Opinie o Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Firma Metaal Flex Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji opartą wieloletnim doświadczeniem. Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 471.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

King

Czy mieszkał lub mieszka na lokacji w Hapert jakie warunki i czy pracowal ktos w firmie ktora sie zajmuje siatkami zbrojeniowymi

Gink
@King

Tak ja . Lokalizacja ok .Wygląda to jak Niemieckie więzienie ( jedno z tych nowszych) Pokoje ładne 2 osobowe ( podobno można mieć jedynkę ) jak w Niemieckim więzieniu . Co dalej w pokoju tv aneks kuchenny i łazienka .Smart TV z you tube , przeglądarką - (Netflix hula aż miło mój płatny). Każde piętro ma darmowe pralnie i suszarki . W okół budynku trawa na rolkach .Wygląda ok W budynku jest kilku wymiennych cieci .Z rana np mierzą temperaturę. Do miasta ( wioski)w ktòrym jest jeden Lidl i jedno Jumbo i jeden bankomat ing jest ok 25 minut . Co do ludzi .To jest śmiesznie wszyscy mówią sobie siema , niektórzy część znają się czy nie. Są dwie palarnie . Wypłata raz w miesiącu tzn ( w okresie rozliczeniowym ) Sporo nie profesjonalnych ucholi w grupkach . Co jeszcze . Robią ludzką zdjęcia .Nie wiem po co Ale to dziwne. Konkluzja są lepsze agencje .Ale jak chcesz mieć brechty z ucholi i cieniasów z biura to ok. Pamiętaj kłam ich ile wlezie . 0 prawdy :)

lex
@Gink

Na czym polegala praca przy siatkach? Duzo dzwigania? obsluga jakich maszyn?

Nigdy więcej metal kleks pracowałem jako spawacz w Hitachi Amsterdam ,tyrka na szlifierze spawania mało , płacą jak na widlaku , mieszkania obskurne , uwaga (usunięte przez administratora) przestrzegam!!!!

Krystyna

Czyli ile dokładnie płacą w Metaal Flexie? Określenie 'jak na widlaku' nie mówi mi niestety za wiele :( Mógłbyś przybliżyć oferowaną stawkę?

RadekB

Pracowałem przez metalflex dla VDL w miejscowości Hapert. Nie mam nic złego do zarzucenia. Dostałem pracę blisko zakwaterowania. Zakwaterowania nic dodać nic ująć. Poza swoją lokacją byłem jeszcze na dwóch innych zobaczyć jak jest. Normalne, fajne lokacje, zwykłe że człowiek czuje się jak w domu - swobodnie. Nie tak jak w Axidusie np. W metalflex zarobki nie najgorsze. W czasie urlopu bez problemu znaleziono pracę dla innego zleceniodawcy. Pracownicy bardzo pomocni. Zawieziono mnie do lekarza i zrobiono badania podczas złego samopoczucia. Wydaje mi się, że z uwagi na pracę w metalu bądź dobrą organizację wew. agencja nie pobiera opłat od pracowników za transport do i z pracy tak jak w niektórych agencjach pobiera się ją bezwzględnie np Axidus. Potwierdzenia oddelegowania, dokumenty, paski itp. wszystko jasno, elegancko na kolorowym papierze

@RadekB

Bardzo dziękujemy za miłą opinię. Mamy nadzieję na ponowną współpracę w przyszłości.

@Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.

Metalflex dobra agencja pracowałem w Phoenix 3D metal przez pięć lat i było ok ale później się zwolniłem i teraz pracuje w Niemczech i też jest ok a robić trzeba wszedzie ważne by kasa się zgadzała

Spawacz

Miałem wątpliwą przyjemność korzystania z usług tej agencji. Pani w biurze powiedziała ,,Przestronny dom w spokojnej okolicy,, na miejscu okazało się jednak że to ,,melina na zadupiu ,, :D co do pracy w Phoenix 3D to w sumie było ok. Jeżeli chodzi o jałmużnę jaką wypłacali to wpływała na konto bez opóźnień. Ogólnie to ludzie którzy powiedzą ci wszystko co chcesz usłyszeć byle doić z ciebie pieniądze w zamian nie dając nic.

pawel
@Spawacz

phoenix 3d w eindhoven? gdzie mieszkales i jak dokladnie wygladaly warunki mieszkaniowe? mozliwe pokoje 1 osobowe?

tedox
@pawel

sadze ze w achel , tez tam mieszkalem 3 miechy , zadupie i nieciekawe warunki we 3 miekszalismy w pokoju , ale praca w phoemix dobra :)

@Spawacz

Elo a mamut od kip fałszywiec i wielki jaruś B dalej pracują a mamut dalej mówi że jest nie zastąpiony i tylko temat kipy cały dzień .Coś wam napiszę dwa barany ty mamut umiesz tylko Gerdowi buta pokazywać jak się pyta ciebie czy dany człowiek nadaje się do roboty czy nie ty się przyznaj ilu ludzi przez ciebie poleciało z pracy a ty Jareczku dalej uśmiechasz się fałszywie i wlazisz w (usunięte przez administratora) bez mydła jestem ciekaw czy znowu ktoś ci okulary połamał co do biura wypłaty zawsze miałem na czas a że baby w biurze kłamią to powiem tyle one zawsze kłamały

Spawacz

Spotkanie w miłej i przyjaznej atmosferze.

