Opinie o Trelleborg Sealing Solutions w Czechowice Twarda 18

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Trelleborg Sealing Solutions. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Trelleborg Sealing Solutions o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trelleborg Sealing Solutions w Czechowice Twarda 18

Atmosfera jest rodzinna, a wyniki zakładu dobre. Na imprezy firmowe zapraszani są wszyscy, łącznie z firmami zawnętrznymi. Czasem mam się wrażenie, że zasad przestrzega się aż zbytnio dokładnie, ale co ważne - przestrzega się. Sporo możliwości dodatkowego zdobycia pieniędzy(polecane rekrutacje, wnioski innowacyjne). Ambitni po zdobyciu odpowiedniej wiedzy bardzo łatwo mogą wybić się na pozycję lidera. Zauważcie, że żale wylewają tutaj osoby które: -Mają problem z tym, że pracodawca wymaga, żeby pracować od początku do końca zmiany. Dla których przerwa jest zbyt krótka mimo, że jest dłuższa niż zakłada prawo pracy(w lecie jeszcze dłuższa+darmowe napoje); -mają problem z normami, które nie są wcale wybitnie wyśrubowane, a biorą się z obserwacji operatorów(jak się wykorzystuje tylko 75% dostępnego czasu na pracę to i z normami jest problem) -dostały kary porządkowe za nieprzestrzeganie regulaminu. Nikt nie dostaje kartki bezpodstawnie, a każde złamanie zasad jest weryfikowane przez kierownictwo. Każdy zapoznaje się z zasadami i warunkami pracy zanim podpisze umowę, a że okazuje się, że w tej firmie (pewnie podobno jak w innych „bagnistych” firmach w Czechowicach) też nie można się lenić, to potem powstają negatywne komentarze. Sporo osób się tutaj wybiło i pewnie jeszcze sporo się wybije ;) PS: uprzedzając, nie jestem pracownikiem walczącym w imię HR o dobre imię firmy za wszelką cenę, a praca na prasie nie jest mi obca ;)

Żółte kartki? Za co one są przyznawane i co jak ktoś złapie więcej niż jedną? Jakieś kary finansowe tutaj obowiązują czy cokolwiek w tym stylu?

LuxPerpetua
@Anonim

A są przyjęcia do firmy na produkcje lub stanowiska wymagające używania wózków widłowych lub suwnicy?

@LuxPerpetua

Myślę, że są. Trzeba składać CV i sie dowiedzieć :)

@Anonim

To jest opinia hr na temat pracy

@Anonim

Atmosfera po byku rodzinna to raz,przerwa 20 minut gdzie w innych zakładach pracy 30 minut!lNie pisz bzdur,a kierownik przynajmniej jeden do wymiany i powinien nauczyć się szacunku do pracowników a ma zero i chyba wiesz o kim się mówi,

Gal
@Anonim

Ale brzmi jak pracownik hr, bądź kierownik. Hehe. Kto pracuje ten wie jak jest kare dostać łatwo pochwalę trudniej ,ale mozna dostać odziwo. Płacą wiadomo zawsze mogła by być większa zawsze Bedzie mało. A detektor obecny to na razie chyba najlepszy w historii .

tss

kto ?

Ryszard Nowy wpis

Też tam pracowałem, ale w innej branży, jeśli chodzi o ludzi to mam jak najlepsze wspomnienia, ale to już tle lat minęło, pozdrawiam Panią Małgosię z kadr.

Pisali tu coś o brygadzistkach ale to i tak było z parę lat temu. Czy występują rotacje na tym stanowisku czy teraz wystąpiła taka wyjątkowa sytuacja skoro oferta w internecie wisiała? Ciekawi mnie ile się zarabia, nie ma jednak widełek, znacie je? Te socjale i inne benefity z opisu to na każdym stanowisku są identyczne?

