Opinie o Cezal w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Cezal. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cezal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cezal w Wrocław

Teraz widzę, że po ogłoszeniach szukają specjalisty ds. Kadr i płac - kolejna osoba odchodzi, dwie poprzednie również miały dość i teraz widać kolejna ma dość. Mam nadzieję, że znalazły fajna pracę- ja jako były pracownik tego miejsca mogę potwierdzić, zarobki żenada, traktowanie straszne, jak ktoś chce poznać smak PRL to niech aplikuje, zarobi stanowisko specjalistyczne z odpowiedzialnością 3500 netto

@Hanna

Dziewczyny odchodziły bo miały dość współpracy z prezeską i jej świta, absurd gonił absurd a zarobki za taką odpowiedzialność wręcz żenujące, wcale się nie dziwię, że dziewczyny znalazły lepsza pracę

z tym ubezpieczeniem to faktycznie chyba prawda, a przynajmniej w moim ogłoszeniu dla referenta tylko ono widnieje w tej sekcji przeznaczonej benefitom. Jeszcze tylko odnosząc się do tych wspomnianych słabszych zarobków, czy jest tu może ktoś kto zna średnie stawki dla referenta ds. zamówień publicznych? Ile wynoszą?

Elek Nowy wpis

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi komentarzami. Firma dla której pracownik to zło konieczne. W czasach kiedy inni pracodawcy prześcigają się w budowaniu systemów motywacyjnych, w Cezalu wciąż pokutuje "jak Ci się nie podoba, to spadaj, bo za rogiem czeka 100 chętnych". Kumoterstwo, plotkarstwo, do bólu fałszywe pani prezes i pani dyrektor. Jedyny benefit to ubezpieczenie grupowe (ha, ha,ha). Absolutny brak szacunku i bardzo nędzne zarobki. Nie polecam.

Administrator Nowy wpis

W Suwałki Cezal rekrutuje na stanowisko Sprzedawca. Aplikowałeś na ofertę? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielami firmy. Napisz, na co potencjalni kandydaci mogą zwrócić uwagę zanim udadzą się na rozmowę kwalifikacyjną.

Hanna

Tylko teraz pytanie co na tych kadrach i płacach mogło się kiedyś takiego dziać, że ktoś miałby zamiar odejść? Ile osób tam się zatrudnia i jaką atmosferę między sobą mają współpracownicy? Zakres obowiązków jest podobny jak we wszystkich firmach czy jest coś ponad to?

Były pracownik Nowy wpis
@Hanna

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Sprzedawca_Sklep Medyczny GDYNIA w firmie Cezal? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Nie polecam, totalny brak szacunku dla pracowników, nawet tych pracujących uczciwie i z poświęceniem przez wiele lat, brak jakiegokolwiek socjalu, na święta życzenia od zarządu przesyłane mailem☹️, zarobki tak niskie, że to żenada, bardzo duża rotacja pracowników praktycznie w każdym dziale, co bardzo utrudnia pracę, szkoda czasu i nerwów.

Skoro zarobki takie niskie, to jakie kwoty masz na myśli tak mniej więcej? Podasz jakieś widełki? Może chociaż jakieś podwyżki mieliście związane z wysoką inflacją?

Jak długo czekaliście na odzew z Cezal? Oddzwaniają zawsze?

KLICZKO

Do mnie oddzwonili ale ostatecznie się nie zdecydowalem

@KLICZKO

No tak, raczej feedback do tych, którymi są zainteresowani to będzie. A tak z ciekawości można spytać dlaczego jednak z nich zrezygnowałeś?

Hanna

Serio z tym feebackiem jest tutaj taki problem? :/ Bo jeśli tak to szkoda, ciekawe w takim razie jak to wygląda gdy jednak jest pozytywny? Był ktoś ostatnio na rozmowie i mimo wszystko opisałby jak to wygląda? Ciężko się dostać?

Ona8939

Zgadzam się z opinia która już ktoś napisał o tym że po rozmowie obiecują że zadzwonią nie ważne jaka będzie decyzja i nie dzwonią...to nie poważne !!!

specjalista

Niestety, większość negatywnych komentarzy to prawda,... podejrzewam, ze te pozytywne to ściema napisana na zlecenie p. Małgorzaty. Firma tak dziwna jak układy w (usunięte przez administratora) im ktoś bardziej ogarnięty tym gorzej traktowany. Firma z tych, które bedą za chwilę kończyły swój żywot. Bardzo kiepskie zarządzanie, kumoterstwo, brak logiki, narzucanie własnego "widzimisie" tam gdzie są jasne przepisy. Firma oprócz dystrybucji sprzętu medycznego posiada także hurtownię farmaceutyczną, która już dawno straciła rację bytu i tylko dzięki wyrozumiałości GIF jeszcze funkcjonuje, ale to już nie długo,... proponowane warunki pracy w porównaniu z konkurencją - żenada, tylko żałuję czasu na idiotyczne rozmowy i research firmy,... dobrze, ze znajomi ostrzegli ;)

Kamila
@specjalista

Warunki pracy słabe według ciebie, ale jakie one są? W sensie aby każdy mógł sam ocenić, jaka kasa, umowa, urlopy, dodatki?

