Opinie o PKM. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PKM.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PKM. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKM. w Tychy

Anka

Jakie aktualnie są zarobki jako kierowca autobusu?

Antoni

Rozumiem czyli to nie taka premia gwiazdkowa tylko bardziej roczna za wydajność. A co miesiąc jest może premia frekwencyjna która motywuje żeby przychodzić do pracy i nie brać chorobowego?

Teraz szukają kierowcy autobusu i mechanika. Mnie interesuje ta pierwsza oferta. Nie mam doświadczenia jako kierowca autobusu ale mam prawo jazdy kat. B. W ogłoszeniu jest informacja że wystarczy mieć gotowość do zdobycia uprawnień a firma sfinansuje kurs na prawo jazdy kat. D. To prawda czy jednak w pierwszej kolejności biorą kandydatów którzy mają już kwalifikacje w prowadzeniu autobusu?

Nie ma się czym stresować. Chyba, że na egzaminie z prawa jazdy :). Lojalka jest na 3 lata i maleje z każdym miesiącem pracy. Mamy pełen socjal i w roku trzy dodatkowe premie uzależnione od stażu w danym roku. Związki zawodowe działają prężnie więc nie jest źle.

boryspolywoj2136@ Nowy wpis

Jadę właśnie linią 254 na przystanku żwaków legionów kierowca zamknął pani drzwi przed nosem. Mimo naszej interwencji kierowca odjechał z przystanku nie zabierając pani.19.03 2024.godzina 6:13

A jest tu elektromechanik może? Ile się zarabia od stycznia? Dużo Was tam pracuje na serwisie i duża awaryjność jest? Premie dają?

Mila Nowy wpis

Dyżurny ruchu po technikum to ile zarobi właściwie? Weszłam spytać, czy tutaj z państwa nikt się nie orientuje, bo ogłoszenia niestety bardzo ogólnie mówią o tym wynagrodzeniu, pracodawca nie podaje dokładnej kwoty. A w ogóle to przyjmują kobiety? Tak dla pewności …

kierowca Nowy wpis
@Mila

W PKM to stanowisko nazywa się Dyspozytor, też pracują kobiety przynajmniej w Tychach. Jeżeli chodzi o zarobki to nie mam pojęcia, proponuje dopytać u źródła.

Dawid

Najlepiej zadzwonić do źródła czyli do PKM, ja robiłem prawo jazdy finansowane przez PKM , wysłałem CV, rozmowa kwalifikacyjna później miałem telefon że się zakwalifikowałem i dzisiaj już jeżdżę jako kierowca autobusu. Też nie miałem doświadczenia, obecnie z pracy jestem bardzo zadowolony porównując to do mojej poprzedniej pracy to przepaść na korzyść PKM.

@Dawid

Oo, a z czego jesteś najbardziej zadowolony? Skoro finansują prawko, jest jakiś zapis lojalnościowy, czy nic z tych rzeczy? Pytają o coś konkretnego na tej rozmowie? Jest się czym stresować? No i gratulacje w sumie, że pracę dostałeś:)

Dawid

Umowa na 3 lata .Jestem zadowolony. Proces wdrażania do pracy: około 1 tydzień pracowałem na zajezdni, następnie jazda z patronem. Średnie zarobki z ostatnich 3 miesięcy 4500-4800 na rękę na najnizszej stawce , od stycznia prawdopodobnie ma być podwyzka 3O0 zł .

K
@Dawid

Napiszesz coś o rozmowie kwalifikacyjnej? Kto przeprowadzał, jakie pytania, czy trzeba się specjalnie przygotować? Z góry dzięki za odpowiedź :)

@Dawid

No i właśnie ja jestem ciekawy czy były wykonywane testy psychologiczne ??? A mówili coś ze następna umowe można dostać na czas nieokreślony?

@Dawid

Nie prawdopodobnie a będzie podwyżka ponieważ związki zawodowe podpisały porozumienie z Zarządem Spółki.

Kierowca Autobusu

Rozmowa z panią kierownik odbyła się w miłej atmosferze. Jasno i szczegółowo zostały mi przekazane informacje o zarobkach oraz o organizacji pracy w firmie.

