logo Castorama Polska

Castorama Polska

Gdańsk

Opinie o Castorama Polska

anonim 2009-06-09 17:27:47
Praca wyczerpująca, odpowiedzialna, czasami ciężka. poznałem mnóstwo nowych ludzi, zdobyłem doświadczenie na dziale budowlanym, wiele się nauczyłem.
Romek 2009-12-30 19:54:02
nie wiem nie pracowałem tam ale z chęcią spróbuję, jestem bezrobotny - stocznia nie ma pracy!!!! czy ktoś się orientuje jaki są zarobki w castoramie? dziękuję i pozdrawiam [usunięte przez administratora]
anonim2 2013-07-15 23:12:47
7,60 netto / h
Jaaaa 2014-05-09 11:08:30
Mój staż koło 10 lat. W momencie zatrudnienia dostaniecie ok. 1600zł netto/mies (z dodatkiem za niedziele). Plus dwie premie w roku.
Plusy: wszystkie kwoty na papierze, przestrzegany kodeks pracy, 2 razy w roku premie, bogaty socjal (karty benefit, placówki medyczne, bilety do kina), fajni ludzie, zdobycie obszernej wiedzy, imprezy pracownicze
Minusy: ciężko fizycznie po dłuższym czasie, problem z pobraniem 2 tyg. urlopu w okresie wakacyjnym, brak możliwości posiadania swojego tel. komórkowego, praca w kurzu, ciągłe odgórne naciski na sprzedaż i obsługę - rycie głowy, nagany(utrata premii) za pierdoły bez uprzednich upomnień, klienci nie szanujący pracowników wylewający swoje frustracje o wszystko, brak możliwości uzyskania podwyżek - ciągłe powoływanie firmy na kryzys...
Złote czasy Castoramy niestety minęły.
Bezrobotna20000 2014-06-24 12:56:27
Praca, w której nie znasz dnia ani godziny, kiedy staniesz się bezrobotnym. Praca na kasie, może niektórym wydaje się, że jest lekko i przyjemnie- błąd, pomylisz się na kasie, możesz mieć naganę( od 9zł<) a o pomyłkę nie jest trudno, kiedy stoi tłum ludzi i w między czasie musisz sprawdzać czy czegoś się nie policzyło, czy wszystko się zgadza, bo jeśli źle coś policzysz, za dużo/ za mało to też nagana... Do ostatniego dnia umowy nie wiesz, czy masz ją przedłużoną, czy nie... Pewnie nie ma pracy idealnej, ale to pracownicy, czyli ostatnie ogniwo pracuje najciężej na o by taki moloch się utrzymał, więc WIĘCEJ SZACUNKU!!!!
zwolnioiny 2015-10-11 16:35:01
Praca bardzo cięzka. zwolnić mogą cie w każdej chwili za byle co. a jak im nie podpasujesz choc dobrze pracujesz to coś wymyślą. podłożą ci świnię albo konsekwentnie dzień po dniu mówią że jesteś niekompetentny.
przestrzeganie prawa pracy to pozory. w którym miejscu prawo pracy toleruje mobbing?

jeżeli na prawdę nie masz pracy i jesteś zdesperowany to spoko. zatrudnij się i szybko szukaj czegoś zanim Cię wyleją.

ktoś wcześniej napisał" złote czasy Castoramy juz minęły" - to prawda:)

a za miske ryżu to praca jest na każdym kroku....
cukiereczek 2015-12-14 18:02:58
nie narzekajcie, w jakim markecie są 13 i 14 pensje a także premie z zysków???
Aldia 2016-01-03 09:01:56
Pracodawca nie szanuje swoich pracownikow. Tutaj jestes popychadłem. Pracownicy z doswiadczeniem i wiedzą zastepowani sa pracownikami tymczasowymi. Ciągłe problemy jak idziesz na urlop. Jak zachorujesz lub weźmiesz opiekę - to juz na maxa podpadówa. Masz tyrać na maxa i nie pytać się o voucher na taxi po nocnej inwentaryzacji...
malio 2016-03-24 20:36:36
Piszecie o awansach... są ale dla swoich kabli albo znajomych z zewnątrz. Na jeden z działów nagle powrócił były pracownik po wielu latach i od razu został zastępcą... Pensje już nie są aż tak wysokie jak kiedyś. W Lidlu wiecej zarobisz..Kierownicy to prostaki nie mający pojęcia o kierowaniu ludźmi.
pracowałam 2016-03-24 23:21:08
Praca idealna dla dupowłazów i donosicieli. Pewny awans i wysokie premie.
Minion 2016-05-13 15:58:53
Ogólnie jeśli chodzi o Castorama to uważam, że mamy o czym rozmawiać, bo firma jest naprawdę bardzo gościnna i dobra, fantastyczna sprawa to też te ich pensje
anonim 2016-11-18 10:33:12
to jaki problem nagrać mobbing camerą albo dyktafonem podrzucić do inspekcji pracy i nie zapowiedziana kontrola gotowa i pracodawca ma kłopoty a wy możecie walczyć odszkodowanie
Krzysztof 2016-12-09 19:09:56
Witam. Ile teraz zarabia doradca klienta ?
Zostaw swoją opinię o Castorama Polska - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Castorama Polska