Opinie o Cellco Communications w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cellco Communications. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cellco Communications o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cellco Communications w Szczecin

Tomasz Dzionek

Dlaczego nadal kłamiecie w ogłoszeniach? Produkujcie więcej wpisów z murów C, będzie piękny materiał dla lokalnych mediów. dofinansowanie zajęć sportowych dofinansowanie nauki języków ubezpieczenie na życie spotkania integracyjne dofinansowanie wypoczynku

@Obiektywna

Dziwie się ze ktoś tam jeszcze chce pracować. Potem wstyd wpisac w cv że się tam pracowało. Nie dawajcie się poniżać, jest wiele firm gdzie można godnie pracować.@Pracodawca

Szukają na swojej stronie Area Sales Managera, więc na moje nadawałabym się z doświadczeniem jako handlowiec ;) Oczywiście praca również mobilna, z tego powodu trzeba mieć też prawo jazdy. A jak z samochodem służbowym, dają od początku już? Czy trzeba jakoś specjalnie sobie na to zasłużyć, np. za dobre wyniki? Jak oceniacie rynek, zwłaszcza obszar woj. mazowieckiego? Dajecie radę wyrobić plany, klienci chętnie kupują?

To prawda bo wszyscy się zwolnili- to po pierwsze. A po drugie to najpierw trzeba mieć jakiś poziom, a u was poziomu brak.

Lemoos

Dobre warunki do pracy. Zgodnie z tym co w umowie.

Dorota K.

W cellco pracowalabym krocej gdybym tylko znalazla szybciej normalna i porzadna prace :) a jak pamietacie z rozmowy kwalifikacyjnej ilosc jest nie przypadkowa :) (ps najkrocej to pracowalam wlasnie w cellco :) - dane z linkedin o qt swiss gdzie jest 2 miesisce to akurat ta sama firma co ebz takze ups nie wyszlo wam :) a jaki macie sredni staz pracownika? Po jakim czasie uciekaja rekordzisci?^^

Whiter

Dobre miejsce do wejścia w branżę i jej poznanie. Ludzie z którymi da się dogadać i nie ma większych problemów żeby się dzielić wiedzą.

Julia
@ABC

A dlaczego tylko część osób? To jakie pracownik musi spełniać wymogi aby dostać dopłatę za dojazdy? No i fajnie by było gdybyś powiedział ile dopłacają?

Gabriela Nowy wpis

Powie ktoś coś o tym zespole z którym ma współpracować swiezoupieczony senior engineer? Jestem zainteresowana ofertą ale lubię wiedzieć z kim będę pracować potencjalnie. To jakieś nowe osoby, jaka tam jest atmosfera?

Prawda Nowy wpis
@Gabriela

@gabriela Spiesz się bo rotacja duża i możesz ich nie zdążyć poznać.

@Monika

Jako ex pracownik powiem Ci tak NIE IDŹ TAM. poczytaj opinię, ale nie te kupione... Kolejne osoby się zwalniają... Jeżeli szukasz czegoś na chwilę okej, ale jak nie przeszkadza Ci (usunięte przez administratora)i nieludzkie traktowanie śmiało składaj cv. Zauważ że firma zatrudnia dość mało osób a opinii pozytywnych jest kilkanaście razy więcej niż zatrudnionych. Pełno ludzi ucieka... Strata czasu

Men

A czemu nie odpowiedź na komentarz użytkownika Ola o benefitach? Bo wstyd przyznać że nie macie nic do zaoferowania prócz nieludzkich warunkow pracy? Kolejne osoby uciekły i bardzo dobrze!

Bronisław
@Men

A ty skąd wiesz że nie dają benefitów? Pracowałeś tu? Aż taka rotacja i ludzie sami odchodzą? Tylko przez atmosferę? Napisz wprost co jest nie tak.

@Bronisław

@bronisław tak pracowałem. Nie ma benefitow. Ludzie odchodzą sami na potęgę, większość nie wytrzymuje nawet roku. Za mojej "kariery" ludzie odchodzili nawet po miesiącu. Tam wszystko jest nie tak, szefostwo uwaza pracowników za swoich (usunięte przez administratora) nie ufa im. Czułem się jakbym pracował u prywaciatza 20 lat temu. Totalny brak poszanowania pracownika. Godziny pracy są sztywne, wypadek na drodze i się spoznisz 5 minut? Twoja wina bo mogłeś wyjechac godzinę wcześniej. Przyjdziesz wcześniej do pracy? Super popracujesz dłużej XD u tego pracodawcy nawet kawy i herbaty nie ma. Przerwa standardowa 15 minut, godziny pracy sztywne, obecność sprawdzana 3krotnie. A przed prezesem to najlepiej się ukłonić.

