Opinie o GRINEA SPÓŁKA Z O.O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy GRINEA SPÓŁKA Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w GRINEA SPÓŁKA Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRINEA SPÓŁKA Z O.O. w Toruń

Iwona

W ostatnim czasie widzę że wpadały tu trochę negatywne opinie i ludzie odradzali i zatrudnienie się. Ciekawa Jestem czy w tym roku można na temat pracy tutaj powiedzieć to samo. Pracował ktoś jako spec od zasobów ludzkich? szukają właśnie i prosiłabym wobec tego o widełki bo zarobki nie zostały podane. była wzmianka o finansowaniu studiów, chodzi o konkretne kierunki? piszą także o możliwości rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach, jakie obecnie przysługują na tym stanowisku?

@Znający teamt

docelowo jak liczny jest ten dział? piszesz, że ciągła rotacja czyli dosłownie każde stanowisko się zmienia czy są mimo wszystko stałe osoby? jaka jest konkretnie odpowiedzialność na tym dziale, jak jego gorsze funkcjonowanie może potencjalnie wpływać na firmę i pozostałych pracowników?

Dzień dobry, tak dla pełnej jasności to podczas pracy jako specjalista ds. ofertowania będę pracować stacjonarnie w biurze? teraz w jednej z ofert napisano, że wymaga się prawa jazdy. Niby niczego o aucie służbowym nie widzę ale czy zdarzają się jakieś delegacje?

Riff Nowy wpis

Eitam wszystkich, widzę że prowadzone są rekrutację na stanowisko inżynier oraz kierownik robót. Na jakie zarobki można liczyć? Jak częste i odległe są delegacje? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Administrator Nowy wpis

GRINEA SPÓŁKA Z O.O. poszukuje osoby na stanowisko Kontroler Finansowy. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Pytacz Nowy wpis

Dzień dobry, czy naprawdę jest tak źle w dziale zasobów? I czego to jest wynikiem? Dużo pracy, brak wiedzy u kadrowych? Zła atmosfera z czegos musi wynikac. Pani Dyrektor bez powodu robi zła atmosfere??? Widze ze kogos szukają i zastanawiam się.

Projektant Budowlany

30 minut

Pytanie czy biorę udział w innych rekrutacjach - żenada. Na wstępie pytanie czy jeżeli zaprojektuje coś nieekonomicznie a było to już wcześniej zaprojektowane inaczej w innym projekcie i bardziej ekonomicznie to czy wyrażę zgodę na zmianę na takie rozwiązanie. Moje pytanie czy to ekonomiczne rozwiązanie jest zgodne z normami? Rekruter po dłuższym zastanowieniu mówi że tak, jest zgodne, no to ja że "jeżeli jest zgodne z normą to wtedy wyrażę zgodę". ;D

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

@Iwona

Szczerze odradzam pracę jako spec ds. zasobów ludzkich. Szefowa Cię wykończy...

Iwona

A powód? Dużo pracy po prostu? jak ona w rzeczywistości może wyglądać i w jaki ewentualny sposób nadwyżka byłaby wynagradzana? O jakich obowiązkach myślisz?

Znający teamt

Zgadzam sie jak najbardziej z powyższym postem. Szefowa wydziału daje nieźle popalić, ciągła rotacja w dziale zasobów.

@Znający teamt

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Zwse Rzeszów Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 15 czerwca.

ANL

Nie polecam pracodawcy a w szczególności dział WK. Pani Dyrektor to despota. Potrafi zwolnić pracownika po 20 latach pracy bez uzasadnienia. W każdym dziale mile widziane są osoby donoszące do przełożonego. Mega dużo pracy a dodatkowo są dokładne zagadnienia nie związane z zakresem obowiązków np. opracowanie i aktualizowanie procedur. Nie polecam tam pracy, chyba że ktoś ma mocne nerwy.

Halina
@ANL

Zwolnić pracownika po 20 latach bez wytłumaczenia? To trochę nietypowe. Myślę,że może w takich sytuacjach być drugie dno. Wiesz coś więcej?

