chodził w pieluszcze...Oczywiscie Zatrudniają studentów tylko dlatego żeby nie musieć opłacać składek zdrowotnych. O pracownikach z orzeczeniem o niepełnosprawności nie będę już wspominać, bo o tym każdy wie, że też są tutaj zatrudniani tylko dlatego ze płaci za nich PFRON. Tak jak tutaj ktoś wcześniej wspomniał zmieniają nazwe firmy co roku, zeby uciec od placenia podatku. Szkolenia, ktore mają Cię przygotować do pracy rowniez brak. Oczywiscie przy podpisywaniu umowy musisz zaznaczyc, ze uczestniczyles w ich szkoleniu. Grafik pracy dostajesz na zaledwie kilkanascie godzin przed rozpoczeciem pracy. Np tak ze o godz. 23:00 dowiadujesz sie ze masz przyjsc do pracy na 7:00 brak jakiejkolwiek organizacji. Przy schodzeniu ze zmiany ( ktora trwala 12 h ) dowiadujesz sie ze jest luka w grafiku na nocke i groza ci wywaleniem z pracy jezeli nie zostaniesz do rana czyli juz razem 24 h !!! Zero jakiegokolwiek pakietu socjalnego. ZERO. Liczy się dla nich jedynie żeby pracownikowi nie zapłacić o 2 złote za dużo. Najwiekszy minimalizm z jakim się spotkałem. Firma nastawiona na wyzysk pracowników. Odradzam każdemu kto chociaż szanuje swoje zdrowie i czas. Jedyny plus to to że nigdy nie spoznili się z wypłatą. Ale myślę że w obecnych czasach takie zachowanie powinno być na porządku dziennym A nie traktowane jako coś nadzwyczajnego

mmn

Jak oceniacie pracę u nich?

Marysia Nowy wpis
@mmn

Ja oceniam ok, bo kolezanka mi polecila i pracuje juz 2lata

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Grupa Impel rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Pracownik Ochrony?
Marysia

fajne sie pracuje, akurat ja trafiłam na całkiem fajne towarzystwo praca jakos leci, dali mi umowe i pieniadze sa na czas polecam

zol

jest to dobra firma jak na moje i pracuje mi sie tu dobrze

Fiodor

Miałem kiedyś rozmowę kwalifikacyjną w Grupa Impel i muszę powiedziec, że przebiegała fajnie, niestety nie zaliczyłem testu i się nie dostałem, ale wszedłem tu zobaczyć, czy nie można jeszcze raz spróbować - firma stoi twardo? Dajcie znać jak najszybciej jak jest

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Impel - Wrocław

• Jak się pracuje w Grupa Impel?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Impel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Impel?

Grupa Impel