Opinie o Desim Sp. z o.o. w Polkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Desim Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Desim Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Desim Sp. z o.o. w Polkowice

Na stronie firmy widnieje informacja, że poszukiwani są pracownicy na stanowisko mechanika. Chciałbym się dowiedzieć, jakie warunki trzeba spełniać, aby móc pracować na tym wakacie? Nie ma szczegółów na stronie, więc wolę dopytać... Poza tym, w jakich godzinach pracują mechanicy? I na jakie wynagrodzenie na start mogą liczyć? :D

Bogdan Nowy wpis

Wymagania niskie i zarobki niskie , najniższa krajowa nic więcej przez pierwsze trzy miesiące

Mała Nowy wpis
@Bogdan

To czego konkretnie oczekują od kandydata, że stwierdzasz, że wymagania są niskie? Co do zarobków, to napisz, ile jest się w stanie zarobić po upływie tych 3 miesięcy, podczas których dostaje się najniższą krajową.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy w Desim Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Czy pensja w Desim Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Mechanik, ich ogłoszenie jest 18 sierpnia na Pracuj.pl.

Lucky

Ta firma to porazka nigdy tam nie idźcie najniższa krajowa na dole?? Kpina (usunięte przez administratora) nie firma

Grażyna
@Lucky

Widziałam kilka starszych wpisów i też pisali o najniższej krajowej. Czyli nawet po latach pracy nie ma co liczyć na podwyżkę tej pensji? :/ A jak to wygląda jeśli chodzi o narzędzia pracy, odzież roboczą, dostajecie wszystko co trzeba?

Kubaa
@Lucky

Pracowałem w ansulu pierwsza wypłata 2600 no nie ma szału ale ogl kieronistwo w porządku goła pensja ale idealna wyskocznia do KGHM

Leoś

Żadnych dodatków ani barbórek goła pensja panie "na kasie" zarabiają więcej od chłopaków z DESIMU najgorszy socjal że wszystkich pod firm kghm

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Desim Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Lipton

Tak jak desim ru...cha swoich pracowników to chyba żadna firma na kopalni tego nie przebije. Nawet w UDG chłopaki mają lepiej.Tyle w temacie pracy w firmie desim.

Jolanta
@Lipton

Czyli w sumie nic specjalnie konkretnego nie oznajmiłeś. W jaki sposób według Ciebie ich tak roluje? To serio prawda z tym brakiem barbórek czy 14-stek?

Lipton
@Jolanta

Nie ma żadnych dodatków. Goła pensja.

Jolanta
@Lipton

No nie gadaj. :( A co z socjalem? O ten podstawowy to muszą zadbać

red

Patrząc na auta (ich stan - nie wiem czy można to nazwać autami wogóle) którymi jeżdżą pracownicy tej firmy pod ziemią to raczej jest jakaś patologia. Żadnych barbórek, 14-stek, wczasowego czy innych bonów na święta itp. Urlop to nakłada się z roku na rok......nie którzy mają po 40dni urlopu nie wykorzystanego.... Eh po prostu nie polecam.....człowiek tak naprawdę może liczyć tylko na siebie.... Biznesmeni z koziej.....

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Desim Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Ansul czek fair

Jest to wolne które zabierają z urlopu

Jonasz

Mam wrażenie, że jest wam dobrze i dlatego nie za bardzo korzystacie z forum?

Antykozak

Nie było źle ile sobie wywalczysz stawki tyle masz, robiłem 4miesiace nie narzekałem idealna wy skocznia do KGHM

Darek

Jak wyglada sprawa z socjalem w firmie? Można liczyć na jakieś dodatki ?

Bobas

Jak wygląda praca na magazynie i ile można dostać na start

Tonik

A teraz potrzebują nowych ludzi? Podpowiedzcie jakieś informacje.

Babel

Witam pracuje ktos w desim może ktoś cos powiedzieć o firmie jakie warunki, wynagrodzenie mniej więcej

js
@Babel

Ja pracuję praca sama w sobie bdb w porównaniu do pracy w sektorze prywatnym po za kopalnią. Zarobki jak w każdej pracy trzeba wypracować wszystko zależy od zaangażowania ale na start na kokosy nie liczmy.Kierownictwo powiem że jeśli jesteś w porzadku to kłopoty się ciebie nie będą trzymały.

Nina

Firma normalnie działa? Zastanawiam się nad przyczyna tego milczenia

Luidzi

Myślę, że takie narzekanie na forum to efekt braku chęci do pracy. Jeśli ktoś pracuje dobrze to daje radę

ma ta firma problem w pomocy pracownikowi w socjaku jest problem z sortami ubioru łażnią itd nowy pracownik ma problem z hakiem na lążni czyli z dostaniem haka nie tedy droga nowy musi mieć komfort że firma coś znaczy

Paulina

Według informacji na stronie, firma Desim poszukuje pracowników. Pełną listę ofert można znaleźć tutaj - http://www.desim.pl/oferty_pracy.html Na stronie nie ma jednak warunków, które firma oferuje, więc może ktoś o nich napisze parę słów? Przydałyby się zaktualizowane informacje i będę za nie bardzo wdzięczna.

Paulina

@pepe Rozumiem, że masz zastrzeżenia do firmy jako pracodawcy. Możesz powiedzieć coś więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w Desim? Każda dodatkowa informacja może być cenna dla osób, które poszukują właśnie pracy.

pepe

Tam nie ma dobrych stron

Paulina

@Jacek dziękujemy za Twoją ocenę. Co więcej możesz napisać o swoich doświadczeniach z Desim Sp. z o.o.? Warunki pracy na jakim stanowisku konkretnie opisujesz? Czy znalazłeś jakieś pozytywne strony pracy w Desim Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Desim Sp. z o.o. - Polkowice

• Jak się pracuje w Desim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Desim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Desim Sp. z o.o.?

Desim Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 21 ocen.

Desim Sp. z o.o.