ZM Zakrzewscy

Kosów Lacki

Opinie o ZM Zakrzewscy

tyson 2013-09-02 10:23:18
toć tam jest orka tragiczna ludzie wystrzegajcie się tego zakładu tam robisz co popadnie jest taśma i leci wszystko każdy element na jednym tragedia [usunięte przez moderatora] najgorszy na świecie boże jedyny że takie coś jest dopuszczalne szok ZAMYKAĆ TO SZYBKO
kamila 2013-09-07 23:47:58
sprawa jest prosta do pracy nikt nie zmusza nie podoba się to nie pracuj. jak [usunięte przez moderatora] to MOPS proponuję robić nie trzeba, a kaskę dają:).życzę pracodawcy cudnego i pracy za 1100 zł wtedy wysilać się nie trzeba. pozdrawiam Cię
tyson 2013-09-11 18:53:40
orkę wtym zakładzie można nazwać pracą co chyba ktoś tu się podstawia może [usunięte przez moderatora] co to za taśma co idzie wszystko na jednym na kupie szynka łopatka boczek scha b karkówka śmiech ludzie i jeszcze jak robisz parę dni i nie dasz rady bo zjedziesz to ci nie zapłacą bo powiedzą że nie masz umowy [usunięte przez moderatora] firma uwaga ludzie na nich to [usunięte przez moderatora]
jak? 2016-04-20 10:11:40
No dlatego nie rozumiem ludzi, którzy nie podpisują umowy przez podjęciem pracy @Drakon. No i nie rozumiem też jak to jest możliwe, skoro w tej firmie zapewniają umowę o pracę.
Zostaw swoją opinię o ZM Zakrzewscy - Kosów Lacki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZM Zakrzewscy