Kemak

Włocławek

Opinie o Kemak

end 2015-07-11 13:20:49
CNC - obrabiarki bardzo rzadko serwisowane, brak narzędzi do INOX a potem pretensje do operatora, że płytki lecą jak woda. Nadgodziny przymusowe nawet, jak jest produkcja nastawiona "na zapasy". Na siedem osób pięć jest po szkoleniu z pośredniaka, oczywiście traktowani jak pracownicy z 20-letnim stażem (poza wysokością wynagrodzenia). W skrócie - kolejna firma-krzak, która wykorzystuje trudną sytuację w regionie, zarządzana przez prezesa i jego syna, którzy postanowili się "pobawić w obróbkę skrawaniem".
1410 2016-01-20 17:58:58
Płaca średnia jak na region, ale jeśli chodzi o sprawy techniczne, nasuwa się jedno słowo - IMPROWIZACJA. I jeszcze ten wszechwiedzący prezes i jego synuś...
KKMERP 2016-04-26 12:00:12
Zgadzam się z opinią kolegów ta (firma) jest na dobrej drodze do zamknięcia, jeżeli właściciel nie zaczną myśleć. Szkoda niektórych osób które naprawdę są specjalistami w swojej pracy. Doceniani takich osób( motto szefa : to nie jest wytlumaczenie ma być!!!). A cnc szkoda gadać.
asd 2016-09-11 12:39:49
Brak dodatków za nadgodziny nocki soboty praca w tygodniu 6-16 + sobota 6-12 jak nie to baju-baj, w okolicy jest sporo bezrobotnych po ursusie, azomecie wiec starych doja jak sie da a mlodych wpuszczaja tylko na cnc bo teraz tylko tego sie uczy a bez doswiadczenia to mlody sie zgodzi na byle jaka stawke, nadgodziny na osobna liste zeby PIP sie nie skapnal, co skomplikowane czy pilne wysylaja na cnc, na hali produkcyjnej nierzadko maluja proszkowo a potem wszyscy musza wachac ten syf, na wszystko brak kasy ale obaj prezesi jezdza CX-5, ciagle lamenty o kradzieze, niegospodarnosc. Tyl zakladu zawalony zuzytymi olejami maszynowymi i innymi smieciami (ostatnio chlopakowi z cnc kazali tam przeniesc mieszanke chlodziwa z olejem 60 litrow i o niej zapomniec), kaza frezerom ciac stale nc frezami z magazynu bo na brzeszczoty nie ma kasy lol. Co jakis czas tez jest problem ze skladowaniem wiorow, prezesi czekaja na wyzsze ceny i potem dopiero oddaja a tych wiorow to nie sa jakies kosmiczne ilosci, gora jeden otwarty kontener stali i jedna paleta alu/kwasu na 2 tyg. Jako szkole - polecam, jako mysl o kilkuletniej przyszlosci juz nie.
asd 2016-11-02 12:12:53
Od jakiegoś czasu nie płacą za nadgodziny, przeszli do popularnej zasady "Będziesz zostawać na nadgodziny to dostaniesz 100zł premii, jak nie to nie".
b 2016-11-13 09:17:59
No cóż, z zakładu i załogi z dużym potencjałem (wyłączając prezesa i jednego z technologów) niedługo zostanie albo muzeum maszynoznawstwa, albo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dla Ukraińców.
Zostaw swoją opinię o Kemak - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kemak