RIP

Dla mnie firma która co miesiąc szuka pracownika, to kiepska firma. Kilka razy składałem swoje CV i cisza. Teraz już wiem, że to naciągacze.

Alexander Wielki

Cięzko się dostać.Mam umowe o pracę.Pracuje w firmie od niedawna na stanowisku magazynier.Praca jak na każdym magazynie.Nie narzekam.Zarobki ok.3000 netto.(dogadujesz się indywidualnie).Wiem że inni zarabiają więcej,ale wszystko przede mną Praca od pon. do piątku od 7.00 do 15.00.Luźna atmosfera,ciekawi ludzie. Przynajmniej to nie korporacyjna mordownia.Polecam.

ZK
@Alexander Wielki

3000 zł to chyba brutto . Takie są realia, atmosfera w firmie ok , brak imprez integracyjnych żadnych premii i talonów na święta nie ma , i karty MS też brak . Pracuję na magazynie i jestem zadowolony . Załogi na magazynach szanują się i pomagają sobie nawzajem . P. Prezez oraz P. Dyrektor są lubiane przez pracowników naprawdę fajne babki mają podejście do pracownika a to się ceni bardzo . Więc polecam pracę w Cezal pomimo niskiego wynagrodzenia .

urbik
@Alexander Wielki

Ani Amazon. Również stwierdzam, że jest ok pod względem atmosfery, no i kasa terminowo jak w zegarku, czasem nawet dzień lub dwa przed terminem. NIGDY PO.

@ZK

(usunięte przez administratora)A na magazynach to jest taka rotacja, że szok, z resztą jak na każdym innym dziale.(usunięte przez administratora)

jebPO
@urbik

KASA W TERMINIE DOPIERO ATUT

Sum

Dlaczego usuwanie wpisy , to co bylo prawdy sie boicie, o tym co sie działo ma magazynie.

Miro
@Sum

Sumie, opisz co tam się działo??.

Dynek

Podstawą Około 2100 na rękę i tyle + wachanie bąków przełożonych...:)

Żonazofia

Nie, nie było nic takiego. 12 zł za pranie raz na 3m-ce ale to kilka lat temu.

Aliika

Dramat to mało powiedziane, zarząd to jakieś śmiech na sali, wiecznie nie zadowolona z życia "wielka pani prezes" i wturująca jej dwulicowa dyrektor....myślą że zarządzają wielkim przedsiębiorstwem...które zatrzymalo się w czasach głębokiej komuny...

Honorata
@Aliika

Wypowiadasz się jako pracownik/były pracownik czy osoba z zewnątrz? Mnie interesuje praca w tym miejscu oraz warunki w niej oferowane. Jak poza atmosferą pracy oceniasz zatrudnienie? Wynagrodzenie? Zakres obowiązków?

wywrot
@Aliika

hehe bo to jej kolezanka ze studiow i gdyby nie to pewnie dalej by grzala sluchawke:) dobrze napisane pusza sie stanowiskami a w(usunięte przez administratora)byly i robia tylko dobre wrazenie brand menager jak sobie napisala na linked p prezes jest tylko wyszczekana merytoryczna rozmowa konczy sie ...zapytam prezesa ,podwyzki sa ale dla swoich jednym slowem wlasnie KOMUNA:).....Boze nic sie tam nie zmienilo ech uciekajcie ludzie juz z pare lat temu wlwasnie tak postanowilam pozdrawiam i nie dajcie sie wyzyskiwac:)

Szymon
@wywrot

Czyli podwyżki tylko po znajomości? A co z osobami, które długo pracują i naprawdę się wyróżniają, nie mają co liczyć na lepszą kasę? Odszedłeś głównie przez atmosferę czy kasę?

Masaż

Trafny wybór. Reakcja na zamówienie błyskawiczna. Podkłady w roli Celtex włoskie jakość mega! polecam

Byłem na stomatologii z ogłoszenia,wcześniej nie znałem tej strony,bym zaoszcz3dził czasu.Dwie babcie plecące coś bez sensu,i na koniec jedna mówi że jest odpowiedzialność materialna i się płaci jak zginie bo dwie takie same rzeczy nie są takie same.????????????????????.

