Opinie o Invenio QD w Tychy

invenio QD Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii. Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów oraz pracowników produkcyjnych, inżynierią mechaniki i procesów wytwórczych oraz szkoleniami. Realizujemy zlecenia tam, gdzie potrzebuje nas Klient. Przyjmujemy odpowiedzialność za przeprowadzone usługi. Jesteśmy elastyczni zgodnie z wymaganiami dzisiejszego rynku.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Invenio QD w Tychy

Kobieta

Invenio w Tychach (Fabryczna) to podobno duma firmy, a mimo, że na nowym miejscu dopiero rok to panuje taki (usunięte przez administratora) że szkoda gadać. Kierowniczka stosuje (usunięte przez administratora) odnosi się do pracowników w sposób nieodpowiedni, nie ma szacunku do ludzi, jest najbardziej leniwym i niezorganizowanym pracownikiem tej firmy. Nie ma tam pracownika, który wyrażałby się o niej dobrze. Dziwne jest to, że zatrudniają tam prawie same kobiety, a później nie chcą dać im umów na stałe bo boją się, że któraś zajdzie w ciążę. Pracowników przerzucają między spółkami. Zatrudnieni Ukraińcy mają wyższa stawkę niż brygadzisci co jest kpiną. Ludzie starają się dać z siebie wszystko, ale są niedoceniani, a dodatkowo wszystkich demotywuje kierowniczka. Dziwie się, że jeszcze jej nie wywalili na zbity pysk, bo pierwszy raz się spotykam z tym, że tak nieodpowiednią osobą zajmuje stanowisko kierownicze. Dyrekcja powinna się tym zainteresować.

@Seba

Atmosfera dobra póki dajesz komu trzeba, liżesz komu trzeba i plotkujesz na kogo akurat jest czas i złość kierowniczki:)* Jak już podpadniesz a podpadniesz bo zły humor ma to koniec z tobą. Zwalniasz się albo znosisz jej humorki. Ograniczona, napuchnieta baba! cholera wie czy od picia czy od tycia!

Czy w Invenio QD panuje luźna atmosfera?

Adanm

Bardzo luźna szczególnie na spotkaniach, po godzinach, na wyjazdach. To dla mnie najlepszy czas. Wracamy do domu bardzo napracowani :) ale każdy z nas zadowolony i wszystko miedzy nami. To jest współpraca! Lubie swoją pracę, moje koleżanki i nie szukam zmiany.

Gosia

Będę wdzięczna za każde info odnośnie stanowiska Specjalisty ds rekrutacji w firmie Invenio. Ogłoszenie na pracuj.pl. Mile widziane opinie byłych pracowników biurowych. Warto kandydować?

Nie polecam
@Marcelina

Racja, siedzą tylko wiecznie w tej kuchni plotkują i tylko patrzą kto tu co do żarcia dziś przyniesie, może jakieś urodziny albo inna ,,okazja”, żenada jak tak w ogóle można funkcjonować na dłuższa metę. Nie polecam, cofniesz się w rozwoju.

Witam. jest teraz dostępna oferta dla specjalisty ds. controllingu. Idealnie łapię się w wymogi, ponieważ jestem po stażu a tutaj wymaganych jest 6 miesięcy my się kwalifikować. Co istotnego musze jeszcze wiedzieć przed sama rozmową? atmosfera na dziale byłaby dla mnie kluczowa

Pracownik Nowy wpis

Jeżeli w Wałbrzychu to daj sobie spokój.

Gosia

@Gosia

W biurze praca to wejście miedzy wrony i to najgorsze! Plotuchy miedzy sobą, cwane, zazdrosne. Nowej szansy nie dają. Niby chcą żebyś była ale chyba tylko dla ich rozrywki! Chcesz być zdrowa psychicznie i spokojne życie mieć w pracy i po zakończeniu jej, to daj CV ale nie do tej firmy/

Kacha
@Marcelina

No dobra. Mówisz, że atmosfera słaba, no a mnie bardziej interesują warunki jakie tam panują. Kasa chociaż jest na dobrym poziomie dla pracowników biurowych? Często podwyżki są?

Magda
@Kacha

Chyba żartujesz, kasa słaba, ale co jest najgorsze to brak stabilności zatrudnienia! Spójrz tylko co jaki czas pojawiają się ogłoszenia o prace np. na specjalistę ds. rekrutacji… średnio co 3 miesiące, to mówi wszystko..

