MEPP European Freight Solutions

Wraszawa

Opinie o MEPP European Freight Solutions

anonim 2013-06-20 19:07
Witam, jak teraz, po tych paru miesiącach wygląda sytuacja w tej firmie? (usunięte przez administratora) czy może coś się poprawiło?
kim 2015-07-10 09:38
Witam,
warto iść obecnie na rozmowę? Czy coś się tam zmieniło po tylu latach? Ktoś coś wie?

Pozdrawiam!
karola 2015-11-03 10:25
Byłam na rozmowie w zeszłym tygodniu w Warszawie, spotkanie było profesjonalne (przedstawili swoje warunki oraz ofertę), widać że zależy im na kimś z kim można się związać na dłużej, atmosfera w biurze wydaje się OK. Zobaczymy czy się odezwą.
darka 2015-11-04 09:33
byłam wczoraj an rozmowie w tej firmie na stanowisko młodszy spedytor sea/air, ogłoszenie znalazłam na pracuj.pl.
rozmowa była miła i rzeczowa, sprawdzali znajomość języka, fajnie bo dają możliwość zadania pytań i udzielają szczegółowych informacji.
mają się odezwać za maksymalnie za tydzień - zobaczymy czy oddzwonią jak obiecali
Monika 2015-11-05 13:48
Aktualnie uczestniczę w rekrutacji na stanowisko spedytora w dziale drogowym. Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie w przyjaznej atmosferze, dowiedziałam się jakie są oczekiwania a także co firma oferuje swoim przyszłym pracownikom. Do końca przyszłego tygodnia obiecali dać mi infprmację zwrotną.
Marcin 2015-11-30 15:29
Czytając wcześniejsze wpisy i jednocześnie uczestnicząc aktualne w rekrutacji widać, że posty były albo przesadne i bezpodstawne albo w firmie się pozmieniało. Jak by nie było aktualnie podejście do potencjalnego kandydata jest bardzo profesjonalne - jasno przedstawiona propozycja oraz wymagania na stanowisko. Mogę już napisać opinię, pracę dostałem:) ale z tego co wiem to nadal szukają w oddziałach na stanowisko spedytora.
dolot 2016-02-16 14:36
Skoro nie wyrabiasz targetów, to znaczy chyba, że z Tobą jest coś nie tak...?
tomek 2016-03-07 11:28
(usunięte przez administratora)no i podobno sa benefity w firmie a na pewno na stanowisku jako Asystent Spedytora Drogowego.
gorilla 2016-04-08 15:27
widziałam ogłoszenie na spedytora, wiecie może, czy aktualne?
łoś 2016-06-27 10:09
Z tego co wiem to mają luxmed i multisport dla pracowników, jest młoda ekipa, więc atmosfra wydaje się spoko. Praca w spedycji - taka sama jak w każdej innej firmie, jak masz zlecenia, robisz zlecenia, a jak nie - dzwonisz i szukasz, siedzenia na( usunięte przez administratora ) ma. Po próbnym podwyżka, czyli standard
ssk 2016-07-09 21:19
w sumie to ja bym się chciał załapać na opiekuna finansowego. Rzeczywiście można liczyć na dwuskładnikowe wynagrodzenie, ale ważne że wypłata jest na czas.
noźka 2016-09-12 21:45
No ale to wiadomo jakich zarobków można się teraz spodziewać @ssk? Chętnie bym się załapał, bo dbają os tabilne warunki pracy, zwłaszcza, że wypłata jest w pełni terminowa. Z góry dziękuję za odpowiedź.
ssk 2016-09-16 16:22
Na stronie zawsze się takie rzeczy pokazują @treska, więc nic dziwnego, że atmosfera teraz dopisuje. Ale wiecie czy relacje między pracownikami są takie same? Dzięki
aaja 2016-09-23 23:28
@ ssk - słsyzałam, z,e miedzy pracownikami ukłąda się całkiem wporządku. A chcesz aplikować do nich ?
Rogue 2016-10-05 22:01
Wspaniała firma - mila atmosfera i bardzo w porządku Prezes oraz managerowie. Wypłaty zawsze terminowe.
Wykon 2016-10-05 22:05
Pracowalem tam. Nie polecam.(usunięte przez administratora) Bez zartow...
Sisi 2016-10-06 17:54
A na jakim byłeś stanowisku?
ake 2016-10-06 22:31
na start to oczywiście moi zdaniem bardzo dobre wynagrodzenie jak na polskie warunki, oczywiście pod warunkiem także ze później znacznie i dynamiczniej wzrośnie, poza tym czy to dobra stawka zależy również od stanowiska które obejmujesz w firmie moim zdaniem
Zostaw swoją opinię o MEPP European Freight Solutions - Wraszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEPP European Freight Solutions