Anna Ł.
@ANL

Odnosząc się do powyższego komentarza muszę przestrzec, że napisała to osoba która podszywa się pod innych w tym przypadku pode mnie używając mojego firmowego skrótu, więc radzę się nie sugerować tym co napisała skoro nie ma odwagi podpisać się za siebie. Osobiście pracodawcę mogę polecić, warto pójść, porozmawiać i samemu wyrobić sobie zdanie...

@Anna Ł.

Jakie pani bierze leki? Skoro namawia Pani do pracy w tym (usunięte przez administratora) a zwalnianie z dnia na dzień jest w tej firmie normalną praktyką wiem bo widziałem. Przychodzisz rano po południu z pudełkiem za drzwiami bez jakiegokolwiek tłumaczenia.

@as

Jaka liczba osób miałaby się spotkać z tego typu przytoczoną okolicznością? Mają tutaj w takim razie jakieś restrykcyjne wymogi wobec pracowników, skoro jednej z pań się podobało, to musiała spełniać oczekiwania. Pytanie, jakie są obecnie?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Zwse Rzeszów Sp. z o.o.?

Nie ważne kto

Tak, bez doświadczenia można zostać nawet głównym kiegowym.

Były

Chyba tylko takie

@Były

Czyli jakie? nie wiem do czego się odnosisz.

@Były

Czemu ogólnie jesteś byłym pracownikiem?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Zwse Rzeszów Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Uchwyt

Marcin ci 5 minut nie podaruje.

as

Nawet 2 minut ci nie podaruje... Co innego w delegacji tam nie ma problemu żebyś tyrał po 12 h i często 7 dni w tygodniu... zapytaj pani kadrowej wszechwiedzącej pani B czy to zgodne z kodeksem pracy ....

Lidia
@as

Jak w takim razie wyglądają godziny pracy w ZWSE np. na przestrzeni miesiąca i jak w stosunku do nich kształtuje się wynagrodzenie?

@Lidia

Jak otrzymasz laptopa i telefon to praca 24h. Wynagrodzenie nie adekwatne do przepracowanych godzin. Bez dodatków za pracę w nadgodzinach.

@Lidia

Zapomnij o nadgodzinach... masz być do dyspozycji cały czas oczywiście w ramach 40 godzin tyg. mówię o pracy w delegacji ...

Grzegorz

To w takim razie ile wynosi wynagrodzenie miesięczne? I jeśli praca 24h to na godzinę ile wychodzi jeśli ma się tyle obowiązków?

@Grzegorz

Znajdź lepsze zajęcie dobrze ci radzę, w tej firmie nic dobrego cię nie czeka

as

A co się stało z panem dyrektorem Konradem D. ? widzę, że już nie figuruje w dyrekcji na stronie ale za to kwiat pile elbud się pojawił ;D

joker
@as

Komentarze o kondziu na bieżąco usuwane hmmm

Maniek
@as

Kwiat czy nie ale Gość jest dobry ma pojęcie

@Maniek

Ma dobre gadane a pracowników ma za nic...

Były Pracownik

Pracowałem w ZWSE Rzeszów w latach 1996- 2005. Jako kierowca brygadowki.To była najlepsza firma na Podkarpaciu jaką znam. Do dziś wspominam te dobre czasy. Atmosfera wtedy była super. Ludzie się szanowali. Jeżeli chodzi o zarobki? Najlepsze na Podkarpaciu. Krótko mówiąc: najlepsze lata mojego życia.

El-Monter
@Były Pracownik

Obecnie firma nie ma już nic wspólnego z Pańskimi wspomnieniami pozą nazwą.

PRACOWNIK
@El-Monter

To dlaczego już tak nie jest jak dawniej?? W tym zakładzie ludzie już nie są ludźmi?? Jak teraz jest??

Ruru
@PRACOWNIK

Ja pracowałem w latach 2010 -2012 juz wtedy było dosyć żałośnie. Marcin bije rekordy cały czas.

aaa
@El-Monter

Pracowałem w podobnych latach akurat te lata co kolega opisuje to były przed zmianami kadry zarzadzającej. 2008 zaczęły się zmiany poprzez przejęcie władzy przez obecnego prezesa oraz sprowadzanie ludzi z PM, zazwyczaj niekompetentnych w zakresie energetyki ale wiernych władzy.