Ciekawa
@Magda

Kasa słaba, a płacą, chociaż więcej niż minimalna, czy nie ma szans? No rotacja faktycznie spora, ale to o co chodzi, pracownicy rezygnują przez warunki i atmosferę, czy to firma ich zwalnia?

Nie polecam Nowy wpis

Prawda Nowy wpis

PRAWDA JEST TAKA ZE (usunięte przez administratora) NA PIENIĄDZE, NOTORYCZNIE KŁAMIĄ I MAJĄ WEWNĘTRZNE GORNO OSÓB JAKIE POTWIERDZA ZAWSZE SWOJE WERSJE WYDARZEŃ, KIEROWNICY I BRYGADZISTA TO RODZINA, SZKODA CZASU... A Ci CO piszą tu że jest dobrze to zwykle Ci kierownicy albo ich pachołki przeglądający opinie na swój temat, piszą że tak nie jest podszywjąc się tu ,pod pracowników Invenio. Żałosne a prawo jest łamane na każdym korku i tłumaczą że to wina dziewczyn z biura...

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Invenio QD?

Kontroler jakości

Na rozmowe zostalismy zaproszeni we czworke na korytarzu.Powiedziano nam ze kobiety nie maja ciezkiej pracy a to nie prawda dzwigalam wiecej niz powinnam.Kierownik zaganiany podczas rozmowy bez przerwy odbieral tel dziwnie

Rozowe przeprowadzal kierownik nie zadawal zadnych pytan tylko szybko mowil swoje regolki

Czy w Invenio QD panuje luźna atmosfera?

Invent

Tak. Biorą każdego kto ma 18 lat. Nie trzeba skończyć liceum czy zawodówki. Ważne by pracownik robił a kierownik i koordynator siedzieli za biurkiem i służbowe auta mieli. Płaca minimalna.

@Invent

Ej nie przesadzaj tego mi nie brakuje :)

Grażyna
@Invent

Hej, czyli nie trzeba spełniać żadnych wymagań jeśli chce się zacząć pracę w Invenio QD? Nie ma jakiegoś minimum jeśli chodzi o doświadczenie czy umiejętności? Czy w takim razie osoby doświadczone są doceniane i mogą liczyć na lepsze wstępne warunki zatrudnienia?

Katastrofa
@Grażyna

Nie potrzeba żadnego doświadczenia ani umiejętności. Wszystkiego "uczą", a raczej pracownik sam się uczy. Ludzie pracujący tam po 5 - 10 latach nadal mają minimalną krajową, podnoszoną tylko gdy ustawa nakazuje - więc nie, osoby doświadczone mające umiejętności z tej firmy czy innej, nie mają z tego nic.

Aneta
@Katastrofa

Hm, w takim układzie byłaby duża rotacja, a tymczasem Invenio szuka na same stanowiska średniego i wyższego szczebla (specjaliści i dyrektor). Skoro jest tak, jak piszesz, to czemu tam siedzicie?

Adanm

Kobieta

@Kobieta

Porażka. Kierownik przede wszystkim powinien mieć sztame ze swoim pracownikiem! Jak ma na imię ta men......a! Idę tam złożyć swoje dokumenty bo muszę się gdzieś zaczepić do wiosny.

@Seba

"gdzieś"? a w razie czego to firmę ktoś Ci polecał czy skąd ich wziąłeś? mnie zastanawia kwestia tej stawki, jak to możliwe, żeby brygadzista miał mniej, chyba że faktycznie mniej czynności wykonuje? ktoś wyjaśni?

@Aleksandra

Kolega pracował stąd znana jest mi ta nazwa. Krótko pracował i za dużo nie jest w stanie powiedzieć o tej firmie. Ja mam rzut beretem do Tych a że do roboty dojeżdżam rowerem albo piechotą to przyjęcie byłobymi na rękę.

@Seba

Aha no ok, czyli transportu nie zapewniają? ciekawe czy zwrotka za paliwo by była. Do teraz interesowałyby mnie te wspomniane rozbieżności w stawkach. Faktycznie osoby spoza Polski mogłyby zarabiać dziś tutaj więcej? O ile jeśli już?

@Aleksandra

Nic nie wiem na ten temat ale widziałem, że auta firmowe mają. Kto nimi jeździ nie wiem. Jakie warunki tam w pracy, stawki, atmosfera, ludzie pracujący, próbuje dowiedzieć się.