Generalnie pytania bardzo proste. Miła pani z biura w kozlu przeprowadziła krótki i bardzo prosty test języka obcego zadając kilka najprostszych pytań i tyle.

On

@Dysk jako kierowca?

Dysk

Ile sie czeka od nich na wyjazd

Kazix

Pracowałem dla tej agencji od sierpnia 2018 do lutego 2019 i szczerze mogę polecić. Oczywiście, jak to na agencję pracy w holce przystało, zatrudniają kogo popadnie więc spotkacie sporo patusów. Ma to też swoje dobre strony: jeśli mówisz po angielsku i ogarniasz, a zdarzy się opcja lepszego miejsca pracy to masz pierwszeństwo przed wiecznie zjaraną patologią. Warunki mieszkaniowe (mieszkałem w trzech miejscach i hotelu pracowniczym) zależą głownie od towarzystwa. Nie daj sobie w kaszę dmuchać to będzie git. Wczesniej byłem w agencji covebo którą pozdrawiam środkowym palcem i tam towarzystwo było dużo gorsze. Metaal-Flex nie robi problemu jeśli chcesz mieszkac na własnym. Poza tym była możliwość dorobienia w weekendy, a w niektórych zakładach również w tygodniu po godzinach. Sami pracownicy biurowi agencji i koordynatorzy bardzo zapracowani więc na ogół ciężko dostępni, jednak jeśli masz ważną sprawę i zajedziesz do biura to uda się załatwić. Ogólnie polecam, gdybym miał wracać do Holandii to właśnie do nich bym zadzwonił.

Zwykły Mietek

Trafiłem tam dwa razy ( nie chcą świadectwa niekaralności trochę to dziwne) Podczas rekrutacji zostało mnie zrobione zdjęcie . Jak na jakimś komisariacie , Pod ścianę i cyk fotka . Hotel w Harpet daje radę pod warunkiem że trafisz na odpowiedniego człowieka do pokoju (TV net łazienka w pokoju i aneks kuchenny). Ktòry się nie szlaja i sprząta. Samo Harpet to dziura z Jumbo , Lidlem i bankomatem . Pracowałem w ZND i co mogę powiedzieć. Hym. W pracy Bajkowe postacie ktòre będą przesłuchiwać cię dosłownie na każdym temat ( np ile lat ma babcia mama - nie wiem co ich to obchodzi jakieś to chore ) Jeszcze jak by się pytali o kogoś .To taka sytuacja była by nie miła . Ale jak ktoś pyta o ciebie to już jest bardzo chamsko) Dajmy na to że krewetka pyta o ciebie , o rodzinę ale WHY ¿ Co go to obchodzi ?. W głowie mnie utknęła taka rozmowa przez telefon gdy pan krewetka przesłuchał mnie pod kątem z kim rozmawiałem i dlaczego byłem niemiły ( musiałem się tłumaczyć). Czujecie ? Jak w Korei pòłnocnej ! Ale nic odpowiedziałem - nie mam się czego wstydzić. Sama praca to produkcja drutu zbrojonego . Miałem być operatorem . Ale okazało się że nie umiem jeżdzić wòzkiem :) Mam 2 razy 1 wjo specjalizowane . Wiatrak przez 4 dni biegał i dar na mnie japę. A to że kręcę kierownicą . A to że za szybko .( Warjatkòwek ) dowiedziałem się że nigdy nie jeździłem itd Ale nic , postawili mnie na jakiejś maszynie poczekałem do piątku i zjechałem . Bo nie śpię , bo nie to miałem robić , Bo ciągle jeżdżę na wòzku.. A w Holandii jest 14000 agencji tak że . I jeszcze jedno wszyscy myślą że ty musisz tam z nimi pracować . Nie nie muszę Bo mam. Praca u nich nie jest złapaniem Pana Boga za Nogi tylko normalną rzeczą , jak podatki itd . Konkluzja .Praca jest , mieszkanie ok . Przesłuchają cię kulturalnie i powiedzą że nic nie umiesz .Jak to łykniesz to przykują cię do maszyny za mniejszą stawkę. Jak nie to zmienisz pracę na za większą stawkę i zapomnisz o nich najszybciej . No chyba że chcesz pobawić się w rybka i wyłuskać krewetkę albo inną rybkę :)

:D

Pracuje ktoś jako frezer CNC w Nieuw Bergen? Jakieś szczegóły?