@Men

To co tutaj piszesz jest nieprawda i wprowadzasz niezorientowanych w błąd . Opłacane są nawet dojazdy do pracy , ale tylko cześć o ile wiem . Ja mam częściowo opłacone .

Zośka
@ABC

To co w takim razie jest tutaj nieprawdą? Możesz rozjaśnić, żeby wyprowadzić niezorientowanych z błędu? O proszę... To jaką część masz opłaconą? Komunikacją dojeżdżasz?

R
@ABC

Nie prawda, żaden z pracowników nie ma dopłat do dojazdow.

HEIDI-
@Men

Dobrze, że taki oszołom tu nie pracuje. Ludzie dostają podwyżki sam dostałem i to sporą .Na produkcji jest sporo dodatków i to dużych. Ty Men jesteś taki mądry teraz a czego nie pyszczyłeś jak tu pracowałeś, brałeś co ci dawali i gębę zamykałeś. Dawno tu nie pracujesz to przestań się nami interesować. Zobaczymy jak cię wykopią z nowej firmy co będziesz pisał. Trudno sobie wyobrazić ,żeby takie coś tak ziało jadem , zastanów się co piszesz.Gdyby to ode mnie zależało dawno stanął byś przed sądem za szkalowanie. Ale "przyjdzie kryska na Matyska". (usunięte przez administratora)kłamliwy wpis.

man
@Monika

Nie polecam bardzo duża rotacja pracowników. Chora i toksyczna atmosfera oraz brak dobrej organizacji sprawia że każdy z tamtąd ucieka.@Pracodawca

Ciekawe który brat to pisze. Najstarszy średni czy najmłodszy. Może wierni słudzy BartoszP albo JP. W każdym razie w komentarzu pokazują idealnie z kim człowiek ma doczynienia w tej firmie. Hamstwo, hamstwo i hamstwo. Może kiedyś zrozumiecie dlaczego ludzie nie chcą tam pracować, albo pewnie i nie (skoro dotychczas nie dotarło do pustych głów). Pensje macie takie że nie wynagradzają szkodliwych warunków pracy. Z benefitów szare mydło od żony prezesa to żaden benefit każdy może sobie kupić. Może i zajmuje się bzdetami ale nikt mnie nie poniża a pensja jest dwa razy taka jak u was. Sama się zwolniłam bo miałam dosyć hamstwa. Powodzenia wam życzę w waszym garażu może znajdziecie kogoś kto popracuje dłużej... chociaż wątpie prawie wszyscy nowi pracownicy na linked mają status szukam pracy.

Patrząc na waszą stronę internetową to chyba ludzie z Marketingu też powinni się zapoznać. A przepraszam nie ma ludzi z marketingu bo wszyscy się skapowali że najwyższy czas iść do innej firmy. Bo jak ktoś z Tomkiem zacznie pracę ten wie, że trzeba to zakończyć szybko.

A.
@Anna

Hehe to szczera prawda. Staz pracy w marketingu to średnio 3 miesiące...

Anna Nowy wpis

Patryk

Dobra współpraca od wielu lat. Trzymają się ustaleń.

Marek Nowy wpis

Bo masz pamięć złotej rybki. Dla ciebie zawsze było tak, że jednego dnia coś ustalamy a drugiego już nie pamiętasz bo nie masz na piśmie. Bo na twarz jest krem. Też się cieszę, że już nie pracuję z tobą, można zarabiać 3-4 razy więcej niż u was i w spokojnej atmosferze. Polecam tran i orzechy podobno pamięć się poprawia chociaz to może być w twoim przypadku demencja.

Senior Engineer - Principal Enginner rozumiem ma jakiś zespół pod soba skoro w ogłoszeniu piszą o delegowaniu zadań? Dajcie znać ile to jest osób i czy już jakiś doświadczony zespół czy początkująca grupa. Chciałbym wiedzieć, na co się pisze.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Tomasz Dzionek

Dorota K.