Iza

Zamiast pisać takie głupawe komentarze, to może byś powiedział jak serio tam to wygląda... ;)

Dan
@Iza

Do kogo to?

Darek

Nie jest źle zależy kto co lubi

Czy pracownicy w Zwse Rzeszów Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Nie w ZWSE. Oczywiście jak już nie są pracownikami wychodzi im to całkiem całkiem...

Elżbieta

A jak w Zwse przedstawiają się relacje na linii pracodawca - pracownik? Czy występują jakieś problemy? Mam nadzieję, że zechcesz mi odpowiedzieć.

@Elżbieta

Atmosfera nie jest ani dobra ani zła. Pracownicy boją się budować jakiekolwiek relacje bo jest to źle odbierane przez pracodawcę. Na linii pracodawca pracownik relacje prawie że nie istnieją. W mojej ocenie nie jest to miejsce w którym można pracować dłużej. Pierwsze wrażenie jest dobre, a później już wszystko jest nie tak jak uzgodniono na rozmowach.

Były pracownik w Biurze

Dokładnie, zgadzam się, ale należy tez wspomnieć o mobbingu i utrzymywaniu pracownika w strachu, że w każdej chwili moga go zastapić kimś innym. Oczywiście być może Pan który przede mną pisał tego nie doświadczył, ale ja byłe tego świadkiem prawie, że co dzień, dlatego tez ośmielam się o tym wspomnieć - jest to moja ocena, i nie jestem w żaden sposób uprzedzony, bo dzięki temu że już tam nie pracuję (redukcja - ogólnie jest duży przepływ ludzi na niższych stanowiskach) mogłem zatrudnić się gdzie indziej, co wyszło mi na dobra. Więc jest tez jakiś pozytyw :)

@Były pracownik w Biurze

Przyjazna atmosfera to tam nie była z tego co czytam, ale ciekawi mnie jak tak straszyli, to co w końcu kogoś zwolnili czy to były tylko puste słowa? Nie popieram takich zachowań..

@Grzegorz

Jeśli chodzi o zwolnienia to odbywają się na zasadzie, że przychodzi przełożony i oznajmia, że w dniu dzisiejszym kończymy współprace za porozumieniem stron i masz 10 minut na spakowanie (nawet jeśli tam pracowałeś 10 lat). Jeśli się nie zgadzasz, to rozmowa przebiega trochę inaczej bo zaczyna się wyciąganie co zrobiłeś źle i, że nie wyrabiałeś się z powierzonymi zadaniami (straszenie). A (usunięte przez administratora) głównie polega na dokładaniu zadań ponad zakres umowy i wywieraniu na pracowniku presji, że się nie wyrabia i przez niego firma traci lub jest spóźniona w realizacji.

Jaka jest kultura pracy w Zwse Rzeszów Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Pracownicy odnoszą się do siebie po imieniu. Na poziomie pracownik - kadra zarządzająca, bywa z tym rożnie. W firmie są mocne układy i zależności. Nikt nie jest pewien swojego zatrudnienia. Nie ma to związku z wiedzą pracownika i jego zaangażowaniem w pracy, czy nawet ze stanowiskiem. Czy pracujesz zleży od tego, czy się sprzeciwiasz i czy jesteś kolegą dyrektor zasobow ludzkich. Jak to drugie to dostaniesz szybki awans. Wybierzesz sobie stanowisko jakie chcesz. Pracownicy na równym sobie poziomie bardzo się szanują. Na wyższych szczeblach obserwuję się rywalizację i podkładanie sobie kłód pod nogi. Daje się wyczuć gonitwę o... No właśnie nie wiadomo za czym, bo oficjalnie premii nie ma. Kultura pracy kończy się w momencie otrzymania kartonika lub kiedy zdecydujesz się odejść z korpo. Typowy codzienny dress code. Schludna, wyprasowana koszula i dżinsy będą ok.

Pustynna burza

Halo halo co tam slychac na kopalni ? Krosno Jasło obecni ?

