Przedsiębiorstwo turystyczne „Glob”

Opinie o Przedsiębiorstwo turystyczne „Glob”

Ulka

Słyszałam sporo dobrych opinii o firmie. Myślę aplikować i zastanawiam się czy w ogóle kogoś potrzebuje firma?

EwaPolanska

Wykonywałam w październiku usługę dla Biura Glob, organizacja imprezy bez uwag czy zstrzeżeń z mojej strony, pieniądze za usługę również wpłynęły bez problemów.

Mama

Chciałabym dodać coś od siebie na temat KOLONII DLA DZIECI Z CUKRZYCĄ w Mielnie 2019r. . Pierwszy raz córka pojechała na kolonie i od razu mówię że ostatni. Porażka i strata pieniędzy. Połowę rzeczy nie zgadzało się z tym co było w ofercie. Dieta na kolonii okropna frytki,frytki,frytki,smażone,tłuste byle jakie jedzenie napewno nie mialo nic wspólnego z dietą cukrzyka. Mialo być 5 posiłków. Jsk córka na mieście coś sobie kupiła to były albo ze stołówki kazali kanapki sobie robić na podwieczorek lub 2 śniadanie. Opieka taka sobie i mam wątpliwości co to kompetencji opiekunów. Córka nie mogła jeść tyle ile chciała,miała jeść mniej. Nie mogła korzystać z kalkulatora pompy. Jestem zawiedziona.

P.T. Glob
@Mama

Szanowna Pani, wszystkie punkty programu odbyły się zgodnie z ofertą. Na stołówce obowiązywał stół szwedzki, czyli Pani córka mogła jeść dowolne dania, bez ograniczenia ilościowego. Tym samym dzieci same dokonywały wyboru dodatku węglowodanowego, który był w postaci kaszy, ziemniaków lub frytek. Kolonie mają za zadanie uczyć między innymi samodzielności, dlatego każde dziecko, które chciało korzystać z kalkulatora w pompie, ustawiło go w porozumieniu z osobą z kadry medycznej, na początku kolonii. Jeśli chciałaby Pani zgłosić jakieś sugestie, co do organizacji kolonii, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z biurem.

Też mama Nowy wpis
@Mama

Droga Mama ,czytając Twoje pretensje,uważam że nie masz pojęcia albo o cukrzycy albo o koloniach dla diabeciaków.Od lat wysyłam córkę z inną firmą wiem ze dzieciaki tam tez nie korzystają ze swojego kalkulatora bolusa.Z doświadczenia wiem ,ze dawki są zmieniane ze względu na aktywność dzieciaków o których rodzice nie maja pojęcia,Najważniejsza jest opieka i nadzór diabetologiczny.Na naszych koloniach dzieciaki tez jedzą frytki i jeżdżą do Mc Donalda i co ?Maja spędzać miło czas Czy przez okres kolonii coś im się stanie jesli zjedzą ulubione frytki? Z tego co czytam maja wybór ,mogą jeść ziemniaki.Droga mamo nie wysyłaj dzieciaka tam gdzie jesteś niezadowolona i dzieciak cierpi.Ja szukam już czegoś innego bo moja córka ciagle jeździ w to samo miejsce.Dowiadywalam się ze z Globem diabeciaki wracają zadowolone.Mają przede wszystkim opiekę diabetologiczną,a o to mi chodzi ,aby spać spokojnie i odpocząć a ze zje frytki to na zdrowie bo przez kolejne setki dni ich nie zobaczy.pozdrawiam.też mama

Też mama Nowy wpis
@Mama

Współczuje dziecku takiej mamy ,ktora zabrania od czasu do czasu zjeść nawet frytki.Zapewniam ,że za jakiś czas obudzisz sie mamo z ręką w nocniku ,kiedy zauważysz niewiadomo skąd wysokie ,nie do ustawienia cukry i a co za tym idzie wysoką hemoglobinę ,trudną do obniżenia.I zadasz sobie pytanie .Skąd to się wzięło?a właśnie z twojego podejścia do choroby .Dziecko bedzie podjadać i zwalisz to na kolonie? Na lekarza?.No bo przecież mama robiła wszystko...,pilnowała...Jeśli wysłałaś córkę pierwszy raz na kolonie to juz nigdy więcej jej nigdzie nie wysyłaj i nie psuj nikomu opinii.Moje dziecko wróciło mega zadowolone,i pojechałoby i w tym roku ,niestety nie ma już miejsc ,a to też o czymś świadczy.Szkoda ,ze dopiero dzisiaj zauważyłam twój nie na miejscu post.

Jeremi Nowy wpis

A tak nawiasem mówiąc to forum jest dla pracowników wystawiających opinie o pracy!

Tamara Nowy wpis

@Mama To jest forum dla pracowników żeby mogli wyrazić swoją opinie o pracy w firmie!!!

Zadowolony

Mimo niektórych negatywnych komentarzy, dostałem wynagrodzenie w ustalonym terminie. Współpraca z biurem to była przyjemność.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwo turystyczne „Glob”? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Ulka

Pilot

Oj... chyba musieliście bardzo podpaść,jeżdżę z nimi jako pilot od 8 lat i bardzo sobie chwalę współpracę.Wynagrodzenie otrzymuję zawsze w ustalonym terminie.Jak najbardziej polecam

Aneta

W sieci bardzo łatwo o pomówienie, dlatego zachęcam użytkowników GoWork.pl do wystawiania opinii w oparciu o konkretne dowody lub sytuacje. Opinie krótkie, pozbawione uzasadnienia, są często odbierane jako niewiarygodne i mniej chętnie czytane przez pozostałe osoby.

Aneta

Ostatnimi czasy nie widać żadnych ofert pracy w firmie Przedsiębiorstwo turystyczne Glob, czyżby obsada stanowisk pracy była pełna? Czy udzieli mi ktoś informacji, jaka jest obecnie kondycja tej firmy i czy poziom płac jest wyższy niż w poprzednich latach? Nowe komentarze w tym temacie, będą bardzo przydatne dla innych.

Aneta

Pracujesz w Przedsiębiorstwie turystycznym „Glob”? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na co mogą obecnie liczyć jej pracownicy?

Za

Przedsiębiorstwo turystyczne „Glob” ma bardzo dobre oferty, obozy dla dzieci są naprawdę super i wyjątkowo dobre, ja bym bardzo mocno próbował się tutaj dostać, naprawdę polecam, pomóżcie sami sobie, zwłaszcza że nadciąga sezon na kolonie i wycieczki różne

EwaPolanska

Zosia

Chyba się po prostu jakieś koleżanki zgadały...

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo turystyczne „Glob” - Olsztyn

Przedsiębiorstwo turystyczne „Glob”