Opinie o GTX POLAND Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy GTX POLAND Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w GTX POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GTX POLAND Sp. z o.o. w Warszawa

Xxx

Ups, firmie wyciekło sporo danych, szkoda że ukrywaliście to przez kilka dni przed pracownikami, ponieważ nie wiedzieliście jak posprzątać ten bałagan. Do tej pory zapomnieliście powiadomić wszytakich zatrudnionych. Ale w zasadzie mi was nie szkoda, może jak byście nosili dalej "maseczkę" jak w pandemia to wszystko było by dobrze hehe. Karma wraca jak to mówią, ten parodniowy przestuj i kompromitacja przed klientami oraz narażenie ich na ryzyko po wycieku wrażliwych danych na pewno Was sporo kosztował. Teraz pewnie już pracownikom będziecie obcinac premie za pół "użtki" a nie za jedną.

@Xxx

Rozumiemy Pani/Pana niezadowolenie, jednak firma znalazła się w bardzo trudnym położeniu i liczymy na zrozumienie tej sytuacji przez naszych pracowników. Podejmujemy obecnie szereg działań, aby powrócić w pełni do sprawnego funkcjonowania – dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w ten proces.

Pracownik Ukraina

Praca gdzie twoim przełożonym jest gościu gdzie tylko dzień dobry mówi. Zwalniają za małe wyniki za duże też nie dobrze. Brygadzista z zanikami pamięci pamięta tylko jak się gra na telefonie lub unika pracowników, dużo nierobów ale dobrze w robią przełożonemu więc ich broni a inni co mówią prawdę po miesiącu zwalniani. Pan Łukasz i pan Arek naj gorsze lenie e całej firmie mimi to podobno od lat pracują ktoś powinien ich ciągle kontrolować, nie polecam tam pracy a my tylko zlecenie umowy brak

Pracownik Ukraina

Nie osiągniesz dużych wyników bo największy ryczałt wpisują sobie brygadziści lub ci co im "(usunięte przez administratora)klepią" nikt tego nie kontroluje jeden dużo robi aż mu się pot po tyłku leje drugi pocieszy się z brygadzista i on dostanie premie a ty dostajesz 3400 lub 3500 choć wmawiają ci 3700

Jaka umowa obowiązuje w TOPEX, Sp. Z.O.O podczas okresu próbnego?

Halina
@odpowiedź

Czyli trzeba się postarać zeby coś podwyższyli? Tak z Twojej perspektywy, dużo podwyżki można sobie wynegocjować? Czy to też zależy od indywidualnej sytuacji?

Jolka Nowy wpis

Młodszy konserwator obiektu to praca tzw. złotej rączki? Bo jakby obowiązki w ogłoszeniu na to wskazują i nie wiem czy po prostu etat nie jest tak ładnie nazwany :D Tata szuka dodatkowego zajęcia na emeryturze i pomyślał właśnie o tej pracy. Wymagana dyspozycyjność oznacza pracę w jakiś stałych godzinach?

Pola
@Xxx

Kurcze, ale to ciężka sytuacja. Czy te dane, to są pracowników typu pesel, dane adresowe, wysokość pensji, czy to dane firmowe i ich zarobkach, zyskach, planach na ekspansję? Chodzi mi, czego dotyczyły i czy wgl pracownicy w jakiś sposób na tym ucierpią?

@Pola

O zaistniałym incydencie bezpieczeństwa będącym wynikiem działania cyberprzestępców, które mogło spowodować wyciek danych, poinformowaliśmy bez względnej zwłoki naszych pracowników oraz kontrahentów. Incydent został też oficjalnie zgłoszony do właściwych instytucji. Pracownicy otrzymali zalecenia postępowania w zaistniałej sytuacji.

@HR

To interesujące bo do tej pory niektóre osoby pozostające w zatrudnieniu nie otrzymały nawet śmiesznego maila o tym co tu piszecie. A jak ten cały wasz wyciek danych się ma do informacji które macie w obowiązku trzymać przez kilka lat dotyczące byłych pracowników ?? Czy ich tez nie powinniście informować. Odpowiadając na czuje pytanie tak, imię nazwiska, adresy, pesele, dane rachunków bankowych i dowodów osobistych. Odkąd firma się dowiedziala ro pierwsze 3 dni prawie wydawali zdawkowe komunikaty dla ludzi nie przyznając się na początku co się dzieje, dopiero później wydali komunikaty.