Młody

Święta prawda ja też tam byłem na rozmowie . Strata czasu dwie emerytki jeden chłopak i jedna dziewczyna w średnim wieku , to cała załoga na stomatologii . Starsza pani zapytała mnie czy palę papierosy . Byłem w szoku co to za pytanie , przecież jestem dorosły, to chyba mogę . Odradzam tam prace to jest strata czasu a za takie wynagrodzenie to się z łóżka nie wstaje.

Albert A

Witam, Proszę państwa komentujący odnoszą się w swoich komentarzach do miejsc i ludzi które istniały przed przemianami jakie firma przeszła w ostatnim czasie,niestety zarówno magazyny jak i różne działy zmieniły swoją charakterystykę oraz sposób pracy .Zostały wdrożone nowoczesne rozwiązania ,oraz zastosowane nowoczesne metody oraz koncepcje biznesowe.Firma posiada zarówno doskonałą lokalizacje jak i najszybszy mechanizm kontaktowy magazyn-ekspedycja-klient.Wszystko po to by nasi współpracownicy otrzymywali nasze produkty w jak najszybszym czasie.Jestem jednym z ponad 100 pracowników tej firmy i chwale sobie zarówno atmosferę panująca w firmie jak i wynagrodzenie ,którego wysokość oczywiście jest indywidualną sprawą każdego pracownika. Praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym.I wszystko na ten temat.Polecam.

@Albert A

Kłamstwo!! Firma nie ma nic wspólnego z nowoczesnym podejściem zarówno do klienta jak i pracowników. Telefony z epoki kamienia łupanego, płaczący pracownicy, nerwy, stres, zrzucanie odpowiedzialności, zero zaangażowania w przeszkolenia ze strony kadry zarządzającej, coś na zasadzie NAUCZ SIĘ SAM, A JAK NIE TO SPADAJ. Zero dodatków typu karta multisport, luxmed itd, co w firmie takiej jak ta powinno być norma, zero spotkań integracyjnych, daremne pieniądze. Atmosfera koszmarna. Odradzam!!!

Szymon mòwi
@Albert A

Widac że to ktoś z góry pisze.Firma się wali, wyzysk jak w obozie a tu piszą że atmosfera fajna ,klienci tygodniami czekają na towar.., a tuu że najszybszy kontakt magazyn.expedycja.klient..W sklepach firmowych brakuje wszystkiego ale napisać można że klienci zadowoleni przecież.Stajemy na głowie żeby zdobyć nowego klienta i zawsze ktoś coś zapomni i go tracimy..Firma z tradycjami.Fakt.

Zapomniałem dodać że klimat jak z horroru jak z zakładu dla obłąkanych ,magazynów z 5 nie 1 jak mi mówiono.Widzialem tam trzy babcie i jednego kolesia.To praca dla starych ludzi .Wracam do poprzedniej gdzie byłem tam rewelka na spasie i prawie dwa razy większa kasa.Taki mamy klimat.

Czy Cezal zapewnia kartę multisportu?

Taxi

Jak ja pracowałem to nie było kart ms.Na ekspedycji był za to mistrz co łypał firmę dużymi łyżkami.Nie podpisywał tego co przywoziły magazyny,a potem ginęło.Mozna. Niego kupić wszystko fajki itp.Beda tacy to nikt tam nie będzie siedział.odradzam.anie wiem czy podstawówkę skończył.

MK

Nie zapewnia nic oprócz ciężkiej harowki,za wyjatkiem stomatologii gdzie udają,że pracują. Jedni pracują na drugich.Zero organizacji,konszachty na stanowiskach dyrekt...Nie docenia się dobrych kierownikow magazynów.Najlepszy dział w firmie to medycyna.Reszta ciągnie firmę ku przepaści finansowej.

urbik
@MK

Ciekawe czemu takie bzdury sa wypisywane? Każdy tu pracuje i robi swoje, a psioczyc jeden na drugiego w sieci to każdy potrafi. Jak to sie mowi: Kozak w necie, (usunięte przez administratora) w świecie.

Ta firma jest lepsza od połowy firm w tym miescie.Tu się szanuje pracownika przynajmniej.,jesteś kimś więcej a nie kreską na arkuszu kalkulacyjnym.

Nick01

(usunięte przez administratora) dobre sobie. Robicie dobry PR żeby w ogóle ktokolwiek chciał przyjść na rozmowę kwalifikacyjną? Odradzam każdemu, omijać szerokim łukiem.

Juliusz Cezar

elastycznie jest.polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Cezal - Wrocław

• Jak się pracuje w Cezal?

Zobacz opinie na temat firmy Cezal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cezal?

Cezal