POLSKIE LNG SPÓŁKA AKCYJNA

Toruń

Opinie o POLSKIE LNG SPÓŁKA AKCYJNA

Inzynier 2014-04-06 11:24
Ktos sie moze przyznac, jaka kase oferuja do miejsca pracy Swinoujscie - Terminal gazowy ?

dyspozytor,
operator,
inzynier
glowny inzynier,
kierownik zmiany ?
wojtek ż. 2014-06-01 21:50
1500 euro!
szymek.ma 2015-11-10 16:02
Panowie i Panie czy ktoś może wie jakie stawki obowiązują na stanowisku operatora i mistrza zmiany? Pytam oczywiście o terminal w Świnoujściu.
arczero 2016-03-29 19:08
byłem na rozowie ponad półtora miesiąca temu i żadnej odpowiedzi nie otrzymałem, pomimo, że mówili że zadzwonia bezwzględu na to czy sie dostałem czy nie.. jak było w waszym przypadku? jeżeli ktos z was był na rozmowie podzielcie się opinią!
Arczero 2016-07-13 20:08
Operator zmianowy..
Marccin 2017-07-03 11:53
To oddzwonili czy juz jednak nie?:)
Systems Engineer 2017-07-11 10:55
Dzien dobry,

Co (zarobki, char. pracy, itd.) firma ma do zaoferowania inzynierowi po automatyce w PL ale z miedzynarodowym doswiadczeniem (m. in. platformy na Morzu Polnocnym, rafinerie w UK, elektrownie na zachodzie EU, itd.).

Czy na 10-12k netto PLN / miesiac mozna liczyc, czy nie mam dalej po co wracac do Polski ?
Zostaw swoją opinię o POLSKIE LNG SPÓŁKA AKCYJNA - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLSKIE LNG SPÓŁKA AKCYJNA