xxx

To chyba musisz przypomnieć "na magazynie" i w tych "komunikatach" że istnieją też pracownicy którzy przebywają w zatrudnieniu a są nieobecni z powodu absencji chorobowej, wstyd żeby nie pokusić się nawet o wiadomość mail, a o całości trzeba dowiadywać się od osób trzecich albo z prasówki... zresztą tak jak wspomniałem, w poniedziałek to wysłali magazyn do domu "ponieważ nie działa internet" a kolejne dni wciskano ludziom kit, ponad to co to za praktyka żeby zmuszać teraz pracownika który był w gotowości do pracy do brania na ten okres urlopu wypoczynkowego ??

ZaDużeEgo
@xxx

Czytając te opinie mam wrażenie, że magazyn ma najwięcej pretensji o wszystko. Chyba właśnie za dobrze jest traktowany przez firmę i pracownicy uwierzyli, że każdy z nich jest kluczowy i najważniejszy i sam prezes powinien się pofatygować to każdego magazyniera i złożyć oficjalne przeprosiny oraz szczegółowe wyjaśnienia dotyczące sprawy. No cóż - świat wygląda inaczej, magazyn nie ma dostępu do poufnych informacji czy szczegółowych, ale nadal poufnych danych firmy, pracownicy nie mają odpowiedzialnych zadań, do których ich potrzebują. Wasze dane wyciekają z różnych miejsc. Jesteście szeregowymi pracownikami - czas to zaakceptować albo szukać innej pracy.

@ZaDużeEgo

Obserwujemy wysoki stopień emocji w dyskusji, co jest naturalne w obecnej sytuacji. Apelujemy jednak o spokój i wzajemny szacunek, który zawsze był wpisany w nasze wartości. Jako firma stanęliśmy przed trudnym wyzwaniem i staramy się temu sprostać. Robimy co w naszej mocy, aby dotrzeć do wszystkich (przekaz informacji przez kierowników, maile, tablice, komunikat zewnętrzny, aktualnie wysyłane listy, ...), ale to proces, który trochę trwa. Prosimy o zrozumienie.

Tyt
@ZaDużeEgo

Siedzisz Baranie na dobrym stanowisku bo wchodziłeś w (usunięte przez administratora) swoim przełożonym a teraz jaki mądry!!!!!a choćby sam prezes swoim szeregowym pracownikom chodził i przekazał im info o sprawach RODO to świadczyło by tylko to że gość jest normalny i szanuję osoby w firmie a nie jest takim Baranem jak co sobie magazynem gębę wyciera!!!!!!!

ZaDużeEgo
@Tyt

Swoim komentarzem potwierdziłeś wszystko, co napisałem. Jak ktoś ma dobre stanowisko - to nie dlatego, że jest mądrzejszy, sprawniejszy, ma większe wykształcenie, tylko dlatego, że „podlizywał się” (nie zniżę się do cytowania oryginalnego tekstu). Podręcznikowe zrzucanie odpowiedzialności za własny los na innych ludzi/niesprawiedliwy świat/okoliczności zamiast samemu tę odpowiedzialność wziąć na klatę. @pracodawca zrobił co mógł, rozesłał informacje, gdy sam już wiedział co się stało dokladnie, bez domysłów. Cyberataki się zdarzają. Naprawdę nie ma się w tej sprawie o co przyczepić, a żałosne jęki z najniższego poziomu hierarchii świadczą tylko jęczących, a nie o firmie. Tyle w temacie.

Tyt Nowy wpis
@ZaDużeEgo

To jest tzw punkt widzenia z punktu siedzenia!!!?więc tylko sam mnie upewniles w tym że tak jest i syty głodnego nie zrozumie....a sprawa wygląda tak że ten wasz parobek z magazynu to już nie taki ciemny jak 15 lat temu i nie kiwa głową tak jak komuś pasuje,tylko jak się coś odezwiesz w nie smak to już.... pozdrawiam serdecznie

Xxx Nowy wpis
@HR

To może szanowny HR wyjaśni dlaczego firma obarczyła swoich pracowników własnymi problemami i za pomocą bezpośrednich przełożonych odesłała ich do domu na 3 dni z powodu swoich wewnętrznych problemów, po czym kazano pracownika wypisywać za ten czas urlop wypoczynkowy ? Dlaczego pracownicy mają być stratni i mają poświęcać swój czas wypoczynkowy aby pokrywać wewnętrzne starty firmowe ?