Brygadzista
@Pustynna burza

Tak A cooooooooo

Gumiaki i twarda (usunięte przez administratora) ot taki obowiązuje ...:P

Mateusz

Dzień dobry, Czy ktoś może mi napisać jak wygląda praca kierownika projektu w tej firmie? Chodzi mi o wyjazdy, zarobki, benefity itp

aS
@Mateusz

Na pewno non stop delegacja.... a co do benefitów i zarobków to na pewno nie rekompensują nakładu pracy jaki od ciebie będa wymagac...

Romek
@Mateusz

Polecam fajna robota jest samochód no i tematy ciekawe

Ptak
@Mateusz

Nie licz na wiele, starczy na życie w ascezie. Jeśli nie masz nic innego to zapraszam, ale tylko na okres próbny i potraktuj to jako szkolenie.

Sasiad
@Ptak

Zawsze może wszystko być do rozpatrzenia

@Mateusz

Wyjazdy na okrągło więc zapomnij o życiu prywatnym. Kasa na pewno nie zwróci ci straconych lat w delegacji bo w tej firmie kilka tysięcy złotych uważane jest jak byś dostawał dar od losu .. Radzę poszukać innego pracodawcy , który przynajmniej doceni twoją pracę - u tego na to nie licz

@asa

@asa Ale kolega mówi teraz o kierowniku projektów czy kierowniku budowy ? W delegacji pracują głównie kierownicy budów, inzynierowie, technicy budowy itd. Kierownicy projektów pracują głównie w siedzibie firmy, też mają delegacje, choć jest ich mniej, a przynajmniej jak ja pracowałem to nie pracowali cały czas w delegacji.

asa

To chyba pracowaliśmy w dwóch różnych firmach. Delegacje dotyczą każdego kto bierze udzial w projekcie tj kirownik budowy, inżynier, kierownik projektów ( temu ostatenimu moze jest łatwiej coś zakombibowac bo ma auto do dyspozycji wiec nie musi się meldowac do firmy tylko hyc do domu i po bólu )

@Mateusz

a i dostaniesz dietę za moich czasów całe 30 zł na dzień hahahhah nawet na dobry obiad nie wystarczy nie mówiąc o całodziennym utrzymaniu. ...

Tom

Porazka

....

Ile świeżo przyjęty monter zarobi? Weźmie ze 4 tyś? Albo chociaż 3,5tyś netto bez diet?

Elektromonter
@....

Spokojnie. 3,5 tyś netto na start + diety potem 4 tyś netto + diety oraz benefity typu 13 pensja. Nikt już za mniejszą kasę takiej roboty w delegacji nie robi. Chyba , że ma coś nie tak z głową.

Zakoszmarny
@Elektromonter

To są pierdoły nie dadzą odraz tyle tylko obiecują, a jak wiadomo obiecanki cacanki :)

Moner
@....

Brygadzista zarabia 6-7 na rękę zwykły monter około 4 ludzie się zwalniają bo wolą prace na miejscu osobiście uważam że firma ok kierownik trochę nie bardzo ale generalnie nie jest źle

@Moner

nie wierzę w tych zarobach dlatego ilości pracowników idzie w dół, a co do kierownika to bez swojego starszego specjalista do spraw planowania to by bardziej nadawał do pracy z świniami :) Zakoszmarny

Czesław
@Moner

To chyba dobre wynagrodzenie, nie uważasz? Czy są jakie dodatki do pensji w postaci premii, płatanych nadgodzin lub pakietu socjalnego?

Monter
@Czesław

13 pensja ,wczasy pod gruszą. Dodatek pieniężny na święta.Ewentualne nadgodziny również są wypłacane. 50 i 100 ‰.

Elżbieta
@Monter

Czyli w takim razie śmiało można powiedzieć, że w firmie Zwse Rzeszów dba się o pracowników, co bardzo cieszy. A co z dostępem do prywatnej opieki medycznej? Jest ona zapewniona?

Czesiu
@Elżbieta

Od pielęgniarki środowiskowej do psychiatry ten ostatni jest szczególnie potrzebny zwłaszcza dla kadry kierowniczej

@Czesiu

Mam przez to rozumieć, że osoby, które pracują na stanowiskach kierowniczych, mają tak dużo stresu w trakcie pracy? Przynajmniej w taki sposób na chwilę obecną odebrałem Twój komentarz.

