logo Volkswagen

Opinie o Volkswagen

anonim 2009-03-23 14:12:45
bardzo dobrrze sietam pracuje:D
aga 2010-01-25 15:53:49
hi, chciałabym złożyc podanie do VW w Gorzowie i nie moge znaleźć strony internetowej, z adresem e-mail, pod który moge złożyc podanie. Masz namiary?
vw.ujek 2010-02-01 10:20:09
Kolego nie ma juz Volkswagen Elektro Systemy sp.z.o.o - firma nazywa sie w tej chwili-SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.
[usunięte przez moderatora] sprawdz wczesniej opinie o firmie w necie wpisujac nazwe np. w google
pozdrawiam, powodzenia
gorzowianin 2010-02-13 14:23:48
Witam,
Chcę złożyc tam papiery.Jak możecie napiszcie jakie są tam warunki pracy i płacyDzięki i pozdrawiam
myszka 2012-07-24 22:31:45
w tej firmie pracowalam 10-lat ale chcialam sprobowac szczescia za granica.Praca byla ciekawa i pracodawcy w porzadku.Po tylu latach poczulam nostalgie i gdyby moje szefostwo poszlo mi na reke,chetnie bym tu wrocila.mysle ze na tych samych warunkach.byla bym wdzieczna.pozdrawiam i czekam na odpowiedz [usunięte przez moderatora]
luki 2016-02-25 15:24:55
A jakie sa tam zarobki na wejsci w kontroli wiazek?
frugo 2016-05-18 12:38:20
to prawda, firma ciągle kogoś szuka i jak na tak wielką markę, wcale mnie to nie dziwi @jasne. Obecnie potrzebują specjalistów: ds. produktu, komunikacji i likwidacji szkód. Zainteresowani mogą chyba liczyć na dobre warunki zatrudnienia.
Zostaw swoją opinię o Volkswagen - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Volkswagen