HR Nowy wpis
@Xxx

Czy TOPEX, Sp. Z.O.O organizuje staże dla studentów?

Zainteresowany pracą

Dzień dobry Jestem zainteresowany pracą na magazynie, Można się dowiedzieć ile w tej firmie, Można zarobić, i czy można się dogadać w sprawię wypłacania wynagrodzenie?

Zofia
@Zainteresowany pracą

Cześć, a może wiesz, czy tam na magazynie jest jedno stanowisko czy różne działy i obowiązki? Ja szukam takiej pracy, żeby nie dźwigać, bo nie mogę. Wysyłka i przenoszenie paczek odpada. Jest coś przy pakowaniu np.?

Polska
@Zofia

Odpada, narzędzia w asotrymencie. Trzeba dzwigać i to ciężkie katrony

@Polska

A ile waży taki jeden karton? Czy normy dla facetów i kobiet są różne? Może firma daje jakieś widlaki do pomocy albo inne maszyny?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TOPEX, Sp. Z.O.O? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Na poczadku roku podwyżki, magazynier 3700 ale jeszcze nigdy tyle nie dostałem bo to wynagrodzenie jest z premia której nie otrzymasz. Na magazynie więcej Ukrainy niż Polaków zadko kto powie coś po Polsku, mimo upałów nie za łatwy dostęp do zimnej wody bardzo mało dystrybutorów z wodą. Bardzo mało szacunku do pracowników ALE ZAWSZE MOZESZ SIE ZWOLNIC. Nie polecam większość Polaków szuka nowego zatrudnienia niechcemy być okradani z cieszko zarobionych pieniędzy bo o tak za dzień wolnego niema premi

Ukraina

Nigdy tyle nie dostałeś, bo zgodziłeś się na potrącenia typu Luxmed, PPE, pewnie jakaś pożyczka z socjala, ZW lub UŻ. Co do wody to masz do oporu, w jakiej strefie jest brak? Na każdym dziale masz dystrybutor z każdym rodzajem wody. Woda ciepła, zimna, gazowana. Do tego automaty z napojami kolorowymi. Pomijam awarie. W nocy faktycznie większość ukraińcow, ale jeśli nie śćiemniają to nie mają lekko na kontenerach (w lato gorąco, w zime mróz). Nie bez powodu tam pracują. Jedyna przesada to trzymanie ich i po 12h jak nie ma pracy. Za dzień wolnego nie masz uciętej kasy, tylko za UŻ i to jak zaburzysz harmonogram pracy swoją nie obecnaścią.

Julia

Dobrze wiedzieć, że po roku umowa na czas nieokreślony, to akurat ważna dla mnie informacja. Jest dostępna oferta dla młodszego specjalisty ds realizacji zakupów i raczej będę próbować. Rozmowa rekrutacyjna też odbywa się po angielsku? Widziałam, że wymagana jest jego znajomość. Mniej więcej co jaki czas trzeba pojawiać się w biurze?

@Julia

W przypadku stanowiska Młodszego Specjalisty ds. Zakupów mówimy o jednym dniu w biurze tygodniowo. Rozmowa rekrutacyjna prowadzona jest w języku polskim. Po okresie próbnym standardowo podpisujemy umowy na czas określony. Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

(usunięte przez administratora)powiedzieli że zarobię 3700 mam marne 3500 UWAGA (usunięte przez administratora)

@Pracownik Ukraina

Serio, nie można mieć wysokich wyników? Czemu w ogóle, bo jakoś nie potrafię sobie tego wyjaśnić? Czy pracując tu miesiąc jest się na okresie próbnym czy normalnie na umowie?

Pracownik Ukraina

Czy pracownicy w TOPEX, Sp. Z.O.O dogadują się między sobą?

HR

W przypadku tego stanowiska mówimy o 1 dniu w biurze tygodniowo. Zapewniamy również wszystkie narzędzia niezbędne do pracy w domu. Wszystkie szczegóły zw. z zatrudnieniem i trybem pracy omawiamy na spotkaniu rekrutacyjnym.

