logo Family Park

Family Park

Bydgoszcz

Opinie o Family Park

anonim 2011-03-26 09:54:01
taa miło i przyjemnie.. chyba jak nie ma niektórych osób na recepcji...nawet zeby skorzystac z toalety to trzeba sie pytac aa kazdą wizyte w toalecie mierzą na zegarku hehe... i te 5.60 na godzine... szlaenstwo
NIKULA 2014-08-27 15:44:18
Bylismy tam dzis z naszym synkiem. Osobiscie jest to jakas porazka. Na kazdym sprzecie wiecej zakazów niz gdziekolwiek indziej. Bouncy castle z zakazem skakania....? ze co pytam. I trampolina która nie dziala.... dwie najwieksze atrakcje a na kazdej zakaz dobrej zabawy. Pieniadze wyrzucone w bloto i strata czasu i energii. Nikomu nie polecam.
Zawiedziona 2015-08-07 19:22:28
Ja również NIE POLECAM tego miejsca, wyzysk kasy i tak naprawdę nie chodzi o zabawę. Lepiej ści gdziekolwiek. Zerują na dzieciach!
majka 2016-02-15 22:33:07
~hania, cały czas są ofery na olx. podkreślam CAŁY CZAS. dlaczego ? bo bardzo mało osób zostaje tam na dłużej. Miała tą (nie)przyjemność pracować tam w 2015 roku i nie wspominam tego miło. Na rozmowie kwalifikacyjnej nie są podawane wszystkie aspekty pracy. Obowiązki z ogłoszenia w internecie to 1/4 tego co tak naprawdę jest wymagane. Pracujesz 12h i przez ten cały czas masz JEDNĄ przerwę 15 min którą odliczają ci z zegarkiem w ręku. Zatrudniałam się tam ponieważ bardzo dobrze kojarzyło mi się to miejsce, gdzie panuje przede wszystkim miła atmosfera. Ale nie trzeba było długo czekać żeby zobaczyć jak tam jest naprawdę. NIE POLECAM
Majka
kasia 2016-04-24 10:30:11
Hej, a powiedzcie mi, czy Wy aby nie pracujecie tylko na umowie zlecenie?
Zostaw swoją opinię o Family Park - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Family Park