Z checia sie dowiem co smiesznego jest w stanowisku ktore sami ustaliliscie a takze co takiego zeobilam wchodzac na produkcje :)

Obiektywna

I to jest właśnie poziom tego pracodawcy. Sam sobie wystawia wizytówkę. Wyśmiać i poniżyć pracownika… naprawdę nie warto tutaj przychodzić bo od razu zaczniecie szukać znowu (usunięte przez administratora)

@Obiektywna

Ta firma jest tak żałosna, że aż nie wiadomo od czego zacząć. Każdy kto tam pracował chociaż przez chwilę, ten w cyrku się nie śmieje. Nic dziwnego, że ludzie co chwilę się zwalniają i jest ogromna rotacja pracowników @Pracodawca

P

Nie chcialem wypowiadać się o tej firmie, ale patrząc na ilość kupionych albo wymuszonych na pracownikach pozytywnych komentarzy o tej pseudo firmie poczulem taki niesmak, jak odchodząc z tej pracy. Nie ma co liczyć ani na awans ani na podwyżkę. (usunięte przez administratora), brak szkoleń, toksyczna atmosfera ze strony przełożonych... Szeregowi pracownicy są bardzo mili, ale co komu po tym, jak jest olbrzymia rotacja. Właściciele oszczędzają na wszystkim, jeśli dostaniesz zeszyt i długopis od firmy możesz czuć się "zaopiekowany". :)

@P

Ludzie omijajcie ta firmę z daleka. Naprawdę nie warto tracić czasu. W ciągu ostatniego roku zrezygnowalo około 30 osób!!!nie zostali zwolnieni tylko sami poodchodzili niektórzy już nawet po miesiącu!@Pracodawca

Ola

Na jakie benefity można liczyć? Medicover? Owocowe środy? Brak dress code? Multisport? Dodatkowy urlop? Premie miesięczne? Służbowy samochód? @Pracodawca

Rob
@Ola

Nie ma nic, nie ma żadnych benefitów! Benefitem jest jak prezes spojrzy na Ciebie łaskawym okiem i nie (usunięte przez administratora) Ci całego dnia, tygodnia czy miesiąca

Doris
@Rob

A to ciekawe, na stronie wypisali np. ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do świąt i wakacji. To mówisz, że nawet tego nie ma? Jak jest z premiami w takim razie? Dostajecie chociaż na święta jakieś bonusy?

MM
@Doris

Wypowiedź Roba jest jednym wielkim kłamstwem albo jest pracownikiem, ale w innej firmie. Wszyscy pracownicy otrzymują dofinansowanie świąteczne, również paczki i urlopowe również dla dzieci , premie i nagrody, często wysokie. Pracownicy produkcyjni mają wiele dodatków do pensji. Istnieje Zakładowy Fundusz Socjalny, z którego korzystają pracownicy w różnych trudnych sytuacjach. Istnieje również ubezpieczenie grupowe. Rob pisz książki i to będzie dla ciebie korzystniejsze niż fantazje na Gowork

@MM

Możesz powiedzieć, w jakies wysokości te premie i nagrody? Czy premia jest uznaniowa, czy za konkretne wyniki? I czy przy tej wszechobecnej drożyźnie szef coś napomyka o podwyżkach?

Rob
@Doris

Nie ma żadnych podwyżek, premii ani żadnych benefitow. Za to jest (usunięte przez administratora)atmosfera i jeden wielki chaos.

W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko managera kluczowych klientów. Widzę, że jest to praca mobilna. W takim razie, ile średnio kilometrów przejeżdża się w przeciągu dnia? Firma zapewnia samochód służbowy? Jeśli tak, to można później go wykorzystywać do celów prywatnych? :) Poinformujcie. Dzięki.

Tom
@Karolina

Samochód służbowy tylko na delegacje. Samochód do użytku prywatnego to nie w tej pseudo-firmie. Raczej będziesz siedzieć w biurze, w białej sali, i słuchać uczonych. Czasami nawet po 3-4 godziny. A że pomysłu na byznes nie ma, więc będą ciągle gadać o tym samym. Tylko nigdy nic z tych spotkań nie wynika. Od 20 lat jest ciagle te same gadanie - firma się rozwija, a pracownik na niczym się nie zna, chce tylko (usunięte przez administratora) firmę.

@Tom

Na tym stanowisku jeździ się w delegację? Proszę, wytłumacz jak często i jak długo trwają takie wyjazdy. Czy będąc na takiej delegacji, można spodziewać się lepszego wynagrodzenia niż pracując na miejscu? Rozjaśnij moje wątpliwości, bo zastanawiam się nad złożeniem CV w to miejsce...

Chciałbym przyjść do (usunięte przez administratora) do Marketingu na co mogę liczyć? Czy firma pozwala na pracę zdalną? Jakie są widełki pensji na tym stanowisku?

P
@Adam

Nawet nie marnuj swojego czasu. Słaba płaca i toksyczna atmosfera. Oczywiście na rozmowie kwalifikacyjnej obiecają ci co tylko chcesz tylko niestety później się trochę rozczarujesz...

Lemoos

Dobre warunki do pracy. Zgodnie z tym co w umowie.

