Opinie o electrolux.pl - Electrolux Poland Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Electrolux Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Siewierz

Nędza nie zakład

OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM TEN ZAKLAD , JEŻELI TO COŚ MOŻNA TYM NAZWAĆ. PRACA JAK WSZYSCY PISZĄ NA DWA LUB TRZY MIESIĄCE I NA ZBITY PYSK ZA BRAMĘ. TAM LIDERZY NIEUDOLNI NIE SZANUJĄ SWOICH PRACOWNIKÓW CHOĆ SAMI NIE MAJĄ POJĘCIA O PRODUKCJI I JEDEN PAJAC GŁUPSZY OD DRUGIEGO.

@Charakterny

No z tego co opisujesz, to nie wygląda to zupełnie jak wymarzone miejsce pracy... z czyjej strony to wszystko wynika? Twój wpis odnosi się do kierownictwa, czy pracownicy w zakładzie taką atmosferę wprowadzają? Obstawiam, że ta pierwsza opcja, ale czasem roznie to bywa. Ludzie pracują normalnie znosząc tę atmosferę, czy sporo pracowników ucieka z zakładu?

Fajny

Bardzo polecam, łatwa, przyjemna praca za bardzo konkretne wynagrodzenie :) Przyjemne normy, uprzejmi liderzy. Przepyszne obiady w niewielkiej cenie! Na przerwach zawsze gwarno i wesoło. Polecam! :)

Jakie są mocne strony pracodawcy Electrolux Poland?

Ale właściwie Leszeak to bylo

Witam ile się zarobi tutaj na rękę?

Roma Nowy wpis

Dzień dobry. Zna może tu ktoś zarobki na stanowisku Collection Specialist? Nie są niestety określone a wole się mniej więcej zorientować nim będę aplikować. w opisie podkreślono szwedzką kulturę pracy, mnie osobiście jeszcze nie przyszło w takiej pracować. opiszecie jak w praktyce wygląda?

Czemu jest tak, że chociażby operator maszyn musi po próbnym minimum 1,5 roku pracować aby kwalifikować się do podpisania umowy na stałe? Tak przynajmniej widzę teraz w ofercie na stronie. trzeba wtedy jakieś konkretne normy wyrabiać czy na co jeszcze patrzą?

Wojt Nowy wpis

tu jeszcze tak się zdarza, że pracujesz wprawie 3 lata na czas określony, a później Ci kopa w du*e i za bramę, a nie umowę na stałe

Fajny

Dzień dobry, widziałem w sieci ofertę dla analityka ds. planowania materiałowego. Myślę, że spełniam raczej wszystkie wymogi, to się pewnie okaże na rozmowie o ile dostanę zaproszenie. Nim to nastąpi możecie najpierw przybliżyć mi ile potencjalnie mogę zarabiać?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Electrolux Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

...

Może zamiast zazdrościć i mścić się na wszystkich w ogół zacznijcie bronić jeden drugiego i stawać za sobą wtedy świat będzie lepszy:)

Nędza nie zakład

Charakterny
@Nędza nie zakład

Uwaga Dyskryminacja, lewe interesy między sobą, brak szacunku dla nowych pracowników, widać słabą kulturę osobistą, niedouczenie, zazdrość, brak przyzwoitych kontaktów między ludzkich itp. Atmosfera naprawdę krytyczna....

@Charakterny

Ktoś

Oczom Moim pojawiło się coś na co zwrócić należy uwagę,nie tylko wpis ale i przekaz tego czegoś pokazuje osobowość człowieka oraz jego desperacki krok wpisu ! Prawda kiedyś wypłynie i pokarze oblicze brzydoty ,zglinizne , ludzi -liderow -Nie Dajcie Się Zastraszyć

Czy z działu IT jest tu może ktokolwiek? : ) dzisiaj pokazała mi się oferta dla specjalisty infrastruktury IT. wymagania generalnie spełniam, więc czekam na ocenę warunków pracy. jest szansa na ustosunkowanie się także do strefy zarobkowej?

Witam kto jest unas w zakładzie odpowiedzialny za stołówkę? Ziemniaki nie nadają się do jedzenia co dzień gorsze nie ugotowane Rozumiem 6 zł więc czego wielkiego nie można wymagać. Może pora zmienić firmę wiele osób zapłacilo by więcej,byle to bylo zjadliwe.Ktos ma 15min. przerwy i nie jest w stanie zjeść bo przed Tobą stoji Pani co bierze 3 obiady na wynos

Jakie są mocne strony pracodawcy Electrolux Poland?