Dawid

W ogóle nie polecam zmiany A!Kierownik zmiany A nie jest w ogóle człowiekiem, jest młodym łysym zwierzęciem, sprawuje stałą kontrolę nad tabletem pod względem wydajności i każe robić coraz szybciej i jeszcze szybciej jak w więzieniu naczelnik, aw tym przypadku nie można powiedzieć, że jest więcej, jest wiele innych prac, które trzeba wykonać, takich jak pakowanie, wiązanie gotowych produktów, mierzenie temperatury i przygotowywanie gumy, nie ma jak iść do ubikacji, bo normy też nie będzie!

P00lak
@Dawid

XD szok i niedowierzanie, ze w pracy TRZEBA PRACOWAĆ. Ja nigdy nie miałem problemu z kierownikiem. Może czas schować telefon i zacząć wykonywać swoje obowiązki oraz mniej dłubać w nosie?

Ziomek
@Dawid

Ales się ziomek wkopał. Ciekawe kto jest jedynym, polskojezycznym operatorem na zmianie a. Tylko mogłeś się podpisać swoim prawdziwym imieniem kture jest również na literę d

Kapus kapus 60 Nowy wpis
@Dawid

Dobrze ze jedzenie kuz będzie

Takisiakiniejakiajednak

PrAcuje tam już 7 lat nie wiem dlaczego. Praca nie za te pieniądze. Za byle co ochrzan. Kierownik produkcji mały jak kurczak ale za to obrósł niesamowicie w piórka. Zapomniał wół jak cielęciem był. Nikt go nie lubi. Nie potrafią docenić pracownika jedynie co to chętnie przyjebia Ci żółta kartke. Najlepiej zebys nawet nie mrugał. Kontrolują pracownika na każdym kroku, jakby mogli poszliby za Tobą do wc sprawdzić jaka wielka zrobiłeś kupę. Kierownicy ( każdy bez wyjątku ) widzi tylko to co jest w monitorze i na papierze , nie ma pojęcia jak się pracuje na jakims stanowisku czy kontroli aczkolwiek kontrola jest z firmy zewnętrznej. Dziewczyny na kontroli mega super , ładne super się z nimi pracuje. Ale za takie pieniądze jak płaca w trelle NEVER !!!!! Ludzie z biorą zachowują się jakby byli prezesami zarządu. Oni to już kompletnie nie zdawaja sobie sprawy jak wygalda praca na dole ( produkcji ) łażą , wymyślają , wymagają a tak na prawdę na niczym się nie znają i tylko polegają na opinii innych. Nie polecam !!!! Szukam pracy :)

Koleżankaztradepola
@Takisiakiniejakiajednak

Docenia ludzi z tradepol bo dwie dziewczyny dostały awans . Jedna na brygadzistke a druga kontrola z maszyn. Także nie gadaj głupot. Dziewczyna jedna i druga zadowolona osobiście z nimi gadałam

Krzysiek
@Koleżankaztradepola

Ciekawe, a tyle osób pracuje pod zakład i żadnej szansy na awans nie mieli. Teraz jedynie możesz dostać awans na produkcję, ludzie z wyższym wykształceniem tam pracują, bo zakład nie preferuje im innych stanowisk

AnOnIm
@Takisiakiniejakiajednak

W takim razie strasznie mało atrakcyjny na rynku pracy musi być z Ciebie pracownik, skoro nie możesz znaleźć pracy od tylu lat. No chyba, że ten zakład wcale nie jest taki zły, bo nie wierzę że tak nieszczęśliwy człowiek jak Ty, pozwala sobie na pracę w takich ciężkich warunkach jakie opisujesz Pozdrawiam

@Takisiakiniejakiajednak

Tego małego kurczaka rzeczywiście nikt nie lubi to akurat prawda wyraz twarzy kapusia zero inteligencji na ustach tylko te durne korpo gadki wyuczone na jakimś szkoleniu które cudem chyba skończył. Wykształcenie co najwyżej wieczorowa zawodówka. Jednym słowem największy dramat tego zakładu chodzi i durnie gada wszystkim "dzień dobry" nikt mu nie odpowiada bo wszyscy mają go za głup..... a zresztą nim jest ????