@Lemoos

Widzę ze zawsze jak pojawia się negatywne opinie to właściciel pisze opinie typu ze wszystko super i zgodnie z umowa. Do tej pory się nie wypowiadałam, ale drodzy właściciele - praca zgodnie z umową nie oznacza ze firma jest dobra, wypłaty na czas to nie jest nic nadzwyczajnego. Wymiana kadry? Co to za bzdury - odeszłam po 4 miesiącach, prosiliście żebym została - propozycja zmiany stanowiska, możliwość ewentualnej pracy zdalnej (nawiązanie do tego ze w trakcie „kariery” poprosiłam o kilka dni pracy zdalnej bo byłam na mocnych środkach przeciwbólowych i nie mogłam prowadzić samochodu dostałam odmowę więc mocno ryzykowałam). nowej pracy szukałam w pierwszym tygodniu pracy. Ile osób odeszło w trakcie mojej kariery? KILKA! W 4 miesiące mając około 20 pracownikow w biurze zwolniło się około 25% - nie Ci ludzie nie zostali wymienieni na lepsze osoby bo po prostu w tej firmie nie da się pracować. Czytałam komentarze i aż poczułam ptsd - jak miałam rozmowę o tym, że byłam 8:01 przy biurku… ile razy sprawdzacie obecność? Czemu klamiecie o benefitach? Od razu powiem pytających - benefity to możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, wczasy pod gruszą (300 zł?). Dofinansowanie dojazdów? Jedna osoba i jest to Kamil- czyli co na cale biuro i produkcje jedna osoba. Chyba ze mówicie o rodzinie Wieczorek. Naprawdę jeżeli, ktoś chce się zatrudnić polecam napisać na LinkedIn do ex pracowników w tym do mnie. Dowiecie się prawdy. Takie zakłady pracy nie powinny w ogóle istnieć. Podpisałam się — nie boję się napisać prawdy, nie muszę się ukrywać.

Tomasz

Benefity to są dla zarządu. Dla pracownika są dojazdy na swój koszt i brak pracy zdalnej. Zwolnienia chorobowe po wcześniejszym uzgodnieniu. Elastyczny czas pracy można przyjść wcześniej i wyjść później ( nadgodziny niepłatne). Kawa płatna z góry. Samochody służbowe zarządu do obejrzenia na parkingu.

@Tomasz

W punkt Tomku. Tylko wielka trójca zasługuje na benefity. Reszta do pracy i nie marudzić, bo kolejka na wasze miejsce jest duża ????

Bartosz
@Piotr

Benefity nie sa najważniejsze. Samochód służbowy i paliwo służbowe to tylko dodatek. Najważniejsze w pracy to rodzinna atmosfera.

@Bartosz

To ze w pracy pracuje 3 braci i ich mama nie oznacza ze atmosfera jest rodzinna. A jezeli dla kogos to jest rodzinną atmosfera to szczerze współczuję i polecam terapie na przepracowanie traum.

Gośka

Szybko piłka, warto wziąć udział w rekrutacji do działu finansów, czy szukać czegoś innego:) Firma prowadzi nabór dla starszego specjalisty, i trochę biję się z myślami, co robić. Jest umowa o pracę, szkolenia, jakieś tam podstawowe benefity. A co z widełkami, systemem premiowym, podejściu firmy do podwyżek? Coś tu było pisane o sporej rotacji zastanawiam się, czy dotyczy to finansów, czy w dziale jest stabilnie.

@Gośka

Nie warto tracic czasu :) rotacji nie ma tylko na produkcji. Szkolenia? Bujda. Premie? Bujda. Podwyzki? Nie wiem. Benefity? Baaardzo slabe.

@Gośka

To zależy na jak długo chcesz się zatrudnić. Jak na chwilę i w tym czasie szukać czegoś innego to warto. Jak masz blisko to też warto bo zaoszczędzisz na dojazdach. W innych przypadkach to strata czasu. Firma od wielu lat stoi w miejscu przyczyną jest brak strategii, podejmowanie sprzecznych ze sobą decyzji i brak dobrej polityki kadrowej. Większość czasu pracowników jest marnowane na spotkaniach na których prezes pompuje swoje ego. Do pracy w Cellco na dłuższy okres nadają się tylko ci którzy mają obojętny stosunek do kwaśniej atmosfery w firmie, chcą odpękać 8 godzin dziennie iść do domu i wziąć wypłatę.