Ktos

Mocne strony pytasz ???. Liderzy i saporty , oto mocne strony do lenistwa i brakiem szacunku dla ludzi. Najgorsze jest to że sami ludzie na to pozwalają by ich mieli za nic a co gorsza brak jedności by to ukrucic. Wystarczy poczytać wpisy że płacz i łzy, lecz nic poza tym by to zmienić.

Kamila
@Ktos

No dobra ale czy w takim razie żadnych plusów z pracy tutaj nie znajdziesz? A zarobki jak się kształtują?

@Kamila

Plusy są takie że nas gnębią A my jak małpy tresowane. Najważniejsze Ukraina po trzy zmiany a Polaczki niech robią z nimi

Marika

Będzie jedna zmiana wiesz jakie rachunki za prąd 400% podwyżki Jola z góry już mówiła czas się zbierać stąd.

Katarzyna
@Marika

O tej jednej zmianie to na boku Ci mówiła czy już to zadeklarowane jest? Na jakiej podstawie niby zrobią selekcję ludzi, bo rozumiem, że nie będzie tyle pracy co wcześniej?

@Katarzyna

Już to klepniete niestety redukcja

Olek z1
@101

No tak zostanie ukraina bo się firmie opłaca a mówiła Lidka do Amazonki uciekać teraz się śmieje towar na cały świat leci i kasa odpowiednia.

Olek z1
@101

Najlepsze jest to że starych pracowników wywalą jak mnie po 15 latach wypowiedzenia mają być w listopadzie żeby czasem benefitów świątecznych nie wypłacić.Za 4500zł to robotę będę miał w Energostyku bez doświadczenia.

4 pancernych i Czech
@Olek z1

Kasa odpowiednia ???? a Lidka już płacze że słabo skanuje i będzie out ...towar na cały świat nie leci bo na ruski rynek się zamknęli ???? Tyle twoich prawd

Katarzyna
@101

i jak ta wspomniana redukcja wygląda po tych paru miesiącach? sporo osób musiało odejść czy jeszcze ten zamysł nie ruszył wcale? ilu was teraz jest

Wwwwww

Wysokie normy i nadgodziny.

@Wwwwww

Czy te nadgodziny są jakoś porządnie rozliczane? czy np. jedynie w formie do odbioru? Co do tych wysokich norm, dużo pracowników przez nie rezygnuje z pracy? Czy raczej idzie to wszystko ogarnąć? Jak ktoś wyrabia ponad normę, to jest jakas premia? Wpadła w tym miesiącu oferta na magazyn, tam niby nic o dodatkach płacowych nie ma, ale podali ile wynosi podstawa - 6300 zł brutto. To prawda?

mozepracownikmozenie

Po co pytasz? Tak, tyle wynosi podstawowe wynagrodzenie.

Ale właściwie Leszeak to bylo

Witam ile się zarobi tutaj na rękę?

Krabs

Cały zaklad trzyma się na manipulacji z ludźmi i szantażu. A teraz i to nie pomogą i nie działa brak ludzi na liniach, brak pracowników tymczasowych. To chyba koniec tej firmy

Ile tych nadgodzin będzie trzeba teraz wyrobić? Na jakich stanowiskach? Chciałbym sie tu przyjąć, ale godziny nadliczbowe mi niezbyt pasują. No chyba ze je bedą jakoś dodatkowo i porządnie wynagradzać? Plus skoro piszesz, ze umów nie chcą przedłużać, to chyba nowych pracowników tez nie będą przez jakiś czas rekrutować? O podwyżkach jest co myśleć? Skoro firma na minusie? Jak to tam u was działa?

GhOst

Nadgodziny 2-3 dni w tygodniu to masz więcej do wypłaty coś tam o jakiś podwyżkach to myślę póki co nie ma co myśleć a przyjmować pewnie będą za pół roku dopiero bo teraz pewnie zwolnią ludzi żeby potem przyjąć pod pretekstem że nie mają ludzi i są na minusie więc myślenie dyrektora czy kierownika tutaj jest bez nadziejne

@GhOst

Ale do czego ma służyć taki właśnie pretekst, bo chyba nie bardzo rozumiem? Po co wywoływać jakieś sztuczne rotacje? Nie lepiej już żeby zostali pracownicy, którzy są przeszkoleni? Samo szkolenie ile czasu tu zabiera?

