Jaga Polska Sp. z o.o.

Bieniewo-Parcela

Opinie o Jaga Polska Sp. z o.o.

ostroooo 2011-04-25 22:26:22
..może ktoś opowie o pijaństwie w miejscu pracy?? Czy jest to przestrzegane???
na ostroooo 2011-04-29 08:37:27
może sam coś opowiesz...? nic nie wiesz ???
hehehe 2011-04-29 17:31:21
sam sie wypowiedz.
jest 2011-04-29 17:33:26
jak sie stanie cos komus to wtedy zrozumieja- ale po fakcie. nie wypowiadam sie na ten temat.
sed 2011-04-29 17:44:20
firma jest do bani. kierownicy zmian zakreceni jak świder, zero porozumienia z pracownikiem. gdyby nie pracownicy( moze nie wszyscy) to dawno by polecieli ze stanowisk. a tak głupi , wierzacy w swoje mozliwosci szary pracownik robi cos dobrze, bo tak jest nauczony- [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] go obchodzi ( usunięte przez administratora ). nie rozumie tej firmy i chyba nikt nigdy tego nie zrozumie. mozesz zapieprzać przez cały czas a raz podknie ci sie noga i juz jestes na \"czarnej liscie\". człowiek powinien być nieomylny i[usunięte przez moderatora] ile fabryka dała. zatrudnijcie( usunięte przez administratora ) a firma ruszy (pod ziemie). Ci którzy pracuja badż pracowali wiedza o kogo chodzi. jeżeli chodzi o osoby którzy chca sie zatrudnic w jago-logistyka to zachacam. doznacie takich wrarzeń, których wasza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeszcze nie czuła . siadanie po roku od zatrudnienia.
szkoda słów
k 2011-05-06 18:40:50
Prezesie( usunięte przez administratora ) Jeśli w tym miesiącu będzie 11-ty, a dalej nie będę miał przepracowanych pieniędzy na koncie - spotkamy się w Sądzie. Teraz już mi nie zależy, a odsetki się przydadzą... Pomyśl o tym;)
k 2011-05-06 18:44:49
Szykuję się na wojnę z JAGO. Czy ktoś się przyłączy? Jestem w trakcie przygotowywania pozwu zbiorowego przeciw firmie. Część zwolenników już jest. Możesz to być także TY. Namiary podam niebawem;) Zapraszam do współpracy
kontaktowy 2011-05-09 15:23:47
podaj nr tel.
ogar 2011-05-10 19:12:01
opanuj sie kolego
brak kasy 2011-05-11 15:01:11
jest godz. 15:00 a pieniedzy do tej pory nie ma na koncie. skandal. na umowie jest do 10. każdego miesiąca.do bani
k 2011-05-16 13:36:08
ludzie rejestrujący firmę zapewne wiedzieli, że JAGO i tak w ( usunięte przez administratora ) tu firma (JA GO) dla pracownika (w ( usunięte przez administratora ) zrobię). bandytyzm, nic więcej, ale przyjdzie kiedyś taki dzień: cudowny dzień.( usunięte przez administratora ) wszystkie nasze nerwy i krzywdy;)
jikiut 2011-06-08 17:13:10
Jago ma umowę z Kaufland Polska Markety

Spółka Jago podpisała z firmą Kaufland Polska Markety umowę na usługę magazynowania i
dystrybucję produktów mrożonych. Przewidywana wartość umowy wynosi 45 mln zł.

Przedmiotem umowy jest usługa magazynowania i dystrybucja towarów przez Jago do
wszystkich punktów sprzedaży sieci Kaufland - czytamy w komunikacie. Umowa została
zawarta na okres 36 miesięcy od 1 września 2008 roku do 30 sierpnia 2011 roku.

Wyżej wymieniona umowa jest kontynuacją wcześniej obowiązującej umowy, która zostaje
automatycznie rozwiązana z dniem wejścia w życie niniejszej umowy - czytamy dalej.