Jaka umowa obowiązuje w TOPEX, Sp. Z.O.O podczas okresu próbnego?

człowiek

Jeśli do biura to UoP na 3msc

Zuzka
@człowiek

Jak to wygląda po okresie próbnym, jest umowa na rok? Czy może można już mieć na czas nieokreślony? I czy jakoś podwyższają pensję przy przedłużaniu umów?

odpowiedź
@Zuzka

Rok, następna na nieokreślony. Bez inicjatywy z twojej strony na podwyżkę nie masz co liczyć

Halina
@odpowiedź

Pani Zosiu Grupa Topex jest to fajna hurtownia z narzędziami. Jeżeli na samym starcie podkreśla pani że nie może dźwigać to niestety pracy na magazynie dla pani nie będzie bo nie ma takiej....???? Zostaję tylko biuro może tam pani coś dla siebie znajdzie.

Justyna

Wiadomo czy trwają jakieś rekrutacje do tego biura? Dużo tam osób pracuje? Jaja jest atmosfera? Możesz napisać?

@Justyna

O wszystkich rekrutacjach informujemy na naszej stronie korporacyjnej, na pracuj.pl. Zapraszamy do zapoznania się z nimi. Jeśli chodzi o atmosferę pracy to tworzymy przyjazne miejsce pracy - stawiamy na współpracę i dobre relacje międzyludzkie.

zubr

Dochodzą słuchy, że szykują się jakieś większe zwolnienia na magazynie ? Ktoś coś wie ?

Jerzy
@zubr

Skoro pracujesz w tej firmie, to dlaczego pytasz na forum internetowym, zamiast w pracy popytać? Czy relacje są na tyle poprawne między ludźmi w firmie, że nie byłoby problemem uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? A tak na marginesie, to jakie są podstawy do pytania o zwolnienia, zamiast pytania, dajmy na to, o podwyżki wynagrodzeń?

partryk
@Jerzy

Jakie podwyżki ?? chyba był jasny komunikat nt. płac w 2023. Niestety żadnych podwyżek nie przewidziano

Teresa
@partryk

A generalnie ostatnio, w tym lub poprzednim roku, była jakaś znacząca reakcja firmy na inflacje? Jak nie premie, to bony czy inne świadczenia pomocowe dla pracowników?

Magazyn

Witam. Chciałbym poruszyć taki temat: koledzy z działu zaladunki pracują w uciazliwych warunkach i należą się im posiłki regeneracyjne. Ale niektórzy pracownicy np na skanerach pracują 7 metrów od otwartych ramp i też odczuwają zimno, czy w tym przypadku oni także pracują w uciążliwych warunkach i im także należą się takowe posiłki?

Katarzyna
@Magazyn

hejo, czy ty tam pracujesz? zastanawiałam się nad pracą u was ale te komentarze mnie lekko zaniepokoiły. zgłaszałeś to komuś? Jak podchodzą do takich spraw?

Przerabianie
@Katarzyna

Ogólnie pracownicy załadunków są najedzeni, biuro też, a automatyka oraz pakownia w chłodzie, podczas najgorszych mrozów - co sobie zamówisz to masz...

wyjadacz obiadów
@Przerabianie

ale to dobrze czy źle Ci, bo nie rozumiem?

@wyjadacz obiadów

Pewnie zależy dla kogo ale pytanie czy serio jest tak jak napisał? Nikt jeszcze się tymi mrozami wspomnianymi nie zainteresował czy i tak nie da się niczego wobec tego zdziałać?

pH

Witam, jakie warunki na stanowisku PH ? Podstawa premie ? Jakie auta ? CZy można jeździć prywatnie ? Gps ?

@pH

Wynagrodzenie naszych PH składa się z części stałej oraz premii zależnej od wyników. Samochód służbowy jest narzędziem pracy handlowca, ale może być również używany do celów prywatnych na zasadach zgodnych z obowiązującymi przepisami i polityką flotową firmy.

Jarosław
@HR

Tak z ciekawości. Na jaki samochód może liczyć PH (chodzi mi o model)?

@Jarosław

Lanos na LPG

Mike

Anonim skąd Ty masz takie informacje i w dodatku nie prawdziwe..

@Mike

Serio nie? To jakie byłyby prawdziwe?

Beny

Po co się wypowiadasz jak nie masz pojęcia i wprowadzasz ludzi w błąd pajacu

Mag

To Ci co tak chcą te obiady niech się zamienią z chłopakami choćby na tydzień i wtedy się zobaczy jakie smaczne....haha3

@Mag

a to serio do teraz ich nie wprowadzili skoro podali taki argument? firma widziała tę prośbę tak w ogóle? ogólnie to wam ogłaszają jakieś plany na kolejny rok? pytam, bo może w nich by te posiłki ujęli czy coś?