Iwona

Firma całkowicie nie odpowiada za ukryte wady wytwarzanego przez siebie produktu. Autoryzowany przez nich serwisant zakwalifikował ją do utylizacji, ale firma po chyba 100 mailach dalej nie chce mi zwrócić pieniędzy. Gdyby lodówka tylko nie mroziła to by było jeszcze pół biedy ale w niej tworzyły się pleśnie i grzyby dlatego pozbyłam się jej jak najszybciej mają przy tym opinię polecanego przez Electrolux serwisu. I firma to wykorzystała twierdząc, że nie może mi zwrócić pieniędzy bo nie mam już tej lodówki. Tak duża i renomowana firma a nie po prostu wykpiła. Wszystkim odradzam tą firmę jako nie traktującą klienta uczciwie.

Czy w Electrolux Poland jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Alutka

Material Master Data Specialist – ktoś pracuje, ktoś cos wie? już pomijając te jakieś wątki odnoszące się do konkretnych pracowników możecie mi opisać jaką kasę się zgarnia na tym stanowisku obecnie? i przy jakieś atmosferze? Fajnie jakby tez wpadł opis rozmowy, żeby wiedzieć na co mniej więcej się szykować

Celina

Naprawdę, to dlaczego nadają takie nazwy właśnie angielskie, które trudno odszyfrować? I skoro to praca na magazynie, to jest to praca fizyczna i cały dzień jest się an nogach? Nie ma tu zadań biurowych "przy biurku"? Jaka jest oferowana pensja na początek dla takiego pracownika?

Ludzie!!!czy wy już jesteście tak zdesperowani że idziecie tam do pracy w dodatku zatrudnieni przez agencje!!!Oczywiście po trzech miesiącach pójdziecie w odstawkę

Sugerujesz, że to opcja na przezimowanie? Ile teraz z agencji płacą i czy wiecie czy na przełomie nowego roku cos w warunkach się pozmienia? Na razie o was czytam, a tu na start ostrzeżenia padają.

Robek

Od poniedziałku zapisy na karpia przy stoliku bo to zamiast paczek na święta firma koszty tnie ta z hr mi mówiła ma być po jednym na osobę w rodzinie no w sumie dobrze zamiast tej (usunięte przez administratora) paczki po terminie.

Hofer

Ludzie zastanówcie się nie polecam tej firmy to są (usunięte przez administratora). W ogłoszeniu pisze że jest 7500zl brutto to na rękę jest 5400zl po przepracowaniu miesiąca dostałem marne 3300zl . A pracowałem po 12h . Liderzy to banda(usunięte przez administratora)którzy się na robocie nic nie znają tylko łażą po hali (usunięte przez administratora)

Roxa
@Hofer

Codziennie pracowałeś na zmiany 12 godzinne? Czemu wypłacili ci tylko tyle, jak to tłumaczy firma? Trochę się w głowie nie mieści. Mój chłopak chce tu się przyjąć, no i liczy na stawki takie jak w ofertach podają. Masz zamiar coś z tym zrobić? Bo chyba umowę z Tobą podpisali, nie?

Barman

Co z poprawą warunków na zakładzie , między innymi na lakierni ? Co to znów za durne wymysły , ta atmosfera jest tak zgnita i tak popsuta , weź cię się ogarnicie

@Barman

A można wiedzieć, co dzieje się na lakierni? To jakieś warunki słabe tam są? Czy chodzi o temperaturę? Czy chodzi też o warunki słabe np. zapylenie, szkodliwe opary w powietrzu? Pracownicy tam nie mają odpowiedniej odzieży ochronnej do pracy w lakierni?

Justyna@

Nie polecam pracy , nie miła atmosfera, Pan Artur z magazynu chyba się zapomina , że jest w pracy a nie na randkowaniu

Tamara

A w jaki sposób takie informacje są u was przekazywane? Podajesz przy tym argument w kontekście tych braków, tak zostało to dosłownie uzasadnione? A w jaki sposób ma być zrekompensowane?

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Siewierz

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 10 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electrolux Poland