Zła
@Takisiakiniejakiajednak

Nie wiem jak jest w tej chwili,lecz nigdy nikomu bym nie poleciła tej Firmy.Iboz pracy,fakt kilku cwaniaczków, którzy myśleli że są nietykalni poleciało.Lecz powinni zrobić powtórkę i wywalić Kierowników, albo zdegradować na stanowisko operatora pras to wtedy jeden z drugim wiedział by jak szanować człowieka.Kartki,nagany, upomnienia kpiny Sobie robią!!!!Latem upał nie do zniesienia i co zrobią dodatkową przerwę 5 minut ???????? Nadgodziny przymusowe.....Chory zakład.Wyzysk człowieka.NIE POLECAM

Edek

trooper
@Zła

Jak się ma 2 lewe ręce to opinia jest słuszna .

Leszno
Gall anonomim

Ja nie polecam tego zakładu. Nowy kierownik obrósł w piórka i za byle co daje żółte kartki. Chodzi po prasach i sprawdza przestoje oraz o której zaczęło się prace. Już chyba zapomniał jak sam był liderem a wcześniej operatorem. Strach wyjść do toalety gdyż później trzeba się tłumaczyć z niewykonanego celu. Bardzo wspolczuje miesiaczkujacym dziewczynom. Do tego jest gorąco a atmosfera okropna. trzeba uważać co i przy kim się mówi, gdyż potem plotki chodzą po zakładzie. Do tego gdy się nie chce przyjść w sobotę lub niedziele, trzeba podpisywać pisemne odmowy. Cel na prasach jest często niewykonalny, ale nikogo to nie interesuje ze trzeba rozciągnąć wytłoczki, wypisać bileciki, wiazac te uszczelki itd. Do tego dochodzi temperatura nieraz po 40 stopni.”Koledzy” z pracy sprzedaliby współpracownika za 10zl brutto podwyżki lub za przychylność nowego kierownika. Straszne kolesiostwo tam jest i niepolecam. Ogarnięty mężczyzna znajdzie o wiele bardziej płatna prace i to zamierzam zrobić, pozdrawiam

Renata
@Gall anonomim

I tak mocno kontroluje? Przecież to może nie pozwalać się skupić normalnie na pracy. Może warto, nie wiem zwrócić mu uwagę, że kontrolując wcale nie wpłynie na produktywność? Próbowaliście?

@Renata

Zwrócić uwagę można komuś inteligentnemu ????

@Lok

No to wyjaśnione.xd A co według Ciebie wskazuje na tak duży brak inteligencji?

@Gall anonomim

Nie ma tak źle trochę nieudaczników jest, przoduje zmiana B, 2 liderki Jedna liderka drukarki, druga liderka pomylek???? kierownik pi... a na strzała. Można chwilę popracować przynajmniej jest wesoło. Pozdrawiam pracujących ja już poza tym cyrkiem

polski pan
@Gall anonomim

czy chodziło Ci o kierownika który mówi z takim dziwnym akcentem? tak jak robert biedroń chyba trochę przesadzasz. od kiedy on jest kierownikiem na prasach nie jest aż tak zle. przynajmniej Ukrainki sa zadowolone wszyscy wiedzą dlaczego.. kiedy zwraca się im uwagę że robią braki pyskują że to prasa robi braki i że dlatego że ustawiacz zle ustawil. kiedy zwraca sie im uwage ze jak zostaje dużo z wytłoczek to sie je odkłada na rynny i zabierają je z powrotem albo układa sie z tych kawałków uszczelkę to pyskują że im nie za to płacą. kombinuja jak sie da. potrafią na prasach dwa na dwa pod koniec zmiany ułozyć po jednej uszczelce z kazdej strony żeby nie wpisac że zrobiły braka. a od sprawdzania przestojów jest team lider . poprzedni kierownik tego nie sprawdzał.

Rak

Wśród pracowników i "kolegów..." sami konfidenci i sprzedawczyki... nóż za plecami wbiją...

Czesław
@Rak

Taka kiepska atmosfera? Ludzie są tacy konfliktowi? To szef nie próbuje zgrać zespołu żeby bardziej się zintegrować?

