Opinie o Agencja Ochrony TFK w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agencja Ochrony TFK. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Ochrony TFK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony TFK w Częstochowa

x Nowy wpis

Trochę śmierdząca sprawa czytając poniższe opinie gdzie można się domyślić że faktycznie coś nie gra skoro rzekomo firma nie istnieje i toczyły się rozprawy sądowe z udziałem tej firmy a dalej prowadzi ona rekrutacje na różne stanowiska. Podejrzane sprawy o składki ZUS a raczej o ich brak. (usunięte przez administratora) w pracy? - tego chyba nie chce nikt doświadczyć na swojej skórze. Największą ciekawostką dla mnie jest to jak taka firma może zajmować się 10 różnymi zakresami działalności zaczynając od ochrony i bezpieczeństwa, idąc przez biuro detektywistyczne, sprzątanie budynków, montaż jakiś instalacji elektrycznych a kończąc na hurtowej sprzedaży perfum i kosmetyków, moja opinia jest taka, że jeżeli firma zajmuje się tak szerokim spektrum różnych zagadnień to tak na prawdę nie zajmuje się niczym.

Czyli co, pracownik ochrony może liczyć tu jedynie na gołą podstawę, bez żadnych dodatkowych benefitów? Nawet po jakimś określonym stażu pracy nic nie przysługuje? Co z podwyżką, ją się da jakoś dostać? Ktoś poruszył temat w 2020 roku, ze firma nie istnieje, a dwa lata później pracownicy wypowiadali się o pracy normalnie. O co chodzi? Zmienili nazwę czy to z zamknięciem działalności to plotki były?

Były pracownik TFK

Kolego firmy juz nie ma dobrze że nie miałeś okazji nawet tej roboty zacząć bo smród do dziś się za nimi toczy... Najgorsza firma jaka mogła istnieć

b Nowy wpis

oczywiście dostaniesz dawke nerwów i mobingu bo tam sie to dzieje co dzinie jak jest Robert zmianowy

b Nowy wpis

co można powiedzieć o tej pracy TFK jest tam stosowany ostry mobing i znęcanie psychiczne na pracownikach i darcia takie że głowa boli a do tego gdy już sie drze osobnik to z takim wzrokiem jak miał by zaraz wylecieć z łapami do pracownika i odechciewa się pracować jeden z nich z zmianowych go stosuje Robert ma na imię nie polecam tam pracy nikomu płaca jest do przyjęcia kierownik porządku ale jeden z nich stosuje mobing i nikt nic z tym nie robi bo chyba wszyscy sie go boją w raz z szefem normalnie śmiech nie polecam szukajcie gdzieś indziej w tej firmie nigdy nie bedzie dobrze do puki jeden tam pracuje a tempy tak że ło cieciownia mu życie ratuje bo nigdzie sie nie nadaje i nic nie umie zero pojecia o niczym

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Agencja Ochrony TFK? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Jerry

Pod egidą firmy prowadzi się próby rekrutacji niestety to zwykła strata czasu. Jeśli ktoś ma wątpliwości polecam poczytać komentarze byłych pracowników.

Były pracownik TFK

Agencja Ochrony TFK to było największe (usunięte przez administratora) w jakie wszedłem byłem zaraz po szkole zatrudniłem się w tej żałosnej firmie i żałuję 4 lat tam jedni wielcy (usunięte przez administratora) umowy po 5 wszystko zlecenie jakieś wogole firmy słupy tu TFK a tu jakieś Rami towarzystwo ochrona jakaś potem firma z Warszawy lokum co wogole takiej firmy nie było nigdy a temu ten przybytek zamknęli bo tam takie przewały szły że się w głowie nie mieści...najgorsza firma jaka mogła być nie dziwne że skończyli w sądzie kompletnie mnie to nie dziwi

Jak jest z pakietem medycznym w Agencja Ochrony TFK? Można dołączyć rodzinę?

Animowy

A firma istnieje jeszcze

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Agencja Ochrony TFK?

Firma nie istnieje już więc nie ma co liczyć na pracę w niej, a więc i żadne narzędzia pracy.