ciekawe czy kaufland przedłuzy umowe ze słaba firma????? i co zwolnienia ?????
anonim 2011-06-09 00:24:08
A to żeś nowość opowiedział ..... hi .. hi
tato jago i mama logistyka 2011-06-10 12:40:48
chodzą słuchy ze kaufland nie przedluży umowy ale i sa takie że jednak przedłuzy, także i tak mozecie obawiac sie o prace. mają przyjechac chinczycy-nowa dostawa. firma zaczyna być dochodowa ale w jago tak jest to nie możliwe bo zaraz cos zarząd wymyśli i[usunięte przez moderatora]. powodzenia chlopaki i wciskamy frajerów w glebe
anonim 2011-07-08 11:44:07
JAGO to ta firma gdzie produkują ogórki ?
pan ogórek 2011-07-08 17:17:07
nie, to ta firma gdzie z ludzi robia ogórki
anonim 2011-08-31 21:49:14
jak zwykle koniec miesiąca i znów głowy lecą tylko nie te co potrzeba!!!Zamiast od pracowników to może( usunięte przez administratora )od góry zaczął te zwolnienia!!!!Ludzie [usunięte przez moderatora]jak małe samochody a tu na koniec miesiąca podziękowanie PREMIA=ZWOLNIENIE.( usunięte przez administratora )
anonim 2011-09-25 19:20:24
To co zauważyłem w Jago to robota tam nie polega na pracowaniu ale na robieniu dobrego wrażenia ci co dużo i uczciwie pracowali już tam nie pracują ( usunięte przez administratora )ci co mają układy. Moje spostrzeżenia odnośnie kadry zarządzającej jest takie że to muszą być kolesie z jednego podwórka którzy bawią się w prowadzenie firmy bez żadnego wykształcenia w tym kierunku i nigdy nie byli na innym magazynie niż hala Jago co najwyżej w rzeźni - ( usunięte przez administratora )na pewno, innego wytłumaczenia tego nie udolstwa nie widzę, aż dziw że firma carrefour chce trzymać tam swój towar to strasznie podejrzana sprawa ale strasznie tak tak panie grzesiu to o panu, naprawdę( usunięte przez administratora ) (oblodzenie gdzie jeżdżą wózki) pokazuje że BHP w firmie jago nie funkcjonuje wcale, zresztą jak ma funkcjonować jak( usunięte przez administratora )nigdy nie był na magazynie, a i jeszcze jedno ( usunięte przez administratora )pozostawia dużo do życzenia jak ktoś zobaczy ( usunięte przez administratora ) to pęka ze śmiechu aż wstyd tyle kasy ma a żadnej operacji sobie nie zrobił jak on wygląda, jaki( usunięte przez administratora )
Pattti 2011-09-26 12:39:58
witam, czy może ktoś z was wie czy sa przyjecie do biura do jago?
Pan Piotr 2011-09-27 16:54:43
po co te obelgi zamiast zrzedzic zalozcie sobie konto maklerskie i kupcie akcje JAGO swojego pracodawcy ... zarobicie na akcjach 1000% w 3 miesiace i nie beda Wam potrzebne bonusy... zacznijcie myslec!! ruszcie glowa Wy pracujecie dla firmy TO pozwolcie firmie pracowac dla Was!
bagno 2011-10-04 12:34:54
panie( usunięte przez administratora )
nie umiecie sobie poradzić z tym pięknym magazynem , udało wam się pozbyć najlepszych ludzi, którzy potrafili i chcieli coś zrobić . Bierzecie jakieś bezsensowne kontrakty i nie potraficie zadbać o klienta , ani pracowników. Tylko pokazywać , że macie wladzę i zwalniać ludzi umiecie .( usunięte przez administratora )
powodzenia idziecie jak Titanic
anonim 2011-10-10 10:10:59
Tak potrzebuja właśnie kogoś do biura. Możesz wysłać CV.
anonim 2011-10-10 15:29:09
A wiesz może na jaki adres bo szukam emila ale do ( usunięte przez administratora )bezpośrednio nie mam
anonim 2011-10-10 17:18:37
A po co chcesz CV wysyłać do firmy która plajtuje...i nie wiadomo czy kase na wypłaty ma..Nie mówiąc o zaległościach wśród przewoźników...Podziwiam ich ze jeszcze dla nich jeżdżą

ja 2011-10-11 12:51:56
Wejdź na stronę e-sochaczew - praca i tam znajdziesz e-mail
anonim1 2011-10-20 18:07:10
przepraszam poprawka z internauta o loginie Anonim
pracownik 2011-10-20 19:05:16
nie narzekajcie w jago nie jest tak zle
anonim 2011-10-21 08:19:16
tak potrzebują do biura bo nikt nie pracuje bo od 3 tygodni niema kasy
wwwe 2011-10-21 08:21:27
jeżeli chodzi o solid to faktycznie coś jest nie tak są lepsi i gorsi pracownicy mówię to jako obserwator
anonim 2011-10-21 10:51:05
jesli ktos tam pracuje od poczatku to nie ma zle ale nowi maja troche przeje........ ciekawe kiedy kasa bedzie???????
anonim 2011-10-21 15:04:07
owszem są lepsi i gorsi pracownicy... tak jak w każdej firmie. Nie ma ludzi idealnych i niezastąpionych...
aaa 2011-10-26 09:28:07
nie ma ludzi nie zastapionych - smiech mnie ogarnia jak to czytam
bo skoro uciekaja osoby ktore soba cos reprezetuja to (usunięte przez moderatora) swiadczy o pracodawcy tym bardziej ze wyszkolenie nowych troche potrwa.

