Opinie o Info Audit Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Info Audit Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Info Audit Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Info Audit Sp. z o.o. w Warszawa

inotek

IA chyli sie ku upadkowi, kasa idzie na drukarki 3d :)

bez pieniędzy

Witam Po jakim czasie ulegają przedawnieniu należności z tego tytułu? Ma ktoś pewną informację? Trzeba do tego czasu wszcząć egzekucję.

wierzyciel IA

Wkrótce wejdzie w życie znowelizowana ustawa o systemie informacji .... W myś nowych przepisów każdy - również osoby fizyczne będą mogły składać do BIK-u informację o swoich dłużnikach . W przypadku dłużników fizycznych min kwota to 200 zł , firmy 500 zł. Proponuję audytorom - wierzycielom IA zainteresować się w swoim czasie tuż po wejściu w życie przepisów i zacznijmy działać . Jeśli nam nie pomoże , może zaszkodzi ??? . Ja z tej opcji na pewno skorzystam.

zdesperowany wierzyciel
@wierzyciel IA

popieram pomysł kolegi, należy definitywnie rozwiązać problem z Infoaudit, albo uregulują zaległości albo niech się zwijają z rynku. Firma jest pospolitym szkodnikiem psującym tylko rynek usług audytorskich. Nie chcemy takich firm na rynku. Prezesie pora zmienić branże może wywóz śmieci będzie lepszy. !!!!!!!!!!! Wszyscy audytorzy - wierzyciele Infoaudit powinni wysyłać do instytucji państwowych organizujących przetargi na usługi adytu lub kontroli projektów UE np. PARP, NCBiR, ORE, ministerstwa, informacje o zaistniałej sytuacji dot. nie wypłacalności Infoaudit. Instytucje te kiedy ew. otrzymają ofertę od Infoaudit powinni tę firmę dokładnie prześwietlić i zweryfikować czy w ogóle może startować w przetargach.(usunięte przez administratora)

freelance

Fundacja Fundusz Współpracy wszedzie szuka audytorów - robią kupę rzeczy dla NCBR, MG i kilku innych instytucji. Jako firmę - polecam. O IA nawet nie chce mi sie pisać ale prędzej wielbład przejdzie przez... niż zobaczycie jakieś pieniądze.

Audytor

Uciekaj jeśli miałbyś pracować dla IA. Chyba że lubisz pracę społeczną, w celu nabijania oszustom kasy

wielkie bzdury

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
kontroler

Biuro infoaudit nie odpowiada na wiadomości odnośnie tematyki wynagrodzeń. Osobiście zapamiętam sobie ich cwaniactwo z pewnością do końca życia bo bardzo mi brak wynagrodzenia skomplikowało życie

auditor

czy coś słychać w sprawie Infoaudit, czy ktoś otrzymał zaległe pieniądze, czy może ktoś złożył pozew w sądzie, a może ktoś ma informacje, które pomogą w walce z Infoaudit o zaległe wynagrodzenia.

Audytor

Prawo jest egzekwowane a bezkarność i arogancja ma zawsze swój koniec. Zgadzam się z audytorem dobrze poinformowanym ale nie do końca. Pozdrawiam

auditor
@Audytor

Audytor

Czas na pozwy i spotkanie w miejscu w którym będą wydane postanowienia i nakazy zapłaty ZALEGŁEGO wynagrodzenia dla Audytorów

auditor dobrze poinformowany
@Audytor

Infoaudit komu miało zapłacić to juz zapłaciło a reszta skoro do tej pory nie otrzymała zaległych należności to juz ich nie otrzyma. Powód jest bardzo prosty prezesi nie mają pieniędzy na uregulowanie zaległości, bo większość pieniędzy ulokowali w inne swoje spółki i prywatne wydatki. Jeżeli ktoś liczy na odzyskanie pieniędzy poprzez sąd i nakazy zapłaty to będzie musiał długo czekać. Przykro mi, ale wykonaliście audyty na własny koszt, sorry taki mamy kraj i biznes - ktoś musiał zarobić aby ktoś musiał stracić !!!!!!!!!!!! Prezesi przewidzieli taką sytuację i wszystkie pieniądze wyprowadzili z firmy Infoaudit i również na bieżąco przelewają otrzymywane pieniądze za audyty z konta IA na konta innych swoich firm, oni nie są tacy głupi, żeby płacić. Nie po to wygrali przetargi i zarabiają duże pieniądze, żeby się z nimi z kimkolwiek dzielić. Nakazy sądowe nic nie dadzą bo oni nie maja pieniędzy - nie mają z czego płacić.

do audytor 28

A skad wiesz, ze to Infoaudit szuka audytorów projektów unijnych poprzez agencję pracy tymczasowej Trenkwalder Benefit? Chcialem im podeslac swoje CV, ale jesli to Infoaudit za nimi stoi to rezygnuje.

