JUKA

Kraków

Opinie o JUKA

wasz boss nieroby 2010-10-10 22:51:11
czytam to wszystko smieje sie i placze bo to wszystko jest dobre i prawdziwe ale jak znam was WASY to wszystko pisza WASY ktore by chcialyby zarabiac po szesc siedem kola do kielni ale za trzymanie swoich lap w kielni dopuki im pisior paznokci nie obgryzie .... w roku 1996 jak juka startowala to pchaliscie sie jak muchy do [usunięte przez moderatora] a [usunięte przez moderatora] jak jeden z was [usunięte przez moderatora] robil .....a teraz jak jest gorzej to tylko narzekac .nie ma kasy to [usunięte przez moderatora] do londynu albo do irlandii ale sie boicie wasy . niedlugo otworza granice do niemiec i austrii [usunięte przez moderatora] a jak macie jaja WASIATE [usunięte przez moderatora] to sie podpiszcie pod opinia {ja sie nie podpisuje bo to do was pisze WASATE [usunięte przez moderatora]}...,,,,ZNACIE MNIE BO SAM TAM PRACOWALEM I NIE BYLO ZLE .....JAK [usunięte przez moderatora] organizowal paczki na mikolaja albo majowki gdzie woda byla za darmo to kazdy wyciagal swe brudne lapy i zlopal wode na mojowkach jak placil wczasy to robiliscie loda po 2 razy zeby kase dostac zal mi was cienkie boleslawy ......1996 do 2005 to byly zajebiste czasy i spoko ekipa do pracy ....pozdrawiam znajomy {piszcie jeszcze to sie posmieje a jak sobie cos przypomne to wam napisze WASIATE MARIANY ...}pozdrawiam SIWEGO SZEFA I WSZYSTKIE [usunięte przez moderatora] Z DZIALU CHANDLOWEGO I KADR O WAS ZAWSZE BEDE PAMIETAL """'''''///...???"""'''@@@ ZNAJOMY DOBRY ZNAJOMY
anonim 2011-05-17 19:04:45
ta firma to jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez przyszlosci( usunięte przez administratora )HAHA,stworzyli sobie swoj wlasny falwark ,robia ale codzymi rekami ,bo sami osly do potegi.
Zostaw swoją opinię o JUKA - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JUKA