Opinie o Milado Centrum Rozwoju Personalnego Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Milado Centrum Rozwoju Personalnego Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Milado Centrum Rozwoju Personalnego Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milado Centrum Rozwoju Personalnego Sp. z o.o. w Poznań

Małgorzata Nowy wpis

Z Milado współpracuję od lat. Cenię Firmę za wybitną eksperckość oraz otwartość na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Prowadzone przez Panią Prezes szkolenia są doskonale przygotowane i przeprowadzone, a także otwierające perspektywę. Doradztwo w zakresie wsparcia procesów rekrutacji wyróżnia się indywidualnym podejściem do procesu dopasowania oczekiwań pracodawcy i kandydata do pracy. Dogłębna analiza, otwarta rozmowa, wiedza, uważność i życzliwość prowadzą do satysfakcjonujących rozwiązań. Polecam Milado świadomym klientom.

Adam Nowy wpis

Dzień dobry, chciałbym podzielić się wrażeniami po rozmowie z panem Marcinem, pracownikiem Milando, pełen profesjonalizm, zaangażowanie w rozmowę, grzeczność i bycie słownym, co nie jest częste w dzisiejszych czasach, szczególnie wśród młodych pracowników.

Kamila Wrocińska Nowy wpis

Dziękuję za opinię, jednocześnie bardzo przepraszam za brak informacji zwrotnej, szczególnie, że jest to dla nas istotne. Chcemy, aby kandydaci byli informowani na każdym etapie procesu rekrutacji o wynikach rozmów lub ewentualnych innych decyzjach naszych klientów, w sytuacjach np. zmian wewnątrz organizacji lub czasem wstrzymania procesu rekrutacji, lub jakichkolwiek innych, które mają wpływ na przebieg rekrutacji. W związku z tym zapraszam do kontaktu osobistego, abyśmy mogli ustalić i przekazać Panu informację na temat projektu rekrutacyjnego, w którym brał Pan udział. Pozdrawiam Kamila Wrocińska /CEO Milado

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Milado Centrum Rozwoju Personalnego Sp. z o.o. jako Regionalny Kierownik Sprzedaży? Jakie macie wrażenia?

Doradca Klienta

6 gwiazdek z 5 ★★★★★★!

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Alicja K.

Nie wiem czy znam osobę, która tak dobrze wykonuje swoją pracę jak Pani Marta. Pełen profesjonalizm, wielkie zaangażowanie, niesamowita wiedza oraz otwartość- to tylko cztery pozytywne cechy które pozwolę sobie wymienić, Pani Marta posiada ich zdecydowanie więcej. Bardzo dziękuję za współpracę, było mi niezmiernie miło Panią poznać!

Łukasz Ś

Bardzo profesjonalne, niezwykle komunikatywne podejście i ludzka twarz Pani Marty to kwestie które można już odczuć przy pierwszej formie kontaktu ze strony przemiłej Pani Rekruter. Niezwykle merytoryczna dyskusja, brak zbędnych i niczego nie wnoszących pytań. Przebieg całej rekrutacji jest wyjątkowo przejrzysty i ma przyjazną formę. Jestem pod ogromnym wrażeniem procesu w którym uczestniczyłem dzięki P. Marcie. Zapisało się to w mojej głowie jako bardzo dobre i wartościowe doświadczenie. Pomijając fakt tego czy dostałem prace czy też nie- zaangażowanie i opieka jaką otrzymałem jest nieoceniona. Bardzo dziękuję. Życzę wszystkim kandydatom na swojej drodze do nowej- lepszej pracy spotkania takiej osoby jaką jest Pani Marta. Chylę czoła i raz jeszcze dziękuję!

Jolanta
@Łukasz Ś

Jak wygląda w takim razie przebieg całej rekrutacji? :-)

Ania R.

