Opinie o Carrefour Polska w Bydgoszcz Targowa 72

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carrefour Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Bydgoszcz Targowa 72

Anna Nowy wpis

PANNATONI EUROPE Bydgoszcz Ul. Dachtery 6 magazyny Carrefour Szanowni Państwo poszukujący pracy. Jeżeli szukasz spokojnej dobrze płatnej pracy to zapomnij o tej firmie ponieważ wieczny bałagan w logistyce wszystko nie na czas i oczywiście kto jest winny jak nie pracownik. Niedawno byłam tam brygadzistką i po 3 miesiącach pracy miałam dość tego bajzlu i olewatorstwa ze strony dyrekcji. Rotacja pracowników mega duża tylko Ukraińcy robią bo nie mają innego wyjścia. Ogólnie bałagan przez brak odpowiedniej logistyki biorąc pod uwagę współpracę z ukraincami i innymi ciapatymi chaos i olewatorstwa to domena pracy w hurtowni PANNATONI EUROPE CARREFOUR. (usunięte przez administratora)

Henryk Nowy wpis

Na forum pracowniczym nie powinny znaleźć się uwagi klientów jeśli chcemy żeby firma o tym wiedziała.

iron75 Nowy wpis

Nie rozumiem jak można klientom piwo puszkowe sprzedawać którego nie idzie wypić bo tak dosłownie śmierdzi. Powinien ktoś tym się zająć.

Ona Nowy wpis

Jest towar przywozony z podrabiana temperatura fresha czyli co innego w chłodni a co innego drukarka jest lewa i temperaturę ustawiasz w aucie a drukarkę podłaczasz do zapalniczki gdzie ustawiasz temperaturę gdzie temperatura z chłodni samochodowej nie ma nic wspólnego z drukarką A to wszystko się dzieje u przewoźnika z Grudziądza który jeździ pod cerfurem w bydgoszczy

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Carrefour Polska? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Ona

Na Glinkach nadzór kas nie lubi kasjerow. Złośliwe komentarze i plotki. Źle się pracuje w takiej atmosferze. Pracownik z agencji pracy to gorszy sort

Okey
@Ona

Nie prawda Co tu wypisujesz

Bronisław
@Okey

Nie zgadzasz się z przedmówczynią. Możesz przedstawić jak wygląda według Ciebie zatrudnienie i relacje między pracownikami? Każda informacja przyda się na forum.

Rozczarowana

Byłam na rozmowie o pracę na stanowisko "kierownik zmiany" do Focusa. Rekrutacja w 3 - osobowym składzie: kierownik sklepu, dyrektor regionu oraz HR. Rekrutacja trwała około godziny. Głównie pytania zadawał dyrektor regionu. Miałam wrażenie, że bardziej interesowała go firma, w której pracowałam aniżeli moje kompetencje. Nie interesowało go jak radziłam sobie w określonych sytuacjach tylko chciał wyciągnąć ode mnie informacje jak funkcjonowała konkurencja, u której wcześniej pracowałam. Po wszystkim Pani z HR z uśmiechem na twarzy wyraziła, że OSOBIŚCIE poinformuje mnie, w przeciągu tygodnia, o wyniku rekrutacji bez względu na jej wynik. Minął już dobry miesiąc a jakiegokolwiek odzewu brak. Jeżeli z takim "szacunkiem" traktuje się pracowników to dziękuję niebiosom, że nie dostałam tej pracy.

@Rozczarowana

Kiedy byłaś na tej rozmowie? Interesuje mnie jak przebiegała ta rozmowa ? Poza pytaniami o konkurencję.

Waldi

Praca w handlu nie należy do lekkich ale jeśli już ktoś się decyduje to niech nie narzeka.

Jajco

Czy w tym sklepie jakiś jełop zajmuje się konserwacją kółek skrętnych do wózków i podwozi do koszyków.? Bo zamiast płynnej jazdy z zakupami trzeba dosłownie orać by dojechać z towarem. Pełno zapętlonych kłaków i innych farfocli. Takie kółka się wyjmuje i czyści tegularnie. Do roboty nygusy!

Techniczny
@Jajco

A jak się dowiesz, że od lat nie ma już tu takiego pracownika, to przyjedziesz sam popracować nad tymi kółkami?

Przestańcie tak biadolić. Praca w sklepie jest ciężka i nikt tego nie ukrywa. Jak komuś nie odpowiada może ją zmienić!!