Agata

Czy to prawda ze firma została zlikwidowana ? Ktoś coś wie na ten temat ?

Iwo

Miałem chęć składać dokumenty ale tak trochę niepojące są te opinie.

TG
@Iwo

Już raczej nie złożysz tam żadnych dokumentów o pracę bo firma formalnie nie istnieje i fizycznie już też. Nawet siedziba na Huculskiej 40 została zlikwidowana. Jak byłem ostatnio na rozprawie przeciwko nim w sądzie w Częstochowie to specjalnie przeszedłem się przejść to sprawdzić i już nie ma po tej firmie śladu ani po żadnej z ich firm klonów.

Janusz
@TG

Firma została zamknięta? Może znasz przyczyny likwidacji tej agencji ochrony? Przydałoby się wiarygodne źródło.

@Janusz

TFK + córki i siostry miały jedynego klienta - Tesco. W momencie gdzie Tesco zdecydowało się na inną AO, TKF stracioło jedyne źródło dochodu i prezes zwinął interes. Wszyscy pracownicy od szeregowych, po regionalnyl albo przeszli pod nową AO, albo zrezygnwali. Poczytaj komentarze z listopada i grudnio zeszłego roku, odwiedź sklepy Tesco i odwiedź ich stronę www.tfk.pl

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Agencja Ochrony TFK?

ktoś zupełnie inny

Bardziej polski ;) Jeśli w ogóle znajdziesz kogoś do rozmowy...

W TFK bylo jak bylo, odpraw nie wyplacili, moze jakies drobne inne uchybienia, ale po przejeciu Tesco przez Konsa...t, pracownicy nic juz nie znacza. TFK z uwago na to, iz byla to mniejsza firma, jakos bardziej zwracala uwage na ludzi.

Nikt

Ta firma to nie tylko agencja ochrony. Właściciel ma kilka firm i jest mnóstwo różnych wspólników. Całość nieciekawa i z lekka wionie oszustwem. Zatrudnia i zwalnia mimo że zna sytuację człowieka udaję wariata A może nim jest? Szkoda że nie ma tu opinii o innych firmach tego człowieka bo Cię nie bym coś mogła opowiedzieć. Nie polecam pracy u tego (....hmmm.....) byłam głupia że uwierzyłam w gładkie słówka

OpoleTfk
@Nikt

Ja pracowałem dla tej firmy tylko w hipermarkecie chyba każdemu znanej firmy przez 6 lat i żałuję że tak głupi byłem. Do tej pory od około 2 lat jeżdżę po sądach w związku z waleniem nas pracowników w... na składkach ZUS. Ale cóż, moja sprawa że się na to godziłem, więc z góry dziękuję za komentarze typu że wiedziałem co robię. Chodziło tylko o przekaz jak było w tej firmie, a może nadal jest o ile ten twór żywiący się siecią marketów która mu podziekowała za współpracę nadal egzystuje.

Anonymous

OK, widze, ze raczej odpraw nie zobaczymy, a naleza sie. Tak wiec prosze o info kto z Was bylby chetny na pozew zbiorowy. Zaloze email dla tej sprawy i jesli bedzie chociaz kilka osob, ktore nie chca sie dac (usunięte przez administratora) na kase i sie tutaj odezwa, to @ podam i bedziemy dzialac.

@Anonymous

jestem jak najbardziej za, plus jakieś 10+ osób z mojego obiektu pewnie też. zaraz puszczę im info.

No i luzik :)

@Anonymous

Po Twoim poście można przypuszczać, że sytuacja w Agencji Ochrony TFK nie przedstawia się za dobrze. A może zamiast zbiorowego pozwu wystarczyłaby spokojna rozmowa z Właścicielem tejże agencji? Może podczas wspólnych negocjacji doszlibyście do jakiegoś porozumienia. Co sądzisz o takim rozwiązaniu?