Edek
@Czesław

Cześć ja mam iść tam na rozmowę w środę na magazyn polecacie ? Ile tam zarabiają magazynier na dwie zmiany ?

m

nie ma takiej opcji

Renata
@m

Czemu nie ma takiej opcji? Co przeważnie mówi szefostwo jak ktoś o to pyta? Jakieś inne benefity są?

Aleksandra

A czym to jest spowodowane? :/

Xxx
@Aleksandra

Mnie nie przyjęli , ukraincow tam pełno

@Xxx

Aha i faktycznie wolą ich czy to zbieg okoliczności?

Długi

Ile można zarobić w pierwszych miesiącach pracy na rękę bez nadgodzin?

Tak tak
@Długi

Na produkcji Podstawę krajową tak jak wszyscy z produkcji. Zależy na jakie stanowisko chcesz aplikować. Ale na innych z tych niższych to niewiele więcej.

Czesław
@Tak tak

To słabo. Są do tego premie albo nadgodziny płatne ekstra? Chodzi mi o setki. Bo tak można sobie trochę dorobić, nie?

@Czesław

Witam, Tak są premie , stała 300 zł i miesięczna zależna od wyników zakładu. Nadgodziny są płatne 100% w weekend oraz 50% w tygodniu. Pozdrawiam

Na jakie wsparcie w Trelleborg Sealing Solutions mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

abc

Tak

IMC

Niskie zarobki wobec niższych stanowisk pracy na każdym dziale oraz warunków w firmie dla pracowników.

Witam kiedy jest wolne za sobotę wypadająca 1 maja?

Dj

Witam, jaka jest opinia na temat pracy państwa poprzedniego dyrektora pana Piotra żur.....?

Jakie wynagrodzenie jest w firmie i warunki pracy?? Bo czytałem ogłoszenie tam o pracę i nie wygląda tragicznie tylko ile na rękę można zarobić na poczatek

@Marek

Pracuję w tej firmie prawie rok. Jeżeli chodzi o zarobki , to z dwoma sobotami wychodzę około 3300 na rękę. Dodatkowo od niedawna , wprowadzli nadgodziny w tygodniu, nieobowiązkowe , płatne 100%. Na pracę nie narzekam . Ludzie i atmosfera generalnie jest ok.

Klaudia

Zmieniliście godziny pracy?

Dejw

Jakie są Teraz zarobki w tej firmie ?

KE
@Dejw

Z tego co się orientuję to obecnie 2800 brutto+ stała premia 300 zł na początek.

Man
@Dejw

Kiepskie w większości zakładów są lepsze

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Trelleborg Sealing Solutions?

KE

Są przypadki , że nawet po 3 miesięcznym okresie próbnym.

Kalus

Nie wiem jak bardzo trzeba być zdesperowanym żeby tam pracować. Najniższa krajowa, normy, kierownictwo szkoda gadać, towarzystwo daremne. Pracują tam ludzie bez perspektyw i ambicji, pomijam Ukraińców, którzy z wiadomych powodów pracują gdzie popadnie. Odradzam, praca tam grozi cofnięciem się w rozwoju. Nie pozdrawiam 106, dziewczyny jazda z tymi uszczelkami, braki same się nie policzą. Haha

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Trelleborg Sealing Solutions?

beka

Nie przejmuj się pytaniami pracowałem tam ok 6 lat temu gdzie robiło się za najnizsza Krajowa a robota taka ze czasu na kibel nie było a wiec jak jesteś chętny to na pewno cje przyjmna bo szukają (usunięte przez administratora) ktorzy będą charatac za grosze xd

Tomasz

Firma jest jak najbardziej dobra a przy tym potrafi być dobrym pracodawca więc polecam

@Tomasz

Tak pracownicy są najlepsi, jeden drugiemu nóż w plecy by wbił za pięć zł więcej na stawce ,tak są bardzo ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Trelleborg Sealing Solutions - Czechowice

• Jak się pracuje w Trelleborg Sealing Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy Trelleborg Sealing Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trelleborg Sealing Solutions?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trelleborg Sealing Solutions?

Kandydaci do pracy w Trelleborg Sealing Solutions napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trelleborg Sealing Solutions
2.4/5 Na podstawie 112 ocen.

Trelleborg Sealing Solutions