Opinie o As-meb w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy As-meb. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie As-meb o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o As-meb w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie As-meb?

Mateo Nowy wpis

Jestem zadowolony z realizacji mebli w firmie as-meb. Wszystko przebiegło bez problemów, obsługa na dobrym poziomie. Polecam jeśli ktoś się zastanawia

Joasia Nowy wpis

Jeśli ktoś poszukuje kuchni to polecam tę firmę. Nasza kuchnia prezentuje się świetnie, jej realizacja trwała 6 tygodni ale w trakcie remontu czas mija bardzo szybko :) jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z efektu końcowego i w drugim etapie planujemy wrócić po szafę do sypialni i pokoju córki. Moja ocena 10/10.

Annn Nowy wpis

Jeśli ktoś szuka dobrego fachowca, polecam podjecie współpracy z firmą AS-MEB. Bardzo sprawnie i w miłej atmosferze upłynął nam etap projektowania kuchni. Dobre i czytelne wizualizacje, przejrzysty kosztorys. Kuchnia wyszła pięknie i spełniła nasze oczekiwania. Termin realizacji 7 tygodni. Montaż 4 dni. Dziękujemy i polecamy. A&P

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie As-meb? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Agnes

Wczoraj zakończył się montaż naszej kuchni. Termin realizacji został przekroczony lecz byliśmy informowani o przyczynie opóźnienia. Co do jakości nie mamy żadnych zastrzeżeń, wszystko zgodnie ze standardem ekspozycyjnym. Polecam

Pilotka

Moja opinia o tej firmie uległa diametralnej zmianie. Parę , paręnaście lat temu moja rodzina zamówiła w u nich bardzo dużo mebli. Meble funkcjonują do dziś i są w dobrym stanie. Aktualnie zamówiliśmy kolejne szafy i regały. Termin realizacji opóźniony już o ponad miesiąc od terminu podanego na zamówieniu. Szef firmy nie raczy nawet zadzwonić i poinformować o opóźnieniu i jego przyczynie. Sami musieliśmy wydzwaniać i dopytywać co się dzieje i jaki jest status zamówienia. Kolejny ustalony termin montażu też odwołany (dopiero po naszym telefonie, przecież szef nie raczył o tym poinformować). Od tygodnia wciąż brak jakiegokolwiek kontaktu co dalej z naszymi meblami... W związku z powyższym bardzo się na tej firmie zawiodłem. Mamy jeszcze wiele rzeczy do zrobienia w domu (kilka szaf wnękowych, cała kuchnia) ale to już chyba nie w tej firmie. Poważnie rozważamy wycofanie zaliczki i udanie się do innej firmy.

@Pilotka

Szanowna Pilotko. Niestety mamy podobne a nawet jeszcze gorsze doswiadczenie z powyższą firmą. Czy mogłabym poprosić o kontakt pod adresem rgrzeda@poczta.onet.pl?

Janusz
@Pilotka

Mam dokładnie taką samą sytuację - zrobienie mebli kilka lat temu odbyło się bezproblemowo, meble są bardzo solidne; w tym roku zamówiona szafka miał być na połowę kwietnia i nadal czekam. Kontakt z firmą wygląda tak samo jak Szanowna Pilotka pisze. Jedyne co im się udało bardzo szybko, to pobranie zaliczki.

niezadowlony
@Pilotka

Witam, Mam Bardzo złe doświadczenia z firmą AS-Meb. Nie polecam jej. Zdecydowaliśmy się na nią na postawie zdjęć z realizacji. Opóźnienie w realizacji kilka miesięcy.

Edyta

@Janusz, oczywiście Twoja opinia jest bardzo cenna z punktu widzenia klienta firmy i przez takowych na pewno będzie bardzo mile widziana. Ale dla użytkowników tego forum najbardziej cenne są komentarze na temat firm jako pracodawców. Jeżeli, więc ktoś chciałby się podzielić swoimi obserwacjami jako pracownik As-meb, to oczywiście natychmiast zyska grono zainteresowanych czytelników.

Edyta

@Bartosz, ciekawa jestem, czy jesteś osobą aktualnie zatrudnioną w firmie As-meb? Jeśli tak, to rozumiem, że wyrażasz własną opinię na temat pracodawcy, ale jeśli znasz opinię o tej firmie od osób trzecich, to byłoby bardziej merytorycznie, gdybyś krótko opisał czym osoby te się zajmowały w firmie As-meb i jak one uzasadniały swoje pochlebne zdanie o tym pracodawcy.

Bartosz

As-meb to firma z opinią super pracodawcy!!!

Filip

Chciałabym zwrócić uwagę, iż jest to forum dla pracowników!!