a tym bardziej jak nie placi za prace ktora mu wykonuja.
nie placi ludzia wyplat bo trzeba bylo za swiatlo zaplacic ktore to energetyka odlaczyla - a temperatura na chlodni niebezpiecznie sie zmienila .
ludzie pomyscie - o czym to swiadczy
( usunięte przez administratora )
anonim 2011-10-26 16:37:31
Pracuje w tej firmie krótko...( usunięte przez administratora )porażka brak pensji likwidacja busa pozwalniali najlepszych pracowników ... nie oszukujmy się to upadnie nie ma co narzekać na siebie samych na solid i reszte .. trzeba z stamtąd spierdalać jak najprędzej.

Domyślam się że ( usunięte przez administratora )to czyta: przestańcie ( usunięte przez administratora ) nam kity kasa miała być w piątek sami to mówiliście że pieniądze poszły w nocy.. Polityka niszczenia firmy nie jest dobra.. pogrążacie się sami pracownicy odejdą i sami będziecie zapierdalać... tyle w tym temacie szkoda gadać..
koniec 2011-10-28 10:21:39
Trzeba pamiętać tylko o tym że Ostatni gasi światło a komu przyjdzie ta przyjemny w udziale nie wiem ale wiem jedno to już koniec JAGO definitywnie ja go dziś ogłaszam i zamykam tą firmę.

jak ktoś lubił Jago pierwszego listopada możecie zapalić światełko bo umarło...
Balwanek 2011-10-30 22:07:09
Ooooo kolega niżej się troszke pomylił w swojej wypowiedzi. Nie kto ostatni światło gasi a: kTO OSTATNIĄ KROPLĘ ROPY DO AGREGATU DOLEJE??! Wtedy będzie koniec
anonim 2011-11-01 17:40:27
Kurde, weźcie ruszcie wkońcu głowami ( usunięte przez administratora )czy kto tam jeszcze, co zrobić żeby ten cały kryzys wkońcu minął i żebyście zaczęli ludziom oddawać ich ciężko zarobione pieniądze bo nie ma nawet za co dojeżdżać do tego całego JAGO :/ Bo każdy chodzi jak ten głupi do tej roboty z nadzieją że wkońcu się coś poprawi a tu dupa :/ Jest wogóle sens jeszcze się łudzić( usunięte przez administratora )że wszystko będzie dobrze??
er 2011-11-02 14:51:15
prawda jest taka carrefour zabrał swój towar z jago w Bieniewie i zerwał umowe a żeby było śmiesznie to jeszcze millenium zerwało umowę leasingową z jago i jak w tydzień nie zapłacą 35 mln złotych które zalegają to mają 2 miesiące na spakowanie się z bieniewa, a i krzeszowice tez nie dawno sprzedali wyjściem jest żebranie u innych korporacyjnych firm i sprzedaż dalsza majątku
zlodzieje 2011-11-05 19:48:51
czy ktos wie kiedy beda placili ZALEGLA wyplate
zastanawiam sie czy do PIP tego nie zglosci
bo to jest lamanie praw pracowniczych
aaa 2011-11-06 21:32:48
ostatnio nasze szefostwo palnęło że pieniądze na bank będą z jakiegoś funduszu z sądu pracy że niby tam są pieniądze. Ja nie wiem czy w ogóle otrzymamy wypłatę ale jutro wybieram się do sądu bo jeżeli jago już złożyło wniosek do sądu o upadłość..( usunięte przez administratora )
STRAJK 2011-11-07 22:27:50
z jakiego funduszu - co oni pier.d.ola
do tej pory slyszalem ze padlo jago SH
a nie jago logistyka
WIEC NIECH PLACA BO W LOGISTYCE PRACUJEMY
tym bardziej ze SH podislalo umowe z iglotechem na sprzedaz czesci majatku - wiec jakas kase dostali
a moze by pomyslec o zbojkotowaniu ich (usunięte przez moderatora) magazynu i przyjsc do pracy ale zamiast do lodowki odsiedziec swoje godziny na stolowce
czyli mowiac wprost - zastrajkowac
wtedy moze kasa by sie znalazla , bo co nam zrobia - wywala z pracy - zadnej laski nie zrobia .
STRAJK. !!!!!!!!!!!
MAD MAX 2011-11-10 13:39:43
Teraz kasa z firmy idzie na budowanie oddziału Lodimex na Marywilskiej tzn paliwo na podróże do Szczecina żeby sobie posady tam załatwić . Czy to nie jest aby zakaz konkurencji?
anonim 2011-11-11 21:50:47
portal spozywczy - 2011-11-11 21:46:56

