Opinie o JUKA w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie JUKA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w JUKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JUKA w Kraków

ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) bez przyszlosci(usunięte przez administratora)HAHA,stworzyli sobie swoj wlasny falwark ,robia ale codzymi rekami ,bo sami osly do potegi.

wasz boss nieroby

czytam to wszystko smieje sie i placze bo to wszystko jest dobre i prawdziwe ale jak znam was WASY to wszystko pisza WASY ktore by chcialyby zarabiac po szesc siedem kola do kielni ale za trzymanie swoich lap w kielni dopuki im pisior paznokci nie obgryzie .... w roku 1996 jak juka startowala to pchaliscie sie jak muchy do [usunięte przez moderatora] a [usunięte przez moderatora] jak jeden z was [usunięte przez moderatora] robil .....a teraz jak jest gorzej to tylko narzekac .nie ma kasy to [usunięte przez moderatora] do londynu albo do irlandii ale sie boicie wasy . niedlugo otworza granice do niemiec i austrii [usunięte przez moderatora] a jak macie jaja WASIATE [usunięte przez moderatora] to sie podpiszcie pod opinia {ja sie nie podpisuje bo to do was pisze WASATE [usunięte przez moderatora]}...,,,,ZNACIE MNIE BO SAM TAM PRACOWALEM I NIE BYLO ZLE .....JAK [usunięte przez moderatora] organizowal paczki na mikolaja albo majowki gdzie woda byla za darmo to kazdy wyciagal swe brudne lapy i zlopal wode na mojowkach jak placil wczasy to robiliscie loda po 2 razy zeby kase dostac zal mi was cienkie boleslawy ......1996 do 2005 to byly zajebiste czasy i spoko ekipa do pracy ....pozdrawiam znajomy {piszcie jeszcze to sie posmieje a jak sobie cos przypomne to wam napisze WASIATE MARIANY ...}pozdrawiam SIWEGO SZEFA I WSZYSTKIE [usunięte przez moderatora] Z DZIALU CHANDLOWEGO I KADR O WAS ZAWSZE BEDE PAMIETAL """'''''///...???"""'''@@@ ZNAJOMY DOBRY ZNAJOMY

Zostaw merytoryczną opinię o JUKA - Kraków

JUKA