audytor 28
@do audytor 28

Infoaudit brakuje już audytorów do przeprowadzenia audytów zleconych przez NCBiR oraz PARP (audyty RIF), firma ma kilku zaufanych audytorów, którym płaci w terminie ale oni nie są w stanie wszystkiego obrobić - nie mogą jednocześnie być w kilku miejscach. Prezes IA przeliczył się. Do zeszłego roku wszystko szło po jego myśli, audytorzy pracowali nie dopominając się o należne pieniądze. Ale od 2014 r. sytuacja sie zmieniła, audytorzy się zbuntowali, nie chcą dalej wykonywać audytów i prezes ma problem. Stąd ukryta rekrutacja za pośrednictwem zewnętrznej firmy. Większość audytorów mających uprawnienia nie chce juz z nimi współpracować , nie mają skąd wziąć audytorów z uprawnieniami. Chyba prezes i prokurent muszą zakasać rękawy i sami zabrać sie do roboty. Mam nadzieję, że szybko zbankrutują, czego im szczerze życzę.

audytor 28

pragnę poinformować, ze firma Infoaudit poszukuje pracowników - audytorów projektów unijnych poprzez agencję pracy tymczasowej Trenkwalder Benefit. Boją się publikować ogłoszenie pod własną nazwą Infoaudit, chcą złowić kolejnych naiwnych audytorów za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej. Nasze wpisy mają ogromną moc sprawczą, niedługo żadna instytucja państwowa będąca pośrednikiem w realizacji projektów unijnych, nie będzie chciała dopuszczać Infoaudit do postępowań przetargowych. Nie chcą nam płacić i są sami sobie winni.

zawiedziony

Muszę potwierdzić politykę płacową infoaudit. Jeśli rozpocznie się proces przeciwko nim jakikolwiek to będę zeznawał z wolnej ręki. Jedna z osób, która pracowała tam potwierdziła, że jest to przyjęta polityka płacowa aby jak najdłużej zwlekać z wypłatą wynagrodzenia. Pół roku temu byłem na kontroli i nie otrzymałem wynagrodzenia. Przestaję współpracować z tą Firmą i po pierwsze ze wszystkimi ludźmi, które zarządzają firmą. Mam nadzieję, że nie tylko mi nazwisko prezesa tej firmy kojarzyć się będzie z brakiem rzetelności i słowności bo z brakiem szacunku wobec pracownika to już nie ulega najmniejszej wątpliwości. Na następną kontrolę pojadę jeśli będzie wypłata z góry i wszystkim zalecam takie podejście.

Audytor

To jest tzw., "Szara strefa" - są przewidziane konsekwencje za takie postepowanie

Zenon

Szanowny Panie Prezesie muszą być przestrzegane - dwustronnie - warunki Umowy, a ponieważ nie są przestrzegane warunki Umowy: to Sąd rozstrzygnie zapis w Umowie Zleceniu. - Informuję, Nie otrzymałem do dnia dzisiejszego informacji PIT-11, - rozliczenia za 2013 r.

Adit

Czy wybiera się jakiś łudzący nadzieję (w to co niemożliwe czyli wypłate) audytor na RIF? Ja bynajmniej nie.... ale to powiem na IA w ostatnim momencie.

audytorX

Trzeba się zastanowić jak im skutecznie utrudnić udział w przetargach. Inaczej będą strugać ludzi na grubą kasę, sami za to będą kupować dworki na Podlasiu. Wystarczy sprawdzić faktyczne uprawnienia byłego Prezesa K. i spora część przetargów, w których się zaanonsował jako audytor z uprawnieniami CIA (na 90% już nieaktualnymi) byłaby do podważenia. Startują w kolejnych przetargach, trzeba zbiorowo wysłać do Zamawiających informacje o IA z podpisami wszystkich audytorów którym nie popłacili. Zamawiający ma prawo żadać dokumentów uzasadniających sytuację ekonomiczną, a to na nasz plus jeśli pozwiemy ich do sądu na wypadek gdyby wcześniej zdążyli ogołocić konta na kupno kolejnego dworku gdzieć na Podlasiu.

Kolejny jeleń

Czy ktoś był na spotkaniu w PARP? Jakaś relacja się znajdzie?

audytor II

Szanowne koleżanki i koledzy audytorzy/kontrolerzy nabici w butelkę proponuję tym , którzy wysłali już do IA po min. 2 wezwania do zapłaty o skorzystanie z opcji dochodzenia swoich należności korzystając z trybu określonego w art. 143c ustawy prawo zamówień publicznych. Bowiem raczej IA zawarł umowę w wyniku przetargu w procesie PZP. pozdrawiam

audytorka

Rozmawiałam z dziewczyną pracującą w biurze INFOAUDIT i mówiła mi że firma nie płaci i nie ma zamiaru płacić. Pieniądze które otrzymuje regularnie za pojedyńcze audyty w NCBR są między innymi przeznaczane na nowe sklepy z drukarkami 3D. NCBR płaci im bardzo regularnie za każdy audyt. Nazbierało się tego na prawdę już bardzo dużo. A ludziom nie płaci ani grosza.

oszukany

(usunięte przez administratora)Jesteśmy rozproszeni po całej Polsce, więc trudno nam się zrzeszyć, bo moglibyśmy pozwać zbiorowo. Ale niech każdy coś zrobi może to podziała.

Audytor

To Mamy Zarząd i wyżej wymienione osoby działające jako grupa zorganizowana

Zostaw merytoryczną opinię o Info Audit Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Info Audit Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Info Audit Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Info Audit Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Kubickiego 19 lok. 24
    02-954 Warszawa