Opinie o Agro-Handel Sp. z o.o. w Mościszki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Agro-Handel Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agro-Handel Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agro-Handel Sp. z o.o. w Mościszki

Po wpisach widzę, że ktoś pisał o tym, że mocno trzeba byłoby się narobić, żeby wyciągnąć tę całą piątkę. Jest to jednak możliwe? Zastanawiam się nad tym zwłaszcza teraz gdy miał miejsce przełom roku, czy nie wystąpiły przypadkiem jakieś podwyżki? i czy coś jeszcze mogło się zmienić w ostatnim czasie?

Niestety ale pracodawca jest niesprawiedliwy... Myślą że paczka wszystko co się działo przez lata zatuszuje ten mobbing. Mobbing zaczyna się od góry i tam jest na bardzo wysokim poziomie. Zamiast tworzyć i motywować to się tylko doluje i wiecznie za byle co daje kary finansowe niezgodne wogole z prawem pracy. Książkę można o tym miejscu napisać. Ale tak jak mówię zaczyna się to od najwyżej postawionych osób które mają (usunięte przez administratora)... w głowie, tylko aby Pani A się podlizac.

Pracownik były

Żal tych co tam zostali. Ukraińcy maja spanie, żarcie i jeszcze lepsza kasę a im kierownictwo nic nie zrobi.

Alicja
@Pracownik były

Jak to, lepszą kasę? Ciekawa jestem, czy bierzesz pod uwagę liczbę godzin do przepracowania. Tyle samo pracujecie, a byście inaczej mieli płacone?

@Alicja

Pracowałem tam, chodzi o to że stawki są takie same ale Ukraińców się po prostu lepiej traktuje. Do tego każdy wie ile kosztuje wynajem mieszkania czy utrzymanie swojego. Ogrzewanie, opłaty gazu, prądu, wody, (usunięte przez administratora) itd. Oni mają to za dniowke na cały miesiąc. Nie jest tam sprawiedliwie i tyle. Zarobić można ponad 3000 ale czy to takie kokosy za pracę w rzeźni.

Łucja

tzn., zaraz zakład im to wszystko zapewnia i stąd ten żal? a jak z ciekawości jak na chwilę obecną się proporcje odnośnie narodowości tutaj rozkładają? z miesiąca na miesiąc jest mniej Polaków? A pod względem specyfiki pracy to co można o niej teraz tu powiedzieć, problem głównie z kasą jest a tak ogólnie to praca ok?

@Łucja

Polacy sukcesywnie z tamtąd odchodzą. Pracownicy że wschodu latają dziury. Większość w ostatnich latach zmieniła pracę na inną często lepiej płatna. Tam naprawdę mało kto dobrze zarabia wśród Polaków którzy często życie marnuja dla tej firmy nie widząc tego co im umyka przez to oglupienie z góry. A co do Ukr zgadzam się z opinią że są rozpieszczani w porównaniu do Pol. Polak nie ma dodatku do opału, rachunków itd. a tak można postrzegać darmowe, opłacone lokum z internetem i wyposarzeniem kuchni, łazienki itp. które Ukr maja.

Ktoś

Słyszałem że słabo płacą ale 3000 za pracę w rzeźni to kpina. Nikt nie będzie tam aplikować. Wnioskuję że w konkurencji pracownik fizyczny ma lepiej niż tu kierownictwo.

Łucja
@Nowy

I to firma im do tego dokłada z własnej kieszeni i miałoby się to im opłacać? Chyba, że to całkiem odrębna sprawa. Jeśli chodzi o jakość wyników z pracy to wszyscy są porównywalni ze sobą?

Sprostowanie do 3000 Nowy wpis

Miało być ze można zarobić ponad 4000 a nawet bliżej 5000. Za 3000 to chyba by ktoś musiał być mocno... aby taka pracę robić.

Była pracownica Nowy wpis

Kobiety obsługujące w sklepach pracują jak (usunięte przez administratora)... Umowa zlecenie brak perspektyw na normalną umowę. Na tych umowach wpisane że to tylko pomoc a tak naprawdę obsługują. Brak czasu nawet na zjedzenie śniadania bo klient najważniejszy. Brak słow. Mowa tutaj o sklepach w Kościanie. Głównie winna tutaj jest pani, która te sklepy ma pod sobą.

Ktos Nowy wpis
@Była pracownica

Szefostwo nie daje umów to trzeba z tamtąd uciekać. Zostali tylko desperaci. Kto mądrzejszy to pracuje gdzieś indziej i ma umowę, może pójść na urlop kiedy chce a nie kiedy mu szef karze i jeszcze pewnie lepiej zarobi.

