Opinie o Międzybankowe Centrum Gotówki Sp.z.o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Międzybankowe Centrum Gotówki Sp.z.o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Międzybankowe Centrum Gotówki Sp.z.o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Międzybankowe Centrum Gotówki Sp.z.o.o. w Warszawa

Karolina Nowy wpis

To prawda ze firma daje możliwość rozwoju?

Dom Nowy wpis

Cześć czy do Międzybankowe Centrum Gotówki Sp.z.o.o. trzeba być po jakiejś bankowości albo czymś podobnym czy nie trzeba mieć specjalnie wielkiego doświadczenia w tej branży czy można być świażakiem??

praca do bani wszyscy na wszystkich krzycza odpowiedzialnosc zbiorowa, jak cos sie stanie to przed wyjasnieniem odrazu jest straszenie ze to wina pracownikow danego dzialu i oskarzanie o kradziez i straszenie placeniem praca na umowe laczona, umowa o prace i na umowe zlecenie (najnizsza srednia krajowa + reszta z UZ)a naginanie czasu pracy

Słowa kojarzące się z Międzybankowe Centrum Gotówki Sp.z.o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Międzybankowe Centrum Gotówki Sp.z.o.o.: Najbardziej nie podobało mi się w Międzybankowe Centrum Gotówki Sp.z.o.o.:

Krakowianka Nowy wpis

Witam, pracuję tam od pół roku. Jako studentka mam umowę zlecenie. Faktycznie 8 godzin to minimum pracy a z budynku nie wyjdzie nikt póki się nie uzgodnimy. Często mamy nadgodziny, i czas pracy wydłuża się nierzadko do 12 godzin. Praca ficzycznie i psychicznie jest ciężka. Atmosfera w pracy zależy od zespołu. Bywa przyjemnie i czas leci w miłej atmosferze jednak trzeba przyznać, że to żadkość. Raczej są krzyki, pośpiech, stres itd. W dużej mierze przyczyniają się do tego czynniki zewnętrzne np. konwojenci, którzy jeżdzą sobie jak chcą i nigdy nie wiadomo o której dostarczą do nas pakiety do przeliczenia. Bardzo często trzeba na nich czekać a jak przyjadą zawalają nas po czubek głowy w pracy. Odpowiedzialność wiadomo, że jest spora i nie jest to praca dla słabych psychicznie ludzi ze słabą kondycją fizyczną. Pozdrawiam

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno

Zostaw merytoryczną opinię o Międzybankowe Centrum Gotówki Sp.z.o.o. - Warszawa

Międzybankowe Centrum Gotówki Sp.z.o.o.