Opinie o DROBIMAX w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie DROBIMAX. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DROBIMAX o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DROBIMAX w Bydgoszcz

Inka Nowy wpis

Czy ktoś wie, co stało sie z Sar- Polem i Panią Prezes ?

Lala

Nie było by źle ale ludzie do bani. Pseudo Pani kierownik (usunięte przez administratora) to coś w rodzaju nie pomoże a zaszkodzi. Uśmiech na ryju a fałszywa i że... Brakuje odpowiednich ludzi na odpowiednich stanowiskach.

Aaaa Nowy wpis
@Lala

Sama siebie podpie.... do szefa, tylko zeby zlapac plusy.

Czy w firmie DROBIMAX są regularne szkolenia pracownicze?

Ala Nowy wpis

Firma Drobimax nie istnieje. Duzo dobrych, i zlych wspomnien. Trzeba bylo uwazac aby wspolpracowanicy nie wjeba....... w plecy, tylko po to aby uratowac swoja dupe.co najmniej raz w tygodniu tak bylo.

Orzeł

Współpracę z firmą oceniam jako bardzo dobrą... Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach płatności. Zlecone zadania są realizowane sprawnie i terminowo...

Rafals
@Orzeł

Orzeł weź Ty się zastanów co piszesz ,bo co chwilę to Ci innego piszesz

Sprzedawca

rozmowa żart, nie wiadomo z kim, nie ma określonych funkcji, robisz wszystko , dziwne zmiany od 4,00-12.00 lub 14,00-22,00. A kasa ? najniższa krajowa i nic więc. nie polecam!!!!!!

Czy p. Sadowski szanuje ludzi czy traktuje ich jak służbę?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie DROBIMAX?

kilkanaście godzin na dobę...

Rafals

Nie pytaj się ile godzin masz pracować.bo ile byś nie robił to zawsze będzie za mało.przychodzisz o ciemku i wychodzisz o ciemku

Orzeł

Kanciarstwo, oszustwo, wyzysk, materializm, hejterstwo, mobbing, (usunięte przez administratora) ... Nie polecam... Pozdrawiam firmę i jej spółki z negatywnej strony...

Honorata
@Orzeł

Mobbing to już bardzo poważny zarzut. To przecież zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika. Jeśli twierdzisz, iż ma on miejsce w DROBIMAX, to wypadałoby to gdzieś zgłosić. Miałeś to w planach?

Zastanawiam się czy firma rozliczyła się z pracownikami.

Fuks

Centrum mięsne drobimax 2 to wciąż drobimax sarpol yani maksmies i pewnie jeszcze jakieś inne nazwy ale cały czas te same spółki .oObecnie mają swą siedzibę w Jablowie Paluckim po ciężkim upadku dzieła dalej choć nie wiadomo pod jaką nazwa.Pracuje tu garstka ludzi na czarno bo im zlecenie dostaje się tu po kilku mięs pracy.na umowę o pracę nie ma co liczyć Ci mądrzejsi odeszli sami A zostali naiwniaki

dgf
@Fuks

Naiwniak to ci stara dala na imie

Feliks

Szkoda, że nie udało się utrzymać firmy, ludzi stracili pracę.

Paulina

Spoko firma.

C

No widzę że się nie zmieniło nic w tej firmie :) pracowałem w oddziale inowroclaw kilka lat temu :) tam to była ekipa... Ale firma szuszffffole bo inaczej tego nie Mozna napisać :) hmm a co do zusu i urzędu skarbowego Ju ich sprawdzają bo byłem na przesłuchaniu... 11 spółek przeswietlaja Pana sadowskiego :) śmiechu warte te ich umowy :)

Kama

Czytam i jeden wniosek mi się nasuwa, ludzie sami na siebie ukręciliście bata. Cieszycie się, że ZUS się za nich wziął, i co z tego? A to, że firma ogłosi upadłość, a ZUS nie odpuści, czyli w osobie komornika z Waszych portfeli wyciągnie zaległe składki, nie z firmy, bo ona nie będzie już istnieć.