Alicja

Ktoś jest w stanie podać dokładne zarobki? Pytam, bo mocno narzekaliście na nie w przeszłości, że są trochę mało współczesne... Ale niczego dokładnego się nie dowiedziałam.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Agro-Handel Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Xxx

Czy warto pracować w tej firmie? Jakie zarobki? Jak atmosfera?

AH

W biurach mają płacone jakby pracowali w latach 90. Nie troszczą się o pracowników , mają gdzieś i to głęboko

Eldorado

Wyzysk nic więcej. Zarobki poniżej wszelkiej krytyki.

Magda

Czy w firmie jest dużo obcokrajowcow ?

Polaki
@Magda

Więcej Ukraińców niż Naszych ale to nic zlego. Robota bardzo ciężka i bardzo słabo płacą. Nadgodziny wcale nie płacone a nikt się po sądach nie chce wluczyc bo jakie np ja mam środki żeby tracić na prawników i rozprawy a jakie właściciel tak dużej firmy...

iza

Akurat to forum jest przeznaczone dla pracowników ,a nie dla klientów!

Kierowniczka

Kiedy ochrona przed koronawirusem sprzedawczynie w sklepach

Czy w firmie pracuje dużo osób z Ukrainy ?

Ubój
@Marcin

Sami Ukraińcy mozesz się języka uczyć całkiem za darmo ???? marne zarobki praca po 10 godzin A weekend to niedziela hihi robota do murzyna

Mirosław
@Ubój

Piszesz o marnych zarobkach, jednak jest to pojęcie względne. Możesz powiedzieć mi na jaką pensję można tu liczyć pracując na pełen etat? Ciekawi mnie też jaki rodzaj umowy jest podpisywany na początku i czy można tu liczyć na umowę o pracę, daj znać koniecznie!

Pracownik. Były

Dobrze że tam nie pracuje .....ciężka praca A i zarobki marne....pracowałem długi czas i umowy nigdy nie dali na stałe A tu rok w innej pracy i umowa jest :) I zarobki po 3tys osiem godzin i długie weekendy ;) pozdrawiam tych co pracuja wytrzymują na zdrowie są pracę dużo lżejsze i można sobie siedzieć przy biurku ;)

brak ludzi chyba tłumaczy podejście do pracownika... nawet Ukrainców brakuje którzy łatali dziury. Obecnie płaca za 8 h a pracujemy po 10 i nawet więcej+soboty i niedziele za które nie płaca nic.

Justyna

@Były pracownik Uważam, że narodowość człowieka nie ma wpływu na wykonywanie pracy. Widzę, że Agro-Handel Sp. z o.o. prowadzi aktualnie dwie rekrutacje na wolne stanowiska pracy https://agro-handel.com.pl/pl/kariera1.html. Ile obecnie wynosi wynagrodzenie na stanowisku sprzedawcy w tej firmie?

Antoni

Wydaje się to aż nierealne, że pracownicy przychodzą do pracy w weekendy, za które nie dostają wynagrodzenia. Na pewno chodziło Tobie o podstawę wynagrodzenia? Czy może o dodatkowe premie?

Janko

Ja również słyszałem, że to dobra firma . Wiecie może czy teraz kogoś potrzebują?

MonikA
@Janko

Potrzebują w Olszy

Rozbieracz

My na rozbiorze nie narzekamy...powiedzialbym nawet że na to co robimy zarabiamy bardzo dobrze- nie widzę minusów.

Patrycja

@Stefan, na stronie internetowej AGRO-HANDEL znalazłam kilka ofert pracy: http://agro-handel.com.pl/index.php/pl/kariera.html Jest zapotrzebowanie na stanowiska takie jak kierowca czy sprzedawca. Czy będziesz składać swoje CV do tej AGRO-HANDEL?

Stefan

Może ktoś podpowie czy firma rekrutuje aktualnie?

Agro
@Stefan

Cały czas potrzebni ludzie

AH Praca AH

Duży minus to zlecenia ciągnące się po pół roku. Większość pracuje po 10 godzin i nie ma za to płacone. Są lepsi i lepiej płacący pracodawcy w pobliżu.

Agro

Same plusy brak minusów

Patrycja

A jaka atmosfera panuje ogólnie w pracy? Czy ktoś może coś napisać na ten temat? Też byłabym wdzięczna za jakąś opinie, pomoc jeśli chodzi o sam proces rekrutacji, są dwa etapy, czy na jednym się kończy? @CT1, napisz coś więcej? Co uważasz za plus pracy w Agro Handel? A co za minus?

Zostaw merytoryczną opinię o Agro-Handel Sp. z o.o. - Mościszki

• Jak się pracuje w Agro-Handel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agro-Handel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Agro-Handel Sp. z o.o.