Międzybankowe Centrum Gotówki Sp.z.o.o.

Opinie o Międzybankowe Centrum Gotówki Sp.z.o.o.

anonim 2009-03-23 18:02:03
Słowa kojarzące się z Międzybankowe Centrum Gotówki Sp.z.o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Międzybankowe Centrum Gotówki Sp.z.o.o.:
Najbardziej nie podobało mi się w Międzybankowe Centrum Gotówki Sp.z.o.o.:
anonim 2009-06-26 13:12:43
praca do bani
wszyscy na wszystkich krzycza
odpowiedzialnosc zbiorowa, jak cos sie stanie to przed wyjasnieniem odrazu jest straszenie ze to wina pracownikow danego dzialu i oskarzanie o kradziez i straszenie placeniem
praca na umowe laczona, umowa o prace i na umowe zlecenie (najnizsza srednia krajowa + reszta z UZ)a
naginanie czasu pracy
Krakowianka 2014-04-29 13:47:03
Witam, pracuję tam od pół roku. Jako studentka mam umowę zlecenie. Faktycznie 8 godzin to minimum pracy a z budynku nie wyjdzie nikt póki się nie uzgodnimy. Często mamy nadgodziny, i czas pracy wydłuża się nierzadko do 12 godzin. Praca ficzycznie i psychicznie jest ciężka. Atmosfera w pracy zależy od zespołu. Bywa przyjemnie i czas leci w miłej atmosferze jednak trzeba przyznać, że to żadkość. Raczej są krzyki, pośpiech, stres itd. W dużej mierze przyczyniają się do tego czynniki zewnętrzne np. konwojenci, którzy jeżdzą sobie jak chcą i nigdy nie wiadomo o której dostarczą do nas pakiety do przeliczenia. Bardzo często trzeba na nich czekać a jak przyjadą zawalają nas po czubek głowy w pracy. Odpowiedzialność wiadomo, że jest spora i nie jest to praca dla słabych psychicznie ludzi ze słabą kondycją fizyczną. Pozdrawiam
Dom 2016-04-21 14:20:20
Cześć czy do Międzybankowe Centrum Gotówki Sp.z.o.o. trzeba być po jakiejś bankowości albo czymś podobnym czy nie trzeba mieć specjalnie wielkiego doświadczenia w tej branży czy można być świażakiem??
Zostaw swoją opinię o Międzybankowe Centrum Gotówki Sp.z.o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Międzybankowe Centrum Gotówki Sp.z.o.o.