@Zuzanna

Kazdy chyba probowal po dobroci, ale dostalismy odoowiedz, ze zarzad podjal decyzje o niewyplacaniu odpraw, wiec innej mozliwosci nie ma.

ktoś zupełnie inny

No dobra, wypłata na koncie, ekwiwalent na koncie, jeszcze odprawa i możemy się w zgodzie rozstać... hmmm... możemy? Podobno TFK ciągle się konsultuje z prawnikami, szukają dziury by nie wypłacić, ale tam nie ma miejsca na dziury. Jeśli wypłacą w tym miesiącu mogę zapomnieć o odsetkach za zwłokę (mam gest), ale jeśli zamierzają kombinować, to zamierzam prezesowi wytargać ostatnią złotówkę!!!!

@ktoś zupełnie inny

No dokladnie, tez tak uwazam. Jak mowisz-nie ma zadnej dziury, zwolnienia byly grupowe i z tytulu umowy o prace czyli to zasrane 1500zl sie nalezy, bo tyle mam na umowie o prace, a reszte na zleceniu. Pracowalem w tfk jako kierownik ochrony/ekspert dbizs ...

@ktoś zupełnie inny

Widzę, że postanowiłeś definitywnie rozstać się z Agencją Ochrony TFK. Oczywiście szanujemy tu Twoją decyzję. Skoro pracodawca ten oddał Ci należne wynagrodzenie, to chyba nie należy szukać już kolejnych problemów. Powiedz lepiej, czy w najbliższym czasie - po Świętach - planują tam powiększenie zespołu o nowych pracowników?

@Zuzanna

Rozstalem sie, bo nasz obiekt przejela inna firma, ale bardzo.dobrze wspominam prace w tfk. Czy nie nalezy szukac problemow?-a czy odprawy zgodnie z prawem pracy sie naleza?

@Zuzanna

Pomijając różne mniejsze lub większe problemy z TFK, generalnie dobrze się mi u nich pracowało, a teraz to nie mój wybór. TFK nie dostało kontraktu na ochronę placówek Tesco, a w związku z tym to oni się ze mną pożegnali, a biorąc pod uwagę, że Tesco dla nich to było 90-95% biznesu. Obiekty, które im zostały (obiekty Tesco i powiązane), to ewentualnie kwestia max. do końca lutego. Więc na powiększenie zespołu nie ma co mówić.

IA
@ktoś zupełnie inny

Ale prosze się nie wtrącac, bo to ja rozmawiam z Panią Zuzanną.

@ktoś zupełnie inny

W takim razie rozumiem. Dobrze, że zechciałeś dopowiedzieć pewne rzeczy. I to wielka szkoda, iż, według Ciebie, Agencja Ochrony TFK nie planuje aktualnie rekrutacji. Ale być może za jakiś czas sytuacja ulegnie zmianie i będą potrzebowali nowych rąk do pracy. A czy podejmując pracę w takiej właśnie agencji ma się dostęp do pełnego ubezpieczenia zdrowotnego?

Anonymous

DO WSZYSTKICH JEDNOSTEK. KASA NA KONTACH, POWTARZAM KASA NA KONTACH. Jest wszystko ok :)))

Kama
@Anonymous

Witam nie wszyscy kase dostali

@Kama

Wiem, sa osoby co dostali 1 przelew zamiast 2. Pewnie dojdzie jeszcze spokojnie

@anonymous

Skoro kwestię przelewu już sobie wyjaśniliście, to warto byłoby już przejść do pomocy tym, którzy szukają tu wiadomości o Agencji Ochrony TFK jako pracodawcy. Zdradź Nam, jak długo już zatrudniasz się w wyżej wspomnianej agencji. Czy osoby dopiero rozpoczynające tam pracę, mają organizowane jakieś kursy przygotowawcze?

@Zuzanna

Mysle, ze o pomoc ciezko, bo teraz w tfk z praca bedzie tez slabo.

Opoletfk

Witam. Czy są tu osoby które nie podpisały umowy z nową firmą a ich wypowiedzenie umowy nastąpiło z dniem 30 listopada? Bo ciekawi mnie czy któreś z miast otrzymało już ekwiwalent za niewykorzystany urlop? Dzwoniłem dziś do kadr, pani która odebrała zapewniła że pierwsze ekwiwalenty wyjdą dziś z podziałem na miasta, ale z nieznaną jej kolejnością. Tak więc dziś 1 miasto, za jakiś czas inne...