Nie pamiętam, czy kiedykolwiek w życiu miałam tak pozytywną rozmowę rekrutacyjną- a miałam ich wiele. Rozmawiała ze mną Pani Marta, która stwarza warunki pozwalające w bezstresowy, swobodny i w pełni otwarty sposób opowiedzieć o swoich doświadczeniach zawodowych i planach w tym zakresie. Bardzo przyjaza a jednocześnie merytortczna i pro-kandydat osoba. Polecam w 100% współpracę!

Rozmowa z Panią Martą była bardzo profesjonalnie przeprowadzona. Rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze, odpowiadała na wszystkie moje pytania. Co miłe zadzwoniła po spotkaniu rekrutacyjnym w firmie u której aplikowałem aby spytać się jak poszło. Oceniam Panią Martę bardzo wysoko i profesjonalnie

Iwona

We współpracy z Panią Martą najbardziej cenię jej zaangażowanie, profesjonalizm oraz otwartość. Rozmowa rekrutacyjna przebiega w życzliwej atmosferze. Pani Marta okazuje rozmówcy pełną akceptację poprzez uprzejmość, bezpośredniość, zainteresowanie i szacunek. Od pierwszej rozmowy rekrutacyjnej, poprzez cały proces czułam się traktowana indywidualnie. Aktywne poszukiwanie i dopasowywanie ofert, informowanie na bieżąco o przebiegu procesu rekrutacji, zainteresowanie przebiegiem kolejnych etapów oraz dalszymi losami kandydata po podjęciu zatrudnienia - to standard współpracy reprezentowany przez Panią Martę. To sama przyjemność - dziękuję :)

Krystian

Choć na rynku pracy jestem od lat - czasami trzeba wystartować w rekrutacji, do nowego miejsca. Myślę, że nie korzystałem z usług "agencji pracy" od prawie dekady. I każdy prędzej czy później, korzystał z takowych agencji lub centrów rozwoju. Wysyłając CV na ogłoszenie od "Centrum Rozwoju", również miałem obawy czy to wypali. I szczerze? Wypaliło jak nigdy. Trafiłem na rekruterkę - Panią Martę. I przyznam, że rekrutacji w życiu miałem sporo, ale takiej raczej nigdy. Bardzo przyjazna, miła i kompetentna Pani. W dodatku z postawą, aby pomóc kandydatowi. A to nie zdarza się wszędzie. Po chwili rozmowy okazało się, że w tej rekrutacji nie przebrnę dalej, bo nie mam prawa jazdy. Trudno, rozumiem, naturalne. Kilka dni później telefon od Pani Marty, ze w sumie nie dała za wygraną i chciałaby, abym uczestniczył w innej rekrutacji, związanej z moimi kompetencjami. Zaskoczenie totalne - który rekruter działa na rzecz kandydata i szuka kolejnych projektów dla niego?! Ja nie spotkałem. A tu proszę - telefon i umówienie się z Panią Martą na rozmowę online. A w toku rozmowy jeszcze się okazało, że w sumie miałaby dla mnie kolejną firmę, w której mógłbym wystartować z rekrutacją. W dodatku argumenty z mojej strony były wysłuchane i zrozumiane. Co również rzadko się zdarza, bo typowe rekrutacje są często jednostronne - mówi rekruter i lepiej, żeby kandydat za wiele obiekcji nie miał, bo rekrutacja będzie spalona (to pracodawca wybiera, a jeśli kandydat ma coś do powiedzenia, to niech zachowa dla siebie). Wypowiedź może jest długa, ale dla mnie - Milado i rekrutacja Pani Marty, odczarowała wizerunek "agencji pracy" (choć Milado to coś więcej, niż tylko agencja, bo centrum rozwoju personalnego). Takich rekrutacji życzę naprawdę każdemu. Bo nawet jeśli się nie powiedzie - kandydat jest człowiekiem, co rekruter rozumie, a wszystko w przyjaznej atmosferze. Piąteczka z mojej strony.

Helena
@Krystian

Cześć Krystian, mógłbyś opisać mi tak po krótce jak taka rekrutacja w sumie wygląda w Milado? Po jakim czasie od wysłania CV firma się z Tobą skontaktowała? Kolejnym etapem była rozmowa stacjonarna czy może już podczas pierwszego telefonu były omawiane jakieś warunki?