@Kama

Myślisz, że są przesłanki ku temu, aby firma ogłosiła upadłość? Wiesz może, jak ogólnie wygląda teraz to miejsce pracy? Pracownicy zatrudnieni w tym miejscu powinni martwić się o swoją przyszłość, czy raczej mogą pracować spokojnie? Zachęcam do szczegółowej wypowiedzi na temat obecnej sytuacji firmy DROBIMAX.

Łukasz

@Adzik, gdybyś miał cofnąć się w czasie to, jak ocenisz swoją decyzję o zatrudnieniu w firmie DROBIMAX? Czy nabyłeś jakieś umiejętności i wiedzę, która będzie dla Ciebie pomocna w dalszym rozwoju? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

@Łukasz

Taa nauczyłem się gibać 1,5 miesiąca w miesiącu :) .Pracowałem, bo gdzieś pracować trzeba a ze nie było nic innego to brało się co jest. Ogólnie pracowałem w szubinie , ta ludzie byli spoko. Jak było max duzo pracy dziewczyny z biura pracowały z nami fizycznie, atmosferka między pracownikami byla naprawde fajna.

@Adzik

Znasz może szczegółowe kwestie warunków zatrudnienia, które otrzymywały osoby zatrudnione w biurze firmy DROBIMAX? Czy zawsze mogliście liczyć na wsparcie w pracach fizycznych od osób zatrudnionych w biurze? Była to ich samoistna pomoc, czy może szefostwo firmy zarządziło, że mają pomagać?

Łukasz

@Adzik, dlaczego nazywasz obecnych pracowników zatrudnionych w firmie "alkusami"? Masz jakieś podstawy, aby tak twierdzić? Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że pracowałeś w firmie DROBIMAX, dlatego chętnie poznam, jak wyglądały warunki zatrudnienia za czasów, kiedy Ty pracowałeś.

@Łukasz

Podstawy mam ja i każdy kto tam pracował jak i pracuje. Minęło już trochę czasu od kiedy zakończyłem karierę ale kontakty jakieś mam tam jeszcze i wiem że ciekawie nie jest. Dodam tylko że nigdy nie można mówić że pracujesz w drobi... Bo umowa i tak jest inna. I robisz tam od Ch... Godzin a płaca nie adekwatna. No ale cóż. Kilka fajnych wspomnień mam bo współpracownicy niektórzy byli spoko

Łukasz

@Prinzen, dziękuję za odpowiedź. Teoretycznie nie ma podstaw, żeby Twój znajomy kłamał, jednak zawsze lepiej takie informacje odpowiednio weryfikować, dlatego o to zapytałem. Twój znajomy mówił może, czy w miejsce tych osób firma DROBIMAX zatrudniła nowe osoby, czy obowiązki rozdzieliła pomiędzy osoby, które pozostały w firmie?

@Łukasz

Oni zatrudniają i szukają ciągle pracowników. Teraz na stronie pupu widnieją jako max_mies. Może warto było by odezwać się do starych, doświadczonych pracowników oferując im dobre warunki. Ekipa która pracowała w Szubinie była dość dobra. Powodzonka z zatrudnianymi obecnie alkusami i (nie uwlaczajac nikomu) emerytami

Łukasz

@Prinzen, skąd masz informację, że najlepszych pracowników firmy DROBIMAX nie ma już w tym miejscu pracy? Źródło pochodzenia tej informacji jest pewne i rzetelne? @Hip, 10 lat pracy na rzecz firmy DROBIMAX to długi okres, więc mogę przypuszczać, że posiadasz dużo informacji o tym, jak wygląda praca w tej firmie. Podziel się z nami swoimi doświadczeniami, które wyniosłeś z tego miejsca pracy. Zachęcam do dalszej dyskusji.

@Łukasz

Wiem od osoby która tam pracuje, nie wydaje mi się żeby mówiła nieprawdę bo po co?