Fifi

Poznań jeszcze czeka

T-ów
@Opoletfk

Tarnów też jeszcze bez przelewów. Sytuacja jest mocno irytująca.

@Opoletfk

Ja dostalem dzis o 11, zgadza sie wszystko tylko szkoda, ze chyba odpraw nie bedzie. Ale spokojnie Panowie, ja dostalem ekwiwalent wiec Wy pewnie tez dostaniecie niebawem.

@anonymous

A zapomnialem, ja z katowic i tutaj mamy juz.

Opoletfk

Witam. Przelewy co prawda przyszły, ale czy ktoś z obecnych miał mieć może wypłacony ekwiwalent pieniężny za niewykorzystany urlop? O którym mowa nawet w świadectwie pracy i go nie otrzymał?

@Opoletfk

Zgadza sie, ja dostalem kase, ale ekwiwalentu nie. Jak rozmawialem w ubieglym tygodniu z kadrami to mowili, ze pozniej wyjda troszke.

@anonymous

Dzięki za info. W takim razie poczekamy kilka dni i zobaczymy.

@Opoletfk

Witam. Rozmawialem z prezesem Ziebinskim, wyplaty t wszystkie poszły... Ale ekwiwalent za urlop twierdzi ze wysle dopiero w przyszłym tygodniu... Co nie jest zgodne z prawem i nalezy sie zadośćuczynienie. Ja będę o to walczyl tak jak o odprawe... Ktorej prezes nie chce dac... Nalezy sie wszystkim, jezeli ktoś chce sie dolaczyc prosze ściągnąć przedsadowe wezwanie do zaplaty i wyslac na adres selamu. Później zostaje zbiorowy pozew

@Tralala

O ekwiwalentach wiem, a odpraw czemu nie chce wyplacic? Jaki powod?

No sp9kojnie powinno byc

@anonymous

Twierdzi ze firma zapewnila nam przejście do konsalnetu i sie odprawy nie naleza. Co oczywista jest nieprawdą, w świetle prawa kazdy musi dostac.

@Tralala

Moze i zapewnila, niemniej jednak konsalnet po czesci byl zmuszony do wziecia obiektow z pracownikami. Odprawy-wiekszosc z nas dostala wypowiedze ia bez podania przyczyny czyli niby sie nie naleza, ALE zwolnienia mialy charakter grupowy, tak wiek jest jak mowisz-naleza sie.

Ghhy

Witam Czy ktos z tutaj obecnych rowniez nie dostał wyplaty? Nie podoba mi sie to, bo sytuacja jest jaka jest z przejeciem a tu nagle kasy nie ma...

Anonymus
@Ghhy

Witam, Chyba nikt nie dostał Juz 10. 12.2018 późne popołudnie, a tu nic nie wiadomo. Bardzo nie ciekawie.

@Anonymus

No wlasnie to mnie niepokoi kurcze...zeby sie nie okazalo ze ktos jakis numer wywinal i jeszcze kasy nie dostaniemy za grudzien.

Za listopad *

zimny

i pewnie nie będzie

Anon
@zimny

Ktoś gdzies próbował dzwonić? Za bardzo nie ma już do kogo chyba

@Anon

No wlasnie o to chodzi. Pozostaly dwa adresy email do selamu i galany bo do kadr sie nie dodzwonisz...zajebiscie mysle panowie ze tej pensji nie zobaczymy

@Qwert

żadne przelewy nie wyszły. Kadry już nie pracują :) telefon odbierze tylko jakaś pani )jeśli się zadzwoni pod numer podany na stronie tfk) która okłamuje ludzi mówiąc, ze przelewy już zostały wysłane :D Trzeba wysyłać wezwania do zapłaty wynagrodzenia i odprawy (bo przecież ona tez się wszystkim należy) w terminie 7 dniu, później zostaje droga sądowa. Ale tez nie ma co liczyć na za dużo, kapitał firmy wynosi ogromne 5 tysięcy (to takie minimum żeby założyć spółkę) to tez daje im możliwość szybkiego zawinięcia się bez wypłat, bo nie ma co wierzyć, ze będą jak nawet składek ZUS nie płacą....