Andrzej1970

Pełen profesjonalizm Pani Marty w prowadzeniu rozmowy. Miła atmosfera rozmowy rekrutacyjnej. Otrzymałem odpowiedzi na moje pytania. Polecam Firmę.

Helena
@Andrzej1970

Czy napisałbyś jak rozmowa w Milado przebiegała? :) O co byłeś na niej pytany i w jaki sposób najlepiej jest się do niej przygotować?

Kornel

Nie może być inaczej czyli źle bo firma pracowała i pracuje nad dobra opinią jako pracodawca

Rozmowa kompetentna, rzeczowa i profesjonalna. Wysoki poziom.

Beata

Rozmowa rekrutacyjna przeprowadzona w przyjemnej atmosferze. Pani Marta była bardzo dobrze przygotowana. Jasno określiła rany czasowe trwania rozmowy. Uważnie słuchała odpowiedzi i odpowiedziała na nurtujące mnie pytania. Pełen profesjonalizm.

Patryk

Rozmowa rekrutacyjna przeprowadzona przez Panią Martę była profesjonalna, rzeczowa i przebiegła w przyjaznej atmosferze. Otrzymałem wszystkie niezbędne informacje na temat oferowanej pracy. Zdecydowanie polecam tę firmę.

Tomasz K.

Witam, Miałem przyjemność współpracy w obszarze rekrutacji, w której brałem udział. Z ramienia Milado rekrutację tą prowadziła Pani Marta. K, która okazała się osobą zarówno otwartą, miłą ale przede wszystkim kompetentną. Od pierwszego tel. rozpoznawczego, po umówioną rozmowę z Panią Kamilą W. z Milado aż do spotkań z przyszłym pracodawcą. Zawsze konkretna informacja zwrotna temat statusu rekrutacji, bardzo dobry kontakt. Polecam współpracę:)

Rozmowę rekrutacyjną oceniam bardzo dobrze. Pani Marta prowadząca rozmowę okazała się bardzo miłą i profesjonalną osobą, od której uzyskałem wszystkie potrzebne informacje. Także z mojej strony polecam firmę Milado.

Rozmowę rekrutacyjną z Panią Martą oceniam na wysokim poziomie. Bardzo miła atmosfera, przyjazny i otwarty stosunek do potencjalnego kandydata, umiejętność słuchania, duża świadomość biznesowa i wiedza na temat firmy. Odpowiedzi na pytania udzielane jasno i konkretnie. Zdecydowanie polecam.

Ona

@Aleksander S. a to ile tych etapów było ?

Aleksander S.

Super! Super! Przemiła rozmowa na każdym etapie rekrutacji! Ponieważ ostatnio mam sporo spotkań, rozmów video itp nie mogę nie dodać pozytywnej opinii na temat współpracy z firmą Milado. Tak jak już wspomniałem podczas rozmowy jest bardzo miła i luźna atmosfera. Mogłem zadawać wszystkie przygotowane pytania na temat mojej przyszłej pracy i na każde dostałem odpowiedź! Pani Zuzanna P. idealnie dopasowała godziny wszystkich etapów rekrutacji, a Pani Marta K. poprowadziła mnie krok po kroku od rozmowy video do spotkania z dyrektorem (w nowej pracy). Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc w znalezieniu pracy oraz gorąco pozdrawiam cały zespół firmy Milado! Pytania 6 gwiazdek z 5 ★★★★★★!

Zostaw merytoryczną opinię o Milado Centrum Rozwoju Personalnego Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Milado Centrum Rozwoju Personalnego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Milado Centrum Rozwoju Personalnego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milado Centrum Rozwoju Personalnego Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Milado Centrum Rozwoju Personalnego Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Milado Centrum Rozwoju Personalnego Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Milado Centrum Rozwoju Personalnego Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Wrocławska 6 lok. 37
    61-837 Poznań

Milado Centrum Rozwoju Personalnego Sp. z o.o.