Z.P.H.U.

Opinie o Z.P.H.U.

Bożena 2012-05-16 08:03:24
Piec na miał. Po trzech zimach przepalił się ruszt i drzwiczki. Jest problem z rozpalaniem a producent nieuczciwy. Reklamacje bagatelizuje i zwala winę na użytkownika , że źle pali. Szkoda pieniędzy i nerwów.
właściciel 2012-09-05 08:09:42
Co do niewybrednych opinii Pani\\\(usunięte przez administratora) \\' pragnę nadmienić, iż dbamy o wysoką jakość produktów jak i usług świadczonych w ramach gwarancji już od ponad dwudziestu lat.
Bardzo proszę o zwracanie się z problemami dotyczącymi naszych wyrobów lub wyrazem niezadowolenia nie za pośrednictwem anonimowych wypowiedzi, lecz bezpośrednio do firmy(usunięte przez administratora) pod którym jestem do Państwa dyspozycji od godziny 7-18 od poniedziałku do soboty.
Z wyrazami szacunku
Tomasz Rejs
klaus 2016-03-16 17:46:08
nie wiem czy na pewno chcą uczyć zawodu w ogłoszeniu dla Frezer CNC, podają że to ma być praktyka, czyli szukają wyuczonych młodych ludzi którzy chcą odbyć praktyki
Zostaw swoją opinię o Z.P.H.U. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.P.H.U.