Karfuś

Piszesz jak menager, aby się wykazać, nieważne jak i po czyich plecach, weź bata będzie łatwiej

obserwator

kierownik ma gorzej od nas, do zmówień (usunięte przez administratora)mu się wszyscy a pod stratami nie podpisze się nikt, regionalny się (usunięte przez administratora) potem joby od dyrektora jak pracownicy biorą wolne i nie ma jak zabezpieczyć działu, premia jest jak yeti wszyscy o niej mówią ale nikt jej nie widział, ja tego doświadczyłem więc wole być szeregowym a nie skiperem ("Pingwiny z Madagaskaru")

@obserwator

Napisałeś w komentarzu o aspekcie premii. Według jakich kryteriów jest ona wyliczana? Z Twojej wypowiedzi można wnioskować, że jest ona dostępna dla zwykłego pracownika, ale nie jest wypłacana. Czy system pracy jest na tyle elastyczny, że można dopasować go do swoich potrzeb? Oczywiście w miarę możliwości.

Zniechecony

Kiedy carrefour zaproponuje podwyżki płac dla pracowników, pracy coraz więcej dokładają i nic po za tym. Ludzie odchodzą a ci zostają muszą ogarnąć, wyzysk.

obserwator
@Zniechecony

zatrudni się w fabryce to zaczniesz tęsknić za hipermarketem

Paulina

@Opinia, możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy w Carrefour, czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o prace w pełnym wymiarze godzin? Czy można liczyć na benefity pozapłacowe oraz socjal? Jak wygląda system czasu praca, czy grafik można dopasować do swoich potrzeb?

Opinia

Pracuje w Carrefour Glinki. Myślę, że w każdym miejscu pracy są fajne i mniej fajne sytuację. Trzeba być odpornym na plotki i stawiać granice aby inni nie weszli nam na głowę.

Regina

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Czy jest tak dobrze, że nie widzicie potrzeby pisania?

Paulina

@Znięchęcony, pytam na forum, bo od tego jest to miejsce. Może jednak ktoś będzie chciał się ze mną podzielić swoją opinią. @Bloki, czy jesteś pewien, że w firmie stosowany jest mobbing? To bardzo poważne oskarżenie, które zamieszczasz na forum publicznym. Przypomnę, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy na pewno takie sytuacje miały miejsce w Carrefour Polska w Bydgoszczy? Jeśli tak, to czy podejmowane były jakieś rozmowy w tej sprawie?

Bloki

Podwyżki w tej firmie to temat tabu tak jak i mobbing który często jest nie stety stosowany i bardzo szybko zamiatany pod dywan.podwyżki zawsze jeżeli były- oczywiście małe( zeby pracownikowi się w głowie nie pomieszalo) ogłaszane były bodajże do 17.04 pytałem u nas ale usłyszałem że firma nie ma pieniędzy pożyjemy zobaczymy nawet na stronie związków zawodowych cisza w zeszłym roku coś tam pisali a w tym nic.myślę że jak nie dadzą podwyżek to pracownicy pouciekaja bo ile można robić za najniższa.

Paulina

@Zniechecony, może warto poruszyć temat wynagrodzeń i podwyżek z przełożonymi? To chyba pierwsze osoby, do których należałoby się zwrócić w tej sprawie. Czy ktoś jeszcze pracuje w Carrefour Polska w Bydgoszczy? Czy praca jest ciężka? Jakie umowy oferuje pracodawca?

Znięchęcony
@Paulina

Złóż papiery ,jak zaproszą na rozmowę zapytaj ile dają i czy jest cięzko

independent

witam, na fordońskiej można usłyszeć od kierowniczki: że ma się około godziny na roztowarowanie palety na dziale że sklep nie płaci za nieproduktywną pracę że dyrektor sklepu go obserwuje że nie wyjdzie z pracy przed 15-tą że masz zostać po godzinach

Strzw
@independent

Nie tylko na Fordońskiej. Płacą 9,5netto na godzinę to na co liczą. Najsłabiej opłacany market. Mają gdzieś pracownika. Na kasie 3/4 etatu czyli 1500 brutto

Paulina

Czy ktoś słyszał o rekrutacji na kierownika sklepu stażystę (program stażowy Apetyt na Handel)? W ostatnim czasie pojawiło się wiele takich rekrutacji - w tym właśnie w tej lokalizacji. Czy to pierwsza edycja tego stażu?

fre

Aha.

Paulina

Słyszeliście, że Carrefour Polska zatrudnia również studentów/stażystów? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042