Łukasz

@iwpol, dziękuję za odpowiedź. Z Twojego poprzedniego postu wynika, jednak, iż posiadasz więcej informacji na temat tej sytuacji z firmą DROBIMAX, dlatego, proszę, abyś napisał o tym tutaj na forum, gdzie wątek przeglądają osoby, które na pewno chętnie dowiedzą się więcej na ten temat. @Waldek, sytuacja, którą opisujesz ma związek z jakimś zgłoszeniem firmy DROBIMAX do organów administracyjnych? Wiesz może skąd taka sytuacja, którą przedstawiłeś? @Real, jesteś wśród osób, które są poszkodowane przez firmę DROBIMAX?

Real
@Łukasz

OCZYWISCIE i nie tylko ja ale jest więcej osób ,ale przez firme sarpol chociaż pracowały/pracują w drobimaxie a każdy dodatkowy ekwiwalent wyplacany był/jest na podstawie UMOWY-ZLECENIA zamiast zostać doliczony do podstawy wynagrodzenia z umowy o pracę.Powinni jeszcze sprawdzić :top-transport,topik,yani Szubin,drobimax i drobimax II

Ktoś
@Real

No i wlasnie przez takich (usunięte przez administratora) jak Ty sa takie bzdury opowiadane, jak się zatrudniles to nie wiedziales na jakiej umowie pracujesz?! Dostajesz wyptele czy nie?! A co za roznica na jakiej umowie jak wszystko jest odprowadzane? Jak nie pasuje to sie zwolnij, glupoty kazdy potrafi rozpowszechniac nie znajac sytuacji a pewnie len jestes jak cala reszta! Moze zanum zaczniesz (usunięte przez administratora) glupoty upewnij sie u zrodla (usunięte przez administratora)

@Ktoś

Jakby było wszystko w porządku to ZUS po kontroli nie wszcząłby postępowania wobec firmy Maxmies.

@Ktoś

No nie. Nie jest wszystko odprowadzane. Odprowadzana jest podstawą a reszta na umowę zlecenie gdzie nic się nie liczy. Zus się tym zajmuje. Dostaje listy w tej sprawie od 3 msc

Hip

Ciekawe ja 10 lat pracowałem i nie narzekam

Łukasz

@były pracownik, nie bardzo rozumiem, co napisałeś w związku z umowami, które oferuje pracownikom firma DROBIMAX. Dlaczego pracownik zatrudniony jest na podstawie dwóch umów? Czy każda z osób, która pracuje w tej firmie, jest zatrudniona na takiej samej zasadzie? @anonymous, możesz szczegółowo przedstawić, dlaczego tak uważasz? W trakcie pracy w firmie DROBIMAX nie dostrzegłeś żadnych pozytywnych aspektów pracy? @Prinzen, w trakcie Twojej pracy w firmie DROBIMAX, jak ocenisz atmosferę, która panowała pomiędzy zatrudnioną kadrą pracowniczą? Można było liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych osób z zakładu? Opisz, jak to wyglądało.

@Łukasz

co tu pisac, najlepszych z tego co wiem i tak juz nie ma

Prinzen

Potwierdzam większość komentarzy. Pracował tam mój mąż i ja też podjęłam próbę. Wytrzymała zaledwie kilka dni. Pracuje się po 12 - 13 godz. Nie masz czasu dla rodziny ani żeby coś załatwić. Łamane są prawa pracowników oraz bhp. Pracownicy rozbioru Rękawiczki nosza tak długo aż prawie same wyjda.wiem że zus się za nich wziął. Powinni dotrzeć do wszystkich ludzi którzy tam pracowali. Większość nie wie w jakiej firmie pracuje bo są 2 umowy a tak naprawdę miejsce pracy to jeszcze inna firma. Radzę dobrze przemyśleć czy jest się takim desperatem żeby podjąć tam pracę

Zostaw merytoryczną opinię o DROBIMAX - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DROBIMAX?

Kandydaci do pracy w DROBIMAX napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DROBIMAX