( usunięte przez administratora )br />

Firma JAGO Logistyka, spółka zależna Firmy Handlowej JAGO S.A. z Krzeszowic złożyła w Sądzie Rejonowym w Gliwicach wniosek o ogłoszenie upadłości z możliwością zawarcia układu.

WIEC NIE KŁAMAC ZE KASA BEDZIE BO WAM ( usunięte przez administratora ).

Treść raportu Zarząd Firmy Handlowej JAGO S.A. z siedzibą w Krzeszowicach informuje, iż w dniu dzisiejszym, tj.09 listopada 2011 roku otrzymał od spółki zależnej JAGO Logistyka S.A. (\"Spółka\") informację iż Spółka JAGO Logistyka S.A. złożyła w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, XII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych wniosek o ogłoszenie upadłości z możliwością zawarcia układu. We wniosku Spółka zwróciła się o pozostawienie zarządu własnego majątkiem Spółki w przypadku ogłoszenia upadłości, jak również o zawieszenie przez Sąd toczących się wobec Spółki postępowań egzekucyjnych.
fsdfd 2011-11-13 17:52:13
Witam czy ktoś z Bieniewa poczynił już jakieś większe kroki w celu odzyskania pieniędzy ???
anonim 2011-11-14 15:50:18
a wedłóg ciebie jaki większy krok mozna zrobic w tym kierunku co????????????????????????????????????????????????
BMW 2011-11-14 16:01:22
Zglosci sprawe do PIP z tym ze trzeba to zrobic pisemnie lub osobiscie.
ponadto mozna zlozyc wniosek o zaplate do JAGO LOGISTYKA i na podstawie tego kwitu mozna dochodzic w sadzie pracy roszczen .
ponadto proponuje robic sobie jak najwiekze udokumetowane dlugi
np. porzyczyc kase od rodziny na procet ( z tym ze rodzina musi odprowadzic podatek ) a wtedy( usunięte przez administratora )poniesie koszty zwiazane z tzw odszkodowaniem za straty i pokryje ten kredyt
lii 2012-01-06 09:54:33
Co tam ciekawego w bieniewie ? Kto miał zaszczyt zgasić światło??
wawa 2012-03-21 12:49:50
... insepkcje i sądy do niczego się nie nadają...najlepiej samemu isc i odebrac co sie należy...
hops 2015-01-23 01:40:35
Brzmi to dobrze, nawet bardzo, ale jak tak patrzę na te wcześniejsze komentarze, to nie dziwię sie, że ludzi pytali, czy funkcjonują nadal. Może ktoś napisać, czy warto tutaj próbowac dostac prace, bo trochę dziwi mnie, ze tak wielka firma praktycznie od 2012 roku nie miała opinii na temat pracy. Czemu nikt nic nie pisze?
minia 2015-03-27 00:31:01
Trzeba powiedzieć, że nie jest to jakaś prowincjonalna firemka pomimo faktu, że w Polsce nie mają jakiejś niesamowitej lokalizacji. Czy w normalny dzień jest wielki problem żeby dojechać do Bieniewa czy można normalnie składać swoje papiery do tej firmy i liczyć na rozpatrzenie kandydatury czy dopiero podczas rekrutacji?
miaka 2016-05-13 21:05:20
pamitam ze byla tutaj kiedsy praca dla studnetki w salonie mody meskiej..ciekawe czy ejst szansa ze tutaj sie znwu takie ogloszenie pod nich pojawi i cieaw tez jestem jakis studiow to ososba powinna byc
Zostaw swoją opinię o Jaga Polska Sp. z o.o. - Bieniewo-Parcela
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jaga Polska Sp. z o.o.