End
@Aleksandra

Ale bzdury z tą wyższą stawką ukraińców

Marleni
@Kobieta

Czy ktoś pracował w biurze Invenio Tychy i może napisać coś o pracy w tym miejscu na stanowisku kadrowym? Czy dobra atmosfera tam panuje, jakie godziny pracy i czy wymagają nadgodzin? (nie płacąc za nie).

@End

Bzdury? Skoro tak to po co mieliby tego typu rzeczy pisać? To w takim razie każdy ma po równo według Ciebie? Coś jeszcze jest tu istotnego, żeby wiedzieć przed zatrudnieniem się?

Łukasz
@Kobieta

Nie wiem jak Ukrainy mają płacone ale ja o firmie nie mogę napisać nic pozytywnego. Nie polecamy pracy!

@Seba

Jak dużo osób pracuje w Invenio QD?

Marcelina

Interesują cię Umowy o pracę czy Umowy przyjmowanych ludzie na chwilę? Osobiście nie polecam pracy w tej firmie!

Aga

Pracowałam w tej firmie przez jakiś czas, w zeszłym roku i stwierdzić mogę jedno… Jest to wylęgarnia nierobów i pasożytów. Dziwne, ze ta firma się jeszcze utrzymuje na rynku biorąc pod uwagę „produktywność” załogi. Praca tam, tylko dla ludzi bez ambicji.

Cytrynka
@Aga

W 100% się z tobą zgadzam. Bylam pracownikiem i to był błąd poznania co niektórych i całej tej ich pracy! Tu pracę na wyższych stanowiskach utrzymują tylko ci osobnicy co obijać sie cwano potrafią i wykorzystać zwykłego pracownika bez szacunku i jakiegokolwiek zrozumienia, ci co manipulują żeby swój zadek utrzymać na krzesełku za kasę, o której pracownicy na hali (ludzie naprawdę dający z siebie wiele) mogą pomarzyc. Auta z paliweczkiem darmowym wykorzystywane po pracy bo jelenie na hali zarobią na to a Prezesik niemiec nie ogarnia gdzie kasa, baaa firmowe, obłudne spotkania gdzie żarcie najdroższe i (usunięte przez administratora) po kątach niczym w Praszce! A do ognia jedna drugą wepchnie żeby sie utrzymać na swoim! Kto pracuje czy pracował to wie. Pozdrawiam wszystkich - nie pracujących już Tychach.

Agata

Zauważyłam, że firma często poszukuje kontrolerów jakości. Rozwijają się, czy ludzie odchodzą ze względu na warunki? Warto aplikować na stanowisko? :)

Hala Fabryczna!!! Najgorsza firma w jakiej pracowałam!!! Mobbing ze strony kierownictwa, szczególnie ze strony kierowniczki i pana inżyniera. Kierownicy siedzą na (usunięte przez administratora) w biurze a brygadzistka robi wszytko na hali, biega żeby ze wszystkim zdążyć. Nigdy w niczym nie pomogą tylko piją kawkę w biurze. Pracownicy szkola siebie nawzajem po czym jak jest zwrot to wielka awantura na całą hale jest. Oczywiście premia jest zabrana za to... Pracownicy są traktowani gorzej niż (usunięte przez administratora) Pracują za głodowa pensje o podwyżkach można zapomnieć. O umowy o pracę trzeba się prosić żeby dostać. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie!

Kati

Która kierowniczka i który inż.?

Marzena

Kierowniczka, Która taka?

Kati

Napisz więcej o pracy i ludziach tam pracujących. Jestem przed złożeniem tam papierów. Warto wiedzieć z kim się będzie pracowało.

@Kati

Co tu dużo mówić... Nawet nie warto składać tam papierów... Robisz za najniższą krajową. Jeśli chodzi o ludzi to wiecznie afery i spiny... Każdy na każdego nadaję. Nie polecam...

@Kati

Wiadomo że są ulubieńcy od kierownika którzy maga wszytko... Nic dodać nic ująć... Siedzisz w jednym zleceniu od miesięcy bo ulubieńcy nie będą tego robić... O wszytko musisz się prosić! Brygadzistki nie ogarniają... Kierownik chodzi po hali z kawą i tylko pokazuje co trzeba zrobić. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie... Wykorzystują tylko ludzi za najniższą krajową!