Tom

Pracowałem 2.5 tys na rękę

nowy

Postaram się opisać w sposób bez stronniczy pracę w ZWSE Rzeszów. Firma przez ostatnie lata zmienia swoją formę, zarząd kładzie nacisk na zlecanie robót zewnętrznym firmom, przez co znacznie uszczuplił ilość osób produkcyjnych. Osoby zatrudnione w tej firmie mogą liczyć, że będą musiały dużo się nauczyć, i nie tylko technicznych rzeczy ale i obsługi programów związanych z zarządzaniem projektami. Jeśli chodzi o zdobywanie uprawnień, to firma nie stwarza problemów. Jako inżynier budowy należy odbyć praktykę na budowie, asystent projektanta na budowie i w biurze. W firmie obowiązują umowy lojalnościowe za uzyskanie uprawnień. Polega to na tym, że zlicza się czas poświęcony przez opiekuna praktyk jak i czas poświęcony przez osobę ubiegającą się o uprawnienia. Przykładowo godzina pomnożona przez stawkę opiekuna i pracownika oraz pomnożona przez dni praktyki. Kwoty są dość wysokie ponad 10000tys. Umowa lojalnościowa trwa trzy lata od uzyskania uprawnień. Ponadto umowy lojalnościowe są na wszystkie pozostałe kursy czy szkolenia i również trwają trzy lata (niezbyt mile jest widziane gdy firma proponuje szkolenie a ktoś nie skorzysta). Starając się o uprawnienia i korzystając ze szkoleń można nazbierać dość dużo kwotę. W przypadku odejścia się z firmy kwotę należy oddać. Podczas rozmowy o pracę warto poruszyć temat umów lojalnościowych. W firmie jest zatrudnionych około 11 dyrektorów i około 7 menadżerów, pozostała liczba pracowników oscyluje, około 50 osób i ciągle maleje. Dla zarządu najważniejsza jest tabelka z dochodami, pracownicy to tylko zasoby osobowe zawsze można z nich zrezygnować lub zmienić. Pomału firma rezygnuje z wykonawstwa na rzecz zleceń zewnętrznych, podobną sytuacje można zaobserwować w pracowni projektowej, projekty zlecane na zewnątrz. Rotacja osób w firmie jest bardzo duża, tak jak pisałem wyżej trzeba dużo się uczyć i dużo się wymaga od pracownika, zakres obowiązków jest dość szeroki, często wykraczający poza zakres umowy, co wpływa na wysoki wskaźnik fluktuacji pracowników. Szeroki zakres obowiązków wpływa też pozytywnie na rozwój osobisty, firma jest również od pewnego czasu nazywana „firmą szkoleniową”, ponieważ kształci ludzi i pomimo umów lojalnościowych, osoby zwalniają się i znajdują lepszą pracę, dzięki nabytemu doświadczeniu. Jeśli chodzi o wypłaty i świadczenia socjalne, wszystko jest poukładane i działa bez zarzutów. Nie napiszę czy warto, czy nie warto pracować w ZWSE, praca jest ciekawa ale obarczona dość dużym ryzykiem, stresem i niewiadomymi.

Już nie taki nowy _ w temacie
@nowy

ZWSE szkoli? O innym świecie czytam. Tam gdzie ja pracowałem nie było szkoleń. Uważam że firma uwstecznia. Programy o których piszesz nie są rozwojowe a sama praca na nich uczy bardziej cierpliwości a nie samodzielnego myślenia. Tu jest typowo. Dużo się obiecuje na rozmowie wstępnej a z realizacją jest już bardzo marnie. Zanim zdecydujesz się przyjsc do pracy zawołaj umowę i sprawdź czy wszystko co uzgodniłes jest na papierze. Obowiązki również bo jak się później okaże pracodawca zmieni kilka razy zdanie. Potwierdzam też że firma ma dużo niewiadomych i nie jest stabilnym pracodawcą.

