logo CENTROMED

CENTROMED

Gdańsk

Opinie o CENTROMED

golf 2008-11-11 15:50:42
Słowa kojarzące się z tą firmą to (solidna, uczciwa

Atmosfera i ludzie tam pracujący są OKI

Najbardziej w tej firmie podobało mi się:pełna informacja o pracy;
prawda 2010-02-16 16:21:32
Uważajcie na tą 'firmę'
Oferuje zatrudnienie w Belgi na Polskiej działalności gospodarczej!!!
Panie w biurze twierdzą że wszelkie opłaty uiszcza się w Polsce tzn.podatek bo Zus to sprawa normalna!!!
Ale tak nie jest!!! Pracując za granicą trzeba podatek zapłacić za granicą!!! a w Polsce oczywiście trzeba rozliczyć się z podatku ale jest on zerowy ,bowiem usługę wykonuje się po za granicami kraju w którym prowadzi się działalność!!!
Nie dajcie się nabić w butelkę firma was tam zarejestruje jako pracowników inaczej sama musiałaby mieć zarejestrowaną firmę w Belgi czy Hiszpani tam dokąd prowadzi rekrutację!!!
TAKŻE JAWNY PRZEKRĘT!!! Później będziecie musieli podaek i tak zapłacić w Belgi i niema się zmiłuj!!!!
prawda 2010-02-16 16:29:40
niedowiarków odsyłam do forum Stemico opinie strona 14.....
Dowiecie się więcej jak się robi Polaków nie znających przepisów
i łapiących się wszelkiej pracy by utrzymać rodzinę a OSZUKANYCH przez Pseudo PRACODAWCÓW!!!!
ZAPRASZAM!!! Zaznaczam że Norwegia jest na takich samych prawach podatkowych jak Unia Europejska,gdyby KTOŚ chciał Wam robić wodęz mózgu!!!!!!
andrzej 2010-02-20 13:12:00
witam możesz bardziej okreslic dlaczego placiles podatek w belgi i polsce czy przekroczyles 181 dni
Andre 2013-06-01 21:37:31
Pracowalem w Estoni przez ta agencje w 2006r u pracodawcy Work -power w fabryce szkla w Kose2 za 3 euro na godz podatek musialem zaplacic w kraju Work-Power agencja Finska ok tylko slabe wynagrodzenie
ccccccccc 2015-04-29 07:26:42
pojechałeś do estonii pracować za 3 euro? hahahahahhahahah. idź lepiej rzuć się z mostu robaku...
poldek 2016-05-18 19:18:02
no tak przecież cały czas pracują w branży jednak.
Zostaw swoją opinię o CENTROMED - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTROMED