ALPINE Construction Polska Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o ALPINE Construction Polska Sp. z o.o.

Camel 2011-02-10 17:07:29
Ja również odradzam pracę w tej firmie. Ludzie owszem życzliwi i uprzejmi, dyrekcja nie interesuje się pracą ludzi, ani ich problemami. Konflikty zawsze były i są nadal. Współpraca z Paniami, z Działu Kadr i Płac, jest uciążliwa. Trudno jest się doprosić jakiegokolwiek dokumentu, zawsze się słyszy, że Panie mają co robić, a nie wystawiać pracownikom np. zaświadczenia. Zawsze są zajęte, albo robią wypłatę albo nie mają czasu. Pracownicy na budowie nie dostają premii, nie mają płaconych godzin nadliczbowych, brak jest zabezpieczenia socjalnego. Jak się zadzwoni do Pań, żeby się coś dowiedzieć, to Panie zamiast udzielić stosownej odpowiedzi, krzyczą na pracowników, robią łaskę żeby cokolwiek powiedzieć, robią wyrzuty, że one są zajęte. Koszmar.
hotel marriott warszawa 2012-04-14 14:29:24
Prawda w na całej długości, można dodać że występuje podział na tych z paszportem zachodnim i pozostali. Brak jest zasad prowadzenia projektu, wszystko się dzieje spontanicznie bez pomysłu. ACP nie posiada żadnej kultury organizacyjnej co doprowadza to słabego działania. Wsparcie z Niemiec jest za pośrednictwem bardzo słabych jednostek.

nie polecam -
Zostaw swoją opinię o ALPINE Construction Polska Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALPINE Construction Polska Sp. z o.o.