Niedoszły pracownik

Ostatnio byłem na rozmowie w tej pseudo „firmie” zaproponowano mi umowę zlecenia na najniższej stawce na 3 zmiany bez dodatku do pracy w porze nocnej! Miałbym być tez przerzucany z miejsca w miejsce jak worek kartofli! Gdzie akurat będzie robota- tam pójdę, a jak nie będzie to siedź w domu! Traktowanie ludzi gorzej niż zero, byle żeby oni się nachapali. Odradzam nawet pójście na rozmowe. Szkoda czasu.

@Niedoszły pracownik

Zgadzam sie, szkoda czasu… ich ogłoszenia na stronie olx na kontrole jakości nijak się maja do rzeczywistej rekrutacji. Niby wystawiają ogłoszenia, niby szukają, zaprosza na rozmowę, obiecają zatrudnienie, już masz podpisywać umowę i….. dowiadujesz, ze i tak nic z tego nie wyjdzie, bo zaszły pewne zmiany i już jednak nie potrzebują, i człowiek zostaje na lodzie :(

Wr
@Kandydat

Nie jesteś pierwszym i ostatnim też tak miałem nawet już ciuchy dostałem a za chwilę się dowiaduje że nici z roboty.

@Niedoszły pracownik

Nic się nie zmieniło, szukają (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) do roboty. Naiwniaków którzy będą robić na ich imprezy kawki i ciasteczka. Ludzie szanujcie się, jest tyle firm w których szanują pracowników ze nie warto brać byle czego.

@Andrzej

Ale czemu tak myślisz, bo nie bardzo rozumiem, przecież rozmowa rekrutacyjna nigdy nie jest gwarancją zatrudnienia, czasem znajdzie się lepszy kandydat i tyle. Co do tych umów zlecenie, może dają takie na okres próbny, a potem jest już umowa o pracę?

@Hanna

Ale ja nic nie napisałem o rozmowie rekrutacyjnej… czytaj ze zrozumieniem. Chodziło mi tylko o to, ze praca i płaca nie jest adekwatna do współczesnych realiów.. No chyba ze ktoś pracuje dla przyjemności, na przysłowiowe waciki. Kierownictwo pławi się i imprezuje, a człowiek musi za ochłap robić.

P.K.
@Andrzej

Andrzej masz racje. Chodzę do pracy zarabiać i chociaż lekko nie jest, to wypłata na koniec jest kluczem. Firma zmieniona na lepsze. W Invenio wyzysk, praca może nie byłaby zła gdyby wypłacali wszystko. Zarobki i kierownictwo zostawia wiele do zarzucenia! Pani kierowniczkaP to napuchnieta ropucha szanuje chyba tylko siebie! Miesza między pracownikami, odzywa się jak wróg, ha"÷×+ owa! Z takim zachowaniem to na targ bo nie na to stanowisko! Kierownictwo w Invenio NIE dla pracownika! Nigdy więcej Invenio Tychy!!! Zanim praca to trzeba przejść procedury biurowe jak wszędzie ale Invenio to jak przejście przez pustynię. W biurach same l a r w y , nic wyjaśnić i rozwiązać nie chcą. Żyją Facebookiem, kawą i żarciem ale wiecznie zajęci pracą i twój temat idzie na bok!

Tychy
@Niedoszły pracownik

Nic się nie zmieniło na lepsze dla ,,zwykłych,, na hali jak ja! Więcej wymagają a dają, że człowiek ledwo się utrzymuję w tym pchrzanionym życiu! Tylko wynajem bo zapomnij człowieku o swoim! Kierowniczka bez obrazy ale uważa tylko swoje zdanie, taka pseudo kierowniczka, (usunięte przez administratora) Zarabiamy chyba tylko na ich jazdy firmowymi furami po supermarketach i spotkanka z kawusiami!

Paulina

@Marian no nie zawsze to jest powód ciszy, ale zawsze warto zapytać co się dzieje w Invenio QD i czy jest może jakaś rekrutacja. Informacje od pracowników są najbardziej cenne.

Ariel
@Paulina

Ja również chciałbym się dowiedzieć jak praca wygląda w Invenio. Informacje od osób pracujących lub już nie pracujących są cenne.

Patryk
@Paulina

I co nowego w Invenio Tychy? Kadra kierownicza sprzed 3 lat ;) ? Jak nie doszło do zmian to współczuje kolejnym naiwniakom, że to firma w której pracownik ma jakieś znaczenie.

@Patryk

Skoro ludzie wciąż kandydują może nie jest tak negatywnie jak sądzisz? Jakich konkretnie zmian byś się tu po nich spodziewał?