@nowy

Jaki trzeba mieć słaby charakter żeby podpisac lojalkę... uprawnienia bez łaski zrobisz w innej firmie a szkolenia hmmm np sztuka negocjacji to ci potrzebne jak nie powiem co :D ciekawe czy dyro jeden z drugim podpisują taki kwity. Jak ktoś lubi masochizm to polecam popracować tam kilka lat.

Imżynier
@nowy

Uprawnienia budowlane zrobisz w każdej firmie bez lojalki. To jest naturalny proces rozwoju pracownika. Wyfrajerowałeś się na nie małą kasę.

Czy pracodawca Zwse Rzeszów Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

rzeszow_moje_miasto

Metoda kija i marchewki bez marchewki. Wyjazdy z Konradem na karuzele i basen, w najblizszym czasie planuje zabawe w piasku.

Ziutek

Zakoszmarny powinien otrzymać medal od ZWSE. Za jego kadencji odeszli niemal wszyscy kierownicy i inż. Wszyscy wiedzą jaką rolę miał Piotr K wracając na łono biura. Podkopy pod Zakoszmarnego aż do wygryzienia . Co mógł pokazać niewykwalifikowany mechanik pokazał na projektach PKP. Powodzenia wytrwałym . Można pracować lepiej godniej i przyjemnie przychodzić do pracy za uczciwe wynagrodzenia :):)

specjalista
@Ziutek

Długo kopał w końcu się przekopał haha.

Zakoszmarny
@Ziutek

Nie wiem czy Piotr Kura nadal pracuje w firmie czy nie ale jego rola była pierwsza planowa z zakoszmarny .

Mikołaj podwykonawca

Wszystkim podwykonawcom, bardzo, ale to bardzo odradzam współpracę. Chaos decyzyjny, brak kompetencji kadry kierowniczej, praca w maksymalnym stresie - dramat!

Kierownik
@Mikołaj podwykonawca

Naucz się facet solidnej roboty to nie będziesz miał stresu przychodzą tacy fachowcy z Bożej łaski jak Ty którzy urwali się prosto z usterki i chcą przy poważnych inwestycjach pracować a nie nadają się do wyszpachlowania kibla w szalecie miejskim

Były pracownik ZWSE
@Kierownik

Już widać że Pan mikołaj ma rację po tym jak "kierownik z Bożej łaski" odpowiedział. Pracując w tej firmie 5 lat i kilka miesięcy muszę przyznać, że w tej firmie kadra kierownicza jak i zarząd są w 95% niekompetentni i na dodatek gburowaci a Pani dyr. Zasobów ludzkich to wogóle jakieś wynaturzenie, mobbing na porządku dziennym :)

Kierownik
@Były pracownik ZWSE

Tak pamiętam Cię sciemniałeś pod słupem cały czas a jak trzeba było iść na górę chowałeś się do toiki Ty i Pan (usunięte przez administratora)to ten sam typ pracownika tylko narzekać potraficie zero zaangażowania

k.dubek
@Kierownik

angazowac w tej firmie jest bez sensu, latwo pisac ze ktos nie robie jak on sam nic nie robi.

Były pracownik ZWSE
@Kierownik

Tylko że ja Panie w biurze pracowałem :) także ciula tam pamiętasz :) Ja bynajmniej nie narzekam ale piszę otwarcie swoją opinię, bo po to jest to miejsce, aby oszczedzić innym rozcarowania, bo pracownik nie jest wołem roboczym, ma pracować w godnych warunkach i nie jest nic winien swojemu pracodawcy poza dobrze wykonaną pracą za uczciwą zapłatę i przestrzeganiem regulaminu pracy, o kulturze to myśle już wspominąć nie trzeba. Ale to działa w obioe strony, pracodawca również winien być kulturalny i zapewnić beżpieczne oraz godne warunki pracy. Dlatego serdecznie nie polecam tej formy, z uwagi na to iż jak wcześniej wspominałem kadra kierownicza jak i zarząd są niekompetentni, gburowaci i nie mają szacunko ani dla człowieka ani dla jego pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o GRINEA SPÓŁKA Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w GRINEA SPÓŁKA Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GRINEA SPÓŁKA Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRINEA SPÓŁKA Z O.O.?

Kandydaci do pracy w GRINEA SPÓŁKA Z O.O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRINEA SPÓŁKA Z O.O.