Europejskie Centrum odszkodowań/EuCO

Opinie o Europejskie Centrum odszkodowań/EuCO

Andrzej Nowy wpis

Praca dla wytrwałych i chcących się uczyć. Trzeba mieć mentalność przedsiębiorcy i WIELKIE serducho.

Nie Nowy wpis
@Andrzej

nie wielkie serduch, tylko musisz być uparty i upierdliwy

Magdalena Nowy wpis

Jest tu kilka komentarzy odnośnie rozwoju osobistego, rozwiniecie to trochę? Czy firma zapewnia jakieś szkolenia, kursy z zakresu pracy? I czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie i przyuczenie do zawodu?

Wojtek Rdwan Nowy wpis

Cześć wszystkim. Ja się zaangażujesz to będziesz mógł się rozwijać. Praca nie dla każdego bo wymaga dobrego podejścia , umysłu przedsiębiorcy i otwartego na nowe wyzwania. Ważny i kluczowy element co do kompetencji to EMPATIA, Wtedy sukces gwarantowany na każdym etapie

Adam R.

Kto potrafi pracować i jest wytrwały ten ma wyniki, Nie sprzedaż czy ilość klientów się liczy, tylko podejście do poszkodowanego. Takie osoby zawsze były KREATORAMI RYNKU i pracują do tej pory w EuCO tak jak ja, ................................ już od 15 lat :-)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Europejskie Centrum odszkodowań/EuCO? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Wiola P.

Nic dodać ni ująć. Kto się zaangażuje ten osiąga wyniki, ten kto jest empatyczny ma zadowolonych klientów, Praca dla ludzi wytrwałych i nastawnych na pomoc i cel w działaniu . Polecam już od 6 lat :-)

5kol

SC
@speed

A w Katowicach ?

@SC

Prosimy o kontakt z biurem: biuro@euco.pl.

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać na wątku?

Taktak

Na tym polega MLM. Szukasz ciągle nowych ludzi do budowy struktur. Wtedy nie masz czasu na własną pracę albo szkolenia. zarabiasz na tych nowych osobach, bo one startują z 10%, a ty masz już np 25%. Z takiego jednego człowieka masz większą prowizję ze sprawy niż on dostanie. Miej takich nowych z dziesięciu, wiesz, że żyjesz.

Kolonista

Chłopie, o jakim ty przygotowaniu do pracy mówisz?

mowa

We wszystkich firmach typu marketing wielopoziomowy tak jest i będzie. Po prostu jeden na stu zrobi karierę i wystrzeli w górę, a pozostali machną ręką i powiedzą, że to nie ma sensu. Ci co zostaną w odszkodowaniach mogą sobie znaleźć kancelarie i firmy, które po prostu lepiej płacą. I tyle.

taktak
@mowa

Też tak uważam. Firma ani lepsza, ani gorsza od innych podobnych. Mają dobry PR i przekonujących dyrektorów, którzy ściągają tutaj masę nowicjuszy w branży. Doświadczonych raczej nie przekonają do współpracy.

Lucek

Szkoda chyba czasu...

Branżowiec
@Lucek

Też uważam, że jest sporo innych kancelarii, które lepiej szkolą i przygotowują do tego zawodu.

Beni

Niech każdy sam spróbuje i się przekona

Seba

Wejdź na ich stronę i wyślij CV. Tylko, czy warto?

Ślązak

Właśnie, a czy szukają agentów w województwie śląskim?

Siles

A czy mają oddział stacjonarny w Katowicach?

Oberschlesien
@Siles

Tu nie mają żadnego oddziału.

Fredie
@Oberschlesien

Ale mają trochę agentów w terenie.

Nolik

Zależy w którym oddziale. Różnie bywa.

Starter

Jaka atmosfera jest w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Europejskie Centrum odszkodowań/EuCO - Katowice

Europejskie Centrum odszkodowań/EuCO