John
@:D

Pracowałeś pracujesz w Nieuw Bergen na stanowisku CNC ? Ciężka praca ? Jak to wygląda ?

Tokarz CNC
@John

A od kiedy praca na stanowisku CNC jest ciężka???

nicky

Czy jest możliwość pracy dla pary przez tą agencję?

Teo

Zwiedziłem już kilka agencji w nl i mam porownanie , ta polecam praca zawsze była nawet nieźle płatna .

Piotek
@Teo

W jakim rejonie pracowałeś? Czy ma ktoś namiar na rejon haga Rotterdam?

Teo
@Piotek

Oj nie wiem, a ja pracowałem w Eindhoven w Phoenix 3d , jako ślusarz , jak masz doświadczenie w metalurgi to polecam ten zakład .

Roman

Witam Od kilku miesięcy pracuję przez firmę metal Flex nie mogę złego słowa powiedzieć praca ok zakwaterowanie ok Panie Anita. Sylwia bardzo pomocne Jeśli chcesz pracować a nie brakować polecam

Adrianoo

Aplikowałem o pracę, a jakaś pani zadzwoniła w piątek że ok mam być na lokacji w niedziele tam i tam (meijel), z tym że nawet nie powiedziała że pójdę do innej pracy (musiałem sam się dopytać bo przecież nie o to aplikowałem co mi przedstawiała), pojechałem zobaczyć zakwaterowanie, nie było za dobre, a byłem już na kilku lokacjach, nawet się nie wypakowałem. Możliwe że miałem pecha i mają lepsze lokacje, bo z pracą nie wiem jak jest i płatnością, ale taką miałem przygodę z tym biurem

Leszek
@Adrianoo

Jak sam wiesz zakwaterowanie nie zawsze jest w standardzie hotelowym. Najważniejsze są warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, a Ty piszesz, że nie dostałeś takich informacji. Czy próbowałeś kontaktować się z koordynatorką i wyjaśnić sytuację?

Mn

Jak wygląda praca operatora CNC ? Ktoś coś wie ?

Maciek

@RadekB czyli śmiało tutaj mogę się zgłaszać, i mieć pewność, że agencja faktycznie mi pomoże znaleźć i pracę i zakwaterowanie, a nie jedynie będzie chciała na mnie zarobić?

Witam, czy ktoś może coś więcej powiedzieć o pracy w firmie van veghel w eindhoven. Jak jest z nadgodzinami?

GREGOR

Jaka opinie wystawic,ludzie sami sobie wystawiaja.Niektorzy jada faktycznie zarobic a ini poto zeby chlac,cpac,okradac itp.Mialem przyklad na domku w DIESSEN.Firma naprawde godna polecenia,niewiem jak teza .Cofnac sie o 10 lat to w biuze naprawde byly baki,ktore sie staraly sie o wszystko.Bylem zadowolony z tej firmy pracowalem w VDL Eindhoven,pieniazki na czas byly ,nie bylo sie o co martwic.Chcialbym podziekowac za wspülprace,idzekuje za to ze firma pomogla mi w szpitalu na samym poczatku przyjadu do pracy,choc nie zaczolem pracowac.Pozdrawiam biuro i DZIEKUJE RAZ JESZCZE:

Agata
@GREGOR

Wow super, że firma tak dba o swoich pracowników. Nie często możemy zobaczyć tak pozytywne opinie. Jak długo nie pracujesz w firmie? Interesuje mnie wynagrodzenie jakie firma oferuje dla nowych pracowników. Czy do wynagrodzenia zasadniczego pracodawca dolicza premie uznaniowe?

Zuza

Jak z zarobkami na rękę? Zastanawiam się nad wyjazdem ale obawiam się że zarobię mniej jak to warte. Pozdrawiam

Artur
@Zuza

Podjęłaś już może jakieś rozmowy z Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland? Ciekawi mnie, czy masz doświadczenie w pracy za granicą, czy może byłaby to Twoja pierwsza praca za granicą? Chciałbym zweryfikować, czy masz jakieś doświadczenia z agencjami pracy.

RONI

Robie przy meblach nic trudnego ludzie fajni

Artur
@RONI

Na czym polega Twoja praca? Jak układa Ci się wpółpraca z firmą? Jesteś zadowolony z wypłaty, przelewy dochodzą zawsze na czas? Fajnie, że jesteś zadowolony z pracy, napisz coś więcej na jej temat, taki wpis na pewno pomoże wielu osobom poszukującym zatrudnienia w Metaal Flex Poland.

Luka

Pracowalem na produkcji praca nawet fajna tylko ze wyplaty miesieczne Mogę polecic

@Luka

Pod Eindhoven?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.