TELEKO

Bytom

Opinie o TELEKO

Krzysiel 2011-01-14 12:48:42
Teleko jest tzn bylo super, szkoda upadku takiej firmy. Pozdrowienia dla byłych pracowników. :)
zniesmaczona 2011-03-14 17:37:39
W tej firmie można było pracować do emerytury, ale prezes i personalna zwalniali jak chcieli. Nikt nic nie zrobił, nawet prezez liberty.Wiele osób mogło zostać
zajc 2011-03-29 17:19:38
Czytając opinie 'zniesmaczonej' widać, że nie dotarło co było przyczyną tych zwolnień. SE wypowiedział umowę i koniec, ściana. Prezes i dyr. personalna mieli najgorszą rolę. Zwolnienia były przeprowadzone kulturalnie, odprawy wypłacone. Za co ludzie mieliby pracować do emerytury jak nie było kontraktu? Ludzie w Teleko byli naprawdę w porządku. Prezes w porządku, kulturalny i spokojny gość (może czasem zbyt), często zaglądał na serwis, zobaczyć co się dzieje, zapytać co słychać. Personalna (Pani od ISO) bardzo inteligentna i ładna babka (rzadkie połączenie:)). Kierownik serwisu - spokojny istrasznie służbowy, do bólu przysyłający polecenia, pomysły ;) mailowo i kochający statystykę:) Tez w porządku. Czasami zdarzały się różne spiecia,bardziej z magazynem (pozdrowienia dla kierownika magzynu ;) ale to przy takiej grupie normalka. Może tak zebrać ludzi i założyć nową firmę?Pozdrowienia dla wszystkich pracujących kiedyś w Teleko
Były 2013-06-06 16:08:49
Teleko jeszcze istnieje jednak nie w tym zakresie co kiedyś, chyba pozostał tylko sklep
Wpominajacy 2013-06-06 16:09:56
Czy ktoś jeszcze pamięta o tej firmie? Narzekało się ale była naprawde wporzo. Moze jakies spotkanie?
anonim 2015-12-17 03:52:42
może jakieś spotkanie w cechu na placku, jak za starych lat?
msk 2016-05-20 23:19:26
mnie też to zastanawia i wcale nie przekonuje @akwa..
Zostaw swoją opinię o TELEKO - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TELEKO