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 21 października kilka aktualnych ofert pracy do firmy Invenio QD. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Elektryk. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Gruszka

Chłopie nawet CV nie skladaj bo nie warto.... Uciekaj czym prędzej i znajdź inna robotę...

@Gruszka

A co z tym stanowiskiem jest tu nie tak, że w taki sposób odradzasz? Ile płacą?

@Aleksandra

A kto by chciał pracować w tej firmie???(usunięte przez administratora)!! Powinnien się tym zająć PIP. Kierowniczka pokazuje swoje fochy i humory cały czas... W pierwszej kolejnosci do zwolnienia i inżynier...

Melon
@Aleksandra

Idz do tej firmy I zobacz jake tam jest...pozniej oceniaj... Bo na produkcji I kontorowaniu pani nie siedziala tylko w biurze... Zapraszam na tydzien na hale!!! Zobaczysz jake to jest!!!

@Melon

Nie wiem czy byłby sens skoro taka krytyka tu leci. Czemu do stawki nikt się nie odnosi? Każdy ma inaczej?

Nina
@Gruszka

Dlaczego? Jakie stanowisko miałeś? Czy na każdym stanowisku jest aż tak źle?

Kali

Która to taka?

Mam pytanie dotyczące pracy w kadrach. Ostatnio pojawiło się ogłoszenie i tak się zastanawiam czy warto aplikować. Proszę o opinie.

Xxx

Nie polecam pracy w tej firmie.

@Xxx

Ale dlaczego nie polecasz bo powodów to milion może byc?

@Xxx

Jakie są powody?

Olga

Jak wygląda praca w biurze w Invenio Tychy? Jakie godziny pracy? Jakie zarobki na stanowisku kadrowym? Czy każdy ma swoje biuro?

Witam mam pytanie gdyż szukają kogoś na posadę pracownik magazynu mógłby mi ktoś powiedzieć jak to wygląda zarobki i praca ogólnie ? Bo nie wiem czy cv składać

Arbuz

Mi osobiście pracuje się dobrze. Praca nie jest ciężka a jak chce to mogę dorobić trochę nadgodzin

Grażyna
@Arbuz

O to fajnie, że można dodatkowo dorobić a może jakieś premie dla zaangażowanych pracowników?

U mnie

Zatrudnienie poszło bardzo szybko. Wypłata na czas, przerwa jest, atmosfera i kierownik ok. Praca nie jest zła.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Invenio QD?

Hanna

Ale chyba nie na każde stanowisko tak to wygląda?

Kandydatka

Będę wdzięczna za wszystkie informacje dotyczące rekrutacji na stanowisko, specjalista ds. rekrutacji, warto aplikować?

Halina
@Kandydatka

A to rekrutacja jest w ogóle? Coś mnie minęło, wiesz co oferują? Przepraszam ze nie jestem w stanie ci odp ale sama licze na jakieś info :(

Eliza
@Kandydatka

Ogłoszenie pojawia się średnio co 3 miesiące, wiec to samo mówi przez się …

@Eliza

To nikt się nie utrzymuje na tym stanowisku czy co?

Ula
@Hanna

chyba raczej na odwrót… wymagania praktycznie zerowe, albo szukają tylko słupa.

Ula
@Ula

… czyli osobę która będzie niczym słup soli, nieproduktywna, rekrutacja w dzisiejszych czasach to ciężki orzech, niepewność, mysle ze to w tym problem, masa rekruterow w okresie pandemii poleciała i to z wielu firm

Elżbieta
@Ula

no ale mimo wszystko ze ludzie wg ciebie nieproduktywni firma jakoś działa i istnieje i zatrudnia, wiec chyba nie jest tak źle jak piszecie ?

Martynax11

Firma nie profesjonalna, wypłaty w teorii do 15 w praktyce często zdarza się że przychodzą i 18. Brakuje pracy, żadnych dodatków do wypłaty, odradzam każdemu zatrudnianie się tam.

Marzena
@Martynax11

Jak często zdarzają się takie sytuacje ze wypłaty są opóźnione ? I czy jak brakuje pracy to jest płacone postojowe ?

Zostaw merytoryczną opinię o Invenio QD - Tychy

• Jak się pracuje w Invenio QD?

Zobacz opinie na temat firmy Invenio QD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invenio QD?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invenio QD?

Kandydaci do pracy w Invenio QD napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invenio QD