Pytania o wymagane kwalifikacje oraz dotychczasowe doświadczenie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Szofer

Czy ktoś z kolegów/ koleżankę podrzuci jakie są teraz stawki dla kierowców na start ? Z góry dziękuję

Wiecie może, czy w PKM. szukają chętnych na staż?

Tyski obywatel

Bardzo chciałbym pochwalic kierowce autobusu nr 1 nr boczny 295. Bardzo przyjemny kierowca. Godny pochwały

Jakie godziny pracy obowiązują w PKM.?

Można powiedzieć że po 3 się zaczynają pierwsze wyjazdy i kończą po północy najpóźniej

Iwo

No tak ale chyba nikt nie pracuje przez te wszystkie godziny. Są ustawione zmiany? W jakich przedziałach czasowych?

@Iwo

W różnych. Każda linia inaczej wyjeżdża i kończy. Są prace po 4 godziny a są i po 11

Renata
@@Pracownik

A po ile godzin dziennie najwięcej pracują tutaj kierowcy? ;) Grafik ustalany jest od górnie, czy pracownicy mają wpływ na to jak będzie wyglądał? Pytam, bo mąż kiedyś pracował jako kierowca w innym mieście i poszukuje podobnej pracy ;p

ZTM

Kto tak uwalił Gardawice gm.Orzesze z połączeń autobusowych do szkoły i z powrotem, Tak było 25 lat temu, dlaczego żadne 29 nie jedzie przez Gardawice rano oraz popołudniu, gdy wszyscy z pracy wracają.

ZTM
@ZTM

Nowy rozkład obcięty prawie o połowę ale przynajmniej rano i popołudniu jakiś 2*29 mógłby przez Gardawice przejechać. Nie jesteśmy małą wioską

@ZTM

Swoje uwagi proszę składać do Zarządu ZTM. PKM wykonuje tylko rozkłady właśnie tego organizatora.

Madd

Witam chciałam zgłosić że kierowca linii numer 1 zachował się jak nie powiem co brak słów wychodząc na przystanku Bielska Tychy o mały włos nie ścisnoł mi dziecka drzwiami nie potrafił dzwi spokojnie otworzyć kierowco skoro nie potrafisz jeździć to nie jeździj wogule !!!buc brak słów najgorszy kierowca

Anka

Jakie aktualnie są zarobki jako kierowca autobusu?

Grześ
@Anka

Aktualnie za gole godziny około 3700 na rękę , ale jest możliwość nadgodzin które znacznie podnoszą wynagrodzenie + dodatki na święta (Wielkanoc, Boże Narodzenie, Święto kierowców, Wczasy pod gruszą) dodatkowo wpada około 5 tys , w moim przypadku na święta po 1 tys na rękę wczasy 2 tys

Rafał
@Grześ

To fajnie, że są takie dodatki. W mojej poprzedniej firmie nic nie było i tak rozmyślam, czy aplikować, czy coś. Jest limit tych nadgodzin, czy można ich nabijać tyle, ile się chce? Napisałeś, że dodatki są za święta to zaciekawiło mnie, czy szefostwo samo wyznacza tych, co mają w te dni szczególne pracować, czy można się też zgłaszać?

Dyspozytor PKM
@Grześ

pod warunkiem że nie jesteś w ciagu ostatniego roku wiecej jak 30 dni na L4 w innym przypadku 50% kwoty

@Grześ

A czy są przyjecia na kierowcę autobusu lub trajtka w obecnej chwili i jak to się ma do tego jak się chce uzyskać prawo jazdy kat D finansowane przez firmę

Marzena
@Dyspozytor PKM

Ale 50% kwoty czego? Masz na myśli że wtedy pracownik nie dostaje tysiąca złotych premii tylko 500 zł i nie dwa tysiące wczasów pod gruszą tylko 1000?

@Marzena

Premii które są wypłacane w okolicach świąt. Wczasy pod gruszą nie mają nic wspólnego z frekwencją bo są wypłacane z socjalnego.

Antoni

Bezsens

Wszedłem żeby poczytać o zarobkach, gościu napisał co i jak to admin pokasował kwoty xd ta strona jest daremna, (usunięte przez administratora) mnie obchodzi karta multi sport i praca w młodym dynamicznym zespole, przychodzę tu żeby sprawdzić zarobki, po to się każdy przychodzi do pracy a nie żeby było milusio, strona o pracy która nie podaje kluczowej informacji, czyli bezsens.