Andzej

Hej, dalej macie tam taką dużą rotację? @Pracodawca Z tego co widziałem to dużo osób przeszło do konkurencji. Wcale im się nie dziwię. Zero pomysłu na biznes. Firma latami stoi w miejscu i kręci się wokół (usunięte przez administratora). W KRSie ładnie widać jaka jest stagnacja.(usunięte przez administratora) Ale z takim podejściem do pracowników to nie ma czego szukać. (usunięte przez administratora)

Pracoholik
@Andzej

Niektórzy Awansowali dzięki motywacji i umiejętności zarządzania prezesa. Dzisiaj mają możliwość zarabiania i realizowania swoich ambicji w firmach poza murami Cellco.

Mulderova
@Andzej

Konkurencja to chyba zajmuje się budowaniem linii telekomunikacyjnych a nie rozwojem oferty i technologii .Nie jestem specjalistką ale tak słychać . W tarapaty popadła konkurencja z Łodzi . Ale jak to w biznesie bywa . Nikomu nie życzy się źle .

Danka

Vigillan , XXXXbox , microfanout to tak dla ciebie na początek . Konkurencja słabiutko dłubie , próbuje coś wymyślić lub podrobić jak zwykle .

ABC

Wypłaty są tutaj dobre . Nawet za dobre jak wszyscy wiedza i mówią .

@ABC

Drogi Panie Wieczorek, nie wiem który z was pisze te bzdury. Zarobki macie normalne a nie jakieś super, nie róbcie z siebie filantropów.

Kobieta

Mogę prosić o konkrety? Każdy krąży wokół tematu, a chcę wiedzieć czy zarobki byłyby lepsze dla mnie niż w mojej obecnej firmie. Podasz widełki, skoro te zarobki takie wspaniałe wg ciebie?

Rere
@Kobieta

Najniższa krajowa

Andrew
@ABC

Czy jest wypłacany dodatek za szkodliwe warunki pracy ?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Cellco Communications?

Jonson

Witam jakie są obecnie godziny pracy na produkcji ? I czy są przyjęcia ?

Whiter

Lolek
@Whiter

Tak, z tym jak najbardziej się zgadzam. Bardzo wiele firma może nauczyć z tej dziedziny. Najwiecej przekaże Właściciel podczas codziennego wdrażania. Pan Tomasz robi naprawdę wrażenie podczas swoich opowieści i przekazywania wiedzy. Bardzo polecam!

Garon
@Whiter

Kiedy jest wypłata wynagrodzenia i jak wygladaja doplaty do dojazdów?

@Garon

Brak dopłat do dojazdów. A o to czy jesteś w pracy upewniają się po trzykroć - odbicie karta, wpisanie na listę obecności i jeszcze maila do kadrowej piszą, a i jak coś jeżeli jest jakiś wypadek, zła pogoda czy coś to nie licz że możesz być chociaż minute później.

Bronisław
@Xyz

Czyli każde spóźnienie jest rejestrowane? No ale chyba można odrobić w razie co? Jak są nadgodziny to też tak skrupulatnie sprawdzają ile ktoś został dużej w pracy?

@Xyz

Coś jesteś jakby niezorientowany . Cześć osób ma dopłaty za dojazd . A godziny się odrabia w ustalonym terminie. Twoje uwagi wyglądają na nierzetelne i celowo wprowadzające w błąd .

Julia

Muda i Dżesika

To nie jest jakiś (usunięte przez administratora) jak z niektórych wypowiedzi można wnioskować. Dobrze płatna, benefity. Brak rotacji na asemblingu . To jest produkcja więc schematy nie są potrzebne ponieważ większość projektów jest często powtarzalna. Ale uwaga przy montażu i dokumentacji jest wymagana .

Ola
@Muda i Dżesika

A na jakie benefity można liczyć?

okok

Praca bardzo dobra, warunki zatrudnienia są w porządku. Pracuję już kilka lat i nie mam się do czego przyczepić.

@okok

Kilka lat? To do wyboru mamy:szefostwo, produkcję, Braciszek nr 3, mama, 2 osoby z dołu z pokoju i jedna z gory. Gdyby komentarz był prawdziwy to podpisany byłby chociaż imieniem

CC
@Xyz

Ja tez pracuję tu kilka lat i nie należę do rodziny właścicieli, zapewniam Cię , że takich ludzi jest więcej. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Cellco Communications - Szczecin

• Jak się pracuje w Cellco Communications?

Zobacz opinie na temat firmy Cellco Communications tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 368.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cellco Communications?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 324, z czego 217 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 76 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cellco Communications?

Kandydaci do pracy w Cellco Communications napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cellco Communications
4.4/5 Na podstawie 652 ocen.
  • Szczecińska 30 E
    73-108 Szczecin