Ja niestety nie jestem zadowolony z mebli As-meb. Wszystko klejone, nic nie skręcane, więc nie wiadomo ile klej przetrzyma. Szuflady na docisk nie działają dobrze od samego początku. Lakier słaby, miejscami wyciera się na kantach. Estetyka wykonania w pewnych miejscach też słaba. Z poradą na początku też słabo. Oczekuje się od klienta gotowego projektu i nic do doradzenia. Za takie pieniądze, szkoda zachodu. Kontakt w sprawie reklamacji beznadziejny.

niezadowoleni
@anonymous

Szanowny anonymus. Niestety mamy podobne a nawet jeszcze gorsze doswiadczenie z powyższą firmą. Czy mogłabym poprosić o kontakt pod adresem rgrzeda@poczta.onet.pl?

Edyta

@anonymous rozumiem, że tych wszystkich wad mebli As-meb, które wymieniłeś w swoim komentarzu nie widziałeś w sklepie, tak? Bo wydaje się, że są to kwestie, które można w nim zauważyć i wtedy ewentualnie nie decydować się na zakup.

Edyta

Z fanpage firmy As-meb wynika, że nie zamykają się tylko na polską produkcję, ale też można ich znaleźć poza granicami naszego kraju i w tym przypadku w Szwajcarii. Czy Waszym zdaniem firma pasuje na tamten rynek? Czy jakoś produktów jest niczym jakość szwajcarskich zegarków? Jestem ciekawa waszej opinii na ten temat.

domi

Polecam firmę AS-MEB p Andrzeja Skwiecińskiego Kuchnia wyszła bardzo ładnie, szafy również. Czekaliśmy 5 tygodni+ tydzień na blat kamienny. Dobry kontakt, mili pracownicy, jakość super:)

smut

Co z tego, że jakość ok, jak czas wykonania bardzo długi:(

agii

Kuba' meble sa bardzo ładne, fajnie ,że oferują komplety nie tylko skupiaja sie na salonach ale i łazienkach i kuchniach

Kuba

Jeśli ktoś ma do powiedzenia coś dobrego to zawsze jest czas i miejsce. Niedawno skończyłem współpracę z firmą AS-MEB. Wyszło bardzo dobrze, w podziękowaniu oferuje dobry PR:) Kompleksowo: kuchnia, szafy i szafki łazienkowe - dobra jakość, lakierowane fronty w wysokim połysku pierwszej jakość, uprzejmi montażyści, pomocni ludzie na każdym etapie. Minus za lekkie opóźnienie, wynikające z dużej ilości zleceń, co z punktu widzenia firmy pewnie minusem nie jest. Polecam i życzę powodzenia. www.as-meb.pl

Bardzo długo poszukiwaliśmy z mężem firmy, która wykona nam meble na konkretny wymiar. Podjęliśmy współpracę z firmą ASMEB i jesteśmy bardzo zadowoleni. Firma spełniła każdą naszą "zachciankę" dotyczącą mebli, kolory lakierów zostały precyzyjnie dopasowane, obsługa salonu prowadziła nasze zamówienie profesjonalnie, zwracając uwagę na wszelkie szczegóły udzielała praktycznych wskazówek. Jakoś wykonanych mebli jest perfekcyjna. Montaż przebiegł błyskawicznie w przyjemnej atmosferze. Profesjonalna firma godna polecenia. Pozdrawiam

hola

Jestem bardzo zadowolona z wykonanych przez Państwa mebli lakierowanych w połysku. Jakość materiałów bardzo wysoka, meble prezentują się elegancko i solidnie. Bardzo duży pozytyw. Polecam!

Katarzyna Maciejewska

Ponad rok temu zamówiliśmy w firmie AS-MEB p. Andrzeja Skwiecinskiego zabudowę kuchenną z fontami lakierowanymi na wysoki połysk. Wszystko wyszło wspaniale, mimo ciągłego użytkowania kuchnia w dalszym ciągu wygląda tak, jakby została zamontowana przed kilkoma dniami. Jakiś czas temu potrzebowaliśmy mebli łazienkowych, niestety w firmie AS-MEB okres oczekiwania był dosyć długi a zależało nam na czasie dlatego postanowiliśmy wykonać je w innej firmie. Mimo, że materiał miał być dokładnie taki sam (lakier połysk) to niestety efekt był całkowicie inny! Fronty nie błyszczą się tak jak te w kuchni, wszystko wygląda tak, jakby miało się zaraz rozpaść. Na szczęście jest to łazienka prywatna znajdująca się na piętrze i nikt poza domownikami z niej nie korzysta. Przekonaliśmy się jedynie że materiał materiałowi nie równy. Po szafy do pokoju dziecinnego zgłosimy się na pewno do firmy AS-MEB nawet jeśli musielibyśmy na nie czekać pół roku ;) Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Maciejewska

Zostaw merytoryczną opinię o As-meb - Warszawa

As-meb
4.7/5 Na podstawie 32 ocen.
  • GŁÓWNA 12
    05-806 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042