@Tralala

Kurde no ludzie oplaty maja. Nie no mysle, ze bez sensu troche z tym ze nie zaplaca zwlaszcza, ze dzis banki mialy jakies problemy. Zobaczymy, jesli bede cos wiedzial to dam Wam Panowie znac.

Xyz

Jelenia Góra Tesco też bez wypłat

@Xyz

Z tego co wiem nigdzie niestety nie ma...Jesli by sie tak stalo, ze faktycznie nikt nie dostanie no to pozew zbiorowy, bo co innego zostaje

Anonymous

@worker z TG Kolego, przeciez to jest powszechnie wiadome, ze konsalnet przejmuje Tesco i to nie stalo się na pewno dzieki tobie. Moze Ci sie tak wydaje, ale takiej wladzy nie masz. Druga sprawa- jakie oszustwa na skladkach? Widzialem wiele paskow pracowniczych i wszedzie jest odprowadzana skladka na zleceniu tak jak nalezy, a i z umowa o prace jakos problemow rowniez nie ma. Napiszesz zapewne, ze praca na umowie zlecenie i umowie o prace - jak w kazdej firmie ochroniarskiej. Moim zdaniem chcesz skorzystac z sytuacji, ze Konsalnet przejmuje obiekty TFK, przypisujac sobie ten stan rzeczy jakoby ty do tego doprowadziles. Hahahaha dobre

@Anonymous

Twoje zdanie diametralnie różni się od zdania użytkownika @worker z TG. Celem tego forum jest między innymi dyskusja, wymiana poglądów, a więc to dobrze, że poznaliśmy Twój punkt widzenia na pewne aspekty. Jak długi jest już Twój staż pracy w Agencji Ochrony TFK?

@Zuzanna

W TFK pracuje od 4 lat. Nie bardzo rozumiem o co Panu ponizej moze chodzi ze skladkami, bo jak wiadomo-umowy cywilnoprawne sa od bodajze 2 lat minimum "ozusowane", a takiego czegoa nie sposob ukryć. No ale coz, trzeba liczyc sie z tym, ze ba gowork.pl swoje zdanie wyrażaja najczesciej ludzie, ktorzy sa po prostu niezadowoleni, bo tylko sporadycznie mozna przeczytac opinie tych, ktorzy pisza cos dobrego.

woker z TG
@Anonymous

Liczby na tzw. pasku to liczby wyliczone przez program kadrowy pokazujące jakiej wysokości skladka POWINNA zostać odprowadzona do ZUSu a nie jaka w rzeczywistości została odprowadzona. Jeżeli mi nie wierzysz, idź do ZUSu i poproś o historię swoich odprowadzanych składek lub zaloguj się na swoje konto w PUE ZUS i sam się przekonaj o tym co mówię. Gdyby na portalu GoWork można było dodawać zdjęcia to bardzo chętnie bym je dodał aby udowodnić swoją rację. Nie mówię że to że TFK traci Tesco to wyłącznie moja zasługa, ale wiem od osób z Tesco z działu DBiZS z którymi współpracuję w kwestii obecnych spraw sądowych przeciw ZUS że jednym z powodów dlaczego to Konslanet a nie TFK wygrało przetarg na ochronę obiektów Tesco jest właśnie to, jak TFK oszukuje pracowników w kwestii składek ZUS.

@woker z TG

Nie twierdze, ze nie jest to prawda tylko nie potwierdze tego, bo pierwsze slysze. DBiZS powiadasz? A to zapewne się dowiem czegoś w tej kwestii...w koncu LPS to mój dział :)

@woker z TG

Ciekawe, bo u nas w DBZiS nikt nic nie wie na ten temat. RKDBiZS tez nie wie, a Pan J.W (skoro wspolpracujesz to znasz), rowniez o takim czyms nie slyszal.

Obecny pracownik po rozprawie
@anonymous

Zarówno pan Jacek W., jak i Maurycy M. a nawet Jan H. są za nisko w hierarchii aby decydować o takich rzeczach. Mogą mieć jedynie lekki wpływ na to ale ostateczna decyzja zawsze należy do zarządu firmy.