Alojzy Z.
@Bezsens

Dokładnie - praca nie jest po to żeby miło się tam siedziało, tylko zarabiało pieniądze.

Damian

Skąd bierzecie kierowców którzy nie znają zasad ruchu drogowego, sytuacja z przed chwili pani z autobusu 688 w tychach lizak w ry(usunięte przez administratora)u wjeżdża na rondo nawet nie spojzala w lewo i wjechała mi przed maskę totalna (usunięte przez administratora)

Abadonka
@Damian

A to w Pkm Tychy jest taka linia?

Gienek

688 nie obsługuje PKM Tychy

Zainteresowana

Widziałam ostatnio ogłoszenie, że poszukują pracownika da administracji, czy wiecie jakie są zarobki na tym stanowisku w PKM Tychy?

Beata
@Zainteresowana

Cześć, a gdzie można to ogłoszenie zobaczyć? Ja niestety tutaj nic nie widzę, a jak najbardziej jestem zainteresowana zatrudnieniem u nich. O ile warunki będą mi odpowiadały. No i jak zarobki u nich?

@Beata

Na stronie PKM w zakładce praca

Alicja

czemu stawek nie podają ostatecznych? wszystko negocjowalne jest? jeśli tak to na to w razie czego patrzą, na co się ewentualnie nastawiać?

Damian

W Tychah jeszcze przyjęcia są ale coraz więcej mają kandydatów nie wiadomo co będzie za dwa miesiące zarobek przy 3 dniach z wolnego to około 4 tys na rękę w sumie nieźle zwłaszcza że idzie kryzys

wyczieczkowicz
@Damian

Zarobki są słabe 2700, przy pracującj sobocie czy niedzieli, proszę nie pisać nie sprawdzonych informacji o wysokich pensjach :(

Nieznajomy
@Damian

Tyle to ja zarabiam w tydzień na tirach w UK codziennie bywając w domu wstawać o 2 nad ranem zero poszanowania od ludzi i dyrekcji dobrze że już dawno temu skończyłem z autobusami

Przemek

Ja zarabiam 5tys przy 3 dniach z wolnego oczywiście nie w tychach

@Przemek

Czyli po dwóch latach wyszła podwyżka o 1000 czy jakiś dodatek masz?

kierowca
@Przemek

Przy 3 dniach z wolnego to ja też wezmę 5 tysi i to w PKM w Tychach. Ale nie chodzi o to żeby chodzić z wolnego do pracy.

Czy w PKM. występują paczki/bony świąteczne?

Przeważnie jest premia na Święta do wyplaty

Alicja

I przeważnie jakiej jest wysokości?

Sabbath

Już tak nie narzekajcie, myślicie że gdzie indziej jest lepiej. A poza tym atmosferę w zakładzie tworzą pracownicy nie dyrekcja. Mimo wszystko dziwie się że jest tak duża różnica w kasie pomiędzy nowym a długoletnim pracownikiem - w końcu robią taką samą robotę. Myślę że jest to sprawka związków zawodowych. Pozdrawiam długoletnich szoferów i kobiety za kierownicą ( za moich czasów ich nie było)

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w PKM.?

Praca

Żaden, nie używasz języka obcego w pracy.

Alftred
@Praca

Praca Tyś jest taki (usunięte przez administratora) czy tylko udajesz...? Jak tam tacy ludzie pracują co nie potrafią odróżnić sarkazmu od pytania to wymiękam i jestem przerażony buhahaha

@Alftred

A to on tego w żartach nie napisał?xd Ogólnie to pracy tutaj szukasz czy rozrywki?

Alftrd

Na hulajnogę elektryczną

Bożena

Podziękowania dla kierowcy lini 969 ((19.01.2022 o godz 11.47) Zaczekał oz dobiegnę z uśmiechem otworzył drzwi przywitał naprawdę rzadkość Mogą brać przykład inni kierowcy

Zostaw merytoryczną opinię o PKM. - Tychy

• Jak się pracuje w PKM.?

Zobacz opinie na temat firmy PKM. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKM.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKM.?

Kandydaci do pracy w PKM. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKM.
2.6/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Towarowa 1
    43-100 Tychy