Do baildona szukają ph, czy zarobki powyżej 7 czy poniżej? I czy tam troche rozwoju ma wejść jeśli chodzi o rozszerzenie asortymentu? Praca spokojna czy korpo po polsku?

@Kandydat

To 7 to netto chcesz z podstawy czy o prowizji teraz piszesz?

Eeee.
@Kandydat

1. Poniżej 2. Nie 3. Po polsku

@Eeee.

Czyli firma w zasadzie w ogóle się nie ma zamiaru rozwijać czy to tylko o asortyment chodzi? Jak oni obecnie finansowo na rynku wypadają tak właściwie, pracownicy interesują się tego typu sprawami?

PPK

Firma nadal nie wdrożyła PPK. Chociaż obiecywała to pracownikom

PPE
@PPK

z tego co wiem firma wdrożyła program PPE dla pracowników którzy przepracowali 3 lata na umowe o prace z GTX słaba prowokacja

@PPE

PPK≠PPE, (usunięte przez administratora) i niechęć do oszczędzania na emeryturę widać w Topexie.

@@Pracownik

PPE jest korzystniejszym programem emerytalnym dla pracowników niż PPK. Pełną składkę w przypadku PPE płaci pracodawca, natomiast składki w ramach PPK w większej części płaci sam pracownik (potrącenie z pensji).

Palacze

W firmie królują palacze! Wszędzie są palarnie, można palić e-papierosy, ludzie niepalący muszą wdychać dym z e-papierosa przy rechocie brygadzistów i ich zastępców.

Robole
@Palacze

A czego się spodziewałeś u roboli?

Twój Stary
@Palacze

Są aż dwie palarnie o zgrozo. Może zwolnić wszystkich palaczy, e-palaczy bo Ty nie potrafisz się przystosować ? Normalny człowiek by powiedział, że przeszkadza mu dym z e-papierosa (czyli gliceryna i aromat), żeby nie palić w jego obecności. Ludzie zrozumieją. No ale jak się nie potrafi wyartykułować swoich potrzeb tylko się żąda by inni czytali w myślach to jest jak jest. Może zamiast tylko innych krytykować to spójrz na siebie ? Może ludzie palili w Twojej obecności bo chodziłeś w tygodniowej, przepoconej koszulce.

A dla mnie GTX - jest Super
@Palacze

Szanowny były Pracowniku, na przestrzeni ostatnich dni poruszyłeś (w kontekście pracy w Grupie Topex wiele wątków jak choćby: papierosy, detergenty, wysypki, cieśnie nadgarstka i wiele innych. Z Twoimi opiniami nie sposób się zgodzić i przejść nad nimi do "porządku dziennego", są nieprawdziwe a w niektórych przypadkach nawet oszczercze. Pracuję w Grupie Topex już 7 lat i mam zamiar pracować jeszcze drugie tyle, bo to FAJNE MIEJSCE jest. Po lekturze Twoich wpisów cieszę się że już nie jesteś częścią Grupy. To nie było miejsce dla Ciebie. Mam nadzieję że je sobie znajdziesz - a Twój przyszły pracodawca zachwyci się Tobą i zostaniesz, kto wie, nie tylko kierownikiem ale i Dyrektorem. Powodzenia w poszukiwaniu takiego miejsca (może gdzieś jest). Pozdrawiam.

@Twój stary
@Twój Stary

Może palili, bo są niewychowani? Poziom kultury sięga czasami dna, sądząc po podejściu do pracownika.

Pracuję 15 lat w tej firmie 100%polecam. To wszystko to oczernianie dobrego imienia Grupy Topex

Nie wszystko, przecież był mobbing, był problem z wypłacaniem zaległości, zwalnianiem ciężarnych oraz jedynych żywicieli rodziny. Był problem z postojowym i odsyłaniem do domu, bo nie ma pracy. Nie wszystko jest dobrze, zdejmijcie różowe okulary. Jak jest źle, to trzeba poprawiać procesy, procedury, szkolić się z prawa pracy, kończyć studia, kursy a nie zwalniać ludzi :(

Zostaw merytoryczną opinię o GTX POLAND Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w GTX POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GTX POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTX POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GTX POLAND Sp. z o.o.