@Obecny pracownik po rozprawie

Aaaa, no to wychodzi na to, ze masz info z "samej gory" mam rozumiec?

Obecny pracownik po rozprawie
@Qwert

Sądząc po treści Twojego wpisu mogę odnoszę wrażenie że pomyliłeś mnie z Panem wokerem z TG. Ja jestem obecnym pracownikiem który po prostu coś gdzieś słyszał że zarząd Tesco trochę naciskał na zmianę TFK na inną firmę. Ja nie mam żadnych info z samej góry, dołu albo nawet z środka. Nie wiem ile w tym jest prawdy ale myślę że to wszystko co pisał właśnie woker z TG może być w przeważającej części prawdą skoro jak zapewne zauważyłeś wpis ten oznaczony jest jako potwierdzony użytkownik i ma potwierdzony status posiadania dowodów na prawdziwość treści wpisu, a to chyba nie bierze się z sufitu. Choć mogę się mylić

@Obecny pracownik po rozprawie

No tak racja, zalozylem, ze "worker" to Ty. Moze miec to pewie wplyw, niemniej jednak wydaje mi sie, ze glownym powodem dla ktorego AO zostala zmieniona to przedewszystkim oszczednosci. Konsalnet jest w stanie zaproponowac nizsza stawke za godzine i moze to wlasnie bylo glowna przyczyna. Ciekawi mnie tylko jedna kwestia-czy wyplaca odprawy pracoenika na etatach? Tak na dobra sprawe, to zwolnienia byly bez podania przyczyny, ale tak czy inaczej maja one charakter grupowy, wiec w swietle prawa nalezala by sie odprawa. BTW-Na pewno wiecej niż 20 osob bylo na etatach wiec przy zwolnieniu grupowym jak najbardziej takowa odprawa przysluguje.

@anonymous

Bardzo Ci dziękuję za to, że mi odpowiadasz. Ale proszę Cię jednak, żebyś starał się tu nie oceniać innych w tak jednostronny sposób. Pracujesz w Agencji Ochrony TFK już bardzo długo, więc Twoja wiedza o tym pracodawcy musi być bardzo duża. Powiedz Nam w związku z tym, czy zarobki nowych pracowników diametralnie różnią się od tych, które uzyskują Ci nieco bardziej doświadczeni?

@Zuzanna

Nie ma w zasadzie roznicy. Stawki kazdy ma takie same.

@anonymous

A więc z jednej strony należy to rozpatrywać jako plus, bowiem każdy z pracowników traktowany jest w podobny sposób. A jak przedstawia się atmosfera między Wami - jest na tyle zdrowa, że nie wpływa zasadniczo na jakość wykonywanej pracy? Liczę na Twoją dalszą aktywność o Agencji Ochrony TFK.

@Zuzanna

Na drodze przelozony-pracownik mysle, ze jest ok, a miedzy pracownikami to juz roznie moze byc. W zasadzie sam nie wiem, niemniej jednak zadnych skarg od pracownikow na pracownikow ja osobiscie nie mialem. Glownymi obiektami firmy byly markety TESCO, ktore zostaly przejete przez Konsalnet takze trudno teraz cokolwiek mowic o TFK poniewaz wiekszosc ludzi jest juz w konsalnecie.

@Anonymous

Oczywiście że jak się nie sprawdzi tego co na koncie ZUS to nie masz pewności jakie składki na prawdę odprowadzają. U mnie były opóźnienia kilku miesięczne...a inna sprawa to czy wykonując swoje obowiązki w tym samym miejscu, dokładnie robiąc to samo, pod kierownictwem tych samych przełożonych, możesz mieć zarówno umowę o pracę jak i umowę zlecenie? Bo są wyroki sądowe które dowodzą iż wtedy umowa zlecenie ma charakter normalnej czasowej lub bezterminowej umowy o pracę, a wtedy te wszystkie godziny ze zlecenia powinny się liczyć jak nadgodziny i inaczej być wypłacane...ZUS pewnie też inaczej naliczyłby składki?! Tylko teraz to już chyba musztarda po....

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony TFK - Częstochowa

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony TFK?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony TFK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Agencja Ochrony TFK